Opinie o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Obiektywny

Może i ja się wypowiem i w obiektywny sposób opisze firmę. Pracowałem wiele lat i mogę powiedzieć jak się roziijała. Owszem kiedyś nie było, aż tak różowo. Jednak nastąpiły zmiany i jest coraz lepiej. Przyszło dużo profesjonalistów do kadry zarządzania, lepiej dobierane są portfolio do zegarków, lepiej biżuteria jest eksponowana i dobierana do panujących trendów na rynku. Widać postawiono na entuzjastów. Zarobki nie są złe, można dostać nagrodę pieniężną, jak się wykazuje i stara. Firma dba o pracownika i widać to na każdym kroku. Co prawda, praca wiąże się z pewnym stresem bvo to praca z klientem, ale i na tym polu widać, coraz większą poprawę. Bardzo ważna jest transparentność działań

Bye bye jubitom
@Obiektywny

Bardzo dobrze mi się p r a c o w a ł o w jubitom, i to nie prawda że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie nie padało :)))) Że zacytuję klasyka:) resztę dopowiedzcie sobie sami:)

obiektywny1
@Obiektywny

Tez musze sie wypowiedziec bo nie wytrzymam. Kiedys to pracowało się fantastycznie za dawnych czasow gdy piecze nad Firma miał ś.p. P. Kazimierz a niestety czym wiecej rządzących tym gorzej sie zrobilo bo wszystkie bonusy ktore byly z marek zegarkowych lub innych zostały sprzedawcom odebrane - a to ich ciezka praca ze cos sie sprzedaje!!! Najważniejsze szanujcie pracowników !!!!!!!! Co najważniejsze atmosferę na salonach tworzą przede wszystkim pracownicy wiec loteria jak trafisz bo pracodowaca JUBITOM nie ma z tym nic wspolnego

Miki
@obiektywny1

My uważamy że to dobre było zabranie tych bonusów tylko potegowało to korupcyjność sprzedaży- promowanie akurat tych marek gdzie był konkurs, powodowało to niemiła atmosfere

Max
@Miki

Popieram

Irka
@Miki

Dobrze że te czasy mijają. Z biegiem czasu było to nieprzemyślane działanie i pracownicy to zauważyli. Konkursy marek zegarkowych potęgowały konflikty.

Bardzo dobre zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, wsparcie socjalne, dobra komunikacja z przełożonymi, miła atmosfera, stabilność zatrudnienia, konkursy....

Anonimus
@Marta

Można zobaczyć jaka dobra, jst dwadzieścia ogłoszeń o pracy, praca w Jubitom w salonach na Pomorzu. Dramat. Dyro chory wariat. Nie wypłacają pieniędzy, mobbing itp . Na szczęście niedługo uciekam z tego bagna

buahahaha
@Anonimus

gdzie dwadzieścia ogłoszeń..buahahah,

Miki
@buahahaha

A to dobre, też się uśmiałem. Może z trzy ogłoszenia są, ludzie szanują pracę w Jubitom

Japiszon

Dobre zarobki, stabilna praca, konkursy, opieka medyczna, premie, elastyczny czas pracy.

Inga
@Japiszon

Konkursy czy premie za które potem nie wypłacaj kasy

Justyn

Dużym plusem są na pewno, bardzo ale to bardzo dobre zarobki

Alex
@Justyn

Jeślo najniższa krajowa to bardzo, ale to bardzo dobra pensja,to szacun kolego :-D

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta oferowane przez firmę Jubitom Kazimierz Tomasiewicz? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Posut

Kilka obiektywnych opinii o firmie - umowa o pracę od pierwszego dnia - terminowe wypłaty premii - jak na wypłaty w galerii handlowej wypłaty całkiem ok - co jakiś czas premie w postaci nagród -rodzinna atmosfera, partnerskie traktowanie że strony kierownictwa - możliwość awansu, większość kierowników z zastępców zaczynało jako sprzedawcy - dużo konkursów - szkolenia - rabaty na zakupy pracownicze - rzetelna i sumienna firma

@Posut

Kilka moich obiektywnych opinii o firmie - premia jeśli już jest wypłacona to nie wiadomo kiedy i w jakiej wysokości, słowem loteria - najniższa krajowa - odpowiedzialność materialna - koszule szyją się od kilku miesięcy i nie wiadomo czy w ogóle i kiedy będą - jeśli już są konkursy to firma nie wypłaca nagród pracownikom, ani słowa wyjaśnienia dlaczego, nikt nic nie wie - jak trafisz dobrze to może kierownictwo ok, czego nie można powiedzieć o regionalnych, brak kompetencji, wiecznie nic nie wiedzą, nie rozmawiają z pracownikami i uciekają gdy padają jakiekolwiek pytania - brak możliwości awansu, podwyżki, powiedzą ze i tak dużo zarabiasz czyt. Najniższą krajową - konkursy może i są, ale co z tego skoro nagrody nie są wypłacane - szkolenia to co najwyżej bhp - na rabat pracowniczy trzeba czekać dwa tygodnie albo dłużej i się upominać - firma nie szanuje pracowników, traktuje ich jak tanią siłę roboczą - coraz więcej obowiązków co nie przekłada się na wielkość wypłaty

Zaprzeczenie
@Posut

Tak, tak racja pani rms szkoda, że to lanie wody na wniosek dyrektora

Viruts
@Posut

Dodam też dużo konkursów z marek zegarkowych

@Viruts

Nagrody, które Jubitom zawłaszcza dla siebie i nie wypłaca pracownikom.

Vitrus
@Skromny

Możesz pod odpowiedzialnością powiedzieć, które Ci Jubitom pieniądze przywłaszczył dla siebie. Jak można takie rzeczy wypisywać. |Nie wstyd Ci tak po prostu po ludzku

Brednie
@Vitrus

Panie Dyrektorze, nie wstyd pisać Panu samemu koment.

virtus
@Brednie

Pani konkurencjo jak nie wstyd

@Vitrus

Oczywiście, że mogę - konkurs sprzedażowy z Tag Heuer, nagrody do tej pory nie dostałem. I jak Wam nie wstyd okradać pracowników i jeszcze kłamać w oczy i na forum. ŻAŁOSNE

Virtus
@Skromny

A zasłużyłeś? Wiemy jaka jest prawda nie odpowiadaj....

@Virtus

Co? Czy zasłużyłem? Nie żartuj frustracie, trzeba było sprzedać, sprzedałem i się należało. Ale z tego co się dowiedziałem firma sobie przywłaszczyła te pieniądze. Koniec kropka, (usunięte przez administratora)

Alex
@Posut

Już nawet pensji nie ma na czas, a Ty piszesz o premiach wyplacanych terminowo :-D Niezły ubaw. Dyrektor chyba już wywiera presjęn a kierownikach regionalnych lub biurze, żeby tu takie bzdury wypisywali.

Kapral

Firma widać że doskonale zarządzana, najlepsze marki zegarków i najlepsza obsługa. Poziom i tak wysoki podnosi się z roku do roku.

Żart
@Kapral

Najlepsze marki zegarków buhaha a niby jakie została tylko Omega, US stare modele kilka sztuk ja półce, Bucherer prehistoria to samo. Może za czasów Pana Pawła B, który był ostatnim filarem szczerym i uczciwym w tej firmie dział zegarkowy dobrze się miał, a teraz piszesz z roku na rok lepiej gdzie u właścicieli???

@Żart

Fakt nie znam marki US, to może jakieś stare modele pozostały. Zobacz że pojawił się Moser czy Eberhard. To marki bardziej prestiżowe i znane.

Kir
@Żart

Ni niewierze kolejny wpis pewnie tej samej osoby.

@Kapral

Ale dlaczego tyle ogłoszeń o pracę, skoro wysoki poziom obsługi i taka rotacja? Ktoś się wypowie? . W kruku, aparcie nie ma żadnych ogłoszeń o pracę. Szukam pracy w tej branży i widzę że tylko w jubitom ogłoszenia o pracę wiszą latami! Dlaczego???

@Kandydat

Po prostu firma się rozwija...

Jarek

Sama prawda!!!

Pola

Czy ktoś pracuje w centrali w Rumii i może podzielić się opinią o pracy w dziale marketingu?

Zamówienia internetowe w Jubitomie to jakieś nieporozumienie! Po 2 tygodniach brak wysyłki, brak informacji o statusie, telefony do obsługi zamówień internetowych nie odpowiadają...

Katat
@Marcin

Przestań jątrzyć człowieku. Wszystko jest w porządku. Nieraz trzeba poczekać.

Klient

I znowu cios dla konkurencji. Pojawienie się zegarków Michel Herbelin to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Brawo. Czym nas jeszcze Jubitom zadziwi?

Ble
@Klient

Może premię zaległą wypłaci? Tym by mnie zadziwił. Konkurencji nie obchodzą wasze zegarki, cieszą sie ze juz tam pracują.

Klient
@Ble

Ja mówię tutaj z perspektywy klienta i Jubitom robi wielkie wrażenie. Widać ma odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Ten profesjonalizm i znajomość branży aż jest nadto widoczne. Doskonały dobór nowych marek , jasny i spójny marketing , profesjonalny dobór kadr na Salon. To wszystko sprawia że Jubitom jest wyborem numer 1 na rynku zegarkowym i biżuteryjnym.

Wspomnienia

Bardzo dobrze wspominam pracę w firmie Jubitom. Nauczyłem się bardzo dużo, współpracowałem tutaj z najlepszą kadrą zarządzającą. Bardzo dużo mi to dało. Zarobki w porządku, do tego co jakiś czas ciekawa premia, nieraz konkursy. Po prostu polecam.

Zadowolony klient

Jako klient chciałbym powiedzieć, że teraz Jubitom to marka numer 1

W
@Zadowolony klient

Chyba w snach samych właścicieli

Viktor

Polecam wprawdzie trochę słabo jest na początku ale potem bardzo fajna kasa. Stąd niektórzy narzekają.

Orban
@Viktor

Kasa bez znian cały czas taka sama, a czy fajna? Sam ocen : najniższa krajowa

Viktor
@Orban

Nie prawda jest większa podastawa po 3 miesiącach dochodzi nawet premia w grudniu to nawet kilkaset złotych

Szkoda czasu na jubitom
@Viktor

A w konkurencji kilka tysięcy, więc sami widzicie jak was (usunięte przez administratora)

Mik

Nie polecam obowiązki kosmiczne , a jak przychodzi do wypłaty to najniższa krajowa a premii brak w dalszym ciągu

Jubitomek

Najlepsza płaca jaką miałem

Antoni

Najgorsza praca jaka miałam , marna płaca

Kumpel

Dobra praca i zarobki.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Doświadczony

Jest oparty na profesjonalnizmie i doświadczeniach z innych firm, gdzie te rozwiązania się sprawdziły. Jest bardzo dobry przepływ informacji. Ponadto zarządzanie jest oparte, na życzliwości i tranparentności. To co wyróżnia że zawsze pracownik może zwrócić się bezpośrednio do dyrektora i on zawsze służy radą, tak jak i kierowników regionalnych.

@Doświadczony

Tak i dyrektor jest jak wielki wódz.Nieomylny wspaniały i prawdomówny.W każda niedziele jest organizowana wielka manifestacja wszystkich członków firmy ku czci Wielkiego Wodza.Personel pisze wiersze ,układa pieśni i maluje obrazy z wizerunkiem Wielkiego wodza.A wielki wódz przedstawia swoje wizje podboju coraz to nowych rynków.Każdy pracownik czuje się doceniony i jest godziwie opłacony.Każdy pracownik tez wie ze wszystko to idzie w odpowiednim kierunku.

Amatorszczyzna

Ten styl to amatorszczyzna najwyższych lotów.

Czejs
@Amatorszczyzna

Co Ty mówisz?, pojawiły się ciekawe marki zegarków Eberhard czy Moser, obroty chyba o ile mi wiadomo nie spadają, Niektórzy przychodzą i odchodzą. Ogólnie można powiedzieć, że teraz Jubitom się rozwija. Poziom obsługi też wzrósł i jest bardzo wysoki.

Czejs

Co ma jedno fo drugiego. Też trzeba pamiętać że była pandemii i trzeba myśleć o rozwoju sieci i otwieraniu nowych salonów. Tak mi die wydaje.

@Czejs

Co ma jedno do drugiego? Ty tak serio pytasz czy głupiego udajesz? I co z tego, że była pandemia, skoro skoro jak napisałeś obroty nie spadają? Firma wzięła pieniądze z tarczy za czas przestoju, ale i tak (usunięte przez administratora) pracowników z wypracowanych premii. Ile jeszcze miesięcy czy może lat będziecie się zasłaniać, że była pandemia co? I na pewno Tobie jako zwykłemu pracownikowi zależy na tym by firma się rozwijała i otwierała nowe salony kosztem Twojej pensji. Dyrektor czy kierownik regionalny?

Obiektywny
@Skromny

Obroty wzrastają, ale spadają marże, wzrastają koszty- prąd, czynsze, media.To jest prywatna firma.

@Obiektywny

Po pierwsze firma co chwilę podnosi ceny na swoje wyroby, więc marzę nie spadają, a pewnie rosną. Co do kosztów - już są albo zaraz będą dopłaty od rządu na prąd, media, a z tego co mi wiadomo po pandemii można było renegocjować warunki najmu i są korzystniejsze. Więc próbuj dalej

Stylowo

Styl zarządzania to naobiecywać, później się wykręcać i mówić do pracowników marudy. Zero komunikacji rms Warszawa dramat! Wyżej to samo. Pracowników traktuje się przedmiotowo, a jak przyjedzie szanowany dyrektor to na siłę szuka błędów.i patrzy z góry . Szkoda, że nie spojrzy na pracowników którzy stoją w tym obrzydliwych żółtych koszulach i niech sam sobie pakuje biżuterię w te nędzne zamienniki pudełek. My przed klientem stoimi i pakujemy o komentarzach nie wspomnę, WSTYD!

Edyta

Najlepsza praca jaka miałam

Martuś

Postanowiłam opisać pracę w Jubitomie, kiedy jeszcze tam pracowałam. Kiedy pojawiłam się w pracy, powiem szczerze nie było łatwo. Dużo nauki i szkoleń, bardzo pomocni byli mi tutaj szczególnie Kierownik regionalny i kierownicy Salonów. Kiedy już się wyszkoliłam, wtedy już było łatwo. Sama praca była bardzo łatwa i przyjemna. Można było się wykazać i jeśli się dobrze pracowało uzyskać awans. Co do zarobków, to powiem szczerze to co mi dał do uzyskania Jubitom, było całkiwem w porządku. Gdy dodamy do tego miłą rodzinną atmosferę i to iż dba się o pracownika i traktuje jak równorzędnego partnera jak i to, iż z każdym problemem możemy się zwrócić do Kierownika regionalnego to łączy się to w dobrą całość. Naprawdę polecam i piszę to z całego serca. To jest naprawdę cudowna praca, gdzie można się wyszkolić i poznać wysokie standardy obsługi klienta. Pracę tą należy traktować również jak doskonałą szkołę. Po pracy w Jubitomie jesteśmy rozchwytywani na rynku pracy jak po najlepszej alma mater.

Marianna

Bardzo dobra praca, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz - Rumia

• Jak się pracuje w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Jubitom Kazimierz Tomasiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jubitom Kazimierz Tomasiewicz
1.2/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Partyzantów 79
    84-230 Rumia