Fabryka Żarówek HELIOS Sp.z o.o.

Toruń

Opinie o Fabryka Żarówek HELIOS Sp.z o.o.

555 2015-02-12 16:38:03
Przed przejęciem fabryki przez Iskrę( firma z Ukrainy) całkiem nieźle prosperujący zakład. Niestety po prywatyzacji i przejęciu przez iskrę nieustanne braki w towarze , odnosi się wrażenie że nie maja pomysłu na dalsze działania. Produkty coraz to gorszej jakości.
qwerty 2015-04-29 23:03:11
Za rządów Iskry non stop problemy z płynnością finansową nabrali kredytów panowie Ukraińcy i nie ma z czego płacić za surowiec, transport itd...
Non stop dzwonią firmy o zaległe pieniądze często płatności miesiąc po terminie a mi się nie chce już tłumaczyć, czasami mamy płatności na kwoty po 100 tyś tygodniowo a na koncie na zarządzenie dyrektora finasowego z Ukrainy co przyjechał czarnym BMW X6 mam do dyspozycji 800 złotych szkoda zdrowia i zupełna ignorancja ze strony zarządu wychodzą z założenia że zawsze można położyć spółkę i zrobić z heliosa Iskre Poland wyprowadzając kase po sprzedaży zakładu z heliosa iskrze...
kontrahent 2015-11-27 18:13:32
Reprezentuję wieloletniego kontrahenta tej firmy i to co słyszę od pracowników to ogromna porażka i narastająca niechęć do pracy. Zarząd firmy to grupa niekompetentnych osób, których działaniami powinna zająć się CBA / ABW.
Firma chyli się z każdym dniem ku upadłości. Jednym zdaniem: ukraiński inwestor to TRAGEDIA i takich ludzi nie powinno się wpuszczać do Polski!
pa-ko 2015-11-29 21:31:38
Koniec tej fabryki już widać. Ukraińcy rozłożyli już podobny zakład w Czechach. 90% sprzedawanych żarówek pod firmą HELIOS to badziewie ukraińskie i chińszczyzna. CBA powinna przyjrzeć się polskiemu zarządowi, który przed sprzedażą Ukraińcom zakładu, wizytował Iskrę. WIDZIELI super nowoczesny zakład zdolny wesprzeć HELIOS technologicznie. BZDURA!!! Iskra to syf i zacofanie. Polska delegacja musiała zachorować na oczy, albo patrzeć na ukraiński burdel przez podobizny amerykańskich prezydentów. Na miejscu HELIOSA zostanie niedługo tylko hurtownia ukraińskiego badziewia.
pa-ko 2015-11-29 21:45:38
Uwaga kontrahenci HELIOSA. Jeśli liczycie na płatności w terminie to jesteście frajerami. UKRAIŃCY NIE PŁACĄ!!!Wszystkie hurtownie materiałów do produkcji i części zamiennych sprzedają HELIOSOWI towar TYLKO ZA GOTÓWKĘ, albo za żarówki marnej zresztą jakości.
Zygfryd 2015-12-22 07:40:07
Witam.
W tym roku nie będziemy mieć nawet tradycyjnej Wigilii dla Kierownictwa. Jedynej rzeczy jaka nas tak bardzo łączyła (łącznie z telemostem na Ukrainę, śpiewanie pięknych tradycyjnych kolęd Ukraińskich, snuciem wspaniałych planów na przyszłość):( Ten zakład naprawdę schodzi na psy... Prezesie, oddaj nam nasza Wigilię !!!
Ferdek 2016-01-03 21:08:03
Dodam, że nie będzie też tradycyjnych ukraińskich tańców ludowych... ach, łezka się w oku kręci... Szkoda.
brukot 2016-04-23 19:11:39
Jak w ogóle atmosfera w firmie, nie ma zgrzytów pomiędzy Polakami, a Ukraińcami? Pozdrawiam serdecznie.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Żarówek HELIOS Sp.z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Żarówek HELIOS Sp.z o.o.