Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Morgi

Wypłata za lipiec,po 21 sierpnia. I to jeszcze na raty.

Becia
@Morgi

Może w ogóle już nie być

@Morgi

wyplaty za lipiec jeszcze nie ma

Yyy

Morgi racja w 100% po kątach wielkie dyskusje co to nie zrobimy jak nie będzie kasy a za chwile walka o to kto przyjdzie w sobotę i niedziele Paranoja

jak zwykle wylaczyli dzisiaj prad w METCHEM A LUDZIE NA URLOPACH

olo

Witaj Ostrów pracuje czy ma wolne tak jak Kalisz

@olo

kalisz ma wolne bo odloczyli prad a ostrow ma miec postoj od dzisiaj do wtorku z braku materialu do pracy a czy ma to tego niewiem

Morgi

Światełko w tunelu Pana Wojtka P. zgasło bezpowrotnie. Pan M..były związkowiec,dużo wie ale nie powie! I tak w kółko Macieju. Byle dobrze okłamać ludzi żeby nie strajkowali lub na urlopy. Chyba,że ktoś czuje się żle psychicznie to do lekarza. A pracownik głupi i naiwny i na wszystko się zgadza. Tylko szkoda,że wiele osób potrafi tylko szczekać po kątach...bo jak co do czego,to ciche jak truśki. Proponuję zebrać po 1 zł na wieniec,bo zakład już umarł. Tylko ktoś sztucznie trzyma ten (usunięte przez administratora) i niech nie pieprzy,że zależy im na pracownikach. Pieniądze ...50/50....będą lub nie. Tylko Pan Ch...o tym wie. Pozdrawiam udręczonych :-)

Ps...pozdrawiam Karolinę :-)

Becia
@Morgi

Bardzo trafne stwierdzenie. Nie dajcie się nabrać na urlopy! Nikomu na pracownikach nie zależy.

Yyy

To już chyba ostatnie dni i godziny.

@Yyy

od jutra urlopy a codalej nie wiadomo wyplaty nie ma

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

@Morgi, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię również! @Becia, czy Ty również jesteś pracownikiem Europejskiego Konsorcjum Kolejowego "Wagon"? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w tym miejscu?

@Karolina

Karolina..może jednak priv? Na temat zakładu nikt się już nie wypowie. Dlaczego? Bo sytuacja jest jasna. Wystarczy poczytać komentarze. Pozdrawiam Cię!

Morgi

Pracuje w Ekk. Szczerze-tylko desperata/desperatka przyjmnie się tutaj do pracy. Chyba,że komuś nie zależy na kasie. Pozdrawiam Karolinę.

@Pędzący bawół, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz aktualnie w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w tej firmie? Możesz powiedzieć coś na ten temat? @Morgi, czym spowodowane są te zaległości? Czy w związku z powyższym firma normalnie funkcjonuje? Myślę, że to bardzo istotne informacje.

@Karolina

Karolina :-) (mam nadzieję,że Karolina) bardzo istotne informacje,przekazuje się w bardziej poufny sposób,nie na forum publicznym. Firma...nie wiem czy można to tak nazwać jeszcze. Każdy kto zna sytuację wie,że to już nie firma,to wegetacja. Pozdrawiam Karolinę :-)

Pędzący bawół

Jutro spotkanie rady nadzorczej i .... prawdopodobnie upadłość likwidacyjna albo ... Nowy właściciel?? :);) . Ale kto kupi tak zadłużony zakład ?? 3 dzień urlopów ma załoga a jutro ?? Ciekawe co powie ludziom Łeno ?? Trudna sytuacja ? Kłopoty przejściowe ?? A może za duży upał i tylko 15 % wypłaty za czerwiec a tu mamy sierpień ?? ..

Morgi

To poproszę o nr tel do Karoliny :-) Dzisiaj 1 sierpień godzina 12:37- na chwilę do tej pory zostało wypłacone 15 % za czerwiec. Od trzech dni wszyscy na urlopach. Co dalej? Chyba najstarszy góral tego nie wie.

spawacz

Dużo tu napisaliście komentarzy o niewypłacalności firmy. Zmieniło się coś? Myślałem żeby sie przejść i zostawić CV, ale teraz nie jestem pewny..

LOL
@spawacz

nic się nie zmieniło! jest coraz gorzej !

Inna
@spawacz

Nic się nie zmieniło nadal nie mamy wypłaty a tu zaraz sierpień i niewiadomo kiedy będziemy mieć

Pędzący bawół

Pani Karolina to Wojtek P czyli Łeno , ale jaja .

Pędzący bawół

Pani Karolina jest prawdopodobnie pracownikiem Ekk wagon do spraw wizerunku czy coś takiego ????

@Pędzący bawół

Prawdopodobnie trafiłeś w 6 tym stwierdzeniem :-) A na poważnie...coś jest na rzeczy z tą Panią. Nie zdziwiłbym się jak to byłaby Pani Wojtek P :-)

Zorro

Jeszcze chwila i będzie można powiedzieć ze miałem kolegów pracujących w. EKK

@Zorro

to prawda

@inna

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Zastanawia mnie,czemu Pani Karolina tak nagle zamilkła :-) Pozdrawiam

Pędzący bawół

10 % wypłaty dostali pracownicy za czerwiec a tu za chwilę sierpień ? Przejściowe kłopoty ha ha .

Karolina ty faktycznie bronisz tej firmy a pędząc bawół ma racje w 100%

@Zorro

Zgadzam się z Tobą. Karolina jest niby moderatorem...i powinna dobrze wiedzieć z komentarzy ,że to nie przejściowe kłopoty firmy,bo ciągnie się to od lat. Wystarczy przelecieć wszystkie komentarze i daty. Za dużo wypytuje. Pędzący bawół dobrze mówi...nic dodać nic ująć. Tylko za dużo nie można tutaj się wypowiadać,bo czasem te informacje mogą być przekazywane dalej...Pozdrawiam

Pędzący bawół

@Karolina co Ty tak bronisz ten zakład ? Przecież dyrektor W. jest słynny ze swojej głupoty w całym Ostrowie. Kompletne zero jeżeli chodzi o zarządzanie produkcją jedynie pilnuje żeby robotnik kawy nie pił i pozamiatał .A kłopoty finansowe to firma ma od 2003 roku !!!! Czyli od strajku .A nie przejściowe.!!! Łeno to najbardziej nieudolny dyrektor jaki Kiedykolwiek pracował w Wagonie . Proszę sobie porozmawiać z robotnikami o dyrektorze . Można by książkę napisać .

@Zorro, a czy pracownicy dostali jakieś wyjaśnienie dotyczące opóźnienia, o którym piszesz? Może firma ma jakieś przejściowe kłopoty finansowe, ale niedługo wszystkie zaległości zostaną unormowane? @Pędzący bawół, bardzo proszę o nieużywanie na forum imion osób trzecich. Dane osobowe podlegają ochronie.

Zorro

Nie wypisujcie glupot o ekk że jest źle Prawda jest taka że. jest fatalnie Zarobki niskie płacone na kilka rat Aktualnie 07 2018 brak wypłaty Kierownictwo nieudolne Narzędzi brak Odradzam zatrudnienie się w tej niby firmie

Pędzący bawół

Wojciech to najbardziej znienawidzony człowiek w Ekk przez robotników i najbardziej wyśmiewany człowiek przez pracowników biurowych-tępa dzida . Także ^Łeno ^ ma rację a zastraszanie jest na porządku dziennym.

@Łeno, wypowiadając się na forum, przestrzegaj proszę obowiązującego tu regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jestem pewna, że nawet negatywną opinię można dodać w sposób kulturalny, rzeczowy i nie obrażający nikogo. Czy jesteś pewien, że w firmie panuje mobbing? To bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Czy były podejmowane jakieś rozmowy w tej sprawie?

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"