Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Ciekawy

Witam czy lidl podniósł stawkę gwarantowi z 40 zł brutto za h? Jak tak to na ile

Macha

Chciałem wam przekazać informacje bo niewiem czy wiecie Jeśli się ktoś z was spóźni a może inaczej wejdzie na sklep o 6:00 będzie to traktowane jako spóźnienie jako że firma nie uznaje spóźnień 6:10 :6:15 Tylko co 30 min Więc jeśli będziecie o 6:00 lub 6:05 nie wpisujecie spóźnienie lub zaczynacie pracę 6:05 Tylko 6:30 Tak jak przypadku personelu gdzie się odbijają Łezką Jest to (usunięte przez administratora) Może się tak zdarzyć że będziecie 6:00 i dostaniecie podpis to też zależne od sklepu

@Macha

Tak zgadza się to już jest od dawna ale bardzo nie podoba mi się to jak pracuje się np do 22 i w załączniku masz tak wpisane a nie raz pracujesz do 22:05 albo 22:10 i kto mi za to zpalaci? Wpisać że byłem do 22:30 mogę jak zostaje do 22:15

@Adam

Mi chodziło o początek czas zaczęcia pracy na Śląsku się zmieniło od 1 kwietnia i jest 10-22 dajcie znać jak pracujecie w jakich godzinach Pozdrawiam

Ciekawy

Jestem ciekaw, bo skoro nie trzeba mieć ujęć, to dlaczego tak wielu pracowników zostaje zwolnionych właśnie z powodu ich braku?

Alicja
@Ciekawy

o jakich "ujeciach" mowisz? bo nie rozumiem co trzeba miec i czego firma wymaga ? Nie jestem z firmy, interesuję się pracą

@Alicja

Ujęcia to zatrzymania osób które kradną towar na terenie sklepu.Osoby które są zatrudnione na umowe zlecenia nie muszą mieć ujęć ale mają zapobiegać kradzieżą.

@Ciekawy

Jesteś po to w pracy by mieć efekty w postaci ujęć robotem nie jesteś firma i kierownictwo sklepu od ciebie tego wymaga Zwolnienie z pracy jak nie ma się ujęć raczej mało realne napewno jest rozmowa a potem się decyzję podejmuje

@Profesor

Kto ci powiedział że na zlecenie nie trzeba mieć ujęć ? Z tym się nie zgodzę i na umowę o pracę i na zlecenie tak samo robi się wyniki Błędne info masz

Firmowy

Ostatnio są jakieś czystki w firmie, dostaję wiadomości że pracownik spał na monitoringu, inny podrabiał godziny, a jeszcze inny co innego robił, uważam że takim pracownikom powinno dawać się szansę, rozmawiać, a jak to nie przyniesie skutku to wtedy się żegnać.. jak tu nie spać przy tylu godzinach w miesiącu hehe

@Firmowy

Zawsze można powiedzieć że się ma przerwę a teraz się to wszystko zmieni jeśli chodzi o przerwy na 12 h dwie przerwy po 15 min więc nie widzę problemu by taki pracownik się zdrzemnął niewiem jak by to odebrało kierownictwo ale napewno by się wybronił

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Załamany

Kasy Sco (samoobsługowe) to porażka ochroniarz na obiekcie ma już widzieć wszytko stojąc na sklepie albo siedzieć na monitoringu, może takie mądre kierowniczki spróbowały by swoich sił w tej pracy? Zobaczymy jak będą dokonywać ujęć, po kilku latach pracy mam dość.

Prawda
@Załamany

No i jeszcze masz pracować po 12,14,16 godzin. I masz być cały czas na siłach. Jak nie masz się kiedy wyspać.

Edyta
@Prawda

To w jakim systemie się u was pracuje teraz? Co drugi dzień wolny, skoro nawet po 12-16 h trzeba stać jednego dnia? Czy jakoś inaczej to jest rozwiązane?

@Edyta

Na Śląsku od kwietnia 12 h 10-22 ochrona jest potrzebna od południa dlatego że jest większy ruch jak i statystyki mówią że jest więcej ujęć udaremnien zdarza się że coś się rano dzieje ale to rzadkość System 10-22 nie jest dobry jeśli ktoś ma rodzinę można przez dwa dni dzieciaków nie widzieć z tego co wiem teraz tak jest Dwa dni po 12 h 10-22 i dzień przerwy Tak więc innym to pasuje innym nie Myślę że kwestia dogadania zamiast 10--22 to np 8-20 Ja już od dawna nie pracuje i się z tego cieszę Nie pozwolilbym sobie bym dzieciaków nie widział Pozdrawiam i życzę wam sukcesów w pracy

Honorata

Tu to jakoś panowie z ochrony piszą, a gdzie panie sprzątające? Jakie w tym roku stawki są w Gwarancie? Znalazłam np. że na Kaszubach gdzieś płacą 22,80 zł - 22,90 zł brutto godzina, ale mnie stawki u nas w Poznaniu interesują raczej. No chyba u nas nie najniższa krajowa, albo o 19 gr więcej :D

@Honorata

Toruń 22.80 zł brutto Bydgoszcz 23.54 zł brutto, firma podnosi stawki na obiektach gdzie jest problem ze znalezieniem pracownika ochrony.

Prawda
@Profesor

Ta podnosi stawki tam gdzie nie można znaleść pracownika taka prawda ze to kłamstwo bo wszędzie płacą tyle samo a jak się spytasz to nagle kierownik wymyśla historie.

Vioona
@Honorata

Pracowałam w Gwarancie na magazynie Lidla Stawka netto 17/h ,bez zachwytów praca. Koledzy wredni, kompletna ignorancja i dyskryminacja kobiet . Dyrektor lekceważący ,cwaniakowaty i robiący celowy ferment między pracownikami. Praca po 12h Walka o godziny. Nie polecam tej firmy. Są lepsze i lepsze warunki.

Ziom
@Vioona

Na którym magazynie płacą 17 zł na godzinę ? Chętnie się tam ze sklepu przeniosę, mniej stresu i szarpania. Dłużej człowiek pożyje.

Koko

Jak co roku na święta wielkanocne pracownicy gwaranta nie dostali nic od Lidla a zwłaszcza od swojej firmy. Jak miło.

@Koko

Mamy dostać bony za 350 zł na aikacje lidl plus, oczywiście od Lidla a nie Gwaranta.

Tak będą bony na kwotę 350 zł

Raperr

Pracuje w Gwarancie od 2009 raku. Zaczynałem od umowy zlecenia i 6 zł netto za godzinę. Teraz mam umowę o prace na czas nie określony i mam 17 zł netto w miesiącu robię od 170-190 godzin w wychodzi to od ok3000-3500 zł na miesiąc. Kasa zawsze na czas na konto. Tylko jedno mnie denerwuje dlaczego długoletni pracownicy mają stawkę jak nowo przyjęci i dlaczego ci którzy mają ujęcia dostają tyle samo co ci którzy ujęć wogole nie mają. Mam ok 10 ujęć w miesiącu a jest gość który pracuje już prawie 2 lata i ma cały czas od 2 lat zero a stawkę mamy taką samą.kro ok .

@Raperr

Bo by się nie przyjęli za 14 złotych, ja mam podobny staż, stawka niższa ale i tak najwyzsza w rejonie i się nie zapowiada na podwyżki.

@Koko

A ja pracuje kilka lat mam cały czas umowę zlecenia i minimalną stawkę.

Gangsta
@Ochroniarz

To spiernczaj z tej pseudofirmyfacet do ty tam robisz tam nie ma przyszłości tylko się marnujesz w tej pseudofirmie

@Raperr

A co zrobisz jak ci padnie monitoring haha będziesz zapieprzal 16 h usterka zgłoszona i czekać trzeba 2-3 -4 tyg tak to wygląda liczy się tylko kasa za godziny dla firmy Powodzenia a i nawet jak masz 10 ujęć żadnej premi nie masz ja pracowałem też długo ale cóż przygoda się skończyła

@Macha

Mam dokładnie to samo firma ma gdzieś mój staż pracy i moje ujęcia.

Alicja
@Raperr

rzeczywiscie twoja stawka to prawie jak minimalna, a po tylu latach pracy chcialoby sie wiecej ... nie mozesz wiec zlozyc wniosku o podwyzke argumentujac go wlasnie tymn co napisales ze ktos nowy ma wiecej niz ty?

@Alicja

Pierwsze słyszę by ktoś nowy miał większą stawkę godzinową niż obecny pracownik to są bzdury dla każdego pracownika stawka godzinową jest taka sama nie ma że ktoś pracuje 10 lat a ktoś został przyjęty u mnie na Gliwicach tak nie było może na innym rejonie się pozmieniało

@Macha

Niestety to jest normą. Jak ktoś na umowę o pracę ma niższą stawkę o Złotówkę niż to co by miał na zlecenie. Ale spokojnie od nowego roku będą musieli podnieść albo zwalniać

@Alicja

Ja pracuje kilka lat rok temu na innym obiekcie nowy ochroniarz miał wyższą stawkę o 1 zł brutto a Kro tłumaczył że to jest obiekt na którym jest problem żeby zatrudnić do ochrony... A jak ja chce mieć taką stawkę jak na tym obiekcie to mam tam jechać...

Xd
@Raperr

Czemu masz miec wieksza stawke jak robisz to samo co oni?

Ciekawy

Co robicie gdy prosi was manager sklepu lub krs o opuszczenie socjala, potulnie wychodzicie czy zgrywacie się?

@Ciekawy

Co za durne pytanie to chyba logiczne że wychodzi się ze sociala jak prosi o to menadżer albo krs.

Profesor

W tej firmie są 3 gwarantowane rzeczy marna pensja ciągłe nadgodziny i wypłata zawsze przed 10

marta paletko

Jeśli chcecie tam pracować to unikajcie Pownuka z Gliwic. Wiecznie spóźniony, niekompetentny, zrobił sobie nieślubne dziecko z kierowniczką Lidla (którą teraz oskarżył o kradzież). Traktuje ludzi jak przedmiot i jest niesłowny (umawia się na spotkanie i nie przychodzi).

Rejon Bydgoszcz

Na większości sklepów lidl jest poważny problem PERSONEL wracają się w robotę niektóre osoby wszędzie widzą złodzieji i oczekiwania że będziesz sługą i parobkiem załogi sklepowej...

Mlody ochroniarz

Na jakich sklepach robisz

Stary wyga
@Mlody ochroniarz

To dotyczy większości sklepów

Ochronairz

Problem jest z pracownikami sklepu Lidl gdybym miał ich słuchać to już dawno wypłacałbym wielkie odszkodowania ...Ujęćia dokonuję się kiedy ma się 100% pewności a nie bo ktoś podejrzany chodzi po slepie i co mam go zatrzymać i zrewidwać bo personel sobie tego życzy? Firma Gwarant sama sobie jest winna nic nie robicie żeby zatrzymywać osoby które się przykładają tylko umowa śmieciowa i minimlna stawka.Czy zadaniem ochrony jest otwieranie zamykanie sklepu,obsługa klienta,podstawianie koszyów??? Tego chce personel a jak im odmówisz to już się krzywo patrzą ...Od ujęć są grupy mobilne kontrole ale wy to już najlepiej byście siedzieli w BS i pierdzieli w stołek.Atmosfera w większości sklepów to tragedia jak inwentura wyjdzie żle to wszystkiemu jest winien ochroniarz , wielkie kierowniczki karierowiczki nie szanują nas kompletnie nie polecam pracy w tej firmie.

Zyzio Dyzio
@Ochronairz

I po co te nerwy ? Ci, którzy chcą się przypodobać kierownictwu sklepu i personelowi to będą wózki układać i hako jeździć. Ja tam przychodzę, robię co do mnie należy i wychodzę. I mam wywalone na to, czy ktoś z personelu patrzy się na mnie krzywo bo im nie pomagam. Niech każdy robi to za co mu płacą. Nikt z personelu mi nie pomoże jak będę się ze złodziejem szarpał, to dlaczego ja mam za nich wózki układać. Trzeba ten personel sklepowy przyzwyczaić do tego, że się za nich roboty nie będzie robić, a gwarantuje Wam że po miesiącu to nawet o wyrzucenie pustego pudełka do kartoniary nie poproszą. I tyle w temacie.

Wojtas

Dajcie znać jak w przypadku lidla w Bydgoszczy . Dostałem ofertę . Ilu ludzi jest na zmianie w Lidlu plus atmosfera też się liczy

Ochronairz
@Wojtas

Na zmianie jesteś sam oferta umowa zlecenia i minimalna stawka godz brak urlopów l4 praca swiątek piątek

Krystian

Nie polecam stanowczo kiedyś było ok a na chwilę obecną stawki oszukane nie dostajesz tyle ile powinieneś żal poprostu

@Krystian

Ja mam stawkę 20.59 brutto netto to 14.88 więc się zgadza - 4 zł Allianz to 14.84

@Krystian

Ja miałem 18 zł netto niewiem gdzie państwo mają takie stawki w jakich częściach Polski ale na Śląsku mimo wszystko dobrze placili Firmie już nie pracuje mam dobre zdanie były minusy dało się żyć Gdyby nie praca 16 sto godzinna możliwe że bym pracował ale tak się nie da zrobiłem swoje w tej firmie szkoda że za 10 lat w firmie żadnego gadzeta nie dostałem Pozdrawiam i życzę powodzenia

@Ochroniarz

20,59 brutto to 16,17 netto skąd wzieles panie taką stawkę nawet na zlecenie tyle nie dają Pozdrawiam

@Krystian

Panie Krystianie a do kadr pan dzwonił i pytał mówił co panu nie pasuje Ma pan swojego przełożonego ciężko mu powiedzieć by sprawdzil Jak pan zadzwoni do kadr przyślą panu listę wypłat i po kłopocie dlaczego odrazu taki komentarz STAWKI OSZUKANE rozmowa to podstawa PANIE KRYSTANIE dzwoni pan do kierownika co nie pasuje chyba że to dla pana problem się odezwać z problemem

@Macha

Ale to dla osób do 26 roku życia które mają zerowy pit, a ktoś kto ma powyżej 26 lat ma 14.88 netto.

Rejon Bydgoszcz to DRAMAT
@Macha

Widać że użytkownik macha to KRO na Śląsku dają umowy o pracę ale na rejonie Bydgoszcz są tylko umowy zlecenia, więc przestać bronić tej dziadowskiej firmy, Wielka firma bo wypłata na czas faktycznie 2671 netto za 180h to bardzo potężne i godne pieniądze, firma myśli tylko o tym żeby jak najwięcej kasy było dla nich a kierownictwo tylko zwodzi człowieka że dostanie awans albo umowę o pracę... Dyrektorek Hubercik niech lepiej przyjedzie do Lidla i zrobi zakupy zobaczy ile co kosztuje bo za taką wypłatę można wegetować od 10 do 10. Ludzie zacznijcie się w końcu cenić szanować i WYMAGAĆ bo to wy wypracowujecie dochody nie Kro grupy czy zarząd.

Gangsta
@Macha

Jesteście oszustami taka jest prawda i umów nie dajecie o pracę tylko smieciowki

Stasry ochroniarz
@Gangsta

100% prawdy tylko zbywają czlowieka No zobzczymy co tam dyro kombinuje z tymi umowami , umowy o prace są wstrzymane , chce pan umowę o pracę ale na umowie o pracę nie ma powrotu na umowe zlecenia a ci co mają umowe o pracę chcą powrotu na umowe zlecenia , firma nie ma pieniędzy na podwyżki XD Możesz prcować kilka lat robić ujęcia wyrabiać za kogoś godzinki FIRMA MA TO GDZIEŚ. A co do ujęć gdzie w umowie zlecenia jest wpisane że macie je robić? Jest napisanę że macie zapobiegać kradzieżą

@Rejon Bydgoszcz to DRAMAT

O czym pan piszę ma pan pytania zapraszam na rozmowę przez telefon każdy ma prawo dać swoją opinię oczywiście jestem ze Śląska może są inne wymagania stawki warunki niewiem pisałem jak było u mnie a nie jak jest

@Macha

A tak jest na Bydgoszczy Toruniu Inowrocławiu Włocławku, umowy śmieciowe i minimalne stawki godzinowe.

Zbigniew
@Rejon Bydgoszcz

To jaka jest teraz stawka po ustawowej podwyżce minimalnej pensji? I dlaczego firma nie chce dać UoP, chodzi o płatny urlop latem?

@Zbigniew

Firma nie chce dawać umowy o pracę bo umowa zlecenia jest dla nich bardzo wygodna, mogą cię zwolnić w każdej chwili itd

Ochrona
@Krystian

Jeżeli (usunięte przez administratora) to porażka nukt tam nie będzie chciał pracować i wiara się zwolni i koniec

Duży
@Zbigniew

Firma daje uop, jesli twoj kierownik nie chce Ci dac uop to znaczy ze jest leniwym (usunięte przez administratora). ktoremu nie chce sie robic papierkowej roboty i liczy tylko zysk z kazdego jelenia co klepie xxxx godzin w miesiacu.

Ochrona
@Rejon Bydgoszcz

Ne płacą zusu albo tle co kot napłakał a emeryturę będziesz miał jak dla żebraka a o I będą siedzieć w domu i się śmiać będą ciebie mieli w (usunięte przez administratora)

Ona

Ile godzin pracuje się w miesiącu? ile godzin trwa służba ? Gwarant Poznań.

Pracownik z firmy gwarant.

Witam. Jako że firma nie prowadzi szkoleń z zakresu rozwoju pracownika, choć oczekuje wyników, piszę tu, z zapytaniem co zrobić żeby więcej łapać? Może macie jakieś sugestie jak zwiększyć swoją wydajność? Samo siedzenie na kamerach nic nie da, jak miałem ujęcia.. od 2,5 roku, dwa trzy na miesiąc, tak od półtora miesiąca nic.. Pozdrawiam

Stary ochroniarz
@Pracownik z firmy gwarant.

Jeśli pracujesz na umowie zlecenia masz tam napisane że masz zapobiegać kradzieżą... Muszę cię rozczarować firma ma gdzieś twoje ujęcia.

Honorata
@Stary ochroniarz

No ale on pisze, że firma oczekuje wyników. To jak przedstawić wyniki typu zapobieganie? W tym miesiącu zapobiegłam milionowi kradzieży - i jak mi udowodnisz, że nie zapobiegłam?

@Honorata

Firma oczekuje wyników ? Dopóki w umowie nie będzie zapisu o dokonywaniu ujęć tak naprawdę nie trzeba ich mieć .Odnoszę wrażenie że firmie zaczyna się palić grunt pod nogami ...Od ujęć są grupy kontrolne i mobilne oni mają zapisane w umowie że mają dokonywać ujęć i mają za to premie .Panowie mieszcie siły na zamiary nikt normalny nie będzie się narażał na umowie śmieciowej za minimalną stawkę.

Ochrona dzielni

Jaka stawka za godzinę od tego roku netto w gwarant Poznań? Wcześniej było 14,88 a teraz?

@Ochrona dzielni

Z tego co wiem 20 zł brutto ale to Śląsk

20 zł netto ale to na śląsku

@Ochrona dzielni

22.80 zł brutto to 18.13 zł netto

Ochroniarz rejon Bydgoszcz

Praca spoko, można dogadać się z Szeryfem w kwestii godzin, na socjalu darmowa kawa itd. Plus personel który chce żebyś był pracownikiem bez umowy z Lidlem, do twoich zadań należy wykładanie i ustawianie mocnego alkoholu, oraz win, zamawianie i wykładanie cenowek, no i odwożenie koszyków.. fajnie jak byś jeszcze prasował kartony w belownicy, akurat praca dla człowieka który nie ma życia prywatnego, i żyje żeby pracować, i nie zależy mu na emeryturze, pracuję już trzy lata, i czuję że mam dość.. żeby chociaż jakieś szkolenia robili w Gwarancie.. tu przyjeżdża tylko grupa kontrolna mówią że są proforma, i KRO który oczekuje wyników (kilku złodziei na miesiąc) .. na krótki okres polecam ale na dłużej.. zastanowiłbym się i szukał czego lepszego. Ochroniarz.

@Ochroniarz rejon Bydgoszcz

Jeżeli chcesz być wykorzystywany to ok, ale za wykonywanie zadań pracownika sklepu jest dyscyplinarka:)))

Rokoko
@Koko

Wszędzie jest wyzysk, ale te umowy zlecenie na umowę pracę, mogliby zmienić chociażby dla tych pracowników którzy są już ponad rok

@Rokoko

Oni są głusi na sugestie innych.. kilka razy pytałem się swojego KRO o podwyżkę to zawsze odpowiada że musi porozmawiać z dyr-em, że będzie i takie tam, ale jej chodzi o ciuchy to już nie ma problemu he.. gdyby nie było problemu na rynku pracy przez Ukrainę to można by wybierać gdzie się chce pracować, dlatego złote myśli to, to ją zmień można sobie darować, jak to mówią zamienił stryjek, siekierkę na kijek. Pozdrawiam

BK

Nic prócz wypłat na czas nie oczekujcie, zwykła wydmuszka, udająca normalną firmę.

Brenntag (pracownik)

Zarówno ochrona jak i sprzątanie do bani ! Tak się złożyło ,że w Górze Kalwarii na jednym obiekcie jest i ochrona i sprzątanie . Ochrona śpi ,a sprzątanie pożal się boże brak nadzoru nad jednym i drugim. Nie mam pojęcia jak to się stało że wygrali przetarg. O pieniądze trzeba się po kilka razy upominać ,a i tak nie wiele się odzyska. Nie polecam. Na ochronie rodzina : grafik sobie a robota sobie.

poinformowana
@Brenntag (pracownik)

Nie wypłacili kobiecie która sprzątała na zastępstwie, choć godziny potwierdziła ochrona. Panie wyzwały się od Q rew i na tym się skończyła współpraca.

nie daruję
@Brenntag (pracownik)

Tu się nie ma co upominać tylko z grubej rury Inspekcja Pracy.

@nie daruję

czy to potwierdzenie wspomniane w wątku było tylko słowne? dlaczego nie prowadzą żadnej ewidencji z godzin pracy, jakiś konkretny zapis jako dowód itp?

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ