Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

robol

To znaczy że ty kolego na tym zakładzie pracujesz tylko 5 godzin a płacą ci za 8 godzin fajna praca pozazdrościć a tak wszyscy narzekacie że tak źle macie na EKK WAGON

robol

Ale przecież nikt nie trzyma na siłę nikogo. Jest dużo ofert pracy np: Correct (Ociąż)...Com40 (Nowe Skalmierzyce) czy Delphi (Ostrów) itp, gdzie można zarobić zawsze ponad dwa tysiące, ale jest się pilnowanym i trzeba pracować jak maszyna przez bite 8 godzin lub czasem więcej, do tego chodzić w soboty i niedziele.

Co się stało, że wypłatę przelali na czas :) Wszystko idzie ku lepszemu. Może będą znów setki, podwyżki na jesień i powrót motywacji.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
Wyplata

Dostałem 6000 wypłaty (za 3 miesiące) a w Polsce tylko idiota pracuje za 6000zl

kkk

człowieku niech każdy pracuje na siebie, ja nie chce i nie potrzebuje zebys ty na mnie pracowal. i nie dolewaj sobie!!!

*****

Odezwał się ten co lubi pracować za darmo liżąc dłonie prezesów,którzy za to go wynagradzają tzw. wierny piesek

???
@*****

a skąd ty wiesz kim ja jestem, za co pracuje i co komu liżę? Do budy burku!!!!

???

a co mają rządy PO do prywatnej firmy? gościu, pisowską propagandę idź siać w inne miejsca!

obserwujący

To są rządy PO gdzie nie liczą się z pracownikami dając im pensje jedną na dwa miesiące i jeszcze na raty a jakby ich odwoływali ze stanowisk wzięliby odprawę kilku dziesięciu tysięcy.dlatego tacy ludzie nie nadawają się by rządzić żadnym zakładem i ludżmi tam pracującymi.

były

Ludzie co wy jeszcze robicie w tym szambie.Pracowałem w Kaliszu u Świerczka,od dwóch lat jestem w Niemczech i śmieję z tych waszych głupkowatych wywodów wystarczy tylko odrobina odwagi i podstawy niemieckiego.Teraz Świerczek i reszta jego przydupasów mogą mi co najwyżej loda zrobić.Uciekajcie z tego kołchozu i przestańcie płakać.

Ludzie mieli premie. Teraz nie ma premii. Nadgodziny były setki. Teraz nie ma, za to jest elastyczny czas pracy. Kilkanaście lat temu na platformach zarabiało się te same pieniądze co obecnie. A teraz się niby już nie generuje takich zysków, by zapłacić pracownikowi więcej niż minimalną krajową za poważną produkcje. Śmiechu warte.

obserwator

Dobry menadżer dba o swoich pracowników,interesuje się za co będą żyli, za co popłacą rachunki a nie myśli tylko o swoich hobbach i zabawach.

OBSERWATOR

Debilami są ludzie rządzący w tym zakładzie tzw.prezesowie własnych interesów

h2o

Wy debile i pijacy za co chcecie pieniądze ?

(-)

Znowu bez wypłaty Ludzie jak długo można się dać robić w konia Trzeba z tym wreszcie skończyć Wszystkich przecież pacan nie zwolni

kk

i kiedy te 50% wypłaty co miało dzisiaj Być !! i od 1 do 3 czerwca kolejne 20 % ??

jack

albo wogole

jaaa

czyli dwie razem dadzą wow ! super hehe

prac

w przyszlym miesiacu

jaaa

kiedy bedzie wyplata? ktos cos wie?juz 26 !!

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"