centrum techniki wentylacyjnej Klimawent

Gdynia

Opinie o centrum techniki wentylacyjnej Klimawent

śmiechnasali 2010-02-25 22:15:39
Akurat do Pani Prezes mi daleko. Szukajcie dalej.
A swoją drogą, czy zwalając wszystkie nieszczęścia na te wredne księżniczki które wam owieczkom niszczą firmę, przeszło Wam przez myśl w jakich czasach przyszło im zarządzać? Słyszeliście o słowie KRYZYS? Czy wiecie o ile spadła sprzedaż? Idźcie do odpowiednich osób to Wam powiedzą. Ale kto zrozumie że jak sprzedaż, czyli wpływy spadają o połowę, to się nie da wykarmić wszystkich. Na ile zmian robicie? Ile jest nadgodzin? hmm, dlaczego nie pracujecie na 3 zmiany?
A może ktoś zauważy że żeby nie zwalniać jeszcze więcej zarząd na siłę produkuje na magazyn. Musicie być ślepi żeby tego nie widzieć.
śmiechnasali 2010-02-25 23:57:05
i nikt nie mówi o braku szacunku do robotników. Firmę tworzą wszyscy, zarząd, robotnicy, cały personel. A zwalnianie osób nikomu nie sprawia przyjemności. Tylko spójrzcie czasem globalnie na całą firmę, nie ze swojego punktu widzenia. Postawicie się w roli zarządu i zamiast tu wylewać publicznie pomyje napiszcie konstruktywnie co zrobić aby było lepiej. Odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego ludzie są zwalniani - dla kaprysu?
śmiechnasali 2010-02-26 12:19:52
Ha, czyli teraz myślicie że ja to JK, niestety to równiez ślepy traf, choć ta powyzsza uwaga przynajmniej zawiera trochę treści a nie tylko obelgi.
odpowiedż 2010-10-08 08:39:20
Co do kobiet w zakładzi- niejdna kobieta lepiej pracuje niż mężczyzna. W zakladzie pamuje mobing co do niektórych kobiet. jednym osobą wolno wszystko a drugim siedzieć cicho, bo jak się odezwie to jest ignorowana i poniżała. Na produkcij są podziały pracowników jedni są od brudnej robot a drudzy do celow wyższych tz.robienie dobrego wrarzenia i nic pozatym. To prawda że sumienny pracownik i który zna się na wykonywaniu swojej pracy jest niczym, liczą się lizusy i wzeliniwże.Co niektórzy czują się mocni bo mają znajomości na samej gorze zakładu. Czy tak powinno być, chyba nie.
tatanekjotanek 2010-11-16 17:37:02
A przynajmniej dobrze tam płacą? Ile można zarobić na stanowisku inżynierskim?
z25xn2 2010-12-21 15:12:37
No tak rozumiem ,że wszyscy jesteście lepsi od tych Pań a swoją pracę tak doskonale wykonujecie, że komentujecie pracę innych . Jeśli pracuje cie w firmie to wiecie że pracę się wykonuje a pomysły i zakresy zadań daje góra więc kreatywność ograniczona i możliwości wykazania się też .
joy 2010-12-22 15:27:44
Wszystkim opisanym i opisującym życzę wesołych i pogodnych Świąt . Mam nadzieję że macie również odwagę to co piszecie powiedzieć to tym osobom prosto w oczy .Łatwo jest oczerniać i wypisywać bzdury jak się jest anonimem
B 2010-12-22 21:00:04
Wesołych ŚWIĄT dla pracowików Klimawentu
KAS 2011-01-04 17:45:22
Jak ktoś ma wiedzę to może się wymądrzać a ona ją miała i pewnie zazdrość Was ZJADA O TĄ KASĘ CO DOSTAŁA .....A FUJ
sambo 2015-01-23 22:35:38
nie wiem szczerze mówiąc czy akurat świąteczny czas miał na to wpływ. Widać ludzie nagle zdecydowali się nie pisać wcale na tym forum ,co jest moim zdaniem złym wyborem ( mam nadzieje że wolnym a nie narzuconym) bo ludzie pisali przynajmniej na tematy które były dla nich w firmie Klimawent ważne do tej pory...
janinka 2015-03-27 16:26:45
ja tez nie wiem czy akurat święta mają tutaj cokolwiek wspólnego z pisanie opinii o swoich obecnych czy też byłych pracodawcach. Jak dla mnieb to na święta ludzie raczej chcą się oderwać od pracy i spędzić czas z rodziną @sambo. Mam nadziejek, ze ja jako nowy student moge również liczyć na jakieś zatrudnienie u nich?
jogi 2015-10-27 13:40:53
Ja pracowałem w Klimawencie, jako pracownik fizyczny i trochę w logistyce. Mam same dobre wspomnienia z tej firmy. Atmosfera "rodzinna" (było to 10 lat temu). Firma widzę że się rozwija, mam nadzieję że w dobrym kierunku i atmosfera nadal miła.
TwójBoss. 2016-09-06 14:13:25
Witam,
ponieważ mam stały kontakt z osobami które pracują w Klimawencie Gdynia ,dodam od siebie krótką opinię nt. mobbingu oraz nepotyzmu w tej firmie.
Nie jest czymś złym zatrudniać osoby z rodziny ale żle jest jeśli te osoby pasożytują ,nie posiadają umiejętności ,zwalają swoje błędy i brak wiedzy na innych.
Innymi słowy są pasożytami.
Taka sytuacja zaistniała dzięki Panu P...jo a konkretnie jego żonie.

Wg mojej wiedzy poza tym firma nie wyróżnia się bardzo negatywnie na tle innych.
Ocenę wystawiam negatywną ponieważ niejedna łza Pań pracujących w Klimawencie spłynęła po kolejnej patologicznej sytuacji w tej firmie,które niestety zdarzają się codzień.

lakai 2016-10-09 22:21:46
Może wiecie jakie sa średnie zarobki dla inspektora jakości? Chętnie bym się załapał, bo posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, żeby móc się odnaleźć na tym stanowisku. Na pewno wiedzą jak zadbać o początkujących pracowników, czyż nie? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o centrum techniki wentylacyjnej Klimawent - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum techniki wentylacyjnej Klimawent