poliszynel

Elbląg

Opinie o poliszynel

agawa 2014-01-15 08:54:05
Porażka finansowa jaki zawodowa , żadnego szacunku do pracowników .DRAMAT.
uu 2014-07-22 21:13:20
najwieksza firma gastronomiczna i najwieksi idioci mowie tu akurat o sefie!!!!!!!!!!!!za wysokie mniemanie ludzi traktuje jak smieci
Naiwna 2015-01-12 16:58:00
Najgorsza firma, nikt nic nie wie, biorą dane i Bóg jeden wie co z nimi robią. Z czystym sumieniem odradzam pracę w tej firmie . Człowieka mają za śmiecia.
Oszukana 2015-03-04 10:59:17
Brak umów o pracę, robisz za darmo przez cały ,,miesiąc próbny'', a traktują jak śmiecia! Odradzam.
ciapaty 80 2015-06-11 22:54:00
moja zona wraca z tej firmy czasami z płaczem tak po niej jeżdzi właściciel czy inspekcja pracy ma na to jakiś wplyw
elblażanka 2015-09-04 14:25:18
NIE POLECAM PRACY W FIRMIE POLISZYNEL!!! Na prawdę traktują tam człowieka jak śmiecia , nie miła atmosfera , ubliżanie przez szefa, praca po 12 godz. , zero szacunku,oszukują z płatnościami i godzinami pracy, UWAŻAJĄ SIĘ ZA PANÓW I WŁADCÓW A PŁACĄ 7zł/H !!!
Autor 2016-08-18 21:08:43
Szef jest ok. Bardzo inteligentny i madry facet. Tylko czasami za nerwowy ale potrafi przeprosic jak nie ma racji . a co do ludzi sa naprawde fajni tylko jak ktos nie ma swojej godnosci i daje sie tak traktowac to tylko jego sprawa . TRZEBA MIEC SZACUNEK DO SIEBIE I WIEDZIC NA ILE MOZNA KOMUS POZWOLIC A NIE ZWIESIC GLOWE I PLAKAC!!!!!
Zostaw swoją opinię o poliszynel - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie poliszynel