Opinie o Poliszynel w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Poliszynel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Poliszynel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poliszynel w Elbląg

Normalna

Nie rozumiem ludzi którzy,najpierw pracują w firmie a później jak zostają zwolnieni piszą taka opinie o pracodawcy. Czemu nie macie odwagi powiedziec tego prosto w oczy??? Brak odwagi? Jestescie poprostu smieszni,gorzej niż dzieci sie zachowujecie. Pozdrawiam szczera

Wieloletni pracownik w firmie
@Normalna

A czemu takie pytania i takie zdziwienie? Skoro nie dajecie umowy to jak pracownicy mają was traktować poważnie? Nie wyciągacie wniosków dlaczego pracownicy odchodzą a później się dziwicie że nie chcą z wami rozmawiać i sami odchodzą. Szkoda jedynie pracowników którzy pracują ciężko a nie są doceniani. Obiecywanie gruszek na wierzbie to bardzo nie profesjonalne podejście do pracownika. Wzajemne zrozumienie, rozmowa na odpowiednim poziomie kultury osobistej pracownik-pracodawca to jedna z podstaw funkcjonowania ładu i porządku w firmie. Ale co ja o tym wiem skoro w jednej firmie pracuje już ponad 10 lat.

@Normalna

Ja zwolniłam się sama bo psychiki by mi nie starczyło na dłuższą współpracę. ;)

Szymon Nowy wpis
@Anonim

O co chodzi z tą psychiką? Zauważyłem wcześniejsze wpisy, że pracownicy pracują na czarno, że stawka niska, zarzuty o przedmiotowym traktowaniu. Chodzi o to przedmiotowe traktowanie, tak? Jak dokładnie wygląda to traktowanie? Co takiego się dzieje?

Klijent Nowy wpis
@Normalna

Byłem osobiście I z obserwacji wynika że barO wymagający jest pracodawcą I zachowuje się ostentacyjnie do pracowników,szczególnie nowych kelnerek i kasjerek.Stara kasjerka blondyna bardzo niemiła,jakby za karę tam pracowała.Niepolecam

Jak szefostwo w Poliszynel traktuje ludzi?

Anonim Nowy wpis

Bardzo nieprofesjonalnie, żeby nie użyć mocniejszych slow. ;)

Nie zadowolona

Witam też pracowałam w Poliszynelu i zostałam potraktowana przedmiotowo.Jak byłam potrzebna przyjdź a tak to nie . Myślałam do końca że dostanę jakąś tam pracę ale skończyło się na moich tylko "myślałam"

@Nie zadowolona

Tam tak robią. A w kanciapie obgadują, albo i przy tobie ze nic nie ogarniasz chociaz dajesz z siebie 200% to i tak nowe obowiązki, mniej szacunku. Nie ma co się przejmować, tam liczy się to oby jak najmniej zapłacić a wykorzystać jak tylko można.

Zbigniew
@Anonim

Słabo że tak obgadują. Motywacja do pracy spada. A że chcą jak najmniej płacić, jakie są stawki w takim razie?

Anatol

A co ma sanepid do umowy o pracę, inspekcja pracy o ile już ktoś ma kontrolować

@Anatol

Polecam od kuchni zobaczyć. ;) Patelnie z 5cm warstwa czarnego tłuszczu od spodu. Filety odmrazane to, że któreś z pleśnią, smierdzace to ciul i tak wrzucimy. Zupę ktoś zwróci, z powrotem do gara. Kończy się wlejcie wody. A co się znajduje nieraz w zupach z bemara to są prawdziwe skarby. Juz nie wspominając o surowym mięsie, albo włosach w jedzeniu, na porządku dziennym. Znam wiele takich historii, Dziwne ze naprawdę tam nikt jeszcze nie wpadł.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poliszynel. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Poliszynel?

Nie za prędko XD jakby wpadl tam sanepid to by były jaja większość bez umow za śmieszna stawkę. A w ogłoszeniach 200x podkreśla, że dostaniesz umowę.

A o tym ze dostaniesz umowę na stale zapomnij. Osoby pracujące ponad 5 lat tam mają umowę na czas nieokreślony. Właściciel tylko patrzy gdzie zaoszczędzić. Jak się uczysz to dostaniesz zlecenie bo to jedynie jest mu na rękę gdy ktoś dopłaci do interesu. Jednak nie gwarantuje, że wytrzymasz psychicznie ;)

Ryszard

@Zdziwiona Bycie dobrym pracownikiem nie polega na sztucznym wyciąganiu godzin.

Bogna

Żeby być zadowolonym z pracy w firmie trzeba być dobrym pracownikiem!!

Zdziwiona
@Bogna

Dobrym pracownikiem,czyli jakim masz na myśli ? Taki,ktory robi jak najwiecej godzin za jak najmniejsza stawke ? Bo właśnie takich "dobrych pracowników" tam sobie cenią.

Abnegat

Niestety widzę że tak jak było tak i zostało z jednym się jednak nie zgodzę szefo to człek dość sympatyczny choć miewa alergię na bezmyślność ale jak ktoś stwierdził wcześniej jak sobie dasz wejść na głowę to będzie jeździł.

@Abnegat

Byłeś pracownikiem firmy i stąd Twoja opinia? Napisz, jak jest specyfika pracy w tym miejscu? Czy praca jest rozwojowa, a atmosfera przyjazna dla pracownika? Pracodawca szuka kucharzy lub kelnerów? Jakie warunki zatrudnienia oferuje na początek? Podziel się swoim doświadczeniem.

Abnegat
@Mariusz

Tak byłem pracownikiem (o ile można to tak określić - brak jakiejkolwiek umowy) i rzeczywiście właściciele (małżeństwo lub para) traktują pracowników gorzej niż przedmiotowo. Kiedyś zapytałem gościa dlaczego nie docenia starych pracowników np. podwyżką na co otrzymałem odpowiedź, że ziemniaki każdy obierze tak samo więc dlaczego ma zarabiać więcej - to mówi samo za siebie.

Bob

Nie pracowałem w poliszynelu. Czytając te opinie jestem w duzym szoku. Często widzę oferty pracy z tej firmy. W barze słonecznym kadra pracownicza wydaje się być mało empatyczna i ludzie są traktowani raczej przedmiotowo. Jezeli chodzi o poliszynel polecam canape na broniewskiego. Bardzo miła obsługa. Nie czujesz się tam intruzem. Plus pyszne dania z karty ktorych nie ma w barze słonecznym. Może kiedys zatrudnię się w tej firmie i sam się przekonam jak to wygląda od środka. Pozdrawiam

Mariusz

@A kogo To?, jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem firmy poliszynel? Jeżeli tak to czy możesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniami związanymi z pracą dla tego pracodawcy? Napisz coś na ten temat.

Gutek

Jak komuś nie po drodze z pracą to nie potrafi docenić pracy w dobrej firmie.

Zniesmaczony
@Gutek

A moglbys uzasadnic gdzie tu jest mowa o dobrej firmie? Chodzi Ci i ta pseudo o nazwie poliszynel ? Jak tam jest taki (usunięte przez administratora) ze szkoda gadac. A dlaczego nie prosto w twarz to pisze? Osobiscie szef ma to w powazaniu co sie mowi o swoich odczuciach i robi tak zeby on wyszedl z tego obronna reka. A Tutaj moze do kogos dojdzie i oszczedzi sobie tych przykrosci .Wlasciciel to straszny manipulant,pokreci pokreci a i tak wychodzi na jego. Nie placi nalezycie to raz. Skapi na wszystkim to dwa. Uwaza sie za wladce a jego samouwielbienie jest bezgraniczne to trzy.Kobieta z ktora jest w zwiazku to jakas intelektualna porazka a zajmuje sie najwazniejszymi sprawami w firmie to cztery.Nie jest dla nich wazny czlowiek tylko przychod, jakby ulozyc piramide ich priorytetow na samym koncu beda pracownicy a juz na podwojnym dnie jakiekolwiek premie. Oczywiscie sa ludzie ktorych tak omotal ze bronia go rekoma i nogami ale to jest mikro procent, a pewnie bronia go bo sie tu usmiechnie i da zlotowe wiecej chociaz gdzie indziej dali by w to miejsce 5 zl a za plecami zaciera rece ze bedziesz dalej jego pieskiem.Gdzie to jest mowa o dobrej firmie ? W dobrej firmie jest poczucie bezpieczenstwa i chec rozwoju, tu robisz na akord. Kazdy odczowa ulge wychodzac stamtad i nie muszac juz wiecej walczyc o prawa ktore sie naleza.Czekam na argumenty odnosnie pozytywow poliszynela co uczyni go ^dobra firma^ bo ja ich nie widze. Pozdrawiam

A kogo To?
@Zniesmaczony

No..Brawo!W punkt!????????????????????????????

Mariusz

@Zniesmaczony, dziękuję za odpowiedź oraz wyrażenie opinii na temat swoich doświadczeń związanych z pracą w firmie poliszynel. Jeżeli chodzi o kwestię zajmowanych stanowisk to ma to znaczenie w przypadku postrzegania pracodawcy, każdy pracownik może mieć inną opinię na temat warunków pracy w danej firmie, ponieważ jak wiadomo warunki pracy na każdym stanowisku są różne. Jak ocenisz kwestię atmosfery pomiędzy kadrą pracowniczą na stanowisku jakie zajmowałeś? Czy polecisz pracę dla osób młodych bez doświadczenia, które dopiero rozpoczynają pracę w tym kierunku? Napisz coś na ten temat.

Mariusz

@Poliszynel, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie poliszynel. Czy możesz przybliżyć na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie oraz jak długo pracowałeś u tego pracodawcy? Napisz coś więcej na temat szefostwa poliszynel, co dokładnie wpłynęło na to, iż posiadasz taką opinię o ich działaniach względem pracowników? @Zniesmaczony, fajnie, że wyraziłeś swoją opinię na temat pracy w firmie poliszynel. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać, czy w firmie często dochodzi do zmian w kadrze pracowniczej? Jak długo pracowałeś u tego pracodawcy?

Zniesmaczony
@Mariusz

A czy to wazne na jakim stanowisku sie pracowalo ? Czy to kucharz,czy sprzataczka czy kelner opinie co do pracodawcy sa takie same, ze lepiej go unikac. Ja pracowalem tam wiecej niz miesiac czy pol roku wiec mialem czas by poznac te firme. A kadra pracownicza zmienia sie co rusz, nawet najwytrwalsi predzej czy pozniej rezygnuja a Ci co maja odwage mowic glosno co im sie nie podoba nie wytrzymaja wiecej niz rok. Do ludzi chetnych do pracy w gastronomi chce to skierowac- jest wiele miejsc gdzie mozna podjac takowa prace w tym kierunku- pozostawiajac godnosc ,nie niszczac zdrowia psuchicznego i zarabiac lepiej, pozdrawiam

Poliszynel

Praca w poliszynelu to najgorsze co można uczynić w życiu jedynym plusem są fajni współpracownicy. Szef furiat i despota który myśli ze pracownik to jego niewolnik i własność winien mu bezgraniczne posłuszeństwo Dyrektor Generalny Katarzyna M. to osoba o niskim ilorazie inteligencji która szuka tylko powodu żeby wam zapłacić jak najmniej tak samo jak "szef" uważa pracowników za śmieci nie ma poszanowania do pracownika.

Mariusz

@Anita, czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie poliszynel? Jesteś obecnie zatrudniona u tego pracodawcy? Czy możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami na temat pracy u tego pracodawcy? Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla osób zastanawiających się nad aplikacją do pracy w tej firmie. @Zbyszek Londyn, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie poliszynel, jednak proszę, abyś zachował kulturę wypowiedzi oraz nie obrażał osób w swoich wpisach. Rozumiem ,że możesz mieć negatywne doświadczenia odnośnie pracy w firmie poliszynel, jednak swoją opinię można napisać w sposób spokojny i kulturalny, zgodny z obowiązującym regulaminem gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin W swojej wypowiedzi napisałeś, iż pracowałeś w firmie poliszynel długi okres czasu, 12 lat. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca? Pracując tak długi okres czasu na pewno możesz coś więcej napisać na ten temat. Zachęcam do dalszej dyskusji, która będzie pomocna dla osób poszukujących informacji na temat firmy poliszynel. @Gutek, możesz w sposób bardziej szczegółowy uzasadnić swój komentarz? Do czego dokładnie się odnosi? Proszę, abyś w sposób bardziej merytoryczny i uzasadniony wypowiedział się na temat pracy w firmie poliszynel.

Zbyszek Londyn

Hej, widze ze w poliszynelu nic sie nie zmienilo, szefuncio dalej jaki byl taki jest czyli podejzliwy dusigrosz ? Ktory mysli , ze wszystkie rozumy pozjadal , a jego zonka to steaszna kobieta bo tylko patrzy jak czlowieka wycyckac na kasie i robocie.Wielllkie panstwo ,uwaga szefuncio lubi smietniki na kuchni przegladac bo mysli , ze sensacje jakas odkryje, weszy jak pies, lepiej za organizacje by sie zabral a nie ludziom na rece patrzy. P.S pracowalem tam 12 lat temu i nie polecam bo to firma typowo polsko prywaciarska, pracownicy to barany a szefostwo to szlachta ze smarkiem przy nosie

Anita

Jeśli komuś tak źle niech zmieni firmę. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

...

Praca w firmie poliszynel? To jeden z najgorszych wyborow zyciowych jakie mozna podjac! Szef to pol biedy,da sie pogadac ale nie potrafi zapanowac czesto nad nerwami,ktore odbija gesto na pracownikach,po za tym dusigrosz i mysli ze jak dal prace to moze wprowadzac bezgraniczne posluszenstwo i szacunek ale tylko w jedna strone,jego strone.Czasami tez nie potrafi podejsc do pracownikow jak do ludzi i podnosi glos.Jest cos gorszego w organizacji tej firmy a dokladnie jej brak.Sam szef malo co sie tym zajmuje,jest jedna tam osoba ktora mąci jak ich malo. Organizacja na najgorszym z poziomow. Umowy od reki nie masz.Tyrasz za najnizsza stawke.Nie masz co ufac w sprawach papierkowych,musisz liczyc sam na siebie.O wyplate to musisz sie az prosic.Jezeli chodzi o miejsce pracy to nie masz zagwarantowane,ze bedziesz mial czym posprzatac czy w czym ugotowac,radz sb sam a najlepiej jak sam kupisz,bo prosisz sie tygodniami.Dostajesz coraz to wieksze wymogi ale warunkow lepszych juz nie.Nie zdziw sie jak przyjdzie ktos z gazowni albo elektrowni upominajac o braku oplacania rachunkow,bo to tez nie jest nalezycie i sumiennie oplacane.Tak samo jest z brakami towarowymi,typu spozywka,chemia.Polowy nie dostaniesz bo jest skrupulatnie powykreslane przez czujne oko.Jestes tez obserwowany.Kamery sa wszedzie.Dla bezpieczenstwa?Bujda.Najlepsze i najambitniejsze hobby vipa.Nic nie umknie a kazdy twoj najmniejszy blad zostanie wytkniety.Wrocisz czesto z pracy z placzem bo kazdy w pewnym momencie staje sie bezradny.Wspolpracownicy bardzo fajni zgrani,choc znajda sie tacy ktorzy przez stres tam panujacy nie maja juz sil do Ciebie sie usmiechnac,poradzic.Jest wiele rzeczy do poprawki,albo poprostu osoby do wymiany..przydalby sie dyrektor z prawdziwego zdarzenia z zapalem do pracy ktory choc odrobine postawilby te firme na nogi,a nie kopal pod nia coraz to glebsze dolki.Szef moglby przejrzec na oczy,troche mniej dusic kase i traktowac ludzi rownie sobie.Osobiscie nie polecam pracy tam,chyba ze komus (usunięte przez administratora) nie jest straszny.

Lech Słodownik + Rodzina

Panu Markowi i Pani Katarzynie - składam niniejszym serdeczne podziękowanie za nienaganne przygotowanie Uroczystości Pogrzebowej po pogrzebie Mojej Mamy - Ireny. Obiad, po mszy i pochówku - odbył się w GOK w Rychlikach. Ładne i staranne dekoracje, gorące i smaczne posiłki oraz sprawna obsługa. Przybyli na pogrzeb mojej Mamy Ireny - z różnych stron Polski, nie mieli żadnych uwag. Tak trzymać. Pozdrawiam. Lech (usunięte przez administratora) z Rodziną.

Życzliwy

Wiec tak, firma od środka to jeden wielki psychiczny terror.. I to juz nie podchodzi pod mobbing ponieważ on nim jest.. Szef.... Okrutny człowiek bez oznak człowieczeństwa, brak szacunku to malo powiedziane on ich po prostu gnoi. Ja sama zostalam potraktowana przez niego jak smiec.. Wyśmiewa się z pracowników i kpi z nich na oczach gosci, poniża, rzuca przedmiotami w pracowników.. Niektorzy pracownicy przez niego dorobili się nerwicy, wiem bo poznalam ta osobę pracując w tej firmie. Podejrzewam ze to nie jedyna osoba.. Ogólnie to jeśli zobaczysz ogłoszenie z propozycja pracy w firmie poliszynel omin je pod żadnym pozorem nie zatrudniaj się tam jeśli nie chcesz dorobić się nerwicy lub innych problemow. Myślę ze ten człowiek ,,szef'' swoim podejściem do pracownika jest w stanie zniszczyć psychikę najtwardszej osobie pod względem wytrzymałości obelg i gnojenia!! Mam nadzieje ze niedługo odpowiednio się nim i jego firma zajma! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Poliszynel - Elbląg

• Jak się pracuje w Poliszynel?

Zobacz opinie na temat firmy Poliszynel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Poliszynel
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Hetmańska 16/22
    82-300 Elbląg