Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

BOSS

Program na jakim pracujemy do dup... od czego jest IT co innego przechodzi do BOK cały czas jakieś problemy z przesyłem danych sprzedaży , czy Góra to widzi , niech wsiądzie ktoś z zarządu do PH I zobaczy jaki to dom wariatów ,jak można pozwolić na taki cyrk .Nikt o tym nie mówi bo się boją, czy ma ktoś tam jaja z kierownictwa oddziału żeby to poruszyć na szczycie , bo tak się nie da normalnie pracować .

Tadek

Odział Lublin (teraz piotrawin wies ) tragedia jednym słowem ze wszystkim jest zle, samochody nie sprawne, idzesz na urlop masz po premi, magazyn układa trase nie mając pojęcia.

Wizytator

A w Siedlcach bomba. Warsztat przerabiaja na magazyn już prawie rok czasu ale za to zamiast błota maja juz kostkę. Widać u pracowników uśmiech na twarzy jak w poniedziałki zaczynają pracę. Wyglądają tak jakby czekali na poniedziałek z utęsknieniem. Oby wszędzie tak było

Zła

W Zielonej Górze też niedługo padnie. Zarządza tu 2 dziadów ( pan S i L ) którzy wprowadzili taka komunę i dezorganizacje w firmie że nic się kupy nie trzyma. Biuro zwolnione tylko kochanka logistyka została. Sprzedaż mała logistyk nie potrafi zorganizować wywozów towaru w wyznaczonym dniu nie wspominając o dostarczaniu, odbiorze zamrażarek, jedna wielka komuna zarządzana przez dziadów. Szkoda tylko tych wszystkich fajnych ludzi z którymi się tyle pracowało ...

Radom
@Zła

Zabierz się za robienie obrotów to nikogo by nie zwalniali, tylko narzekanie a sam co robisz ?

Remember
@Radom

Na każdego z was przyjdzie czas na ciebie też :) dno dna to ta firma

Radom
@Remember

A kto mówi że jeszcze tam pracuje ? Dno są Ci którzy nic nie dają a wymagają

Remember
@Radom

Tutaj zgadzam się w zupełności.

Zła
@Radom

A kto powiedział że ja obroty robiłam w firmie ?

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Bgggg

W Olsztynie jest troche inaczej, zwolnili człowieka ktory byl od transportu pracował w Renie z 7lat to na pewno... I on robił wszystko od napraw elektrycznych po holowanie i ogarnianie warsztatu... Zwolnili go- redukcja etatu. Teraz są dwie ofiary ktore nie robia tego co robil jeden. I jeszcze kiero transportu nagle dostaje choroby jak przyjezdza glowny logistyk z renu i go nigdy nie ma wtedy w firmie. Smiech na sali. Magazynier uklada trasy w ogole nie znajac topografii , a my kierowcy musimy jezdzic tam gdzie nas wyslą. Jak byl Damian to przyjezdzal wieczorem i ukladal trasy i było bardzo dobrze ułożone.

o tak

ale do tej pory nie bylo takich jazd,to co logistyka nagle sie zla zrobila ..? Juz chodza sluchy,ze Was zamkną.... Lepiej sobie szukajcie pracy, albo sie wezcie do roboty

Upadek Ren olsztyn

Jak tak dalej pójdzie to oddział w olsztynie ie pójdzie się je××× logistyka ciągle dąży do tego aby kierowcy się zwolnili a bez nich to i ph ani magazyn nie będzie miał po co przychodzić do pracy oby tak dalej. Jeszcze warsztat zlikwidowali tylko po co raczej tylko po to żeby płacic fimię zewnętrznej za sam dojazd 200zl a co dopiero za naprawe. Magazynierzy markach niech się trochę ogarną z układaniem towaru na paletach bo u nas palety 2.2m do chłodni nie wchodzą ten kto nie był to nie wie mogę przesłać zdjęcie. Paleta maks 1.9m wchodzi. Pozdrawiam

JA
@Upadek Ren olsztyn

Oni mają ważniejsze sprawy niż poprawne układanie towaru w/g czyichś potrzeb. Człowieku oni muszą np. poperd...ć towary na trasach dla kierowców z Marek, aby ci wszystkiego nie wywieźli, bo za dużo- inny rejon i.t.d... Takie teraz ma zadanie magazynier. A tak bez jaj to ja pamiętam jak J..k już z dobry rok wcześniej mówił iż będą procedury i do nich szkolenia dla magazynierów jeśli chodzi o przygotowanie towaru. ALE CHYBA TO NIE CHODZIŁO O REN, bo tu w magazynie robią jak chcą, aby dalej towar przepchnąć i niech sobie kierowca radzi...

magazyn Łęgajny

WItam wszystkich zwłaszcza kierowników. Jak tam w innych oddziałach renu jest dobrze? U nas w oddziale w Łęgajnach k. Olsztyna problem jest nawet z solą drogową której logistyk nie potrafi z organizować ciężko jest wózkiem po placu przejechać, gdyż lodu jest centymetr nie wspomnę o jungeinie z disem, nim to wgl nie można wyjechać z wózkowni. Czy istnieje możliwość podzielenia się takową solą miedzy magazynami?

Ink
@magazyn Łęgajny

Co wy za logistyka tam macie??? Ten wasz oddział to w ogóle jakaś porażka ostatnio... Za co Wy tam pieniadze bierzecie?

czarny kot

degradacja na niższe stanowisko,za traktowanie ludzi jak psów kariery się nie zrobi; to nie czasy pyłki a kierowcy się cieszą że sprawiedliwość jeszcze istnieje

komuna ziellona

Zwalniają nie tych ludzi co trzeba. nie odpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. prędze czy później to padnie

idiotyzm
@komuna ziellona

zwalniają nie tych co trzeba, nie doceniają dobrych pracowników, a awansują dupowłazów. A w większości ci wszyscy pożal się boże kierownicy i dyrektorzy nawet nie mają pojęcia czym 'zarządzają'.

Lary

Właśnie ktoś coś wie na temat bonów lub premii ? Było coś w jakimkolwiek oddziale ? Jakieś nowości ??

ted

czy to prawda że większość oddziałów dostało premie świąteczne w bonach a inne niskie wypłaty?

bolek
@ted

a wszystkim oddziałom się należało? pewnie nie wszyscy dostali po równo ale wszyscy wiemy że pracujemy na obiboków z Olsztyna i jeżeli ktoś miał nie dostać premi to na pewno oni, niech zaczną pracować to może też dostaną, a może nie wiedzą co to praca? zapraszamy do Marek!

Ktos
@bolek

Przecież tam już nie ma komu pracować. W Olsztynie D.N.O

dość
@bolek

widać jaki oddział ciągnie wynik do dołu, w Olsztynie są przedstawiciele czy darmozjady? zamiast zwalniać przedstawicieli w innych rejonach powinniście zwolnić wszystkich w Olsztynie!

czyli że co ?

Wolf coś sugerujesz ? Że kkkkk ściemnia czy jak ??

Wolf
@czyli że co ?

Kierowcom nikt nie kazał się zwalniać.Dostaliśmy lepsze propozycje to poszliśmy.Współczuje chłopakom że jeszcze na tych trupach jeżdżą co ledwo odpalają a jak już to potem gasną po drodze.Też ich zaraz pogonią.

Kkkk

Nie ma ich. Odeszli. Czemu zamkneli oddziały?? Nie wiem...

Przykro tak po ludzku...

A taka fajną ekipę mieliście tam w Olsztynie i co nikt już nie został z tych ludzi których wymieniłeś ?! Jak tak to firma idzie w ekspresowym tempie na samo dno... A Giżycko i Elbląg czemu zamykają ??

kkkkk

Wy w Olsztynie nie byliście to zaraz padnie, bo pozwalniali dobrych ludzi, a innym pozwolili odejść delikatnie podpowiadając im co mają zrobić... Ela!!!!!!!!!!!!!!,Bożenka, Damian,Monia ruda, ,Marcin, Tomek, 2 Pawły, Łucja, Pani Biruta, Krystyna, Marek, Jacek, Agnieszka , Marcin Nudzich, Artur itd.. Wsadzili ludzi ''swoich'' za dużo większą kasę a Oni... mało robią... Czy Ci ludzie zostali zatrudnieni,żeby zamknąć tę firmę? Oddział w Giżycku już zamykają, W elblagu został jeden przedstawiciel... Iglotex zna kazdy nasz ruch bo przeciez kierownik Mariusz P. Ma w iglotex narzeczoną na stanowisku dyrektorskim. Paranoja i cyrk na kółkach

wolf
@kkkkk

Nie pie....dol

Ola
@kkkkk

Ale iglotex pewnie teraz żyje co?? A jaką macie tam konkurencję? Tylko iglotex?

mistrzu

REN?? to śmiech.... PH zwalnia firma a kierowcy się sami zwalniają :) BRAWO!!

Sprzedasz

To, że koryto zamknięte jest za drzwiami i go nie widać nie znaczy że go nie ma. Wolność dla koryta! Uwolnić koryto! Koryto dla wszystkich!

Złe auto

Dobra już z tym korytem co z nowymi samochodami się pytam ?! Bo tymi Combo to się już jeździć nie da ...

sprawiedliwość

@margaret Niestety ale teraz pierwszy do koryta jest BOK..

the true truth
@sprawiedliwość

No kawiory i co lepsze delikatesy oraz kilkaset kilo warzyw już wzięliście. Teraz czas na innych. A tak przy okazji strasznie duże zamrażarki tam macie. radomska "sprawiedliwość"powraca. Jak za kalitów ona wypisuje a on w systemie gmera, wszystko się zgadza co nie? hahahahahaha ;)

korytko
@sprawiedliwość

zanim BOK dotrze do koryta, to koryto już suche..

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN