Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

balidon

Informacja dla wszystkich zatrudnionych ochraniarzy od conajmniej roku. Na dzien badan okresowych przysluguje sie dzien wolny od pracy. Dla niektorych moze byc to sprawa oczywista ale poki co wiekszosc ludzi z ochrony jest wysylana na badania przed badz po pracy. Panowie znajcie swoje prawa:) 

tandem

Polecam firme,zaczynałam od 9 zło brutto teraz mam 16 i premie i z nadgodzinami do 3000mam,a co roku są podwyżki .Najlepiej opłacalna firma w Naszym rejonie Śląskim.do pół roku macie 13 po pół macie 15 a po roku 16 więc nie jest żle .Pozdrawiam niedowiarków ale praca jest naprawde ok,ważne żeby robić co do Ciebie należy 

kadry

Formację większości kojarzy się z ochroną a przecież jest jeszcze wiele innych możliwości chociażby HR czy kadry. 

planista
@kadry

Tak to prawda firma potrafi robić cuda.Z największych ogarniętych wyszkoli na dobrą adinistrację. :)

koktajl

Pracuje rok. Przez ten rok dużo się zmieniło, ja się zmieniłem. Praca łatwa o ile wiesz, że w ochronie to wynik. Pieniądze bardzo dobre, moźliwość rozwoju dla osób które chcą czegoś więcej od życia i nie skupiają się na narzekaniu i obwinianiu wszystkich za swoje słabości. Kierownictwo konkretne, odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Szacunek dla każdego za jego codzienną pracę. 

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
robol

Nadgodziny zawsze sa w cenie, czy to w formacji czy w innej firmie, a tutaj czesto zdażają sie okresy gdzie pracy jest wiecej i mozna fajnie dorobic

Kamil
@robol

tak powinno byc, przychodzisz do nowej pracy, to jednak panuja w niej nowe porzadki i zwyczje, ktore trzeba poznac, potem juz sie znacznie lepiej

NORBA
@Kamil

Pracuję tutaj już dobre kilka lat i muszę przyznać że nigdzie nie było mi lepiej...lubię swoją pracę i wspólpracowników. Kierownicy bardzo sympatyczni idzie się dogadać w różnych kwestiach np. ustalanie grafiku, czy zmienianie godzin. Kasa zawsze jest na czas, wszystko odbywa się legalnie, żadnych oszustw, ogólnie jestem bardzo zdowolony 

zatrudniony

Ja się dostałem do formacji dzięki programowi stażowemu i teraz jestem u nich zatrudniony. Dostałem jasny komunikat, jeśli będę się starał, ciągle rozwijał to będę awansował, ale bez pracy nie ma kołaczy

Wydajny

No,z kasą nie jest źle. zresztą dla mnie najważniejsze, że mam ją zawsze wtedy kiedy powinna być. praca spokojna, dużo obiektów i kierownictwo na poziomie. więcej mi nie trzeba

kodak

Niestety wiele firm jest na bakier z pracownikami, kto dostawał wypłatę w kratkę dobrze wie, na szczęście odkąd pracuję w formacji to takich problemów nie mam

Gerard
@kodak

wydaje mi się że satysfakcja z wywiązywania się z obowiązków i czas pracy to atuty tego miejsca

mark
@Gerard

O to super, może uda mi sie jeszcze zalapac rzutem na taśme, szukam pracy i każda gotówka sie przyda 

Depta

To ja chyba inną formację znam. jak słowo daję. nie mam żadnych problemów, koledzy też się nie skarżą, nie ma żadnego mobbingu, normalna firma i tyle. 

Waldi

W formacji właśnie tak jest- bezproblemowo. człowiek pracuje i nie ma z tego tytułu innych zmartwień. pieniądze dostaje wtedy kiedy powinny być, wszystko jest tak jak na umowie. 

senior

Jak to wyglada w formacji odnosnie umowy zlecenia a emeryturą ? czy Zus to automatycznie policzy na podstawie składek jakie były odprowadzane czy trzeba jakieś zaświadczenie ? ile mozna dorobic?   

wrocław

No właśnie a u nas we Wrocławiu Cisza przed burzą? 

duży

Podobno w formacji jakieś zmiany - nowy Dyrektor, menagerowie. Ktoś wie co się dzieje?

@duży

W Zabrzu Podobno polecialo pare osob wysokiego szczebla

poszukuję pracy
@duży

coś ktoś napisze więcej. ciekawa jestem co dzieje się w firmie.

cv
@pracownik

oooooooooooooo może zaaplikuje cv

xyz

Normalnie gościu nie jeden pracował gdzie indziej i bez żadnej zgody.....

Fredek

A wiecie może czy jest jakaś możliwość aby taką zgodę na dorabianie w innej firmie dostac?? 

apliant

Czy ma ktoś wiedzę o ewentualnej pracy dla młodego i silnego faceta? Wszedłem na forum żeby przy okazji dowiedzieć się coś więcej o pracy w firmie. Informacje bezpośrednio od pracowników mają dla mnie większe znaczenie. Będę bardzo wdzięczny za info. 

Słyszałem, że ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą o atmosferze w pracy. Czy do podstawowej pensji są w firmie dodatki typu socjalnego? Bardzo mało piszecie a dobrze jest coś wiedzieć od pracowników. 

nowy

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Managera ds. ochrony - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat tego stanowiska? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? 

Tomasz

Dzięki info od znajomych aplikowałem do formacji; dostałem całkiem niezłe warunki płacowe i się kreci. 

Gienio

Fajna praca. Przyzwoita płaca. Formacja posiada wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa chroniąc blisko 70 obiektów w branży budowlanej. Spółka ochrania obiekty od etapu budowy – do oddania ich do użytku i nie żadko w trakcie ich funkcjonowania 

ZENEK
@Gienio

Czy są też obiekty biurowe bo jestem osobą z grupą i mam niedowład nogi

niezależny
@ZENEK

Jeżeli ma Pan czas proszę iść do biura na rozmowę Prezesa to fajny gość i już wielu ludziom pomógł dostosować ich uciążliwość zdrowotną do wykonywanej pracy

ZENEK
@ZENEK

Dziękuję za podpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja