Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

Patryk

Gratuluje Pani Dyrektor i życzę jak najwyższego Wyroku !! :). (usunięte przez administratora) kiła i mogiła to co się tam dzieje to naprawdę sprawa dla telewizji. Niech ktoś porządnie sprawdzi tą szkołe. Pozdrawiam .

Zapisałem się z żoną do tej szkoły, oddział Warszawa , zapłaciliśmy po dwie raty, kierunków nie uruchomili i teraz problem z odebraniem od nich kasy... kierownika który tylko się tym zajmuję nie ma od miesiąca a Pani w sekretariacie nie udziela żadnych informacji. Czy ktoś ma podobną sytuacje i planuje pozew zbiorowy lub wie jak wyciągnąć od nich kase

justyna

również nie mogę doprosić się o pieniądze. nikt nie raczy odpisać ani na maila ani na sms. Kierowniczka od kursów to obrzydliwie wredna baba. zapisałam się na kurs grafiki, wpłaciłam pierwszą ratę jednak podjełam w tym czasie nową pracę i szkoła zgodziła się na to abym przeszła na kurs kadrowo płacowy a wpłątę mieli przeksięgować. Anulowali mi kurs na grafikę i dali nową umowę na kadry i płace. Ponad pół roku czekałam na na otwarcie kursu i nic. Jak już zadzwoniłam żeby się wkońcu dowiedzieć czy kiedykolwiek to ruszy to wielka pani kierownik nastraszyła mnie że mam płacić za kurs grafiki i na niego chodzić. Na kurs który sami mi anulowali ! sprawę zgłosiłam do UOKiK. chętnie dołącze do walki bo chce odzyskać moje pieniądze.

Maniek
@justyna

Zgłoś na policje. Oni są w prokuraturze za wyłudzenia.

Pati
@Maniek

Hej. Czy mógłbyś mi podać szczegóły. Mam z nimi poważne problemy . Podasz mi emaila na który mogłabym napisać ?

ola

Tak samo czekam na zwrot pieniędzy, dzwoniłam do Nich w środę, oczywiście po raz kolejny po wielu telefonach, w których mnie zbywali i Pani sekretarka powiedziała, że dzisiaj, czyli 4.12 będą robione przelewy i pieniądze powinny być do końca tygodnia na koncie...Jak narazie żadnego przelewu nie ma

@ola

Dokładnie taką samą sytuacje mam, ciekaw jestem co dziś wymyślą jak zadzwonię.

Magda
@ola

Nikomu nic nie wypłaca. A dlaczego? Bo nawet pracownikom nie płacą lub płacą po terminie. Ta firma to tylko wydmuszka do końca semestru. Już jej nic nie uratuje.

Zszokowana ex pracownica

Kilka lat temu zaczęłam pracę w NOVA, oto jak było: Kierowniczka biura niczego mnie nie chciała nauczyć, ponieważ sama sprzedawała szkolenia i nie chciała konkurencji. Mówiła, że nie mam kompetencji by pracować na własnym loginie, ale miałam na tyle by nabijać sprzedaż na jej konto. Pracowałam tam chyba tydzień i nie dostałam umowy. Kierowniczka ostrzegała mnie, że jak zapytam o umowę, to mnie zwolnią, bo tak zrobili z moją poprzedniczką. Płacą max 2000 brutto. Kierowniczka miała 1600 zł netto. Wyrobiła premię prawie 1500 zł , ale dali jej 50 zł, bo nie mieli kasy. Kiedy tam pracowałam dostałyśmy maila, że dopóki na konto firmy nie wpłynie 5000 od każdego z oddziałów, to wszystkie przelewy i pensje zostają wstrzymane. Kazano mi kupić chusteczki i waciki na zajęcia, ale uprzedzono mnie, że jeżeli kupię za drogie, to odejmą mi to z pensji ! Był wtedy obowiązek chodzenia w czerwonym żakiecie i czarnych spodniach, ale nie było mowy o dofinansowaniu tego przez firmę. Chcieli wtedy zamontować do monitoringu również podsłuch, by słuchać o czym mówią pracownicy. Nie wolno pić wody w biurze. Kazano mi podpisać umowę sprzedaży szkolenia na moje dane, by sztucznie podnieść sprzedaż. Jeżeli ktoś nie zdał, to musi się zapisać na darmowy kierunek, i takim sposobem 10 osób chodzi na zajęcia, a jest ich zapisanych 70. Nauka jest 10 miesięcy w roku, 2 raty gratis, ale za 10 się płaci. Taki trik. Nie płacisz za miesiące, kiedy Cię nie uczą. I wiele innych rzeczy, które bym od razu zgłosiła do urzędu pracy, gdybym nie była wtedy nie świadomym życia i swych praw podlotkiem. Odradzam naukę i pracę w tej firmie.

Melb

Sami (usunięte przez administratora) w tej szkole, nie informują nikogo o skreślenia z listy uczniów a na liście w dzienniku dalej byłam. Zwolnić ich wszystkich albo wszyscy gromada do sądu(usunięte przez administratora)

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Rozczarowanie

Najgorsza szkoła jak może być,nic po niej nie masz prócz rozczarowania i straty kasy ;) odradzam

Lukkess

Szkoła porażka zamknęli oddział w szczeninie w połowie trwania kursu wcześniej wyludzajac od słuchaczy jak najwięcej pieniedzy, nie polecam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a do prokuratury już zgłoszone więc ktoś za to beknie.

Nnnnn

Najgorsza szkoła w Polsce,sami oszuści,i wyłudza że pieniędzy.

Oddział szkoły w Szczecinie został zamknięty.Nie zostały zwrócone pieniądze za czesne i egzaminy

Ona
@Piotr

Składajcie pozew zbiorowy

alicja wieczyńska
@Ona

Mam od 3 lat z tą szkołą na pieńku. Mam pismo, że nie mam żadnych zaległości z 4 października 2018 r. a mimo 18 dni później tj. 22 października została skierowana sprawa do komornika. Dzisiaj po roku czasu komornik zajął mi konto, a oddział w Gdańsku zamknięty. Miałam też rozprawę z 2 kierunku płatnego 25 października zeszłego roku. Wygrałam ją i sąd uznał, że mam dostać jakieś świadczenia. Minął rok, a nic nie dostałam, natomiast do zabierania kasy to pierwsi. Nawet nie dostałam żadnej informacji. Jedyne, co że dział windykacji nie wycofa egzekucji i koniec.

M

Żenada...!!

Wyłudzil ode mnie kilkaset zl

Przestrzegam ew przyszłych kursantów z Warszawy - pomimo pobrania kilku rat czesnego nie uruchamiają wielu platnych kierunków i umowa jest tak skonstruowana ze każa jeszcze przez trzy miesiące placic za nic. Oczywiscie zgodnie z prawem mozna ja natychmiast rozwiazac z powodu rażącego niedotrzymania postanowien przez placowke edukacyjna. Sprawa do wygrania w sądzie, dużo osób z Warszawy będzie walczyło o odszkodowania.

Unikajcie. Mała pensja i złe traktowanie. Brak szacunku do kogokolwiek, czy to pracownika czy słuchacza.

Unsatisfied

Również jak wielu moich przedmówców nie polecam pracy w charakterze nauczyciela w tym miejscu. Pierwszego dnia pracy wielkie zdziwienie ze strony dyrektora dydaktycznego w związku z brakiem badań/zgody lekarza medycyny pracy, na które przecież pracownik otrzymuje skierowanie od pracodawcy zazwyczaj jeszcze przed rozpoczęciem pracy (!). Brak szkoleń BHP. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia, często w dziwnych ratach i zapewnianie „że prawdopodobnie” już się za chwileczkę pojawi brakująca kwota. Kiepski kontakt ze strony głównej siedziby NOVA. Brak możliwości spotkania się z przełożonym pod pretekstem jego wyjścia służbowego mimo że było się zapewnianym o jego obecności w danym dniu i w konkretnych godzinach. Wieczna spychologia, kto powinien wyjaśniać Twoje sprawy. Brak spójności w decyzjach dyrektora dydaktycznego – raz każe robić jedno, potem się tego wypiera, co rodzi duże wątpliwości, czy nie zostanie się w wciągniętym w jakąś niewygodną sytuację. Stawianie nauczyciela często w niekorzystnym świetle wśród słuchaczy przez nieinformowanie o istotnych z ich perspektywy kwestiach. Jeśli jesteś nauczycielem i należy Ci na fair traktowaniu ze strony pracodawcy, szczerze odradzam!

Mewa
@Unsatisfied

To nie wina dyrektorów dydaktycznych, tylko zarządu i Pani MB. Ta firma to już przeszłość.

Unsatisfied
@Mewa

Dyrektor dydaktyczny nie powinien dopuścić pracownika do pracy, jeśli nie ma zaświadczenia od lekarza medycyny pracy i nie posiada takiego zaświadczenia z poprzedniego miejsca pracy! Jako pracodawca / osoba reprezentująca firmę ma obowiązek wiedzieć takie rzeczy! Nie wiem, kim jest wspomniana MB, bo nie było dane mi jej poznać. Może nawet lepiej, że mi tego oszczędzono. Szczerze mówiąc wątpię, że coś się zmieniło. Raczej dalej postępują tak jak dotychczas.

Romana daj juz spokój z tymi bzdurami. Ten tekst powielany jest od marca 2018

A

Romana Romana daj juz spokój z tymi bzdurami. Ten tekst powielany jest od marca.

Romana2

Romanie juz dziękujemy - opis wstawiany automatycznie przez centrale NOVA.

Ruda

Gdybym miała już polecić która kolwiesz szkole policealna w Tarnowie to na sto procent Żak oraz Studium Plastyczne Nova jest nie kompetentna

@Ruda

Prawda !!!

Ruda

Niestety nie polecam tej placówki edukacyjnej. Żałuję bo nie było warto się zapisywać przez wzgląd na to iż prowadzący nie potrafili dopasować poziomu i zajęcia były prowadzone w bardzo hamski sposób. W dodatku szkoła głubi dokumenty, a kto wie co jeszcze robi z świadectwami i opisami notarialnymi a także certyfikatami. Nie polecam

Justyna

Chodzę na zajęcia do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona z zajęć i nauczycieli. Zajęcia są bardzo fajnie prowadzone i w ciekawy sposób. Sale są na prawdę fajnie wyposażone

Beata
@Justyna

To nie strona dla słuchaczy tylko potencjalnych zainteresowanych praca w NOVA CE. Czytajcie co piszecie!

Beata

Nie polecam pracy w tej firmie. Złe traktowanie, najniższa krajowa. Brak przestrzegania Kodeksu Pracy

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.