Nemiroff

Toruń

Opinie o Nemiroff

xmen 2010-04-15 20:11
Firma o wielkich tradycjach , ma świetne produkty bez dwóch zdań, możliwości rozwoju zawodowego -słabe , szkolenia - brak , nieudolny marketing a właściwie jego brak silnie wpływa na trudności sprzedażowe produktów, a tym samym na realizacje planów . zawikłany system premiowania nie wzbudza motywacji więc raczej nastawcie się na branie samej podstawy , ciężki kawałek chleba....jedna z firm typu szkoła życia
aaa 2010-12-14 15:14
Witam, czy jest może ktoś kto obecnie pracuje w firmie Nemiroff. Chciałabym dowiedzieć się coś więcej o pracy w tej firmie.
anonim 2011-02-25 21:49
firma o słabej pozycji rynkowej. produkt jak zandarm stoi na półce ,sie nie rusza. czasmi mozna spróbowac --szczególnie polecam po wyplacie:)
anonim 2011-06-24 17:18
Święta prawda, produkt bardzo dobry ale zero marketingu, wyśrudowane plany sprzedażowe a przedstawiciele do grupa niewolników - regionalni kierownicy siedzą w domach i na telefon poganiają ludzi do roboty - ciekawe ze szef tej firmy nie wpadł by dać kierownikom urządzenia z GPS - produkt niesprzedawalny w sklepach - wódka typowo weselna - Horeca coś tam powalczyła gdzieś sie pokazała ale ich zlikwidowali - ogólnie nie polecam pracy w tej firmie ale ponoć są jeszcze gorsze. Mało kto wytrzymuje tam dłużej niż 6 miesięcy a Ci dali rade to naprawde giganci o stalowych nerwach lub dobrych układach.
juz taki jestem 2011-09-08 17:58
a jak tam z kasą dla ph?
dżery 2011-11-04 14:12
podstawa 2100-2200 netto o premii raczej zapomnij, jesli nawet zrobisz otrzymasz ja za kwartał :(
Daniel 2013-04-24 16:02
Zawsze miło bede wspominał pracę w Nemiroff
wfii 2016-04-18 22:43
2100 złotych @anonim to jest podstawa, dochodzi do tego jeszcze premia od sprzedaży, która to już jest tylko i wyłącznie zależna od Twoich wyników w firmie
Zostaw swoją opinię o Nemiroff - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nemiroff