Opinie o Klimawent w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Klimawent. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Klimawent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimawent w Czeladź

Kacper Nowy wpis

A o tym mobbingu w firmie to prawda ?

TwójBoss.

Witam, ponieważ mam stały kontakt z osobami które pracują w Klimawencie Gdynia ,dodam od siebie krótką opinię nt. mobbingu oraz nepotyzmu w tej firmie. Nie jest czymś złym zatrudniać osoby z rodziny ale żle jest jeśli te osoby pasożytują ,nie posiadają umiejętności ,zwalają swoje błędy i brak wiedzy na innych. Innymi słowy są pasożytami. Taka sytuacja zaistniała dzięki Panu P...jo a konkretnie jego żonie. Wg mojej wiedzy poza tym firma nie wyróżnia się bardzo negatywnie na tle innych. Ocenę wystawiam negatywną ponieważ niejedna łza Pań pracujących w Klimawencie spłynęła po kolejnej patologicznej sytuacji w tej firmie,które niestety zdarzają się codzień.

Ka(sz)czyński Nowy wpis
@TwójBoss.

Wykonanie czegokolwiek przez tą firmę to jakaś porażka. Technologie z przed 20 lat. Wszędzie nawalone silikonu czy to w wentylacje czy w urządzenia. Jakoś urządzeń na bardzo niskim poziomie. Obsługa.... maaasakra a cena? Nie wiem skąd biorą ceny u konkurencji można kupić 3 razy taniej!!! Do tego ten paskudny zarząd... towarzystwo wzajemnej adoracji... i pani N która nie wie nic na temat firmy i jedyne co robi to gazetkę firmowa chociaż ta jest poniżej poziomu gazetek szkolnych. NIE POLECAM INTERESÓW Z TĄ FIRMĄ.... DO TEGO NON STOP U WIELU MAJA DŁUGI. JEŚLI MACIE COŚ IM SPRZEDAĆ TO TYLKO KASA Z GÓRY INACZEJ BĘDZIECIE MUSIELI WALCZYĆ O SWOJE PIENIĄDZE. Pracować też tu nie polecam. Pracownik to zero które nie ma prawa do niczego a jak się postawisz i zaczniesz walczyć o swoje to ci zaczną grozić albo od razu Cie wywalą

Henry Nowy wpis

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa. Generalnie dobra firma, polecam pracę.

Zyga Nowy wpis

Jakie są zarobki pracownika przy produkcji ? Po ok.5-ciu latach pracy,ok.170 godz. miesiecznie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Klimawent? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
mmmrrrrrrrrrrrrr

Ania jest ładna:)

Tadeusz

Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum? Firma działa normalnie?

lakai

Może wiecie jakie sa średnie zarobki dla inspektora jakości? Chętnie bym się załapał, bo posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, żeby móc się odnaleźć na tym stanowisku. Na pewno wiedzą jak zadbać o początkujących pracowników, czyż nie? Pozdrawiam

jogi

Ja pracowałem w Klimawencie, jako pracownik fizyczny i trochę w logistyce. Mam same dobre wspomnienia z tej firmy. Atmosfera "rodzinna" (było to 10 lat temu). Firma widzę że się rozwija, mam nadzieję że w dobrym kierunku i atmosfera nadal miła.

janinka

ja tez nie wiem czy akurat święta mają tutaj cokolwiek wspólnego z pisanie opinii o swoich obecnych czy też byłych pracodawcach. Jak dla mnieb to na święta ludzie raczej chcą się oderwać od pracy i spędzić czas z rodziną @sambo. Mam nadziejek, ze ja jako nowy student moge również liczyć na jakieś zatrudnienie u nich?

sambo

nie wiem szczerze mówiąc czy akurat świąteczny czas miał na to wpływ. Widać ludzie nagle zdecydowali się nie pisać wcale na tym forum ,co jest moim zdaniem złym wyborem ( mam nadzieje że wolnym a nie narzuconym) bo ludzie pisali przynajmniej na tematy które były dla nich w firmie Klimawent ważne do tej pory...

KAS

Jak ktoś ma wiedzę to może się wymądrzać a ona ją miała i pewnie zazdrość Was ZJADA O TĄ KASĘ CO DOSTAŁA .....A FUJ

B

Wesołych ŚWIĄT dla pracowików Klimawentu

joy

Wszystkim opisanym i opisującym życzę wesołych i pogodnych Świąt . Mam nadzieję że macie również odwagę to co piszecie powiedzieć to tym osobom prosto w oczy .Łatwo jest oczerniać i wypisywać bzdury jak się jest anonimem

z25xn2

No tak rozumiem ,że wszyscy jesteście lepsi od tych Pań a swoją pracę tak doskonale wykonujecie, że komentujecie pracę innych . Jeśli pracuje cie w firmie to wiecie że pracę się wykonuje a pomysły i zakresy zadań daje góra więc kreatywność ograniczona i możliwości wykazania się też .

tatanekjotanek

A przynajmniej dobrze tam płacą? Ile można zarobić na stanowisku inżynierskim?

odpowiedż

Co do kobiet w zakładzi- niejdna kobieta lepiej pracuje niż mężczyzna. W zakladzie pamuje mobing co do niektórych kobiet. jednym osobą wolno wszystko a drugim siedzieć cicho, bo jak się odezwie to jest ignorowana i poniżała. Na produkcij są podziały pracowników jedni są od brudnej robot a drudzy do celow wyższych tz.robienie dobrego wrarzenia i nic pozatym. To prawda że sumienny pracownik i który zna się na wykonywaniu swojej pracy jest niczym, liczą się lizusy i wzeliniwże.Co niektórzy czują się mocni bo mają znajomości na samej gorze zakładu. Czy tak powinno być, chyba nie.

śmiechnasali

Ha, czyli teraz myślicie że ja to JK, niestety to równiez ślepy traf, choć ta powyzsza uwaga przynajmniej zawiera trochę treści a nie tylko obelgi.

śmiechnasali

i nikt nie mówi o braku szacunku do robotników. Firmę tworzą wszyscy, zarząd, robotnicy, cały personel. A zwalnianie osób nikomu nie sprawia przyjemności. Tylko spójrzcie czasem globalnie na całą firmę, nie ze swojego punktu widzenia. Postawicie się w roli zarządu i zamiast tu wylewać publicznie pomyje napiszcie konstruktywnie co zrobić aby było lepiej. Odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego ludzie są zwalniani - dla kaprysu?

śmiechnasali

Akurat do Pani Prezes mi daleko. Szukajcie dalej. A swoją drogą, czy zwalając wszystkie nieszczęścia na te wredne księżniczki które wam owieczkom niszczą firmę, przeszło Wam przez myśl w jakich czasach przyszło im zarządzać? Słyszeliście o słowie KRYZYS? Czy wiecie o ile spadła sprzedaż? Idźcie do odpowiednich osób to Wam powiedzą. Ale kto zrozumie że jak sprzedaż, czyli wpływy spadają o połowę, to się nie da wykarmić wszystkich. Na ile zmian robicie? Ile jest nadgodzin? hmm, dlaczego nie pracujecie na 3 zmiany? A może ktoś zauważy że żeby nie zwalniać jeszcze więcej zarząd na siłę produkuje na magazyn. Musicie być ślepi żeby tego nie widzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Klimawent - Czeladź

Klimawent
2.6/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Modrzejowska 19
    41-250 Czeladź