Opinie o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Vertus

Kika słów gorzkich o firmie: - nie będziesz miał pensji jako Doradca klienta 7 tyś złotych netto - nie będziesz miał premii 10 tyś złotych - nie dostaniesz jako doradca auta służbowego -nie dadzą Ci mieszkania służbowego. I jak tu pracować :( ;) ;)

Max
@Vertus

Dobre:)

Ex

Praca w tej firmie to był istny koszmar. Jak sama regionalna bardzo w porządku kobieta, tak kierownictwo w jednym z podwarszawskich punktów zostawia dużo do życzenia. (usunięte przez administratora) przez kierownika oraz "starsze stażem" koleżanki. Premia którą obiecują nie istnieje a jak juz istnieje to zdecydowanie zanizona. Zdecydowanie nie polecam

Mucia
@Ex

Bo jeśli przychodzisz, powinnaś się dostosować. Co Ty myślisz, przychodzisz pracować za mniejsze pieniądze i chcesz być tak samo traktowana jak starsze stażem.

@Ex

Regionalna w porządku, regionalna to nigdy nic nie wiem i ciągle powtarza jedno kłamliwe hasło " nie mam żadnych informacji z centrali" i te jej przewracanie oczami. Następna która uważa pracowników za idiotów. Jak zamykali woc to personal pakując, rzeczy słyszał o zapewnieniach jej i centrali a okazało się stekiem bzdur i klamst. Ludzie się zwolnili ( podkreślam że z wieloletnim stażem i fachowcy) tacy odchodzą. Firma ma gdzieś pracowników więc jak ktoś się zwolnili zatrudniają ludzi z przypadku i mówią jak jest cudownie.

Miki

Nasz regio jeszcze gorszy... Przydu Pana Jarosława. ... Inteligencja są ta tym samym poziomie, czyli 0. Zero pomocy, na salon wpada i wypada. Na biżuterii nie zna się wcale! Szkoleń zero! Dramat

Poznaniak
@Miki

Mogę się wypowiedzieć z mojego regionu. Tutaj osoba, o bardzo dużej wiedzy z zegarków i biżuterii, duża merytoryka, zawsze pomocny. Idzie zawsze z nim załatwić wszyskie sprawy.

Big
@Poznaniak

A kto jest waszym rms? Bo jeśli pani M.to , to co piszesz mija się z prawdą lub jesteś facetem co z nią inaczej załatwia różne sprawy

kandydat

Wow, ile pozytywnych komentarzy...

@kandydat

Zapraszamy do pracy haha :D

Nie pożałujesz.

@Mirka

Jak się zwolnię to nie pożałuję, wiem o tym ;)

@Skromny

Mam pytanie, ale proszę nie złość się, to nie jest przytyk ani atak. Czemu skoro jest tak źle nie odejdziesz. Np. do Lidla czy Biedronki. Dostaniesz lepsze pieniążki. Bo to trochę chore narzekać i ciągle pracować.

@Mirka

A kto powiedział, że nie odejdę? Kwestia czasu tylko. Czyli wg ciebie mam cicho siedzieć, pracować i się nie odzywać najlepiej? Jeśli Ty nie masz ambicji, chcesz pracować za takie marne pieniądze, gdzie co chwilę dochodzą co raz nowe obowiązki i z każdej strony straszą cię, że za każdy błąd salon będzie obciążony to powodzenia. Zakasaj rękawy i pracuj, bo premia grudniowa dla kierownictwa sama się nie zrobi.

@Skromny

Jeśli masz ambicje, składasz wymówienie i znajdujesz pracę. Przecież mówisz, że wszedłem indziej dostaniesz, lepiej. Jeśli coś Ci nie pasuje, stawiasz ultimatum, albo odchodzisz

@Mirka

No ja ambicje mam, a wychodzi na to że Ty nie masz i odpowiada ci pracowanie za najniższą krajową, z odpowiedzialnością materialną, górą obowiązków które tylko się powiększają. I jeszcze sobie chwalisz taką pracę. Podziwiam

@Skromny

Tak mi odpowiada taka praca, niż praca np. w Witchen , sklepie odzieżowym czy w Biedronce na kasie, mimo iż zarobię tam więcej.

Taka historia

Opowiem swoją historię pracy w firmie Jubitom. Kiedy trafiłam do firmy od razu zaskoczyła mnie miła atmosfera, wszyscy byli bardzo mili i pomocni. Od firmy biła wielki szacunek dla pracownika. Wszyscy byli zadowoleni, każdy bardzo zzył się z firmą. Z wielką radością opowiadał o współpracy z kadra kierownicza I dyrekcja. Gdy do tego doszły bardzo wysokie zarobki i socjalne wsparcie, zaczęłam szukać haczyka. Znalazłam:) Praca w Jubitomie uzależnia. Wszyscy tu jesteśmy jedną wielką rodziną. Każdy ma numer telefonu do naszego Dyrektora i Kierownika Regionalnego i jeśli coś mu nie pasuje może zapytać lub powiedzieć co go boli:) Naprawdę polecam :)

@Taka historia

Haha, leżę i płaczę ;D Ubawiłem się do łez. Popłyneliście z fantazją. W ogóle to nie wiedziałem, że dyrektor i spółka założyli nowy wątek o jubitomie, żeby się tu wybielać. Spryciarze

Jatutytam
@Taka historia

Uhahaha, dawno się tak nie ubawiłem jak czytając ten wpis, bujda na resorach

Oka
@Taka historia

Zapytać może ? 2 rok pytamy gdzie nasze premie świąteczne za 2019?! I dalej brak odpowiedzi to ta rodzinna atmosfera ? Czy traktuje się ludzi których rzekomo się szanuje ? Wątpię :(

Brednie
@Taka historia

Najgorsza firma, ludzie nie czytajcie tych kom. Pisanych przez zarząd... Tragedia, jeśli macie co jeść, szukajcie gdzie indziej. Zero poszanowania drugiego człowieka, p. Dyrektor, chodzący prosta......... Zrobi wszytsko by uchronić swoją (usunięte przez administratora) Już nie mogę na niego patrzeć... . Może na salonach lepiej, ale na pewno nie w centrali!

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta oferowane przez firmę Jubitom Kazimierz Tomasiewicz? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
10/10

10/10. Polecam.

Worker

Kilka zdań uczciwie trzeba powiedzieć o Jubitomie muszę powiedzieć: trzeba pracować. To firma jest tak zarządzana , żeby leń się nie uchował. Narzekają bumelanci i intryganci. Oni mają gorzej, a inni mają lepiej. Nie wiedzą jednak, że ci doceniani więcej z siebie dają. Pierwsi wyciągają pieniądze po benefity - daj bo mi się należy, są jednak ostatni do roboty. Kto uczciwie pracuje i zajmuje się swoją robotą nie narzeka.

Janka

Bardzo dobra praca, możliwość rozwoju i awansu. Dobre zarobki i stabilna praca.

Klient

Jako klient, mogę powiedzieć że Jubitom bardzo się rozwinął. Pojawiło się wiele nowych marek, takich jak Eberhard, Moser to w połączeniu juz z istniejącymi robi mega wrażenia. widać że firma się stara. Na uwagę zasługuje bardzo wysoki poziom obsługi.

Viket

Najlepszy pracodawca na rynku jubilerskim.

@Viket

Pracowałeś u wszystkich, że wiesz?

Ola

Najgorszy pracodawca to Jubitom

Mmmm

Racja

Mmmm
@Ola

Popieram , pracodawca dramat mie dba o pracowników na salonach

Chyba
@Viket

Chyba w marzeniach w centrali w Rumi taka najlepsza.

tak myśle
@Ola

Pracowałeś u wszyskich że wiesz

Semka
@Skromny

fakt, jeśli wybierać Yes, Kruk, Verona czy Briju to zdecydowanie Jubitom.

@Semka

No pewnie, zapraszamy tanią siłę roboczą :D

Semka

Polecam Jubitom. Od lat płacone zawsze regularnie. Z pracy wyniosłam wiele przyjaźni, bo atmosfera bardzo ciepła i pracuje się spokojnie w porównaniu z tym, co opowiadają znajomi ze swoich firm.

Krzys

Pracowałem i powiem krótko, nie jest źle.

Kliks

Było ok. Zawsze niby może być lepiej, ale jak na tamten czas to raczej nie miałem większych powodów do narzekań. Sympatyczna atmosfera, dużo ciekawych szkoleń i dobre benefity to były zdecydowane zalety Jubitom. Samo wynagrodzenie już aż takie super nie było, ale w sumie wystarczało. Generalnie to zdobyłem tam cenne doświadczenie i to była dla mnie kluczowa kwestia.

tak myśle
@Kliks

i to jest normalna i prawdziwa opinia.

@tak myśle

Haha a inne są nieprawdziwe? Propaganda chwali propagandę

@Skromny

Niech każdy, przyjdzie na rozmowę, co chce jeśli dostanie 2200 to znaczy że ja mówię prawdę a reszta nie mówi prawdę ze najniższa daja

A ile wynosi najniższa?

2069 zł netto

A dla osób poniżej 26 roku życia? Tylko takie teraz zatrudniacie

@Skromny

Dla osób poniżej 26 roku życia najniższa ok 2200, ale wszyscy mają zatrudnieni powyżej kwoty brutto

@Tak myśle

To dlaczego kłamiesz, że 2200 to nie jest najniższa? Skoro sam właśnie napisałeś że jest.

Ratek

Bardzo dobre warunki pracy i płacy

Masif

(usunięte przez administratora) dl mnie firma jak każda inna jeśli ktoś ma ponad 30 salonów w całej Polsce to chcąc nie chcąc musi mieć struktury i schemat organizacyjny jeśli by tak nie było firma już od dawna by nie istniała.(usunięte przez administratora)

Prawda
@Masif

Każdy ma prawo pisać i odnosić się do firmy w której pracował lub pracuje. A ze jest tyle negatywnych opinii to zapytaj właściciela lub innych którzy zarządzają ta firmą może niech coś z tym zrobią, pochylają się nad problemem i będą uczciwi, niech nie wprowadzają ludzi celowo w błąd obiecując im jakieś premie i wieczne niezrealizowane podwyżki 100 czy 200 zł brutto. Na rachunki m.in służbowe samochody, diety, zwroty za hotele , benzynę, to macie prawda ??? A na koszule służbowe które można puścić w koszta firmy i odliczać, to już nie można. . Tak na marginesie nie twoja już ocena jak i kto się do tego odnosi, opinia to opinia. Szanuj czyjeś wypowiedzi lub zdanie, a nazywanie tego flustracją jest odwracanie i to sztucznym od problemów jakie firma funduje szeregowym pracownikom. Ja rozumiem jakby ktoś coś szczerze z odpowiedzialnością coś przekazał zwykłym pracownikom, ustalił to ok szacun za prawdę i szczerość, no bo z ich sprzedaży siedzicie z d..ami na swoich wygodnych stołkach i jeszcze się dziwicie, że ktoś wyraża swoją szczerą opinię i prosi o wywiązywanie się z tego co się obiecało.

Obiektywnie

Plusy to na pewno, dobre zarobki, stabilna praca, nagrody, szkolenia, rozwój możliwość awansów, opieka medyczna itd. Minusem ciągła nauka i praca w Centrach Handlowych. Jak chcesz zarobić przychodź jak nie , lepiej sobie daruj

@Obiektywnie

Jak chcesz zarobić najniższą krajową przychodź. A nie, najniższą krajową możesz zarobić wszędzie i bez odpowiedzialności materialnej.

Skromny

Ale z ciebie śmieszek, może zaprzeczysz że Jubitom daje najniższą krajową i jest odpowiedzialność materialna? A jak ktoś będzie chciał podwyżkę to powiedzą, że dużo zarabiasz i nikt Cię tu nie trzyma haha głupio się zrobiło?

jutek

Daje 2200 a to nie najniża krajowa plus nieraz jakąś premie

@jutek

2200 za miesiąc będzie najniższą, więc żaden argument. A z tego co wiem nowi dostają najniższą teraz. Nieraz premia tak? Zachęcające bardzo

Jutek
@Skromny

Więc 2200 nie jest najniższa, czemu tak kłamiesz. Pewnie i 4000 będzie najniższa i też wtedy będziesz narzekać

@Jutek

Chcesz mi powiedzieć, że wszyscy dostają teraz 2200 na rękę? To dlaczego nowa osoba u nas na salonie ma najniższą krajową? I kto tu kłamie. Na Jubitom zawsze będę narzekał, bo w gorszej firmie jeszcze nie pracowałem.

@Jutek

A poza tym 2200 to jest najniższa, dla osób poniżej 26 roku życia a tylko tacy przychodzą do pracy. Więc nie ściemniaj cwaniaczku

Julek

Co mogę powiedzieć, dobre zarobki, dobre premie. Oczywiście niektórzy narzekają , bo każdy chciałby więcej, ale i tak nie jest źle.

Madzia

Mi się tam praca podobała, nie są złe zarobki. Odeszłam bo znalazłam coś w swoim zawodzie. Jednak jest to praca jeśli chodzi o sprzedaż, bardzo dobra. Nie narobisz się jak Lidlu czy Biedronce, masz lepszą umowę niź w Croopie czy Housie. Masz przerwę, kiedy chcesz, możesz wyjść nawet w pracy na drobne zakupy do marketu nieraz (sic !).

Palja

Praca dla ambitnych, jeśli jesteś leniwy/leniwa lepiej dać sobie spokój. A tak kasa bardzo dobra.

Bezstrony

Dużo polecą, zobacz ile jest chętnych do pracy

Poter

Nie jest źle

@Poter

Nie jest źle, jest bardzo źle

Zostaw merytoryczną opinię o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz - Rumia

• Jak się pracuje w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Jubitom Kazimierz Tomasiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jubitom Kazimierz Tomasiewicz
1.2/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Partyzantów 79
    84-230 Rumia