Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

@spawacz, i jak, zdecydujesz się na wysłanie swojej aplikacji do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? @LOL, rozumiem, że pracujesz aktualnie w tej firmie. Czy możesz powiedzieć coś więcej? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Igor

Jak się aktualnie pracuje? Warto interesować się pracą w firmie?

@Robool, dziękuje za odpowiedź. Czy widzisz poza tym pozytywne aspekty pracy w firmie? Może powiesz nam coś na temat atmosfery w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Czy firma oferuje benefity pozapłacowe dla pracowników? Twoja odpowiedź będzie dla nas wszystkich bardzo istotna.

@Robool, czy podejmowałeś rozmowy z kierownictwem na temat aktualnej sytuacji w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Może powodem "ratalnego wynagrodzenia", jak to określiłeś, są przejściowe problemy finansowe firmy? Twoja opinia jest bardzo ważna dla użytkowników tego forum, jak i dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem swojej aplikacji do Europejskiego Konsorcjum Kolejowego "Wagon".

@Karolina

Pani kochana rozmów było tyle że hej ta sytuacja jest prawie dwa lata i non stop to samo powtarzają ciężką sytuacją finansową że brak inwestora niby inwestor jest od lutego i nic się nie zmieniło a teraz słychać że inwestor szuka inwestora to są już jaja ktoś ma 80% udziału zakładu i szuka inwestora jak do tej pory nic nie zainwestował

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

@Robool, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Mógłbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie? Jakie są warunki płacowe i czy firma oferuje możliwości rozwoju? Czy ratalne wypłacanie wynagrodzenia to dla Ciebie wada czy zaleta?

@Karolina

Jak pisałem w poprzednich komentarzach praca jest a płacą w ratach na tą produkcję co jest to brakuje od 100 do 200 pracowników spawaczy,ślusarzy a płace są średnie mogę powiedzieć jak by płacili w terminie to napewno chętniech do pracy by się znalazło i to jest minus tego zakładu ale są nadgodziny kto chce to przychodzi a rąk sobie nikt nie wyrwie taki region taka płaca za długo tu pracuję żeby czarować

Robool

Morgi jak pisze moderator jak byś chciał tu pracować to byś osobiście się udał z głupimi pytaniami a jak chodzi o pracę to pracy jest do bólu tylko wynagrodzenie jest w ratach zawsze do końca miesiąca jest wypłacone w całości i tak będzie ta sytuacja się ciągła dłuuugo nara.

W jakiej kondycji jest obecnie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Czy wynagrodzenia są dalej na tym samym poziomie jak wcześniej wspominano? @Morgi, jak w tej chwili wygląda sytuacja z wypłatą wynagrodzeń? Czy polecacie tego pracodawcę? Podzielicie się Waszymi opiniami?

Morgi
@Karolina

Karolina...mam wrażenie,że nie tylko szukasz informacji od pracowników tej firmy,jaka jest jej kondycja. Masz w tym jakiś głębszy interes bo na pewno nie interesuje Cię tam praca :-)

zzz

szkoda

@zzz

a dlaczego szkoda?

lulu

łeno zawsze niemadry a taki amerykanski. ukraincy robia tam w tym grajdole jeszcze u łeno?

Olek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie. Warto starać się o pracę?

Morgi
@Olek

Przyjmą Cię z otwartymi rękoma nogami itp. Lecz nie licz na wypłatę na czas.

@Morgi

Czy płacą na czas?

Co slychac we Wagonie? Dostaliscie wyplate na swieta? Goraca pozdrawiam wszystkich pracujacych.

Pacynka

Z takim głupim dyrektorem jak Łeno nigdy w życiu jeszcze się nie spotkałem, robi wszystko żeby upodlić i zgnoić robotnika, o robocie nie ma zielonego pojęcia, interesuje go tylko chora dyscyplina, żeby robol nie pił kawy i do szatni o 15 stej, dopóki Łeno będzie w Ekk to się nikt nie przyjmie do pracy na produkcji, sam jak był spawaczem to raz że nie umiał w ogóle spawać a do tego smykał się od roboty i spał na grzejnikah, ale najciekawsze jest że Prezes nie widzi jego nieudolności i że spowalnia produkcję swoimi głupimi pomysłami, szkoda że taki pajac jest dyrektorem,ale najgorzej jak ktoś z hama na Pana się dostanie,

spawacz

co mozna doradzic jesli chcez pracowac w firmie ktora moze ci nie wyplacic kasy placi najmniej na rynku jest tak dobra jak jej kadra zarzadzajaca to skladaj cv

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o aktualnych ofertach pracy. Poszukiwani są m.in. kandydaci na stanowisko ŚLUSARZ KONSTRUKCYJNY, FREZER, TOKARZ. Ktoś z Was pracuje właśnie w którymś z tych działów firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Każda dodatkowa merytoryczna opinia może być bardzo pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Tokarz
@Karolina

Zapraszamy super zarobki to od 3000-5000 na rękę. Full wypas socjalne .

Dyro

Długi umożone miliony w inwestycje. ...

Nicker
@Dyro

Kto inwestorem? Jakie perspektywy dla pracowników?

@wq rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Czego mogą spodziewać się osoby, które chcą się w niej zatrudnić?

Kolega

wq
@kot

To przyjdz i zobacz

Roman

Co tam w ZNTK słychać płaca?

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"