Opinie o GRUPA WM Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GRUPA WM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GRUPA WM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA WM Sp. z o.o. w Olsztyn

Jakub

3000 to dobre pieniądze?! Jeśli nawet tyle dostaniesz, to zastanów się, jakim kosztem! Ale - powodzenia! P.S. Edytor cały czas gdzieś kogoś szuka. Ale najczęściej oferują mniej niż 2500. Dużo mniej :p

www

A myslicie o kierowniku Karolu.... nie moge go wyczaić....

...

Zgadzam się ze zdaniem poprzednika/poprzedniczki. Pracowałam w Edytorze przez ładnych kilka lat, odeszłam z własnej woli kilka miesięcy temu. Odejścia nie żałuję, ale pracę w firmie wspominam bardzo dobrze. Jak każda praca, miała swoje lepsze i gorsze strony. Patrząc obiektywnie i z perspektywy tego, co interesuje potencjalnych przyszłych pracowników - wypłata zawsze była na czas, zarabiałam dużo więcej niż najniższa krajowa. Nie miałam sztywnych godzin pracy, byleby wszystko było zrobione na czas. Bywały złe chwile czy ludzie, których się nie lubiło - ale gdy kilkaset osób pracuje na niewielkiej powierzchni, nie da się, żeby czasem nie iskrzyło :) Kto uczciwie pracuje, nie obija się i nie przychodzi, by odbębnić etatowe 8 godzin, będzie w firmie czuł się dobrze. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników :)

@...

... - zapewniam Cię, że pracowałem uczciwie i się nie obijałem. Czasami w co drugą niedzielę i w święta. Nigdy nie dostałem za tzw. dyżury żadnych pieniędzy.

:-)
@...

puk puk. Nie wiem kto w edytorze wykonuje prace i idzie do domu, jeśli nie odbębnił 8 godzin. A nawet jak odbębnił to nagły zryw o 16 zawsze był źle widziany. Nawet elita musi się płaszczyć i rozliczać i prosić o zwolnienia. Jeśli moja praca obliczona jest na 8 godz i ja ją w tym czasie wykonuję nie paląc w godzinach pracy i nie szwędając się po firmie to z jakiej racji nazywasz to odbębnianiem ??? To określenie i język tego postu jest ściśle związany z hasłami z zebrań różnego szczebla. A gdyby jeszcze więcej było w nim kropek, wykrzykników to powiedziałbym, że chyba nadal tam pracujesz , masz dobry widok na tory i chyba masz się dobrze :-)

Podsumowując

Firma jak firma - są lepsze, są gorsze. Wynagrodzenia w firmie jedni mają większe, inni mniejsze, ale pieniądze zawsze są o czasie, nie zdarzyło się, żebym nie dostała na konto w terminie. Wiem co nieco o zarobkach i wcale nie jest tak, że wszyscy dostają najniższe wynagrodzenie (i nie mam na myśli sztabowników). Pójdźcie do jakiejkolwiek firmy prywatnej, a nawet do jakiekolwiek urzędu i sprawdźcie, czy początkujący pracownik bez doświadczenia dostanie więcej niż najniższe wynagrodzenie (może 200-300 zł więcej). Atmosfera? Polacy nie potrzebują diabła, by mieć piekło. Robią sobie sami... To była metafora dla inteligentnych :-)

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jakub

Dla tych, co piszą, dlaczego to piszę. Tzn. nie wiem, czy to do mnie, ale tak czuję. Dlaczego to piszę? Żeby przestrzec innych. Macie do wyboru spółkę na E. i małą, spokojniutką, 2-osobową firmę? Wybierzcie tę drugą, nawet, gdybyście mieli zaczynać od etatu sprzątacza. Dalej zajdziecie, niż w spółce na E. Pozdrawiam ciepło wszystkich byłych i obecnych pracowników, a także JT. BT, MD i wielu innych!

Allure

5 pozytywnych postów w ciągu jednej godziny w nocy? To chyba raczej wazelinę wciska jedna, oddelegowana w tym celu osoba :) :)

Eve
@Allure

Nie wiesz, że pieski w nocy pilnują obejścia :)

Pozytywny
@Allure

Przejrzałam i nie widzę jakiegoś nawalu wazeliniarstwa, raczej próbę dyskusji. To chyba wolno, nawet na tym forum.

Do Jakuba

Zgadzam się, Z ciekawości zajrzałam i jestem zdumiona. Jeśli uczestnicy imprezy ją chwalą, to dlaczego jako nieuczestnik szukasz dziury w całym? Masz jakiś szczególny interes w napadaniu na tę firmeę?

svhdek

Szkoda że nie mam tego listu, który wystosował pracownik do wszystkich pracowników wszystkich spółek dwa lata temu chyba. Kiedy to Prezes zabrał swoich "bliskich współpracowników" za granicę na wczasy - chyba Egipt jak dobrze pamiętam. Top było dopiero zamieszanie, bo ktoś z wewnątrz odważył się prawdę napisać :) Szkoda słów... A co do Rynu czy innych miejsc "integracji" raz w roku - byłem trzy razy i nigdy prezes z Ludźmi nie siedział. A Pani mama BT i TD siedziały i patrzyły kto ile wypił, po czym na sztabach głośno się mówiło że ten się zachował tak a inny inaczej... A dzieci Pana Prezesa tym razem też były na integracji? w hotelu za pieniążki firmowe? i przestańcie pisać że tak fajnie się bawicie i że jest tak super, bo jeśli ktoś tak uważa to znaczy że nigdy w życiu innej pracy i standardów pracy nie zaznał... Smutne...

Jakub

Prezes JT nie siedzi z pracownikami (co jest oczywiste w innych firmach), bo ma ich w d... Cała prawda :)

@Jakub

Jakub, odruchowo zaczęłam szukać przycisku "Lubię to" :)

Do wróża
@Allure

@Jakub, nie byłeś, nie wiesz, nie pisz. Bo szkoda czasu ludzi, którzy to czytają.

I greet! ;)

Do wróżą

Tak przypuszczałem: zaraz po imprezie integracyjnej zacznie się hejt. Dlatego dziś tu zjarzałem. I nie pomyliłem się. Od razu zaznaczam, że jestem pracownikiem Grupy WM i byłem w Iławie. I było super. Prezes i świta faktycznie zmyli się od swoich stołków i dosiedli się do innych, żeby zwyczajnie pogadać z innymi. To chyba nie jest zabronione. Wszyscy bawili się znakomicie, co też chyba zabronione nie jest. A tak przy okazji, to kim właściwie jesteś proroku? I jedna jeszcze rada, następnym razem sprawdź wcześniej, czy to co piszesz jest prawdą.

Allure

Pewnie, że nadal Barter. Tyle darmowej reklamy, ile miał Tiffi na dziwnych warunkach chyba mówi samo za siebie. Prezes i świta zawsze przy oddzielnych stolikach, a potem się zmywają. Wy zadowoleni, powiedzcie lepiej, jakie premie dostaliście na święta, kiedy ostatni raz korzystaliście z kasy na wczasy pod gruszą, kiedy były jakieś podwyżki pensji? A może opowiecie o zarobkach? Handlowcy z najniższą krajową, dziennikarze na wierszówkach, których kwota od 15 lat nie zmieniła się, dziewczyny z korekty (każda z doktoratem) poniżej najniższej krajowej. jeśli ktoś jest zadowolony z pracy w tej firmie, to najwidoczniej ma niewielkie wymagania, zero ambicji i chęci rozwoju. W tej firmie droga awansu nie istnieje, pracuje się po 10-20 lat na tym samym stanowisku i za taką samą pensję. Wy zadowoleni, wyobraźcie sobie, że Wasza pensja za 10 lat będzie identyczna :)

Znak zapytania
@Allure

No, no, no, a skąd wiesz, że te wpisy czyta główny udziałowiec? Przyjaźnicie się?

Tak - ja też znam Ryn. Z jedne strony Ryn i impreza z drugiej strony tuż po Rynie dyskusja o oszczędnościach i cięciu kosztów - szczególnie tych osobowych. A może odezwą się ludzie z regionów i powiedzą ile zarabiają a ile czasu dziennie spędzają w pracy??? Kochani, mam coś wrażenie że ta euforia wypływająca z osób komentujących ma jakiś cel. Zważywszy iż wpisy te zaczął czytać główny właściciel z Niemiec Sir Franz. Pozdrawiam były pracownik

Niezawiedziony
@były pracownik

Negatywne posty pisze chyba jedna osoba, podsyłajac linki głównemu udziałowcowi. Ciekawe, w jakim celu...

M,
@Niezawiedziony

Jak to w jakim? Została zwolniona i mści się. Od jakiegoś czasu śledzę wpisy na tym forum. Choć nie jestem zainteresowany bezpośrednio. Moja dziewczyna tam pracuje. Nie narzeka swoją drogą.

zniesmaczona
@były pracownik

A dlaczegóż to "były pracowniku" nie napiszesz na forum dlaczegóż to jesteś już tym byłym pracownikiem??? .... napisz jak to sukcesywnie okradałeś firmę.... napisz jak fałszowałeś dokumenty.... napisz jak mobbingowałeś swoje pracownice... napisz jak zachowywałeś się na tych imprezach integracyjnych i co wyprawiałeś w stanie wskazującym.... a może mam ci pomóc hipokryto???

@zniesmaczona

A z czego on mógł okradać firmę?! Ja pracowałem w jednym z oddziałów Edytora. Korzystaliśmy z własnych telefonów i własnych samochodów - delegacje zwracano jedynie za wyjazdy do firmy czy na szkolenia. I to obcięte o 50 proc. Mobbing to chyba raczej ze strony osób wyżej postawionych. Zwłaszcza wtedy, gdy "dobrowolnie" trzeba było podpisywać wnioski o urlop bezpłatny i siedzieć w pracy. A imprezy integracyjne - cóż, po to są, żeby się bawić. Szkoda, że z pracownikami nigdy nie bawi się prezes. Ja na ostatniej byłem w Rynie z wieloma wartościowymi ludźmi, którzy są już poza Edytorem. Z większością mam kontakt i dziwimy się, jak mogliśmy tam pracować :))

Arek

Tak samo traktuje się pracowników w Polskapress a to jakby ten sam właściciel: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,904269

artuu
@Arek

Grupa WM i Polska Press Grupa nie mają ze sobą nic wspólnego - zwłaszcza, jeśli chodzi o właściciela.

Edyta
@artuu

Chcesz przez to powiedzieć że Franz X. Hirtreiter (właściciel Grupy WM) nie był dyrektorem generalnym Verlagsgruppe Passau do którego należy Polska Press?

Jakub

Taaak, znam te imprezy integracyjne. Rozliczenie w barterze, albo na jakichś innych zasadach (vide: Ryn). Ryn był za moich czasów ;) Dać zabawę pracownikom. Jeden dzień w roku. Co dla niektórych to jedyna okazja, żeby zobaczyć, jak wygląda hotel***** :D Zatem i zachowanie podobne. Czy prezes ciągle opuszcza te spotkania niemal tuż po ich rozpoczęciu?

Stasiu
@Jakub

Raz w roku impreza za pracowników pieniądze, no jest się czym chwalić, i tak musiałeś jeszcze dopłacić. Prezes Jarosław nie z tych co dają...Daje ale sobie.

Zadowolona

Jutro jedziemy do Iławy, do pięciogwiazdkowego hotelu. Prawie 200 osób. Faktycznie, prawdziwy wyzysk :)

xyz

Pracowałam w kilku różnych miejscach i wszędzie nie było różowo. Obecnie GRUPA WM i nie narzekam zajmuję się pracą, a nie plotkowaniem i doszukiwaniem negatywów.

MIKA
@xyz

na zasadzie trawa u sąsiada zawsze bardziej zielona, jak ktoś szuka negatywów to zawsze coś znajdzie, taki chyba ten nasz naród że tylko narzekać potrafi

MIKA

Znacie powiedzenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? no właśnie, ideałów i idealnych firm nie ma! Jak ktoś szuka samych negatywów zawsze je znajdzie!

Wujek dobra rada 2

Z czystej ciekawości przejrzałem wątek od początku. Opinie negatywne też są wpisywane falami. Czy to coś znaczy? :) Jednemu praca tu pasuje, drugiemu nie. I tyle. Edytor zatrudnia dużo ludzi, a skoro pracują, to widocznie im to odpowiada.

Wujek Dobra Rada

Uwaga do wszystkich piesków ujadających na zamówienie, jeżeli już wpisujecie swoje wazeliniarskie komentarze to nie róbcie tego jednego dnia co kilkadziesiąt minut, bo wygląda to mocno niewiarygodnie. Opinie na temat Edytora są w większości negatywne i nawet 1000 waszych komentarzy tego nie zmieni.

Realistyczny realista
@Wujek Dobra Rada

Opinie na temat większości firm są negatywne. Ten serwis jest dla tych, którym coś nie wyszło.

Realista

Na tak postawione pytanie odpowiedzieć mogę w jeden sposób - nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA WM Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w GRUPA WM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA WM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA WM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA WM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GRUPA WM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA WM Sp. z o.o.