Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

samochodyrozwalone

Oddział Olsztyn ! Czy zarząd mógłby w końcu się przyjrzeć temu co się tu dzieje?? Spadki ....

JumarIsDeath
@samochodyrozwalone

Same się rozwaliły? Czy bliskość Kaliningradu i zielone ludziki przychodzą i je demolują?

LordFiesta
@JumarIsDeath

Taaak, rozwalają się same... Bo przecież trzeba je naprawiać ... A spadki się same nie zrobiły... Jaki kier detalu taki obrót...

Dhebak
@LordFiesta

3x w tygodniu wracać na firmę na lawecie to niee jest normalne.

Kubraczek
@Dhebak

To wy macie lewetę?

Dhebak
@Kubraczek

Nie , assistance do 100km ujedzie się 130 km na pkt to 30 trzeba pchać

Dariusz

REN to bardzo dobry pracodawca. Myśle, że niektórzy potrafią jedynie obrażać innych!!!

Tomasz
@Dariusz

Poczekaj do kwietnia to zobaczysz co to jest hejtowanie. Przedstawiciele odchodzą za 30 tys. zł do starej konkurencji. I wtedy dopiero się zacznie. Hydraulik i reszta idą jak w dym. Jak widać niektórzy nie uczą się na błędach nie wyciągają wniosków z przeszłości.

Zajsnetowany
@Tomasz

Ale pieprzysz! Słowo klucz to KASA. Tam gdzie pieniądze tam będą i ludzie. Można wyrwać dużą kasę i tyle . Czy na długo? Nie ważne. Pracę teraz można znaleźć

Witam czy ktos wie jakie są zarobki w siedleckim oddziale na magazyniera?? Wiem że szukaja ludzi i jestem zainteresowany. Prosze o jakies opinie na temat tego oddzialu. Pozdrawiam Michał

samosiek
@Michał

Było pytać u ogłoszeniodawcy o zarobki

@samosiek

Chcialem zapytac osoby bezstronne bo to co czasem obiecuja to sie mija z rzeczywistoscia.

samosiek

Dlatego było zapytać ogłoszeniodawcy

Ja Jehowy ja prawda
@Michał

Jak chcesz pozyskać informacje od osoby bezstronnej? Zarobki są takie same jak w innych oddziałach. A na tym fotum prawdy nie poznasz. Każdy wpis jest kłamstwem i atakiem trolli. Od kwietnia zacznie się Wielka Wojna Mrożonkowo-Lodowa. Zarówno w sklepach jak i informacyjna. Kłamstwa i pomówienia będą codziennością.

Znajomy

Witam. Znajomy pracuje w Siedleckim oddziale i ostatnio troche mi opowiadał co tam sie dzieje. Normalnie żal. Od 2tygodni nie maja wody w kranie bo zamarzlo. Do toalety chodzą za baraki bo nawet woda w kiblu zamarzla. Tylu magazynierów +kierowcy + Panie z biura i kierownicy na jeden zamarzniety kibel. Ręce myja woda mineralną o ile sami sobie zakupią. Nie do pomyslenia żeby w tych czasach tak traktowac pracownika.

Zagytewnornięty
@Znajomy

I jeszcze trzeba dodać, że na magazynach nie ma ogrzewania. Wcale!!!

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mag

Hej magazynierzy! Jak u was stany magazynowe? macie dużo miejsca na magazynie? sezon lodowy tuż, tuż...

Norbi

Słyszałem, że REN to bardzo dobry pracodawca. Może podpowiecie jakieś wskazówki dla chętnego ?

Frog
@Norbi

Najgorszy jaki może być więcej zarobisz w biedronce i to w cieple niż w renie na magazynie a kierowcy też kiepsco zarabiają dziwie się że tam jeszcze siedzą

Ghost Rider
@Frog

Skoro tak Ci źle "Frog" ... to czemu nie idziesz do Biedronki do ciepłka ??? A może jednak nie jest aż tak źle w tym RENie ...

Konterytolywates
@Norbi

Zapytaj konkretnie. magazyn? kierowca? biuro? przedstawiciel? kierownik?

ojdyryry
@Norbi

w renie jest super najlepiej w oddziale ren marki tam to sie dzieją cuda wianki byle magazynier zostaje głownym logistykiem nie zna planu marek a trasy układa na mazowieckie smiech na sali kobyłka jest w trasie z mławą i płonskiem zal i tylko zal

RKS

Cześć, jest ogłoszenie na kierownika sprzedaży na podkarpacie, proszę o opinie na temat firmy. Może ktoś wie jakie zarobki, jaki zakres obowiązków. Dzięki z góry za info

Elo

Jak to jest w Lublinie z praca dla PH ?

Ooooo

Lata jak tak będzie dalej z logistyka nie będzie dla tej firmy

jajko
@Ooooo

ta firma to napewno padnie z takimi logistykami to żal na to patrzeć mądre to są ale przed kompem puscic ich samych w trase to by sie zapłakali po 2 godzinach

Ciekawa

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w biurze? O stanowisku specjalista ds. zamówień? Jakie zarobki?

Sss
@Ciekawa

Tez jestem ciekawa..

OjTamTam

Wiosna blisko a firma ma problemy z logistyka. Nie wyciągają wniosków z poprzedniego sezonu lodowego. Brakuje sprawnych samochodów i kierowców. Kiedyś na 1 PH był 1 kierowcą a teraz na 1 kierowcę przypada 2 PH. Kierowcy nie wyrabiaja się z pracą a mamy przecież słaby okres. Co to będzie latem?

Lolo
@OjTamTam

I tu masz rację z tego co rozmawiamy między nami odejdzie nas trochę już niedługo i wtedy może zaczną szanować ludzi ,ale wtedy już ich niebędzie na rynku

PH. DETAL

No i się zaczyna.. Nasz dotychczasowy właściciel /Hortex Holding /prawie sprzedany.. I podlegamy bezpośrednio pod fundusz Argan Capital =Ashton. A że on nie będzie nas trzymał i kasę pompował to tylko czekać jak nas sprzeda za grosze. Nie bez powodu zawarli ugodę z rodziną Pyłków aby nic nie stało na przeszkodzie do pozbycia się Nas. Już zaczynają się zmiany /logo; strona www/ i pewnie zaraz zaczną zmieniać pracowników. Byleby kasę odzyskać a nas za grosze się pozbyć

Spyłkowanyzjeb
@PH. DETAL

Ale brednie. Hahahahah No co tam jeszcze wymyślisz?

Maciorewicz
@PH. DETAL

Tak to prawda. Znana jest też kwota sprzedaży. 1 dolar w gotówce.

PH. GASTRO
@PH. DETAL

Potwierdzam. Zmienili logo, stronę www, opony na zimę, mydło i papier w kiblu no i nowa komora. To pewne idziemy pod młotek.

Kris

Czy kierownicy jeżdżą skodami fabiami ?

Gimopołąkniętościszony
@Kris

Nie. Ford Opel

Kris

Czy ktoś może mi powiedzieć czy dalej w Markach pracuje Kierownik Pan Andrzej ? Co się stało że szukają kierownika ? Jakimi autami jeżdżą PH i kierownicy ? Jak wyglądają zarobki w tej firmie jeśli chodzi o PH i o kierownika ? Będę wdzięczny za odpowiedz

Trukiśćęty
@Kris

Andrzej tak ale jaki on tam kierownik.... Bo ktoś musi zacząć tym kierować Nowe Skody z salonu Dobrze

@Trukiśćęty

Dziękuje za odpowiedź

Tank8

Niech każdy się zastanowi przed przyjściem do firmy ren przynajmiej w warszawie gdzie pracy nie brakuje wystarczy spojrzeć na ogłoszenia kierowca kat c dostaje 3500 4500 na ręke na początek a ren płaci 2500 brutto plus premia którą może dadzą może nie pan dyrektor obcina wszystkim tylko nie swojemu bratu który jest kierowcą ,niedługo już wiem firma ren w markach przestanie istnieć bo niebędzie miała ludzi do pracy obcinajcie ludziom pensje a będziecie sami pracować

Plm
@Tank8

W markach więcej kierowników jak pracowników. Miałeś urlop? Nie masz premii. Byłeś na zwolnieniu? Baj baj premia. Tylko wlazi du....mają jakieś profity i dobrą premię. A reszta aby do 10 bo za coś trzeba żyć. Nie liczy się człowiek tylko wyniki. A jak zaczniesz narzekać to słyszysz że nikt cię na siłę nie trzyma. Heh..

Prawda
@Plm

Pierdoli.... Jak potluczony. Jak Ciebie nie ma w pracy to znaczy że ktoś inny musi zrobić Twoją pracę więc dlaczego miałbyś dostać całą premię tak samo jak ta osoba która Ciebie zastosowała?ona powinna dostać Twoją część premii!!!!

Obiektywny
@Prawda

A to jak idziesz naurlop to przez pozostala czesc miesiaca sie w pracy opie*dalasz i nie zaslugujesz nawet na dodatkowa zlotowke tak? Gratuluje myslenia.

Pa
@Tank8

Długo tam pracowales

TakiTam

Jakie warunki na stanowisku kierownika sprzedaży w Markach? Pomożecie? I co stało się z poprzednim? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Tr
@TakiTam

Awansowal

Taki tam
@Tr

Serio? Na jakie stanowisko? I może orientujesz się jak wyglądają kwestie finansowe?

?
@Taki tam

Dyrektor

Stick
@TakiTam

Oferta nadal aktualna?

Bl

Co z kuternoga czy ktoś wie?

Qwerty
@Bl

Zachlał się śmieć na amen. Ftuuu

Bl
@Qwerty

Jednak prawda

Ej
@Bl

Niestety...

Bo

Widziałam , jak narobił kierownik Mariusz na imprezie pss Olsztyn... Powinien wylecieć z wpisem do akt.. Nie będę brała towaru dopóki ten Pan pracuje.

Gggg
@Bo

A co takiego narobił?? Wypił za dużo?

Tak
@Gggg

Zrobił z firmy posmiewisko.

Dalailama

Odkąd w Olsztynie jest kiero Mariusz to w koncu ta firma ruszyła. Bez niego to juz by zamkli ten odydział .... Buahahahhhahahhahahaahhah.

ni to ni tamto
@Dalailama

taaaaa, weź bo jeszcze kto uwierzy

Fmcg
@Dalailama

Pewny udział w następnej imprezie, teraz wezmę popkorn i dużo kole.

Legal

My juz mamy

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN