Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Kasjer

Dzień wypłaty był a tutaj cisza? Dobre wypłaty były?

Kondzio
@Kasjer

Tak Zajebiste :D

ODZIAŁ LUBLIN/PIOTRAWIN

Nie Polecam tam pracy firma wyniosła się po za lublin daleko na punkty ,Przedstawiciele wypisują zupki po 1,2 szt i lody tak samo wszystko jest ładowane w Zbiorówkę (pod punktami robi się za Magazyniera) Samochody ładowane po sufit i cały czas Przeładowane ,Magazyn układa trasy bez pojęcia dwa auta jeżdżą w te same punkty ,plus sobie wymyślili prace w soboty tak samo całe auta towaru .Pensie Poszły w dół Nie Polecam tam Pracy Nikomu szkoda zdrowia .

Były kierowca kategorii B

Radom, najgorszy oddział! A najgorszy jest pewien kierowca na B, co mieszka teraz nawet w domu byłego prezesa. Strzela mu z ucha, a jest najgorszym (usunięte przez administratora) br /> Podpierdolił mnie a sam okrada firmę!!! Przez niego zostałem zwolniony!

nowy

a co z nadgodzinami - zapłacą?

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Jak

Cisza spokoj, cwszyscy sie do roboty wzieli czy co?

REN ŁÓDŹ

Logistyka do bani,załadunek towaru z niezadaszonej rampy, często podczas deszczu,jak magazynierzy za czną układać trasy to będzie porażka.

JO
@REN ŁÓDŹ

U NAS W MARKACH TO POPRAWILI -OD DWÓCH LAT JUŻ NIE MA DACHU (WCZEŚNIEJ CZĘŚĆ TOWARU PODOBNO CHŁOPAKI BRALI Z CZĘŚCI ZADASZONEJ, ALE NAM ULEPSZYLI...)

Najprawdziwsza prawda
@JO

W Markach nie dość ze nie ma dachu to jeszcze nie ma kostki i po deszczu w gigantycznym błocie suchą nogą nie przejdziesz. W magazynie nie ma ogrzewania!!!!! Szok!!! jak tu pracować. W biurze na stołkach siedzą i na liczydłach liczą. Nie mówiąc o fakturach wypisywanych ręcznie. Kierowcy codziennie odpalają pchając auta . A na komorówkach suchy lód mrozi. Taka sytuacja.

Minio
@Najprawdziwsza prawda

A w Białymstoku byłeś??

słabo

Był ktoś z Was na rozmowie o pracę w Wielkim Tygodniu w oddziale Siedlce? Odpowiedź miała byc do Wielkiego Piątku Tylko Ja nie dostałam informacji czy ogólnie nikomu nie dali odpowiedzi zwrotnej?

Byłem
@słabo

A na jakie stanowisko się starałes?

@Byłem

aplikowałam na Przedstawiciela Handlowego Ty też byłeś na tej rozmowie? dostałeś odpowiedź?

Byłem
@słabo

A jak poszła Ci rozmowa? Mi dobrze ale cisza

@Byłem

rozmowa jak rozmowa, nie była jakoś specjalnie trudna nie było dziwnych pytań, więc poszło mi dobrze, mam doświadczenie w tym zawodzie nienawidzę takich sytuacji że ktoś obiecuje że da znać do piątku i cisza

Driver

Lublin...a z pewnością i inne oddziały tabor samochodowy złom,logistyka lepiej nie wspominać trasy układane bez najmniejszej znajomości topografii,ale jak magazynier zamiast pakować towar na czym się zna zajmuje się transportem to czemu tu się dziwić.PH wrzucają co chcą i jak chcą dwie zupki tu dwie zupki tam i nazbiera się pół auta...po trzy razy w tygodniu jeżdzi się w te same miejsca...ale jak firmę stać na paliwo to jest wszystko ok. tak trzymać.Jest tak wiele niedociągnięć i bezsensownych decyzji że można to określić tylko jednym słowem wielki (usunięte przez administratora) Brawo zarządzający

15 zł premii
@Driver

Mam pytanie czy cennik wypłat kierowców na wywózce obowiązuje taki sam w całej Polsce?

15 zł premii

mógłbym
@Driver

To samo bym napisał o Olsztynie nic dodać nic ująć

Ale jesteś śmieszny koleś ty i te twoje konkursyyy wszyscy się na nich dorobią

Starek

Konferencja..Zmiany i nowi dyrektorzy. Będzie dobrze..Nowe rządy będą. Nawet w markach . Chociasz tu po staremu ta wielka z bok się w wszystko wtrynia. A kierowniczka lata u niej na pasku,sama nie rządzi,tylk się tamtej słucha. Dlatego bałagan robią

A w pizdu...

Czy kierowca kat C dostanie na rękę 3 tys na komorówce ?

Omlet

Ty Uwolniony od syfu- ile lat robiłeś w REN? Ja pracuje blisko 10 lat, mam kredyt i dwoje dzieci i nie pracujaca zone a jakoś jeszcze tutaj pracuje wiec wychodzi na to że da się tu zarobić w miarę dobrze. A jeśli chodzi o długość pracy to weź pod uwagę to że sezonu masz 4 miesiące gdzie pracuje się ciężko a pozostałe 8 miesięcy to rzadko kiedy kierowcy robią 8 godzin. A znam nawet przypadki że kierowca swoją trasę zrobi w 4 godziny. A pieniążki niewiele mniejsze jak w sezonie. LUDZIE uwierzcie mi-da się tutaj zarobić na wszystkich stanowiskach,tylko najważniejsze jest to żeby nie patrzeć na to że w sezonie mam 3 tys a poza sezonem mam 2.5. Średnia wychodzi na 2.8 na rękę!!!!!! A jeśli chodzi o ph to pamiętajcie że są jeszcze konkursy lodowe gdzie np nasz stary pracodawca dawał tylko część z tych pieniążków!!!!!!

Joo
@Omlet

Kolego, ja nie jeździłem autem firmowym do celów prywatnych, tylko muszę na dojazd do pracy płacić - utrzymywać własne auto. Kolejna sprawa na stanowisku kierowcy w dużym mieście za 3 tysiące chciałbym móc utrzymać bezrobotną żonę , dwoje dzieci, dom i jeszcze kredyt. Chyba coś mi tu nie gra? Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz, ale ktoś pytał o kierowcę, więc odpisalem , co wiem. No i jeszcze te super warunki załadunku towaru, oraz to, że bierzesz towar i nawet jakbyś chciał sprawdzić to nie masz z czym- bierzesz "na gębę".

Bambo Z renu
@A w pizdu...

Jako kierowca nie polecam w tej firmie przyszłości pracuję tutaj już kilka ładnych parę lat i jest coraz gorzej krawaciarzy do handlu zandrudnuają coraz więcej i roboty jest nawet po 40 stopów a kierowców wciąż ubywa bo za 2200 tylko stąd (usunięte przez administratora) a zmian nie widać ,tylko ciekawe jak długo będą tak (usunięte przez administratora) kierowców co (usunięte przez administratora) najciężej na tą firmę.Powodzenie GownoHotex

Owsik to gość co po Pruszkowie chyba jeździł ten co latał do bossa upominając się o 3 zł do wypłaty wszyscy w Renie go znali. Dusigrosz i łajza :)

1 procent od obrotu .

Niska kultura osoby rekrutującej co swiadczy o poziomie firmy .

Wielbiciel

Wąski zajmnij się lepiej swojm życiem, zwolniłeś się a teraz zajmujesz się pisaniem na tym forum. Wątroba ci się marszczy z rozpaczy . Co ja zrobiłem!!! Teraz zamiast patrzeć w przyszłość ty trzepiesz łacha i patrzysz z zazdrością jak inni mają lepiej od ciebie . Nie możesz tego znieść weź linę i jedz do lasu!! P. S. Oni nie lubią darmowych podpierdalaczy. "Bolków "

Pitolenie
@Wielbiciel

Lepiej ?? Ciekawe gdzie bo nie we wszystkich oddziałach, wiadomo faworyzowana warszawka ma wszystko. Sezon rusza a tu ch. nie ma czym jeździć w oddziałach bo auta złomy.

Fabian
@Pitolenie

Pokaż mi swoje auto, a powiem ci jakie obroty robisz. Daj to było w Iglotex, Fokus itd.... jak kończą?

Marzanna

Jaki tu spokój nic się nie dzieje lalala ...

Hrabia
@Marzanna

Nic się nie dzieje bo jest wszystko poukładane, normale i porządne. Z wielkiego padziewia wyłania się normalność. Roboty mega dużo. Koszmar sezonu nadchodzi. A z dobrych wieści Owsik wraca.

Wiosna

Sezon idzie 10 ogłoszeń a chętnych za głodowe pensje chyba brak, na pracę w " prężnie rozwijającym się Ren-ie" . Oddziały zamykają a ludzi zatrudniają ot ciekawostka...

Jumar
@Wiosna

A który oddział zamknięto? Kolejne kłamstwo na forum?

@Jumar

Nie no oddział Giżycko a reszta w trakcie wyjdzie w praniu co z Olsztynem i jego przeniesieniem do Białegostoku . Ile w tym prawdy czas pokarze czy ktoś kłamie czy to prawda.. Po za tym pyłek strasznie chce wrócić do biznesu :)

Sfokusowany powraca
@Wiosna

3 garaże z cieknącym dachem w Giżycku nazywasz oddziałem? No wiesz pyłkowe dziadostwo skończyło się już dwa lata temu. Olsztyn do Białegostoku? Kolejna brednia. Widać nie znasz tych miejsc nigdy tam nie byłeś. Piszesz bzdury. Płacą ci za to?

@Sfokusowany powraca

Czytaj ze zrozumieniem :) I daruj sobie złośliwości :)

Sfokusowany powraca
@Wiosna

Tomek weź się do roboty i przestań pisać na tym forum. Minęły już dwa lata, nie ma Cię tu. Zajmij się swoimi sprawami.

@Sfokusowany powraca

Pudło nie znam Tomka :)

Owsik Tomka nie znasz? Niemozliwe jakiegoś musisz znać

@Wiosna

Tylko tych z telewizji haha

Piosenka

Mariuszu kierowniku pH z Ol. Chcę Ci tylko powiedzieć, że kiedyś nadejdzie dzień że Ci ta wazelina wyschnie i skończy się oczernianie swoich pracowników! WE WŁASNE GNIAZDO SIĘ NIE SRA! Przestań powielać brednie, a za swoje winy sam plac a nie na kogoś zwalasz. Przyjdzie dzień że się poświęcamy z Ciebie... I dalej wynos informacje do konkurencji a potem miej pretensje do nas, że wszyscy wszystko wiedzą!!! I jeszcze rzucasz podejrzenia że to ktoś inny.... Cwany może byłeś ale Ty nawet nie wiesz co sprzedajesz,... Jesteś słaby!!! Gdyby nie to że Gala Cię tu sprowadził dalej byłbyś zwykłym handlowcem,,, a teraz wielki kierownik.... Słoma z butów wystaje... Zobaczymy jak błyskiem pomysłem jak w sezonie będziesz sam zapiepszal. Tyle, że ty nie wiesz nawet co to osełka, tu wiesz tylko co to sztuczna sprzedaż bez marzy. I jeszcze później zwalasz winę na nas.

Lary

To są ostatnie podrygi nieuczciwego człowieka który próbą oszustwa i krętactwem chce osiągnąć od początku zamierzany cel. Reasumując żenujące zagrywki.

Olllaf
@Lary

Żenujące jest to jak obecna "władza" traktuje pracowników - gorzej niż śmieci! Nie liczą sie z niczym

Popyłkowany
@Olllaf

Olllaf może jakieś szczegóły. Bo bzdety to każdy może pisać. Ty rozlicz się najpierw z kasy a potem wypłakuj swe żale złodzieju.

@Olllaf

To też racja :)

nierób

to co się dzieje to paranoja , magazyn mamy zapchany do granic możliwości , mamy miejsca raptem na 10 palet , a na jutro zamówili 30 palet , i mamy to gdzieś upchać . Wszystko ma swoje granice. Nie wiem jak na innych oddziałach od półtora roku nie dostaliśmy odzieży roboczej do pracy w mrozie , a kolega od zatrudnił się ponad rok temu i w ogóle nie dostał, to się nadaje aby zgłosić do Inspekcji Pracy

@nierób

To na co czekasz zgłaszaj a nie się zastanawiasz życie masz jedno nie marnuj czasu go na tą firmę bo i tak nic z tego nie będzie . Zdrowie tylko stracisz a góra będzie się wznosić na twoim cierpieniu.

Wizytator

No i jak wrażenia po wypłatach? W Siedlcach dalej uśmiech na twarzach? U nas wkur.... i tylko tyle.

mARKI
@Wizytator

U nas luks - na zwolnieniach kierowcy mniej, inni wreszcie (usunięte przez administratora) wypłaty. ( Oczywiście jak liczymy pól miesiąca)

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN