GT Engineering Sp.z o.o

Opinie o GT Engineering Sp.z o.o

były i przez to szczęśliwy pracownik 2010-12-20 13:08:21
NIE POLECAM
zarobki
może i niezłe (jak ktoś ma doświadczenie
to dostanie 3,5 na rękę) ale...:
-opóźnienia w płatnościach (tak naprawdę nie wiadomo nigdy kiedy przyjdzie wypłata
[usunięte przez moderatora] -chaos organizacyjny-zaczynacie jeden projekt, potem trzeba rzucić wszystko bo inny jest na wczoraj, potem kolejny, taki na przyszłość, potem znowu coś na wczoraj-oczywiście wszystko przejmujecie po kimś(ten ktoś dostaje inne zadanie - bez sensu) i tracicie czas na wgryzanie się....
[usunięte przez moderatora] NIE POLECAM !!!!
były pracownik 2011-03-01 11:58:47
Podpisuje się pod wypowiedzią poprzednika - NIE POLECAM!!! -Opóźnienia w wypłatach - i nie mówię tu o opóźnieniach rzędu kilku dni, ale kilku tygodni. Niepewność czy ją wogóle dostaniesz w tym życiu. -Głupie tłumaczenia szefa, że firma ma "tylko przejściowe" kłopoty - kogo to obchodzi? -Brak akceptacji przez szefa-Włocha polskich realiów życia i pracy. -Ogólny chaos organizacyjny.
akumta 2012-06-02 22:07:19
Podsumowanie 1,5 roku pracy w tej firmie:
[usunięte przez moderatora] - notoryczne spóźnienia w wypłatach,
- brak zwrotu kosztów poniesionych na delegacjach,
- nie wypłacone wynagrodzenie za dwa miesiące,

Szef jest bankrutem, a firma ma już komornika na kontach, i pewnie kilka spraw w sadzie o długi. Obecna jej działalność opiera się na zatrudnianiu absolwentów bez doświadczenia [usunięte przez moderatora]
ciao!
haps 2016-04-24 12:34:51
a mi się wydaje, że nie grozi im nic, branża inżynieryjna ma się dobrze.
Zostaw swoją opinię o GT Engineering Sp.z o.o - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GT Engineering Sp.z o.o