Opinie o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Tak

Szukasz pracy? Szukaj dalej, bo tu pełnowartościowe nie znajdziesz. Płace żałosne jak na zakres obowiązków i wymagań. Premie? Wystarczy poczytać wpisy odnośnie ich wypłat za najgorętsze okresy. Ludzie? Różny przekrój. Od miłych i życzliwych, po takich co zrobią wszystko by nie pracowało się miło, no i przyzwyczaj się, że ploteczki mogą być najróżniejsze (nieraz tak abstrakcyjne, że aż głowa boli) Podwyżki? xD Tylko jak rząd zwiększa minimalna krajową, innej opcji nawet po latach nie ma. Rozwój? Jeżeli swoje życie wiążesz z pracą w tej branży. Nauka doradztwa jest żadna -jezeli masz jakie kolwiek doswiadczenie w pracy z klientem, to wiecej sam wnosisz niż się uczysz. Zapomnialbym, jednak czegos sie nauczysz. nauczysz sie obsługi niesamowitego oprogramowania, którego nikt na świecie już nie używa, a które jest już od dawna pełnoletnie. Mysle ze to najlepiej obrazuje prace w Jubitom. Podsumowując jeżeli się szanujesz, to jest wiele innych miejsc gdzie możesz rozwijać się o niebo lepiej i być traktowany jak człowiek. Tutaj nawet obietnic się nie dotrzymuje. Żadnych.

Kalina
@Jola

A jak z tym było w zeszłym roku podczas gdy opinia była publikowana? Możliwe ze wtedy na rynku układało się to jakoś inaczej? i czy w tym momencie sugerujesz, że minimalna teraz jest płacona? W sumie pokazała mi się kiedyś taka oferta dla osoby sprzątającej na „0.625” etatu. Czy to wciąż aktualne? jaka atmosfera występuje miedzy wszystkimi pracownikami?

Człowiek

Bardzo niskie pensje, brak jakichkolwiek premii czy bonusów. Atmosfera w pracy ciężka, bardzo duże wymagania w szczególności za tak niskie pieniądze. Bardzo niskiej jakości pracodawca ogólnie pod każdym względem.

Entuzjazm

Witam, pracuję w salonie w Forum Gdańsk. Ekipa bomba faktycznie może nie zarabia się kokosów, ale do podstawy jest premia. Problem w naszej grupie jest taki, że ludzie zatrudniają się z myślą że pokonanie więcej niż 20km nie stanowi problemu, ale po pewnym czasie jest to problem. Poznajemy się, uczymy, śmiejemy i doradzamy. Poszukujemy osób które naprawdę oprócz chęci do pracy biorą pod uwagę dojazd do pracy.

Wiolka
@Kkk

Ile wynosi premia najniższa z możliwych? Chyba pierwszy raz widzę takie określenie, wiec się nad nim zastanawiam. Na tej ofercie nie piszą wymogów? Akurat jej nie widziałam a ciekawa jestem jakie teraz są standardy. Trudno jest się dostać?

Kinia Nowy wpis

Hej, w ofercie dla Doradcy Klienta jest napisane, że można liczyć na wsparcie managerów regionalnych i produktowych. Na ile uznajecie je za skuteczne? kontakty są w porządku?

kandydat Nowy wpis

Witam użytkowników, jakiś czas temu kandydowałem na jedno ze stanowisk w centrali, rozmowa jako taka w naprawdę super atmosferze, bez udziału HR. Trochę żartów, trochę opisu funkcji/stanowiska, troszę pytań merytorycznych. Widełki płacowa raczej w dolnej części tabeli. Jakiś większych benefitów poza takim minimalnym standardem nie zauważyłem, brak informacji o szkoleniach zewnętrznych, premiach, etc. To co wypadło naprawdę negatywnie to feedback po samej rozmowie, najpierw niejasny z uwagi na brak prezesa, później jak kamień wodę już żadnej odpowiedzi, tak/nie/dlaczego nie? Po prostu cisza. Sama firma mieści się w kamienicy/domu na uboczu więc ubiegającym sie o pracę w tej firmie bez własnego auta doradzam doliczyć trochę czasu na dojazd. Czy polecam, powiedziałbym że w zależności od waszej pozycji na rynku, jeżeli zaczynacie to może i tak, jak macie doświadczenie i szukacie rozwoju, nie. Ogólnie firma trąca delikatnym januszexem, oferta sie rozwija i to plus ale o pracowników raczej przesadnie się tam nie dba. Finallnie pracy (chyba) tam nnie dostałem a przynajmniej nikt mnie o takim fakcie nie powiadomił :D Wyszło mi to na dobre bo znalazłem o wiele lepszą ofertę. Życzę powodzenia wszystkim szukającym pracy oraz zmiany na lepsze tym niezadowolonym :)

Olcia Nowy wpis

Zastanowiło mnie to, że wszyscy przemilczeli tamto zapytanie o to czy warunki pracy doradców mogą się zdawać być satysfakcjonujące, dlaczego? średni staż ile w zasadzie może wynieść? Czy są osoby, które pracują latami?

Ada Nowy wpis

Co prawda finalnie nie pracowałam w tej firmie (wycofałam kandydaturę, gdy tylko dostałam się do innej firmy), a jedynie złożyłam CV na stanowisko grafika komputerowego i przeszłam rozmowę rekrutacyjną w siedzibie firmy. Także wypowiem się jedynie na temat samej rozmowy rekrutacyjnej. Pani, z którą się kontaktowałam w sprawie ogłoszenia i która była jedną z dwóch osób podczas rozmowy - bez zarzutów (sympatyczna, szanuje drugą osobę). Uwagi mam jedynie do prezesa (nie pamiętam niestety nazwiska), który zachowywał się jak typowy janusz biznesu. Próbował podważać moje kompetencje i stwarzał niezbyt przyjemną atmosferę rozmowy. Gdy przeszliśmy do tematu finansów, zapytana podałam swoją stawkę. Ewidentnie prezes był zaskoczony kwotą i postanowił wtedy przyczepić się, że nie potrafię jednej z rzeczy z wymienionych w ogłoszeniu. Co więcej, ta rzecz nie była obowiązkowa, a w ogłoszeniu oznaczona jako "nice to have", ale niekonieczna. Jako kontrofertę zaproponował mi stawkę nieco powyżej najniższej krajowej. Czytając opinie na tej stronie - teraz wcale mnie to nie dziwi, że zaproponował taką stawkę ;)

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta oferowane przez firmę Jubitom Kazimierz Tomasiewicz? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

@Entuzjazm

Z tym, że czy do tego dojazdu jest może jakiś zwrot lub cokolwiek? taka informacja pewnie jest dawana już na rozmowie rekrutacyjnej? Czy jeszcze jakieś uwagi są podkreślane? I z tej premii ile średnio może wpaść?

Entuzjazm

Są dopłaty za dojazd, ale trzeba spełnić warunki zawarte w wewnętrznym regulaminie firmy. Premie uzależnione są od utargów, nawet jeśli nie będzie zrealizowany plan w 100% mniejsza bo mniejsza ale premia wpadnie. Patrząc na konkurencję to w całe nie wypadamy tak źle pod względem wynagrodzenia. Owszem są salony Lux i tam faktycznie są inne pieniądze ale praca nie jest zła, luźna atmosfera przynajmniej u nas brak wyścigu szczurów tego nam nie potrzeba. Tylko ludzie, którzy przychodzą mówią dojadę bo dam radę i po okresie próbnym słyszysz odchodzę bo muszę wstawać o 5 rano, to smutne bo te 3 miesiące to czas kiedy się poznajemy i przyzwyczajamy odkrywamy fajny koleś lub dziewczyna i taka info bomba odchodzę.

Kkk
@Entuzjazm

Te kokosy to najniższa krajowa i premia również najniższa z możliwych dlatego ogłoszenie na salonie wisi cały czas przecież widzę jak ktoś napisał wcześniej wymagania duże za taką kasę w tej sytuacji mało możliwe aby nie było spięć na salonie ogłoszenia do pracy w całej Polsce szukają i taka to praca na chwilę.

Wiolka
@Kkk

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Jubitom Kazimierz Tomasiewicz dla pracy jako Doradca Klienta są dla was satysfakcjonujące?

Mia
@Tak

Co za bzdury. Jubitom płaci najlepiej w braży. Każdy z konukrencji, marzy by przyjść do Jubitomu a nie odwrotnie.

@Mia

A co ma branża do godnych warunków? W takim razie pogratulować calej branży jubilerskiej podejścia do pracownika...

Mia
@Tak

Jak na taką specyfikę pracy to zarobki są całkiem, całkiem. Oczywiście to nie firma z branży spożywczej by zarabiało się kokosy, ale całkiem całkiem pokaxne wypłaty

@Mia

I znowu branża :D co to ma do rzeczy? Doradca można być w wielu branżach i nie ma ona tutaj żadnego znaczenia. Uczepiles/as się branży, a ona nie zmienia faktu jak wyglada praca w jubitom. W myśl zasady, u kruka, yesa czy innego aparta jest gorzej więc wystarczy że tutaj będzie po prostu (usunięte przez administratora) A jeżeli zarobki "całkiem, całkiem" uważasz te w jubitomie to ok, masz swoje zdanie. Każdy je może mieć. Np moje jest takie, że nie cenisz swojej pracy zbyt wysoko skoro polecasz to co oferuje jubitom. Opinia jest wystawiona po to, by przestrzec przyszłych potencjalnych pracowników, którzy skuszeni wielkimi obietnicami chcieliby się pokusić o spróbowanie w tej firmie :) nie bez powodu opinie są jakie są (no chyba że ktoś wierzy w to, że wszystko jest cudowne w jubitomie a ocena średnia to wynik dzialan konkurencji). A tak w ogóle, to wypłacono już wszystkim premie z grudnia 1,5 roku temu? Ja koniec końców nie mam. Mimo że czekania była co nie miara :)

2,5 roku temu.

Ciut
@Tak

Jakoś widzę tutaj bardzo dużo pozytywnych opinii. Może się nie nadawalas do pracy w Jubitom, bylas/byłeś za słaba. Musisz się pogodzić. Premie są uznaniowe... Więc widocznie nie zostałem uznane.

@Ciut

Może. Może ogólna ocena w okolicy 1.2 nie ma dla ciebie znaczenia (xD). Może moja osoba była za słaba. Nie wykluczam. A może pracodawca próbuje jak może oszczędzać. Dlatego też wspomniane zostało przeze mnie, że są lepsze drogi. Drogi (szczerze) płatne parę razy więcej (nie licząc prowizji). Gdzieś tam się sprawdzam, całe szczęście daleko od jubilerki i jubitomu :)

@Ciut

Swoją drogą, skoro nie ty, to moze w końcu "zarząd" (usunięte przez administratora) odniesiecie się co do nie wypłaconych premii? Słabi, słabymi (nawet jeśli) ale ludziom się należy. Co ty na to?

Ciut
@Tak

Jaki zarząd, człowieku, po prostu zadowolony że mogłem pracować i się rozwijac, poznać świat biżuterii i zegarków, współpracować z najlepszymi menadzerami na rynku.

@Ciut

"Za moich czasów robiliśmy za darmo i się człowiek cieszył, że robota była", bo świat biżuterii i zegarków, bo "menadżerzy". Kończę, bo nie ma to najmniejszego sensu :) kto będzie chciał przeczyta i wyciągnie wnioski. Kto nie, to się przekona :) pozdrawiam

@Tak

Dyrektorze, jak sobie radzisz? 0 odezwy na ostatni post? To nie w twoim stylu. Do tej pory pisałeś o (usunięte przez administratora) managerach, a tu od 3 miesięcy nic. Jak tam na salonach? Szkoda ze dalej z jubitomu jednego wielkiego mema robisz :D słyszy się to i owo ze szkoleń. Współczuję innym uczestnikom. Szowinistyczne żarty z internetow to chyba za mało żeby dalej zostać fajnym xD

Łukasz
@Tak

Sporo słów tu padło i o szkoleniach i sposobie zarządzania. Również o kasie i premiach, których podobno nie ma do dziś? Ale może podasz kwotę? Wpisy, że całkiem całkiem lub wręcz przeciwnie, niewiele mówią o zarobkach.

@Tak

Wszystko prawda.Najniższa krajowa na papierze.Wymagania i odpowiedzialność ogromna.Zwykły doradca klienta robi wszystko i ma odpowiedzialność finansową za wszystko.Miliony procedur,masa wiedzy do opanowania.Szkolenia?Śmiech na sali.Pomoc starszych stażem pracowników?Jeszcze większy śmiech.Masz zobaczyć raz i umieć.(usunięte przez administratora),plotkarstwo,nacisk na wyniki.Ryba się psuje od głowy...

Jola
@Mia

To inni w branży placa mniej niż najniższa ? To chyba nie zgodne z prawem :)

Kalina
@Jola

Szukają teraz doradcy klienta do salonu w Warszawie i wprost nie chce mi się wierzyć, że płacą 3 600 PLN brutto. Przecież za 2 700 na rękę nikt nie chciałby pracować, nie byłby w stanie się utrzymać za to! Słuchajcie, może pensje są zależne od lokalizacji? I jeszcze jedno, czy coś się dla pracowników zmieniło po odejściu szefa w 2021?

Człowiek

Niedawno na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko Administrator Systemu Linux w Rumii, czy ktoś z działu IT może powiedzieć coś o firmie?

@Adam

Czyli tak jak zostało to zapisane w treści jedyne szkolenia na jakie można się nastawiać są wewnątrz firmowe? I co składa się na te „wszystkie narzędzia do pracy”? jaki konkretnie sprzęt jest oferowany? I czy istnieje możliwość na prace hybrydową? Widzę tylko przypis o stacjonarce

Dagmara

Minusem , ale to bardzo wielkim są niskie bardzo , bardzo niskie zarobki . Najniższa krajowa kilka razy do roku jak się uda kilka groszy nagrody

Justyn
@Dagmara

Konkurencja ... no cóż....

Alex
@Dagmara

Tak, wynagrodzenia tragiczne! A po latach pracy masz 200 zl wiecej...

Na pewno najniższa krajowa? Pytam, bo ktoś pisał w tamtym roku o pięciu tysiącach. I w ogóle była oferta na takim portalu z tydzień temu z tym, że na Wrocław. Czy warunki różnią się od lokalizacji?

Firma Jubitom Kazimierz Tomasiewicz chce zatrudnić kogoś na stanowisko specjalista ds. social media. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Jak wygląda praca w centrali w Rumii? Pracował tam ktoś w social mediach?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 29 marca kilka ogłoszeń.

Tam pracujący

Rozmowa jest z Kierownikiem Regionalnym (bardzo kompetentna osoba) lub kierownikiem Salonu. Bardzo profesjonalna rozmowa, która ma na celu poznanie pracownika. Aplikując tam, wiesz,z ze aplikujesz do najlepszej firmy z branży biżuteryjno zegarkowej. Bardzo dobre warunki pracy i płacy. Można polecić z ręką na sercu.

Miki
@Tam pracujący

Hahahhahah , najlepsza firma.... Od końca chyba, zaufaj mi, uciekaj jak najdalej od tej firmy!

Premia grudniowa
@Miki

Słuchajcie bierzemy się do pracy.Grudzień przed nami.Znów dostaniemy super premie od szefostwa!!!No chyba ze coś się wydarzy to nam nie zapłacą…Jaro stwierdzi że zima jest za zimna i z tego powodu figa z makiem.

Zbyszek
@Tam pracujący

Rozmowa na takim samym poziomie jak Firma czyli krótko mówiąc bardzo słabym brak kompetencji szacunku do drugiej osoby...Przerost formy nad treścią nie dziwi mnie że ciągle rotacje i wywieszone kartki na drzwiach Salonu życzę powodzenia tym którzy decydują o zatrudnieniu pracowników zobaczymy jak Wasza pseudo kariera będzie się dalej rozwijać

M.M
@Zbyszek

Firma idzie na dno początek końca tyle w temacie

Zuzanna
@Premia grudniowa

znów czyli kiedy i jakiej wysokości, że takie super? te grudniowe to tylko z jednego miesiąca, na rok cały nie patrzą? a tak w ogóle to macie indywidualnie jakoś czy grupowo?

SzukamPracy

Byłam na rozmowie z Kierowniczką sklepu. Wcześniej poczytałam w necie o firmie i produktach. Miała wrażenie, że wiem więcej od niej. Nie oddzwonili na tak czy nie choć prosiłam. Na swoje szczęście znalazłam pracę w handlu gdzie indziej.

Justyna
@Premia grudniowa

Możesz napisać więcej o tych premiach, za co to jest i na jakich zasadach? Czy często się zdarza taka sytuacja, czy to może jednostkowe wypadki? I z jakiego powodu

Wiedza
@SzukamPracy

Nie dzwonią do ludzi którzy posiadają większe doświadczenie i kompetencje od tzw kierownika który mało wie i boi się lepszych od siebie

Marzena
@SzukamPracy

Napiszesz o co pytają? Na co zwracają uwagę? Doświadczenie jest ważne, było brane przy rozmowie? Jakie warunki oferują? Dziękuję serdecznie.

Obiektywny

Powiem szczerze, że jest to najlepiej zarządzana firma w jakiej pracowałem. Po prostu lider w branży. Najlepsi menadżerowie, kierownicy, duża selekcja w zatrudnianiu.

SzukamPracy
@Obiektywny

To dlaczego jesteś byłym pracownikiem?

Julek

Super praca super zarobki.

Zuzanna
@Julek

Brzmi pozytywnie a do jakiego stanowiska to odnosisz? Czemu tak fajnie i jest szansa na określenie tych zarobków?

Były

Praca niby nie wymagającą dużego nakładu sił, ale zarobki słabe. Nigdy nie dostałem nawet 6 tyś na rękę. Fakt że w porównaniu z Krukiem czy Yesem to zarobki bardzo dobre

Jupas

Wynagrodzenia tragiczne, nawet 5 tyś zł na ręke nie dają na stanowisku doradcy.... żałosne

Renata
@Jupas

A ile w takim razie na tym stanowisku się powinno zarabiać? Pewnie wiele zależy od wcześniejszego doświadczenia. Rozumiem, że każdemu zależy na wysokich zarobkach, ale może też są jakieś inne pozytywy, skoro płaca niska. Jakieś ciekawe szkolenia, benefity?

Kupas
@Jupas

Premie lepiej wypłać (usunięte przez administratora)

@Kupas

Nie pracuje w tej firmie już ale takie wypowiedzi są nie na miejscu. Trochę szacunku dla Twojego pracodawcy.

Kupas

Mam taki sam szacunek jak pracodawca do mnie nie wypłacając premii

Pikacu

Potwierdzam, niech za poniżej 5 tys inni pracują

Pietja

Co mogę powiedzieć o firmie Jubitom, to że, -dają stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oprócz tego premia jeśli się dobrze pracuje, bardzo dużo szkoleń, przez co człowiek się rozwija, wsparcie menadżerów regionalnych i produktowych. Jubitom ma najbardziej profesjonalną kadrę, chyba najlepszą z branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej z ogromną wiedzą i kompetencjami, daje różne benefity, na przykład ubezpieczenie na życie czy opiekę medyczną, dołóżmy jeszcze rabaty pracownicze, gdzie można nabyć towary za niewielki procent, są konkursy a jeszcze możliwości awansu. Słowem praca godna polecenia. Fakt trudno się dostać, bo ludzie raczej trzymają się tam pracy.

Dla mnie firma Jubitom to ewenement na polskim rynku pracy. Wspaniała kadra zarządzająca, Dyrektor z największymi osiągnięciami, min. Manager Roku w najważniejszych plebiscytach, najbardziej kompetentną i o wspaniałej wiedzy kadra Kierowników Regionalnych, teraz po zmianach wspaniali Kierownicy Salonów, specjalnie wybrani o wysokich kompetencjach i wykształceniach, doskonała ekspercka wiedzą obecnych pracowników. Bardzo dobre konkurencyjne wynagrodzenie, premie, nagrody, prywatną opieką medyczną, wsparcie merytoryczne, możliwość awansu, doskonała organizacja pracy, bezpieczenstwo, sumienność. Brzmi jak bajka, a jednak to prawda :)

Bye bye

Brzmi jak bajka bo jest bajką:) Dlaczego więc do tej "fantastycznej" firmy wciąż brakuje pracowników?????

Lady Gaga

Co za bzdury , tą firma to jednen wielki (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) pracowników.

Obiektywnaocena

Wszystko jak najbardziej dobrze powiedziane.

Hupcio

Dyras Jaro sam pisze te brednie pod czujnym okiem Lucyny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz - Rumia

• Jak się pracuje w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Jubitom Kazimierz Tomasiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jubitom Kazimierz Tomasiewicz
1.2/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Partyzantów 79
    84-230 Rumia