Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

leonidas

Ludzie z Opola i, Kalisza coś wiedzą o swoich zakładach.Pracownicy zakładu w Zielonej Górze wiedza więcej niż wy razem Wiedzą jak ten zakład okradano .Całą załogę zwolniono,zakład zniszczono są ludzie którzy dużo wiedzą i dużo widzieli

Kaligula

Gdzie jest wyplata za kwiecien? Ta firma jest niewyplacalna, kierownictwo potrafi tylko obiecywac, niestety na obietnicach sie konczy, w zeszlym tygodniu przyszedl Zbychu i wiele obiecywal. Jedno jest proste, nie ma wyplaty nie ma roboty za darmo...

*****

czy Wygrany przetarg????? Kiedy kasa będzie !!!!!!!!

nikoś

Firma POszła na dno zamiast wypłaty dostaniemy kopa i za brame

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
gutowiec

Co z wypłatą?. Gdzie są Związki Zawodowe?. Jak nic nie robią to na ulicę z tą chołotą!. A zwławcza Związek Surmy, który nie ma wymaganej ilości członków.

łał

do "ninja" - to sie zwolnij (usunięte przez administratora) i daj pracowac innym!!!!

ninja

TAK CHCEMY :)

xyz

Ludzie błagam ogarnijcie się. Po co te wszystkie głupoty tu wypisujecie?? Szkodzicie firmie. Chcecie być bezrobotni??

łał

sorki ale nie masz za bardzo wiedzy co my robimy. nie podważam Twoich umiejętności ale Ty też nie podważaj moich. i na tym proponuję zamknąć temat

Ja również jestem na urlopie, niestety przymusowym. Jest dokladnie tak jak mowisz, nie ma ludzi niezastapionych ale pamietaj ze takiego biurowego pracownika, ktory tylko siedzi przy komputerze, wklepuje dane w excelu, pisze w wordzie, rysuje w autocadzie czy innym programie o wiele latwiej wymienic niz kogos z nas, znajdz mi prosze specjalistow ktorzy od pierwszego dnia beda potrafili pracowac na tych wiekowych maszynach, uwierz mi ze mialbys z tym problem. Z komputerami sa teraz obyci wszyscy, nawet dzieci w podstawowce. Ale jest tak jak piszesz, nie ma ludzi niezastapionych ale nas trudniej zastapic niz was.

łał

Pracownik - 2013-05-22 10:19:59 Dokladnie tak, dzieki nam masz prace. Co bys zrobil gdybysmy my, pracownicy produkcyjni sie zwolnili, zastrajkowali? Sam bys przyszedl pracowac na hale? Ciac blachy, spawac, toczyc, frezowac, malowac? Co z tego ze firma wygrala przetarg jak nie byloby rąk ktore by to mialy robic? Wlasnie dlatego dzieki nam masz swoja prace, mozesz sobie siedziec przy komputerze i w tej chwili zbijac bąki piszac na tym forum (choc nie wydaje mi sie aby to nalezalo do twoich obowiazkow). Wiec zanim cos napiszesz dobrze sie zastanow, to my utrzymujemy wasze stanowiska nie wy nasze. Mozecie sobie robic technologie, zakupy marketing, wygrywac przetargi i konkursy ale najwazniejszy jest gotowy produkt ktory my wykonujemy, bez tego nie bylibyscie potrzebni, pamietaj o tym kolego.tak się składa, że jestem na urlopie i mogę robić co mi się podoba Pytanie co Ty robisz przy kompie w godzinach pracy... co do Twojego egocentryzmu nie będę dyskutował. Uważam, że obie strony są potrzebne w takim zakładzie jak nasz ale też pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych...

łał

dzięki wam mamy pracę? proszę Cię nie rozbawiaj mnie gościu... i nie nazywam prostych ludxmi prymitywami. nazywam tak tylko tych, którzy na to zasługują. Bo mądry człowiek nie nazwie drugiego pieskiem itd...

łał

oj aleś ty prymitywny. i ty domagasz sie podwyzki i premii? za swoja glupotę????

łał

Do tolek banan: to sie przedstaw gosciu, skoro jestes taki odwazny. wtedy sobie pogadamy

lola

Do Tolka Banana: Jak Ci sie nie podoba i czujesz się jak niewolnik to się zwolnij i po temacie, a reszta sama niech za siebie decyduje.

Ninja

W Kaliszu to samo brak wypłaty mydlili nam oczy ze do 17 zapłacą ale jak widać ni ma :(

pjej

nieno sensacja gosciu...napisz do faktu, se i innych szmatławców, reprezentujących twój poziom...

nie znani sprawcy

zapraszam na stronę www.gwg.pl tylko dobrze poszukajcie a znajdziecie.

KTOŚ

Zanim zaczniesz kogoś pouczać sam naucz się pisać

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"