Opinie o Reporter Young w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Reporter Young. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Reporter Young na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reporter Young w Toruń

Jakie narzędzia pracy zapewnia Reporter Young? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ajent-kierownik sklepu Nowy wpis

Pierwsze pół roku jest niczym bajka. Dyrektor operacyjna dzwoni i gratuluje Ci wyników wiec myślisz ze jesteś świetna. Później jest lipa i Ona „nie ma obowiązku odbierania od Ciebie telefonu”. Najważniejsze: przeczytaj dobrze umowę, bo wdepniesz jak większość z nas. Po dwóch latach prawie wszyscy ajenci dokładają do biznesu a prezesi TWA zbijają piątki. Model biznesowy jest taki, ze wyciskają ajenta do cna i go sobie wymieniają- Ci najczęściej i tak sami odchodzą. Problemy zaczynaja się niewinnie, od problemów w dostawie, później stresujesz się jak domknąć miesiąc. Jak już się decydujecie na współpracę to pilnujcie papierów i inwentaryzacje. Pomysł ajencji jest po to, ze zaproponują Ci 8500 zł netto na miesiąc i masz mieć otwarty sklep przez Ok 280 roboczogodzin. Weź pod uwagę, ze obsada często musi się nakładać, wiec jedna osoba sklep otwiera o 9 i pracuje do 17 a druga osoba przychodzi na 13 do 21- zatem codziennie 4 godziny nakładają się a to już 8 roboczogodzin więcej codziennie. Do tego dochodzi Ci koszt ZUS z tej puli ( twój własny i przynajmniej pracownicy) i z obliczeń wynika, że Na Twoją pensje już nie wystarczy z podstawy, wiec jedynie możesz wyżyć z premii. A premia to 2,3,4 % od obrotu ( zależy od umowy). Ale zeby mieć obrót musisz mieć rozmiarówkę, a w dostawie dostajesz po jednej sztuce z rozmiaru na tydzień ( tzn ze raz w tygodniu sprzedasz tylko jedna rzecz w danym rozmiarze), wiec miesięcznie nie wykręcisz więcej niż 60 tys netto obrotu. Czyli masz 8500 zl netto podstawy i w NAJLEPSZYM wypadku 2400 zł- czyli najniższa krajowa. Do tego dochodzi Ci koszt księgowej, podatek dochodowy i wiele innych kosztów, takich jak środki czystości. Tak dla uwagi. Regionalni są Sympatyczni, bo znam iwiększość z nich ale to aktorzy. Niestety opinia negatywna. A jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to polecam przejechać się do jakiegoś sklepu w galeriach i samej wypytać kogo kolwiek ( w sklepach siedza głównie sami ajenci). W tym roku będzie dużo ogłoszeń w całej Polsce bo wielu ajentów będzie składać wypowiedzenia. Życzę rozsądku i analitycznego myślenia.

Aneczka Nowy wpis

Ja jestem bardzo zadowolona mamy świetny zespół, w tej pracy odpoczywam psychicznie (w poprzedniej mobbing, plotkowanie, kłamstwa...praca ponad etat.) Pracuje tu już 3 lata .. ale niestety stałe klientki odchodzą, ponieważ towar ma coraz gorszą jakość. Szkoda ... W przeciągu ostatnich dwóch tygodni 8 klientek powiedziało mi że nie będzie już u nas kupować... ubrania szybko się spierają, zamki się psują, nie jest to taka świetna jakość jak była wcześniej :( Ogromna szkoda ponieważ ogólnie ciuchy wyglądają świetnie.

Emilia Nowy wpis
@Aneczka

A nie da się coś zrobić z asortymentem by zapewnić klientom lepszą jakość? Jakoś na zarobki ta sprzedaż się przekłada? Czy jednak macie stałe pensje?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Reporter Young?

Na jakie stanowisko?

malami

kierownik

Jarosław
@malami

Ktoś coś powie na temat tych pytań? Dużo wymagają?

Flow
@Jarosław

Ale zależy jakie stanowisko przecież

Bożena
@Flow

A które jest najmniej wymagające?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
SimpleTooth6340

Przesyłka trwała 2Day's i Jestem Zadowolony + -40% Promocji

Skandal

Tą firmą powinien zająć się sanepid. W firmie ognisko zachorowań bo nie obchodziło ich zachowywanie bezpieczeństwa, nikogo nie obchodzą pracownicy. Skandal !

Skandal2
@Skandal

Zgadzam się, nikt nie dba o bezpieczeństwo pracowników!!!!!!!!

Aaa
@Skandal2

Niewiem w jakim mieście. Bo u nas bardzo dbają o bezpieczeństwo pracowników i klientów.

malami

witam jaka jest pensja na stanowisku kierownika sklepu i zastępcy kierownika. Jak wyglądają premię i praca z reporterem young. jak jest z regionalnymi w województwie małopolskim ?

Kamil

Idealnie z pewnością nigdzie nie jest i jeśli ktoś będzie chciał to zawsze znajdzie powód żeby oskarżać ale ogólnie firma warta polecenia..

Franczyza

Czy na forum są obecni franczyzobiorcy ? Jak układa się Wasza współpraca z centralą? Jak wyglądało wsparcie centrali podczas pandemii ? I przede wszystkim jak układa się współpraca z marketingiem? Czy jest opiekun sklepów franczyzowych ? Jestesmy po pierwszej rozmowie z jakaś dama ( dużo botoksu i tlenu we włosach) i obawiamy się ta firma to niezła pralnia pieniędzy ( 19 spółek prezesa i na każdej jest subwencja???- to info zaciągnięte z internetu) Czy sensowny jest podział 30/70 ? Zazwyczaj jest fifty/fifty...

Ufffff

Boziu jak ja się cieszę, że już w tej firmie nie pracuję! Podejście tragiczne do pracownika oraz finansowo tragedia.

Xyz

Niech firma pochwali się jak dba o bezpieczeństwo pracowników podczas koronawirusa... Bo tutaj dużo można opowiadać...

Ilona
@Xyz

Skoro można dużo na ten temat opowiadać, to sam powinieneś podać nam znacznie więcej szczegółów. Nie ulega wątpliwości fakt, że każdy pracodawca, w obecnej sytuacji, musi odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Czy w toruńskim Reporter Young nie są zachowane wymogi sanitarne?

Ania eS.
@Ilona

Oczywiście że są zachowane. Mamy maseczki, jak napiszemy meila dosyłają nam kolejne, bo wiadomo jak się często je pierze to kolor robi się wypłowiały i wygląda to źle. Chociaż może faktycznie lepsze byłyby małe przyłbice... Płynu do dezynfekcji rąk i rękawiczek zrywek (dla klientów) oraz rękawiczek jednorazowych gumowych również nie brakuje.

Czy często w firmie Reporter Young zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Hgty

W ogóle odradzam ta firemke

śmiech

Jak chcesz ttacic czas na ta firme to odradzam , najpierw chwalą za pracę, a potem wyrzucają jak psa bez powodu i przywracaja starych pracownikow bo taki jeden karzeł obstawia się swoimi, czyli wszystko wraca po staremu haha

skandal!

Ta firma to jedna wielka tragedia!!! Obnizyli nam pensje, wymagania z kosmosu, obiecanki ze wroca pensje dalej lipa a wlascicielka w coronie ma coraz wieksze wargi nic dodac nic ujac skandal!!!

Ania. eS

W jednym zdaniu ujmę to tak: wcześniej zarabiałam więcej* mając mniej pracy niż teraz gdzie tych obowiązków jest więcej. Pracuje tam ponad 4 lata i z perspektywy czasu napisze tak Kiedyś było: mniej procedur, mniej pracy, mniej dostaw towaru, mniejsze targety/utargi a wypłata była wyższa. Tzn. Zawsze zarabiałam więcej niż najniższa Krajowa plus premia. Warunki premii były bardziej przejrzyste. Dzwoniła Pani (usunięte przez administratora)(ówczesna Pani dyrektor) mówiła, że premii wyszło tyle i mamy podzielić na trzy osoby, bo wtedy pracowałyśmy we trzy. Teraz premia przychodzi razem z wypłatą, a jak liczona jest chyba co miesiąc inaczej bo nigdy nie można się doliczyć... Doszło więcej obowiązków tj. Prasowanie ubrań, mini inwentaryzację, paczki z e-sklepu, gdzie prasowanie ubrań i mini inwentaryzację pochłaniają naprawdę sporo czasu i energii bo dostawy są bardzo duże. Instrukcje vm co tydzień to też lekka przesada. Nawet gdy dostajemy info, że zmiany kosmetyczne to w rzeczywistości i tak jest inaczej. Jeżeli chodzi o sam charakter pracy to jeśli ktoś lubi bezpośredni kontakt z ludźmi, lubi pracować na pełnych obrotach, potrafi sam zorganizować sobie pracę tak, aby wszystko szło zgodnie z harmonogramem to odnajdzie się w RY ☺️

Anya

Koszmar. Nie ma mowy o premii, bardzo niskie zarobki i w sklepie musisz :sprzedawac, sprztaac, zmieniac ekspozycje, zmieniac witrynę, robic zakupy do sklepu, jednym słowem wszystko za psie pieniądze i zero możliwości awansu.

Karol
@Anya

Przepraszam, ale muszę dodać coś od siebie pod tym wpisem... Droga Anya`u. Czy oczekiwałaś w tej pracy pełnego relaksu i strefy spa, oraz żadnego własnego angażu? Przecież sprzedawanie, sprzątanie i zmiana VM to jest tak oczywiste jak zmywanie garów na zmywaku.

Noł opszyn

Praca dla zdeterminowanych. Pracowałam rok. Obiecują tylko podwyżki, a przyszła większa wypłata od pisu to podwyższyli próg premiowy, a podwyżek z ich strony brak. Ciagle tylko narzekają na pracowników, prawie w ogóle nie usłyszy się pochwały. Narzekają ze sklep jest nierentowny, a kiedy dajesz powód tego i rozwiązanie to słyszy się ze jest to wina pracowników. Zero zorganizowania zarządzających. Zero benefitów z tej pracy. O awansie nie ma co wspominać. Zastępca kierownika zarabia najniższa krajowa. Praca nudna, nierozwojowa. Nie polecam

no opszyn
@Noł opszyn

Zgadza sie DRAMAT! kontakt z dyrektorka zerowy nic nigdy nie wie ciagle zajeta i jakakolwiek pomoc znikoma,vm'ka lubi tylko wybranych i pomocy brak, firma bez rozwoju z pretensjami że nie ma sprzedaży i winni sprzedawcy ale to norma na kogoś trza zgonic, nie polecam

Wszyscy wiedzą:
@no opszyn

Kto jest odpowiedzialny za brak sprzedaży - wiadomo - ryba psuje się od głowy...

Hola
@Noł opszyn

Dokładnie tak jak piszesz ... Pensja ŻENUJĄCA!! O premii to zapomnijcie. Targety do wyrobienia z kosmosu! Ale tak jak mówicie winni pracownicy, którzy na rząsach stają by obsłużyć a i tak żadnego pocieszenia bo ciągle jest źle ,źle i źle...

nie-kasuj-nie-unikniesz-prawdy

Nie kasujcie wypowiedzi ludzi bo każdy wie jak się tam pracuje i jaka jest fatalna atmosfera warunki płacowe tragiczne zero podwyżek i obgadywanie!!! A ciuchy są najgorszej jakosci!!! No coz ryba się psuje od głowy...

Igi wir

Najgorsze bluzy rozpinane ever!!!!

Donia

Pracuje w sklepie 8 miesięcy, przyszłam z innej sieci tam był dopiero wyzysk, praca ponad normę, brak premi chyba, że podlizywałeś się kierowniczce. W Reporterze atmosfera okey umowa o prace na tym mi zależało, mniej stresów. Praca cięzka, ale da się wytrzymać. Koleżanka pracuje tu 4 lata. Płace mogły by być lepsze.

godzinki

powinni wprowadzić karty wejscia i wyjścia z pracy ci co są na 7 przychodza na 7:20 i wychodza o 15 ci co przychodza na 8:30 koncza o 15:30 a dnioweczka zaplacona :D ale ci co tak chodza sa przeciwni wirc chodzmy jak chcemy :D

PRAWDA
@godzinki

niestety prawda szefostwo nie wie jaka samowolka panuje wiekszosc przychodzi jak chce i nie pracuja po osiem godz, trzeba kryc kolezanke.... Latanie do pokoju przy glownych drzwiach do karła to standard i prawda (do ponizszej opini) jedna na druga donosi i udowadnia najmniejszy blad, w projektowym mala pomylka a zakupki sruu na skarge :D

bezzlosliwosci

prawda! analityk doprowadził do wywalenia wszystkich- i lasek z operacyjnego i produktu i w końcu koleżanki z pokoju, na która ciagle donosiła do karzelka . brzydka, zakompleksiona i leniwa, ale (usunięte przez administratora) denek wiec robi co chce. i ten jej zalosny podryw IT …. :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Reporter Young - Toruń

• Jak się pracuje w Reporter Young?

Zobacz opinie na temat firmy Reporter Young tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reporter Young?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reporter Young?

Kandydaci do pracy w Reporter Young napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reporter Young