logo Formacja

Formacja

Zabrze

Opinie o Formacja

fk 2016-10-26 13:07:24
UWAGA !!!!! FORMACJA JEST NIEWYPŁACALNA, KOMORNIK NA KONTACH, FIRMA W UPADŁOŚCI, UWAŻAJCIE NA TĄ BANDĘ
fk 2016-10-26 14:19:02
uwaga!-informacja zweryfikowana jako nieprawdziwa!
dad 2016-10-26 14:29:37
tak smieszny ten hejterek ale pajacowanie na ekranie robi
obca 2016-10-26 21:29:25
Zatem moje przypuszczenia że to krętacze i oszuści się sprawdziły. Kilka lat temu aplikowałam do nich na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej - dwóch buców, którym słoma z butów wychodziła przedstawiało mi pracę w tej firmie jako coś super (płaca byle jaka). Ale najbardziej podpadło mi to, że próbowali rozeznać jak ja bym się czuła mając do czynienia oraz biorąc udział w tzw. "kreatywnych rozliczeniach wynagrodzeń", a co za tym idzie "kreatywnej księgowości". Podziękowałam od razu za dalszą rozmowę. Tępić takich jak tylko się da !!!!!!!!
c 2016-10-27 10:02:53
sprawdzali czy jest kreatywna a wyszla z niej kretynka
F 2016-10-27 11:59:25
A Ty za to jesteś strasznie śmieszny i elokwentny . Kretynką by była gdyby się zgodziła.
poszukująca pracy 2016-10-27 15:46:56
Jak sie pracuje w administracji, kadrach, magazynie, księgowości? Prosze o szczere i uczciwe komentarze.
T 2016-10-27 21:19:54
''OSZUKANI'' ''KWP KATOWICE'' TO ZALOSNE WPISY HEJTERSKIE-PROBA PODSZYWANIA SIE POD INSTYTUCJE I POD OSOBY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fk 2016-10-28 13:21:06
UWAGA!-INFORMACJA ZWERYFIKOWANA JAKO NIEPRAWDZIWA!
UWAGA OSZUŚCI !!! ZŁODZIEJE!! CYGANIE!! 2016-10-28 14:22:24
Oj , oj , oj......
Biedny robaku z FORMACJI .
Przepraszam.
Raczej - biedny złodziejaszku . Wysil się na coś lepszego.
Dlaczego nie napiszesz że to właśnie Ty zapraszasz do odwiedzenia tej waszej obskurnej nory gdzie chowacie się przed ludżmi, a zwanej dumnie - biurem.
Napisz jakie to osiągnięcia ma ta wasza złodziejska instytucja.
Zareklamuj się !!
Tylko czym ?
Może napisz ilu ludzi udało wam się okraść i nie ponieść kary.
To w końcu to jakieś tam osiągnięcie. A pewnie w gronie Romów ( Cyganów) to na pewno powód do dumy. Przecież Wy Cyganie , jesteście w oszukiwaniu i okradaniu ludzi najlepsi.

UWAGA OSZUŚCI !! ZŁODZIEJE !! UWAGA !!! 2016-10-28 14:24:38
OSTRZEGAM !!! PRZED PODPISANIEM JAKICHKOLWIEK UMÓW Z FORMACJĄ PRZECZYTAJ DOKŁADNIE CO PODPISUJESZ !!!
NAJLEPIEJ ODWIEDŻ ICH SIEDZIBĘ W ZABRZU NA UL. KLIMASA 2.
FIRMA NIE PŁACI WYNAGRODZEŃ , ZUS-U ORAZ PODATKU DO SKARBÓWKI !!!
PRZEPRACUJESZ DWA MIESIĄCE BEZ WYNAGRODZENIA I WPADNIESZ W SPIRALĘ NIE ZAPŁACONYCH WYPŁAT I OBIETNIC ŻE KIEDYŚ TE PIENIĄDZE BĘDĄ !!!!!
OSZUKANO W TEN SPOSÓB LUDZI W CAŁEJ POLSCE !!!!
PROKURATURA PROWADZI DOCHODZENIE W ICH SPRAWIE !!!
LUDZIE SĄ WZYWANI DO KOMISARIATÓW POLICJI NA PRZESŁUCHANIA !!
UWAGA !!! OSZUŚCI !!!! ZŁODZIEJE !!!!
staszek13 2016-10-29 20:38:12
staszek13---ciekawość kto wam płaci za te bzdety jakie wypisujecie --o FORMACJI ---jedne i te same wpisy powołujecie się ciągle na kopalnie która jest niewypłacalna -nie odprowadzała pieniędzy za usługi wiec miejcie pretensje do kopalni !!!!!!---firma płaci z 35dniowym opóźnieniem tak jak to mam w umowie ---zobaczymy co będzie dalej --i oby tak dalej ---widocznie Ci co piszą te bzdety to już w paru firmach pracowali i tez narzekali -albo szkalują w ten sposób FORMACJE -dla potrzeb innych firm ochroniarskich --jak rozmawiam z ludżmi z innych firm to wcale kokosów w tych firmach nie ma -czasem jest gorzej .
sp4nkt 2016-10-30 07:39:10
U was przez 2 lata pracowalem za 3zl./godz. i nigdy nie mialem wyplaty na czas zawsze w ratach z duzym opoznieniem. W Polskie Agencje Ochrony 7zl.50gr./godz. to samo w firme Kerim wyplata zawsze na czas 20 i 10 w Kerim zgadzala sie co do grosza nie to co u Was. A u was to co pisza na forum.
Okradziony. 2016-10-30 08:37:58
Człowieku! Na kopalni Boże Dary pracuje dalej ta sama załoga która pracowała dla "Formacji" tylko zmieniła się firma ochraniająca. Teraz dostajemy wypłaty co do grosza i w zawsze w tym samym terminie. Kopalnia Boże Dary należy do Spółki Restrukturyzacji Kopalń i jest zarządzana przez tzw. Państwo. Jest całkowicie wypłacalna i płaciła " Formacji " zawsze punktualnie i terminowo.
Ale " Formacja" ( czytaj dwóch złodziei) utykała tymi pieniędzmi swoje długi i nie zapłacone Zus-y.
Nam płacili pensje pomniejszone nawet po kilkaset złotych.
A PO TYM JAK ZŁOŻYLIŚMY WYMÓWIENIA NIE ZAPŁACILI JUŻ NIC .
I TYM SPOSOBEM SĄ WINNI LUDZIOM KWOTY DOCHODZĄCE NAWET DO 6200 ZŁ. NA OSOBĘ.
I NIE PISZ O CZYMŚ O CZYM NIC NIE WIESZ !!!!
OSZUKANI !!!!!!! 2016-10-30 13:44:33
Przeczytaj sobie wpisy na innych forach . Wpisywane kilka lat temu i mówią o tym samym, a pisane są przez ludzi z całej Polski - od Elbląga po Wrocław.
Wszędzie ten sam numer-- podpisz umowę na 35-cio dniowy termin płatności--- pracuj dwa miesiące -- po dwóch miesiącach dostaniesz część pieniędzy i brniesz dalej i dalej i dalej--- złożysz wymówienie -- nie dostaniesz już nic. A TO " NIC" , TO KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH KTÓRE SIĘ NAZBIERAJĄ PRZEZ KILKA MIESIĘCY PRACY DLA ZŁODZIEI Z " FORMACJI".
JEŚLI KTOŚ PRACOWAŁ JUŻ W OCHRONIE I WIE NA CZYM TO POLEGA , TO PO ODWIEDZENIU SIEDZIBY " FORMACJI" W ZABRZU MA PEŁNY OBRAZ ICH DZIAŁALNOŚCI.
PRZECIEŻ " FORMACJA" NIE SPEŁNIA ŻADNYCH KRYTERIÓW DO TEGO BY PRZYSTĘPOWAĆ DO JAKICHKOLWIEK PRZETARGÓW. A ICH KRĘTACTWA KTÓRE TWORZĄ POMIĘDZY TRZEMA SPÓŁKAMI KTÓRE W NAZWIE MAJĄ TO SAMO SŁOWO ---- FORMACJA---- TO WŁAŚNIE TA SŁYNNA "KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ" O KTÓREJ JAKAŚ PANI PISAŁA TUTAJ KILKA DNI TEMU.
ZOBACZYMY CO NA TEN TEMAT POWIE POLICJA I PROKURATURA.
Andzrzej 2016-11-01 18:50:25
Nie polecam tych firm które w nazwie mają " formacja". Pracowałem u nich kilka miesięcy.
Łączna kwota na którą mnie oszukali to 3600 złotych.
Zebra 2016-11-03 12:19:02
Czy ta firma jeszcze istnieje? Jak można funkcjonować nie odbierając telefonów?
Po co te ogłoszenie o pracę? Zero kontaktu ! Kpina !
fk 2016-11-04 09:23:35
FIRMA JUŻ NIE ISTNIEJE, OGŁOSIŁA UPADŁOŚĆ
fff 2016-11-04 21:23:47
super firma miła atmosfera, kadrowe bardzo miłe.
alojka 2016-11-06 19:14:11
Z której strony? Najgorzej ogarnieta foremka jaką kolejek widziałem. dwie umowy. 35 dniowy okres rozliczeniowy. nie polecam.
kwk 2016-11-10 21:30:24

ZOBACZYMY CO NA TEN TEMAT POWIE POLICJA I PROKURATURA.
jabco zabrze 2016-11-15 21:37:35
Najgorsza firma ochroniarska z jak miałem do czynienia masakra nie polecam nikomu traktują klienta jak zło konieczne
Jurek 2016-11-18 01:37:50
PROKURATURA I POLICJA ROBI SWOJE. NARESZCIE KONIEC OKRADANIA PRACOWNIKÓW !!!
Agnieszka 2016-11-18 14:28:00
A kto teraz w kadrach jest? kto tam jeszcze pracuje?
fiut 2016-11-20 18:10:23
chyba tylko pracuje nieogarnięta m.m.
CDN. 2016-11-22 17:29:28
FORMACJA-niskiej klasy ,zorganizowana grupa złodziei. Żerują na na ludziach podpisujących z nimi umowy na których widnieje klauzula że pierwszej wypłaty możesz spodziewać się po 75-ciu dniach od rozpoczęcia pracy. Nie dostaniesz nigdy pełnego wynagrodzenia. Gdy kończysz z nimi współpracę nie otrzymujesz wynagrodzenia za ostatnie dwa miesiące pracy. Zaczynając z nimi współpracę musisz być przygotowany na to że płacą ile chcą, kiedy chcą, lub wcale nie dostaniesz nic. Jednym słowem - Z Ł O D Z I E J E !!!!!
NIE OTRZYMUJESZ UMUNDUROWANIA, SPRZĘTU, PIENIĘDZY I NIE MASZ ŻADNEJ KOMUNIKACJI Z DYREKCJĄ . SIEDZIBA FIRMY TO STARE NORY NA TYŁACH ZRUJNOWANEJ KAMIENICY . NIKT KTO WCZEŚNIEJ ODWIEDZIŁBY TO MIEJSCE NIE PODPISAŁBY Z NIMI UMOWY. NIEMA ŻADNEGO PORÓWNANIA Z INNYMI FIRMAMI Z TEJ BRANŻY. NIE POSIADAJĄ STRONY INTERNETOWEJ BO NIE BYŁOBY NA NIEJ CO POKAZAĆ. NĘDZA I ROZPACZ.
OPISYWANI WIELOKROTNIE W PRASIE JAKO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI .
PROKURATURA PROWADZI AKTUALNIE PRZECIWKO NIM DOCHODZENIE .
PALI IM SIĘ TYŁEK !!!!!!!!!!!!!
była kadrowa 2016-11-22 18:13:48
Dlaczego jest tak źle z tą firma, 1600 negatywnych komentarzy!
Czy naprawdę właściciele/prezesi tego nie widzą, że ludziom zależy na pracy, a oni dadzą 5 zł brutto!
Dlaczego jest 35 dniowy okres rozliczeniowy- przecież wszystko można policzyć szybciej, tylko po co? Dwie firmy, około 500 pracowników i 35 dniowy okres rozliczeniowy.
Pracujesz w listopadzie, do 5 grudnia przynosisz godzinówkę i od 5 grudnia , policz sobie 35 dni - zależy od humoru kadrowej- 35 dni robocze (czarne) lub 35 dni kalendarzowe., czyli może dostaniesz swoje marne pieniądze około 5-10 luty - dopiero za listopad. I tak siedzisz kolejne miesiące z myślą, że będzie lepiej. A jak sam odejdziesz, to Ci nie wypłaca kasy za dwa miesiące.
Opamiętajcie się. Nie polecam.
Agnieszka 2016-11-23 07:09:28
Hejter to ty, ja piszę tylko prawdę. Byłem tam i pracowałem tam, wiec znam prawdę!
Konrad 2016-11-23 19:21:24
Jeżeli przedstawiasz się jako Agnieszka to pisz w innej formie ponieważ tracisz na wiarygodności
OSZUKANI !!!!!!! 2016-11-24 21:00:05
To typowe dla ludzi z twoją inteligencją . Na nic nie brakuje i nigdy nie braknie. Czekamy spokojnie i zbieramy kolejne " kwiatki" dla Prokuratora. Dość dużo dostarcza ZUS i inne instytucje które przez lata były oszukiwane przez złodziei z formacji. Teraz porównywane są wpływy z tytułu wypłat jakie dokonywała formacja na konta pracowników z tym co odprowadzała do ZUS-u i skarbówki .
Nazbiera się niezła sumka . Trzeba będzie nawet sprzedać te Pasaty żeby spłacić długi .
No i oczywiście szykujemy parę kolejnych odwiedzin . Tylko czym teraz będzie prezesina uciekał jak mu samochodziki zabiorą ha ha ha .......
#gg 2016-11-25 01:34:48
ha ha ha po emeryturze za te wasze metody tez przyjdzie czas zaplacic mozna napisac ze was zal ale byla by to nieprawdziwa informacja
Agnieszka 2016-11-25 08:11:34
Dobrze, przepraszam, poprawię się.
To ta firma zrobiła ze mnie bezmyślnego człowieka.
Nie polecam tej firmy!
OSZUKANI !!!!!!! 2016-11-25 17:08:39
Oj jak cię zżera od wewnątrz . Popuść gumkę w majtkach, bo w nie narobisz.
My tylko chcemy aby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] znależli właściwe miejsce. A te Twoje insynuacje co do tego że jesteśmy emerytami z byłego układu , to czysty strzał kulą w płot. Są wśród poszkodowanych przez Formację i tacy którzy kiedyś pracowali w tym aparacie , ale to właśnie oni nic nie robią w kierunku odzyskania zarobionych przez siebie pieniędzy. Wystarcza im emerytura i pracują chyba tylko dla zabicia czasu.
Ale są tacy dla których praca w ochronie to jedyny zarobek , a z którego zostali okradzeni przez Formację. Pracowali po 350 godzin miesięcznie i nie dostali ani grosza. Dojeżdżali miesiącami do pracy i stracili po kilkaset złotych miesięcznie płacąc za paliwo. A Ty śmiesz pisać że Tobie ich żal.
Idż i powiedz to ich żoną i dzieciom. Powiedz im że niema za co zapłacić czynszu i kupić jedzenia bo tatuś pracował miesiącami dla złodziei z Formacji którzy nie zapłacili mu za przepracowane 700 godzin.
Musisz widocznie pochodzić z tej samej złodziejskiej kasty z której pochodzi właściciel Formacji. Przecież Romowie dziedziczą to w genach.
YG 2016-11-25 20:01:14
A TY TAK WSZYSTKICH ZNASZ PRACOWNIKOW I WIESZ KTO JEST Z BYLEGO UKLADU A KTO NIE A CI CO CZYTAJA TA TWOJA GLUPOTE HEJTERSKA A MOZE TY JESTES JASNOWIDZEM NO TAK TO WSZYSTKO WYJASNIA
YG 2016-11-25 20:02:09
OSZUKANI !!!!!!! 2016-11-26 08:49:00
TY NAUCZYĆ SIĘ PISAĆ ! BO JAK BYĆ INDIANINA TO POLOWAĆ NA TATANKA .
KOP IM W D.... 2016-11-26 10:47:08
Ty formacyjny niedouku . Tutaj niema żadnych hejterów , tylko ludzie którzy mają dość okradania ich z każdej strony. Dlaczego formacyjny prezesina nie był tak odważny i nie powiedział ludziom którzy przyjechali do Zabrza że im nie zapłaci za przepracowane miesiące , tylko spier.....ał aż się kurzyło z pod opon. To dopiero BOHATER . Ciekawe jak teraz śpiewa przed prokuratorem.
Pewnie już gacie pełne he he he....
nikt 2016-11-26 15:20:22
tam tam ka ble ble hejterskie gupoty nieprawdziwe informacje pajacowani na ekranie
czorano 2016-11-26 15:56:08
No pewnie. Ludzie nie mają co robić tylko hejtować takich buraków z formacji. Jakoś na innych forach niema tylu negatywnych opinii . Jak widzę są tu tylko wpisy ludzi oszukanych przez tych Cyganów ( Romów) . Ta cała firma nie jest warta funta kłaków. Przecież cały ich majątek to kilka stów.
OSZUKANI !!!!!!! 2016-11-29 12:23:27
CIESZYMY SIĘ ŻE DZIĘKI NASZEJ DZIAŁALNOŚCI , WPISOM NA TYM FORUM I ZŁOŻONYM SKARGOM W PROKURATURZE , ZOSTAŁO URATOWANYCH TYLE OSÓB KTÓRE CHCIAŁY PODPISAĆ UMOWY Z OSZUKAŃCZĄ INSTYTUCJĄ JAKĄ SĄ FIRMY POD WSPÓLNĄ NAZWĄ " F O R M A C J A ".
NIE USTANIEMY W NASZYCH DZIAŁANIACH DOPÓKI NIE ZOSTANIE WYDANY SATYSFAKCJONUJĄCY NAS WYROK .

----------------------------------------------------- O S Z U K A N I ---------------------------------------------------------------
basia s 2016-12-04 19:16:44
Ja piszę tylko prawdę. Byłam tam i pracowałam tam, wiec znam prawdę! Nie polecam
gienio 2016-12-06 08:30:18
Pokarzmy te wpisy dla policji i prokuratury, może po IT komputera dojda, kto pisze te wszystkie szczere i prawdziwe komentarze, to wtedy będziemy świadkami, co ta firma z nami zrobiła!
OSZUKANI !!!!!!! 2016-12-06 16:26:49
My jesteśmy za tym. Nic co piszemy tutaj nie jest kłamstwem. Prokuratura już prowadzi postępowanie i jeśli orzeknie że kłamiemy to osobiście przeprosimy tych złodziei . Lecz nie sądzę żeby po przesłuchaniach które odbyły się na komisariatach prokurator pomyślał że to nasze wymysły. Jest zbyt wiele dowodów żeby nie wyciągnąć z tego konsekwencji.
Agnieszka 2016-12-07 10:11:46
Ja też pisze prawdę! Szczerą prawdę, byłam tam i widziałam!
Zarko 2016-12-07 16:42:51
Szkoda słów masakra.
Tylko prawda 2016-12-16 19:28:33
5 razy dzwoniłam, 1 raz się dodzwoniłam, 7 razy byłam, 4 razy się zdenerwowałam, 9 użyłam przekleństw, a było to 5 dni , 7 godzin i 13 minut temu.
Kto mądry ten zrozumie.
UWAGA OSZUŚCI !!! ZŁODZIEJE!! CYGANIE!! 2016-12-17 17:18:10
To nie jest firma ochroniarska tylko twór paru firm które w nazwie mają słowo " FORMACJA".
Firmy te stosują pomiędzy sobą tzw. " kreatywną księgowość". Polega to na okradaniu pracowników ( nie wypłacaniu wynagrodzeń) , nie płaceniu podatków , Zus-u itp.
Podpisując z nimi umowę narażasz się na to że przepracujesz kilka miesięcy za darmo . Nie zapłacą za ciebie żadnych składek i na koniec będziesz szukał winnego.
Prokuratura prowadzi w ich sprawie śledztwo , lecz na razie prowadzą dalej swą oszukańczą działalność.
kadrowa 2017-01-02 19:52:27
Kochana formacjo nie zapomnjj wysłać pitow do konca lutego maja juz być u pracownika.
JIMI 2017-01-12 20:43:13
Napiszę krótko. To jest jakieś coś ( na pewno nie firma) nastawione na kłamanie klientów jak i pracowników od pierwszego dnia w którym podpiszesz z nimi jakąkolwiek umowę.
Tekken 2017-01-17 20:27:45
Witam. Gdzie teraz firma Formacja ochrania teren ??
Zostaw swoją opinię o Formacja - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formacja