Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

KTOŚ

Mówiłem naucz się oszczędziać następtna wypłata w kwietniu najpierw trzeba wypłacić pobory w upadającym zakładzie w Opolu.To tylko kwestia czasu kiedy EKK ogłosi upadłość.Zlecenie to nie wszystko trzeba to wyprodukować i sprzedać a w tej firmie z taka jakością jest to nie możliwe

jaa

macie te 200 % pewnosci wyplaty ha ha kurw...jak jeszcze mozna wierzyc kierownikom dyrektorom jak nie ma i nie bedzie wyplaty ! ludzie !!

Ludzie już nie długo wypłata. Ale będzie święto!

Amezjarak

Skoro tak jak piszecie wyglada sytuacja w Wagon-ie to raczej dam sobie spokoj z ta firma.Na piatek zaproszono mnie na rozmowe kwalifikacyjna ale po tym co tu czytalem zrezygnuje i nadal zostane w szarej strefie z dala od tej firmy.Popracowac za darmo moge sobie na ogrodzie i przynajmniej nikt mnie nie bedzie zwodzil,ze wyplata bedzie za jakis czas lub wciskal inne bajeczki. P.S A wszystkim pracownikom firmy Wagon zycze DUUUZO cierpliwosci.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Faktycznie po co nam związki zawodowe, wypiszmy się wszyscy z tych niepożądanych / karierowych / związków zawodowych(usunięte przez administratora)

luty 2014

W lutym wypłata na 200%. Zobowiązał się Prezes od hazardu!!!

styczeń

Naprawde kiepsko w Wagonie z wypłatami, jakie poślizgi są, ile się spóżniają???

KTOŚ

Naucz się oszczędzać bo następna wypłata dopiero w marcu

@KTOŚ

:) w sumie zgadzam sie w marcu masakra

pensje za grudzień

pensje za grudzień zapłacone !

emeryt.

W EKK bez zmian.

KTOŚ

jakie związki oni siedzą w kieszeni zarządu żerują na zaufaniu załogi tylko udają że coś robią dla pracownika a tak na prawdę ta tylko chronią swoje zadki

gutowiec

A co robią Związki Zawodowe? Przecież płacicie im składki!!!

Hhh

Ludzie dziwie sie wam, ze dzisiaj oscentacyjnie nie odmowiliscie pracy. Straszyli ze na urlop nas wysla? Mogli to zrobic, co za problem, za urlop musza zaplacic! Zacznijmy w koncu walczyc o swoje, tylko w naszej jednosci bedzie sila, walczmy z tym bezprawnym systemem! Nie moze byc mowy o wykruszaniu sie bo nigdy nic nie zdzialamy, jesli powiemy "a" to i powiedzmy "b", w przeciwnym wypadku beda z nami robic co chca! Czy my Polacy juz tak zastraszeni jestesmy ze nie bedziemy juz o nic walczyc dla siebie, dla naszych dzieci? Ludzie obudzcie sie bo ja sam nic nie zdzialam!!!

niewolnik

Jak jutro nie będzie wypłaty w czwartek strajk ! Nie ma na co czekać bo ile można czekać ?!niestety nie ma innego wyjścia !

pb173
@niewolnik

masz kolego racje ale watpie w to ludzie sie boją

R2D2

Ten zaklad to obraz nedzy, rozpaczy i ubostwa. Brak podstawowych materialow do produkcji, brak odziezy roboczej, brak srodkow czystosci a najwazniejszym brakiem, ktory najbardziej boli to brak wynagrodzenia na czas. Ludzie czy wam naprawde tak niewiele potrzeba zeby pracowac i nic z tego nie miec? Gdzie podziala sie wasza wola walki o swoje, gdzie jest wasz honor, ktorym kiedys Polacy sie cechowali? Czy to wszystko umarlo razem z naszymi dziadami ktorzy o Polske walczyli? Obudzcie sie wreszcie bo slepo wierzycie w slowa prezesa ktory nawija nam makaron na uszy a jest tak jak bylo i lepiej juz nie bedzie!

nie znani sprawcy
@R2D2

racja r2d2 masz racje ludzie juz zapomnieli jak walczyc o swoje brygadzisci mistrzowie kierownicy maja ludzi pracy gdzies nie wspominajac o politykach itp. ludzie zróbcie zbiórkę kasy a ja wlece i odzyskam waszą kase :)

KTOŚ

Zobaczymy czy w załodze jest determinacja aby walczyć o to co prawnie się należy.,jak znam życie to wszyscy ochoczo ruszą do pracy.Trzeba pamiętać że w jedności siła

pb173

panowie jutro nie podejmujemy pracy dłużej tak nie mozna

gutowiec

Co znowu nie ma wypłat na EKK? A pisałem kiedyś,że to dziadoska firma!w

niewolnik

jak dziś nie będzie kasy na kontach to w poniedziałek ludzie nie powinni podjąć pracy ! i

KTOŚ

Co za poświęcenie dla firmy która łamie prawa pracownicze jak chcesz pracować za darmo to twoja sprawa,możesz pracować za uścisk ręki prezesa albo za miskę ryżu tylko czy reszta załogi jest tego samego zdania

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"