Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Jak to nie wiecie kiedy wypłata? 10 marca!!!

ktos

podobno w pierwszym tygodniu marca

jaa

czy ktoś sie orientuje kiedy dadza kase jakies słuchy?

Poprostu (usunięte przez administratora) się już wypalił!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
KTOŚ

EKK czeka taki sam scenariusz jak w Opolu

jaa

pracuja na dlugi firmy a sami popoadaja w długi

a z czego ludzie mają żyć? czym popłacić rachunki- do tego jeszcze umieszczają oferty pracy - niech napiszą pracuj ale wypłaty nie oczekuj

kasiaty

ni ma i nie bedzie

jaa

i jak tam wypłaty nie ma ?

ktos

jak ma byc dobrze jak taksowka jezdzi bezplatnie ala berlingo po firmie po co sie przejsc jak mozna z 10 razy objechac zaklad przewodza taksowkarze w okolarach ciekawe kto ich zatrudnil

KTOŚ

Jeszcze kilka miesięcy i EKK ogłosi upadłość

w.pacan

jak w czwartek nie będzie wypłaty to w piątek nie podejmujemy pracy !! jak wypłata ma być na kontach do 20 stego to niech się z tego wywiążą !!albo niech nie wywieszają takich komunikatów niewiarygodnych !!dość tych kłamstw miarka się przebrała !!

racjonalista

za duzo oczekujesz.

gutowiec

Jak tam z wypłatą? Czy będzie za styczeń w tym roku 2014???

kola

i nastepny przyklad zupki jak zaklad tracil i traci na takich nieudacznikach a gora patrzy i zero reakcji brawo

@kola

jak beda płacic to bedzie praca a kto jest nieudacznikiem to chyba jasne ten co nie umie płacic ten nie ma :) nieudacznicy nie umieja zarzadzac zakladem :)

nie znani sprawcy

Kolego pamiętaj ci co by wyszli to ich już nie ma :) człowieku jak ja tam robiłem to szedłem na śniadanie o 9.15 zjadłem i po 10 za zupkę :) i wracałem o 10.30 a pytanie głupie jak za co płacą-oni nie płacą napisz że oni otrzymują jałmużną!!! ale pamiętam jak nie którzy (brygadziści) po zupce spali se do 12!! musicie walczyć. najlepsza jest oferta w urzędzie pracy ze szukają dyrektora i płacą 4tyś brutto :) kuqwa kto za to przyjdzie chyba jakiś mutant bo normalny nie!! ale tam jest kabaret :) MIŚ tam został.

wypłaty nie ma, mam już dość tego ciągłego oczekiwania i sprawdzania konta czy pensja wpłynęła, nawet nie potrafią powiedzieć prosto w twarz że wypłaty nie będzie 10, panowie Kalisz od czwartku stoi, każdy kto to przeczyta niech przekaże koledze z pracy, koledze z działu, zmiennikowi że w czwartek nie pracujemy jak nie będzie kasy, niech każdy wyjdzie na przejście, na drogę, mam nadzieje że macie jaja, ja napewno wyjdę nawet sam

iemka

siemka pracuje 3mies ale takego balaganu nie widzilem w tej firmie najwarzniejsza jest zupka pracownicy rozpoczynaja od 9 30 schodzic a wydawaa jest 10 ciekwy jestem kto im za to placi (usunięte przez administratora)

nie znani sprawcy

siemano wszystkim i jak pewnie wypłata była?

zolo
@nie znani sprawcy

(usunięte przez administratora) na urlopie.Kartek od wypłaty,komunikatu(usunięte przez administratora)

ole

jak moze byc dobrze w tej firmie gdy przyjmuje sie faceta do pracy on wozi swojego kierowniczka po ostrowie lub po zakladzie w niezbednych potrzebach to kpina my na produkcji w pocie czola a oni sie woza ciekawawa jestem kto za to placi.jedyny kierowniczek w tej firmie z kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"