Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ekk wagon

Pracowałeś w firmie ekk wagon i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-04-14 19:19:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciesz sie ze wogole robia łaskę, że chcą płacić.
zdjecie uzytkownika
yyyyyy - 2014-04-15 13:25:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I co będzie wypłata?? Czy na święta ludzi bez kasy zostawią??!!!
zdjecie uzytkownika
zimi - 2014-04-16 19:12:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chlopaki nastawcie sie na to ze wyplaty są po 20- stym a 10-go
zdjecie uzytkownika
nie znani sprawcy - 2014-04-24 20:28:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
siema to po ile wam dawaja te premie co?
zdjecie uzytkownika
kalisz - 2014-04-29 11:40:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam Ostrów, czy wiecie może coś na temat nadgodzin, kiedy zostaną wypłacone za m-c marzec, pozdr
zdjecie uzytkownika
kolo - 2014-04-29 19:45:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kalisz - 2014-04-29 11:40:51]:
w maju,ale kiedy nie wiadomo!Pozdrawiam Kalisz
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-05-11 11:47:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak w maju jak pol wyplaty dali kurcze jaja se robia a obiecali zlote gory
zdjecie uzytkownika
on - 2014-05-12 14:39:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ciekawe kiedy będzie dróga część wypłaty. Masakra!!! Tafirma nas wykończy!!!
zdjecie uzytkownika
jaa - 2014-05-12 16:18:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kasa za wczasy w grudniu bedzie chyba zawsze tak dawali. a reszta wyplaty haha jak zwykle po 20 !!!!
zdjecie uzytkownika
EK - 2014-06-10 08:32:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ej!!!! mądrale, poszukajcie w Ostrowie innej pracy!!!!!!
zdjecie uzytkownika
szukam pracy - 2014-06-10 12:08:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej, chciałbym złożyć papiery do ekk wagon, ale widzę po komentarzach, że zdarzają się jakieś kwasy z wypłatami. obsuwę miesiąc czy dwa przeżyję - tyle trzeba czekać?
zdjecie uzytkownika
klik klik - 2014-06-10 13:15:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie! w tym miesiącu wypłata była kilka dni przed czasem.
zdjecie uzytkownika
Ninja - 2014-06-10 17:31:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podstawa to wypłata na czas ..........oby tak dalej
zdjecie uzytkownika
EKW - 2014-06-10 19:31:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ej!!! mądrale.. mądrzy to wy są no nie!!!!!wypłata owszem to podstawa......ale ......
zdjecie uzytkownika
EKK - 2014-06-10 19:33:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do pracy głąby.....................a nie tylko .............................
zdjecie uzytkownika
szukam pracy - 2014-06-11 09:15:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@klik klik: a toś mnie pozytywnie zaskoczył. napisz jeszcze czy można liczyć na premie? i jak ktoś jest nowy to wymaga się od niego mniej, racja?
zdjecie uzytkownika
mio - 2014-06-12 07:15:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Elastyczny czas pracy wprowadzają za zgodą związków zawodowych,praca po 10godz.dziennie + przymusowa praca w soboty za free! (usunięte przez administratora)Trzymać się z daleka od tej firmy,preacować tu tylko w ostateczności
zdjecie uzytkownika
szukam pracy - 2014-06-12 13:00:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no ja właśnie jestem w takiej sytuacji. mam też nadzieję, że jak np. córka mi się rozłoży na różyczkę czy coś to nie będzie problemów z pójsciem do lekarza. odpisz. dzieki
zdjecie uzytkownika
Niewolnik ekk - 2014-06-19 00:19:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z niewolnika nie bedzie pracownika wyjdzie im to bokiem
zdjecie uzytkownika
beny - 2014-06-19 04:20:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Niewolnik ekk - 2014-06-19 00:19:01]:
to chyba nie znasz jeszcze zbyt wielu pracodawców.Choć fakt , że z tym co piszesz jak najbardziej się zgadzam
zdjecie uzytkownika
gosc - 2014-06-20 17:02:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Smieszne zwiazki ekk dbajac o swoje stolki sprzedały załoge fundujac im nieludzka prace bez zaplaty i przyspieszajac taka praca przejscie na tamten swiat czy to jest Europa Unia czy Korea
zdjecie uzytkownika
lili - 2014-07-12 10:28:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hahaha... znowu wyplaty nie bylo na czas.
zdjecie uzytkownika
franko - 2014-07-12 15:50:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [lili - 2014-07-12 10:28:26]:
to już chyba rzeczywiście pracownikom ekk nie pozostało nic innego jak tylko każdy kolejny absurd , który można w tej firmie dostrzec - kwitować śmiechem. Tylko , że w końcu ten "dobry" humor pracownikom się skończy
zdjecie uzytkownika
do niewolnika - 2014-07-13 14:57:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niewolniku ... sam Twój nick jest żałosny, jak Ci się nie podoba w EKK to zawijaj dupsko i nie wypisuj głupot. Wszyscy gimnastykują się, żeby była wypłata, a jak jesteś taki dobry to znajdź inna wypłatę zamiast łkać jak "baba".
zdjecie uzytkownika
świdnica - 2014-07-18 00:16:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
trzeba było ludziom troche więcej zapłacić a nie wynajmować zewnętrzne firmy które nic nie pomogą , wręcz spowolnią produkcję ,ale jak produkcją rządzi kompletny idiota czyli Wojciech Pacyna , tempa sztuka ,myśli że jak będzie dawał nagany i gnębił starych pracowników to coś osiągnie , nic ,lipa . Teraz masz fachowców z ukrainy i świdnicy i co ??? ciapolu ?? Mam nadzieje że prezes Z.Chlebowcki coś z tym zrobi ?? jak ten idiota będzie odpowiedzialny za produkcję to ten kontrakt nie będzie wykonany na czas !!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ekk wagon

Twoj email:
Wiadomość: