Opinie o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

józek

Poszukują nowego kierownika produkcji - nie orientujesz się dlaczego zwalniają starego . Ile można na tym stanowisku zarobić

Imigrant z niemiec
@józek

No nie zarobisz dużo i dostaniesz wrzodów żoładka jeszcze a może nawet osiwiejesz :D A na serio, to chyba dziwne że co pół roku zmieniają kierownika???

magda

Do gość:na jakie stanowiska zatrudniają kobiety?jaka jest możliwość żeby dostać się w szeregi firmy??

gosc

witam Pracuje w tej firmie już jakiś czas i jestem zadowolona z pracy w tej firmie pod kontem zarobków i pracowników . Atmosfera bardzo fajna. praca od pon-pt . czytając niektóre komentarze nie wiem o czym mowa. Tylko zaznaczmy ze orwat ma dwie hale . pozdrawiam

magda

czy firma zatrudnia kobiety?jak dostać się do pracy?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pracownice niektore

Wigilia zorganizowana przez pracodawce wspaniala,szkoda ze nie bylo wszystkich miedzy innymi tego Pana ktory dbal o piekny wizerunek firmy na zewnatrz.

zainteresowany

Pracujesz tam,ze tak piszesz?jesli nie pracujesz to po co sie odzywasz.a jesli pracujesz to sie zwolnij jesli Ci nie pasuje.a jesli pracowales-to moze juz sie cos zmienilo i jest inaczej.

Doswiadczony

Wyzysk, atmosfera dno. Zarobki ponizej krytyki.

S-c

W sosnowcu rozdzwali gazety, gdzie bylo ogloszenie,ze szukacie szwaczki? Jakie warunki zatrudnienia, jaki system zmianowy, warunki w pracy i zarobki?

zainteresowany

Elen-byłaś/byłeś? Widziałaś/widziałaś? Napisz coś więcej.

Elen

Wbrew pozorom wiele można wywnioskować po samej rozmowie rekrutacyjnej, także jeżeli nikt nie odpisze na temat pracy w Mysłowicach może warto złożyć swoje papiery i wziąć udział w rekrutacji, pójść na rozmowę i zobaczyć jak to wygląda. Na podstawie rozmowy naprawdę można sporo ciekawych wniosków wyciągnąć

zainteresowany

Cytat z podanej strony:"ORWAT Filtrtechnik Sp. z o.o. swoją działalność prowadzi za pośrednictwem kilkunastu przedstawicieli, którzy w jej imieniu odwiedzają firmy oferując dostawy wszelkiego rodzaju narzędzi(...)" To niby co wg powyższego przytoczonego cytatu sprzedaje firma ORWAT jak nie narzędzia? Firma ORWAT na co dzień handluje workami filtracyjnymi i filtrami - daj sobie to powiedzieć i zrozum to.

Sbnk

Na tej stronie nigdzie nie jest napisane że firma Orwat sprzedaje narzędzia. Nie rozumiem skąd bierze się ten argument. Tak jak wyżej, proszę prześledzić tekst ze zrozumieniem(podstawy nauczania szkoły podstawowej-j. polski, klasa 1-3).Asko-tech sp.z..... jest sprzedawca narzędzi. Jest to tam opisane i odniesienie do pozycji 5. Źródła informacji nie znam, proszę zapytać osoby zainteresowane :) Nic nie pojawia się bez przyczyny, smiem skormnie sądzić. Taka wskazówka: Pisanie z użyciem caps lock też nie jest na miejscu, jeśli już chodzi o poziom kultury. Nie wiedziałas?

zainteresowany

No ciekaw jestem skąd autorzy tej stronki maja informację, że ORWAT handluje narzędziami? ORWAT HANDLUJE WORKAMI FILTRACYJNYMI I FILTRAMI!!! Inna zupełnie branża.

Sbnk

Ktokolwiek wejdzie na stronę która jest podana, zobaczy że widać adres z Mysłowic, więc chyba nie przypadek. Wydaje mi się że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdy brakuje jednego przecinka. ",,ASKO TECH" Sp. z o.o., specjalizująca się z kolei w dostawach narzędzi i wyposażenia technicznego klientów. " i to firma od narzedzi baranie.

hans

.... i jeszcze ze prosisz o wybaczenie io łagodna kare i ze to sie juz wiecej nie powtorzy

zainteresowany

Pomysliły Ci sie troszke nazwy. Wspominasz o firmie ORWAT FILTRTECHNIK a wątek dotyczy firmy ORWAT FILTERTECHNIK (zapomniałeś o jakże istotnej) literce E. ORWAT FILTERTECHNIK jest dostawcą elementów do systemu filtracji, filtrów do klimatyzacji - nie ma nic wspólnego ze sprzedażą narzędzi - zerknij na ich stronę www.orwat-filtertechnik.com. Myślę, że przydałaby się tutaj korekta wpisu z informacją, że faktycznie pomyliłeś firmy, przepraszasz i będziesz na przyszłość zwracał uwagę co i gdzie piszesz. POZDRAWIAM!

KRS

(usunięte przez administratora) Bardzo ciekawa strona, pozycja 7. Nie wiedziałem że takie firmy są dalej na rynku.

krs

Witold Edward Orwat 1 299 udziałów o wartości 649 500 zł Niezarejestrowani. 1 udziałów o wartości 500 zł. 0.1%

ex-pracowniczka

witam widze ze nadal sie nic nie zmienilo to, przykre jak szanuja tam ludzi, a pracuje tam jeszcze ta sympatyczna Ada?

KRS

działa od 1995, a ponadto przez wiele lat był na początku istnienia niemieckim FOS.

Zostaw merytoryczną opinię o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 698 ocen.

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.