Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

nick

sprawca nie znany. - 2013-04-04 21:21:22 mam nadzieje ze ludzie sie najedli po swietach zrobili zapasy bo nastepna kasa to chyba bedzie na Boze cialo :) a ekk prezes super nie ma to jak PO bo kiedys milicja tez była OBYWATELSKA :) trzeba by sie wybrac kolo 10 po kase! przetarg ma byc na jakies wagony juz o tych przetargach to az uszy bola bo co tydzien sa i jakie delegacje przyjezdzaja (CHINY) jak tak mozna mydlic oczy ludzia masakra teraz to juz tylko z tej rozpaczy to smiech został. dzieki kolega z kalisza i zielonej ze pisza nadal brak opola!!! Pan "nowy" Prezes zapomnial ze stare uklady sie zmieniły i to juz nie wruci.Ludzie nie dajciez siebie robic idiotów. Ale kalisz ma gorzej niz ostrow bo u nas to chociasz wyjda po swoje.przestań wypisywać bzdury [usunięte przez moderatora] i weź się za naukę ojczystego języka

ual123

i co? wyplacili zalegla kase? Obie firmy (ekk, met chem) stoja czy jest praca?

o matko

sprawca nie znany. - 2013-03-28 21:41:33 dzięki kolegą z zielonej wyspy:) i kolegą z Kalisza brakuję aby z Opola. To co się dzieje to aby brak słów w ostrowie [usunięte przez moderatora]ludzi zwolnieniem jesli pójdą po swoję zalegają z socjalnym a za marzec to strach myśleć. brak słów cos slyszalem ze w kaliszu macie apokalipse robic w firmie co daje platne urlopy Irlandia tak jak tusk chciał. Ale w piekle dla takich ludzi jest pełno miejsca !!!z ortografii i stylu pała z wykrzyknikiem....

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
sprawca nie znany.

dzięki kolegą z zielonej wyspy:) i kolegą z Kalisza brakuję aby z Opola. To co się dzieje to aby brak słów w ostrowie[usunięte przez moderatora] ludzi zwolnieniem jesli pójdą po swoję zalegają z socjalnym a za marzec to strach myśleć. brak słów cos slyszalem ze w kaliszu macie apokalipse robic w firmie co daje platne urlopy Irlandia tak jak tusk chciał. Ale w piekle dla takich ludzi jest pełno miejsca !!!

ZG

Chłopy wzięli sprawy w swoje ręce chyba wiedzą że rychły koniec sie zbliża

Potwierdzam w Kaliszu nędza, nawet już nie ma jak odebrać sobie reszty wypłaty, bo nawet kierownicy [usunięte przez moderatora] zakład i to służbowym autem, pozdrawiam wszystkich.

czytam wpisy i jestem w szoku ze macie placone za wczasy u nas w kaliszu nie ma nic! ! ! nie płaca za gruszke. jedna firma a kazdy zakład inaczej prowadzony ?hmmm....

kalisz wita u nas tez ciezko z kasa a i pracy za duzo nie ma w sumie w ogole nie ma.

sprawca nie znany.

dzieki kolega z zielonej gory za napisanie brakuje aby kolegow z opola i kalisza.

Kolega ma racje nie dajcie się zwodzić walczcie o to co wam się należy za prace należy się zaplata w sądzie macie sprawę wygraną nam wypłacili wszystko Pozdrowienia z Zielonej Góry

SpawaczZG

widac ze jaj nie macie,jesli nie placa to zalezy zglosci sprawe do sadu pracy,sad pracy nakaze zaplacic zalegle pieniadze,jesli pracodawca nie zaplaci to komornik siada na konta,proste.Nam w zielonej gorze bez problemow placili,dostalismy odprawy pieniezne,nie rozumiem waszej sytuacji...

brak kasy

ciekawe kiedy wypłacą resztę i czy za Marzec wypłacą. Brak słów będzie trzeba iść upomnić sie o reszte i socjalne bo widze że maja nas głeboko to szykujcie sie ludzie na ponowny marsz.

Pobudka...

http://mdziennik.pl/gospodarka/praca/juz-ponad-21-mln-polakow-nie-ma-pracy Ale co z tym ważne żeby komus[usunięte przez moderatora]. Na forum.... Proponuje jeszcze bardziej narzekać przecież wszędzie jest tak (usunięte przez administratora) Dostaliśmy po 400 może lepiej zwolnić za sto osób i dostać po 800

RafalR

Nie chodzi o to żeby kogoś bronić czy oskarżać, wg mnie gdy by były pieniądze to napewno zostałyby zaraz wypłacone, każdy cwaniak może pisać głupoty i buntować innych. Pamietam jak klan g nie wypłacał 3 miechy i było ok. ja wierze ze sie poprawi bo jeśli bym myślał inaczej to poszedłbym gdzie indziej do pracy przecież jest tak łatwo znaleźć prace. Bez problemu możemy przebierać w ofertach i skarżyć sie na wojtka p bo przecież lepiej żeby był syf smród i brud i z dach cieklo... Ogarnij sie i[usunięte przez moderatora] jeden z drugim!!!!!!!!!!!

kurde bardzo dziwna na sprawa ciekawe co bedzie dalej mamy jusz marzec kolejna wypłata hahaha oby tak dalej i sami ogłosimy upadłośc wdomu powiem dzieciom może ogłosze upadłośc

brawo o 15 komunikat i pasuje widac boją sie nas

były pracownik z ostrowa

z tym strajkiem to popieram. ciekawe kiedy metchem w kaliszu stanie. pozdrawiam i współczuje.

panowie chyba ze strajku sie tu nie obędzie

qwerty

"Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. jest mu jedynie winien usługe, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." Ludwig von Mises (1881-1973) Dla wszystkich tych którzy zapomnieli czym jest praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"