Opinie o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jubitom Kazimierz Tomasiewicz o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

rzeczywistość

Jubitom to najlepszy pracodawca na rynku. Pracowałam w wielu firmach ale tutaj można było dopiero co rozwinąć skrzydła. Bardzo dobre zarobki, przejrzysty system wynagradzania, liczne nagrody i pozapłacowe dodatki, elastyczny czas pracy, możliwości awansu i rozwoju,

Małgorzata
@rzeczywistość

Ooo przyznam, że brzmi to naprawdę bardzo zachęcająco. Chciałabym dopytać, jak dokładnie wygląda ten elastyczny czas pracy w Jubitomie? Można podawać swoją dyspozycyjność? Jest może opcja zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy?

Rzeczywistość
@Małgorzata

Grafik jest ustalany wspólnie z kierownikiem. Generalnie każde życzenie co do dnia wolnego jest spełniane.Wiekszosc pracuje w pełnym wymiarze pracy, i jeśli tak to kwestia dogadania.

Piotrek
@rzeczywistość

W Jubitom nic nie jest przejrzyste.Począwszy od grafiku skończywszy na wypłatach.Nie wypłacacie należnych wypracowanych premii.Oszukujecie na każdym kroku.Tutaj na forum znowu tworzycie alternatywną rzeczywistość.Wstydźcie się za swoje kłamstwa.Nawet jak ktoś zacznie w Jubitom pracować to zorientuje się w oka mgnieniu z kim ma do czynienia.Jesteście bandą zakłamanych (usunięte przez administratora)

Połamana

Jakie dodatki? Jakie nagrody? Co za bujda

Irys
@rzeczywistość

Co za bzdury i obrzydliwe klamstwa brak nagród brak zaległej premii brak szkoleń brak możliwości rozwoju a przy tym podwyżki. Płaca najniższa krajowa a odpowiedzialność finansowa duża. Brak szacunku do pracowników.Dyrektor typowy buc a managerowie typowi kurierzy jeżdżą i nic nie wiedzą. Kierownicy niektórych salonów to prostacy a nawet hamy terroryzują załogę straszą obrażają i kłamią. A już nie wspomnę że brak zachowanej drogi służbowej tylko smsy na telefon prywatny ...niski poziom kierownik- manager.

Połamana

Jeśli chcecie pracować w firmie Jubitom to zalecam się upewnić czy zdrowie dopisuje. Zachorujesz poważnie, będziesz na L4 potem na zasiłku rehabilitacyjnym to zwolnią i zostajesz z niczym. Bez wypowiedzenia. Pominę całokształt... Najniższa krajowa, premii brak albo tyle ile sobie PAN wymyśli to może Ci da. Jeszcze raczy poinformować, że no jak wypłata jest na koncie, a premia może być ale nie musi. Życzę wszystkim pracującym zdrowia. Ja jestem po operacji kręgosłupa i potrzebuje czasu na rehabilitacje, ale nikt tam nie liczy się z człowiekiem. Pozbyć się i niech sobie radzi. A kierownik No cóż nic sobą nie reprezentuje i przykłada rękę by ukarać chorego takiego jak ja. Swoim zachowaniem doprowadza, że ludzie odchodzą ale pracują znerwicowani. Osobiście doświadczyłam rzucanie we mnie patkami od biżuterii przy klientach, teksty typu fikniesz to znikniesz.... Pojawiasz się i znikasz... Szkoda ze nikt tego nie widzi co się wyprawia. A obsługa klienta przez tą osóbkę niczym na targu.... Prostactwo i kpina. Ja jestem już wolna i dobrze mi z tym.

Naiwniaczka

Przy zatrudnieniu słyszy się o premii i szacunku do pracownika. O ile 2 lata temu ta procentowa premia była, o tyle szybciutko się skończyła. Nie wyrobisz normy: nie dostaniesz nic. A nawet jak dostaniesz, to firma ma milion pomysłów na to, jak ci jej odmówić. Najlepsze są teksty 'musicie nas zrozumieć'. No nie musimy. Ekipa, w której pracuję stara się na 200% i wyrabia duże wzrosty. Mimo wszystko zero docenienia pracownika. System na locdowny prześmiewczy: dyżury po 2 czy 3 godziny, a reszta nalicza się na minus. Później odrabiać to wszystko. W tej firmie nie macie czasu na własne życie, ale nie macie też godnych pieniędzy. Kpina i wyzysk. Wymagania wiedzy z kosmosu, a traktowanie pracownika jak niewolnika.

Weteran
@Naiwniaczka

Przykro czytać... ciężkie czasy dla ludzi i wielu firm.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie JUBITOM? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Ball

Odbiór godzin, za Chiny ci nie zaplaca za nadgodziny.

S
@Ball

Płaca, ale czekasz miesiąc zanim łaskawie ci je wypłaca. Ta firma to jakiś żart. Wyzysk i brak szacunku do pracowników.

Gołota

Zapomnij , nigdy Ci nie wypłacą za nadgodziny, masz być murzynem

MJ
@Gołota

Padłam ze śmiechu!!! :D

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta oferowane przez firmę Jubitom Kazimierz Tomasiewicz? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tokio

NIE POLECAM.! Ludzie nie dawno sie zwolniłem po 7 latach. Omijajcie z daleka odpowiedzialność za wszystko a wynagrodzenie to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Obiecują premię za utarg a potem pieniędzy nie ma konto puste. Będziecie krocie zarabiać dla tej firmy a za swoją ciężką pracę nie zobaczycie żadnej premii. Powtarzam pan dyrektor to (usunięte przez administratora) obiecują premię której się nigdy nie doczekacie. Ludzie tam jeszcze pracują bo czasem nie mają wyboru

Mam wrażenie, że te wpisy to złośliwość osób którym nie udało się dostać tego stanowiska? Firma jest ok więc ja polecam.

Gołota
@Paweł

Guzik prawda, Firma jubitom (usunięte przez administratora) na pieniądzach.

User

(usunięte przez administratora) Chcieliby specjalistów za podstawową krajową. Dyrektor, młody mężczyzna, który próbuje pokazać jakim jest ważnym człowiekiem - rzeczywistość pokazuje, iż jest przerost formy nad treścią.

@User

Dyrektor Doprowadzil jedną firmę do bankructwa doprowadzi i tą

Andy
@User

(usunięte przez administratora) pracowników na każdym bo kroku

Klient

Kogo Wy tam zatrudnianiacie, bez lipy te osoby nic nie wiedzą.

Roman
@Klient

Może takie uwagi najlepiej zgłaszać bezpośrednio w firmie? W takim przypadku właściciel będzie mógł zareagować i wyjaśnić sytuację. Zachęcam też jednocześnie wszystkich pracowników Jubitom do pozostawiania tu swoich opinii, każdy wpis jest cenny!

Klient

Najlepsze sklepy i nakompetentniejsza kadra sprzedajaca

Klient

Jubitom ma najbardziej ekspercka I profesjonalną kadrę sprzedaży zegarków. Kiedyś wprawdzie tak nie było ale teraz, jest po prostu rewelacyjnie. Ma najlepsze marki zegarków na rynku, takiego wyboru nie ma nikt inny. A wiedza i umiejętności pracowników są wręcz rewelacyjne. Będę zawsze tam kupował. Brawo dla firmy za wyszkolenie tak profesjonalnej kadry eksperckiej.

Katrina

Praca bardzo rozwijająca pomocni kierownicy regionalni oraz dyrekcja. Praca stwarza duże możliwości rozwoju.

Irek

Ogólnie nie polecam

Jolanta

Czy jest Pan świadomy tego, jak bardzo pana „firma” jest nie rzetelna? Jak mało w niej szacunku do klientów? Poprzez odmawianie pomocy przez „super”wykształcone panie, które sprzedają tą podrzędną biżuterię ze swoim niekompetentnym zachowaniem , traci pan kolejnych klientów? Czy nie lepiej byłoby mieć zadowolonych i powracających klientów, takich którzy wyjdą z uśmiechem na twarzy i powrócą? A może lubi pan po prostu czytać te wszystkie negatywne komentarze na temat sklepów „jubitom”? ????

Jolanta
@Jolanta

Nierzetelna*

@Jolanta

Za takich klientów dziękuję.

Natalia

Sklep „jubitom” to jakiś żart! Zrobiłam tam zakup biżuterii po raz pierwszy w moim życiu i zarazem ostatni!! Nie polecam! Fatalne podejście do klienta! Kompletny brak szacunku! Odmowa zwrotu gotówki! Pomimo, ze kolczyki były uszkodzone w dniu kupna! Ale niestety w sztucznym świetle w sklepie nie zauważyłam tego! Prawo konsumenta mówi, ze można odstąpić od umowy w momencie, gdy towar jest wadliwy, ale sklep jubitom ustala własne reguły!! NIE JESTEŚCIE PONAD PRAWEM!!! NIE POLECAM!!! Ale widzę, ze nie tylko moje jest takie zdanie. Zróbcie coś może z tym!

@Natalia

Jasne, samemu sie popsuje A potem...

Witam Wszystkich. NIE POLECAM PRACY W JUBITOM!!! Moją historię z firmą Jubitom zacząłem od rozmowy z Regionalną na Mazowsze i od samego początku byłem manipulowany i stawiany przed faktami dokonanymi. Najpierw zostałem wprowadzony w błąd co do miejsca pracy a pozniej postawiony przed faktem dokonanym co do wysokości pensji, ale nie miałem wyboru i musiałem się zgodzic na przyjęcie pracy na tych warunkach. Generalnie praca za minimalna krajową bez szans na jakąkolwiek podwyzkę czy karierę zawodową, premii się nie doczekałem a te wypłacane są śmiesznie niskie. Regionalna na Mazowsze to obrzydliwa (usunięte przez administratora) i manipulantka, takze nie wierzcie tej Pani w ani jedno słowo!!! Mi obiecala umowe na 1,5 roku po czym po 2 tyg. wyczekując ostatniego dnia miesiaca oznajmiła ze nie ma dla mnie umowy i ze dziekuje za wspolprace. Wyniki jakie osiagalem byly wzorowe, wiec nie miala zadnego ale i podstawy do takiego podlego zachowania. Moim zdaniem obecnie Jubitom szuka murzynow na trzy miesiace ktorzy beda pracowac za trzech bez premii aby na koniec kopnąć w cztery litery. NIE POLECAM FIRMY JUBITOM!!!

Interesuje mnie czy pensja w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kierownik Sklepu, ich ogłoszenie widziałam 15 czerwca na Trojmiasto.pl.

Najniższa krajowa, bez premi ;(

Hej! Czy trzeba mieć zdana maturę aby dostać prace ?

Ball
@Michał

Nie trzeba, są salony w których 50% pracowników nie ma matury a nawet wykształcenia średniego.

A jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ?

Nowina

To, że zamykają gdzieś sklep nie znaczy, że firma pada. Są różne założenia szefostwa!

Esmeralda

:) Bardzo serdecznie NIE polecam pracy w firmie JUBITOM. Absolutnie nie liczą się z pracownikami , na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują kokosy a w rzeczywistosci premia wystarcza na jedne małe zakupy w Biedronce(w szczycie formy premia ok 200 zł ). Firma upada , zamykają sie kolejne salony - ostatnio w Sosnowcu, teraz dwa w Poznaniu , z dnia na dzień zwalniają pracowników ktorzy budowali tę firmę , dyrektor totalnie nie potrafi zarządzać (jednym słowem słoma z butow i wysoko wykwalifikowane buractwo) , a szef mily starszy Pan nie ogarnia rzeczywistości.Ogólnie zarzad Jubitom jest wybitnie nieprofesjonalny i traktuje pracowników w niestosowny sposób. Kiepskie wypłaty , zero perspektyw , dyrektor nie liczący się z pracownikami - wszystko na temat Jubitomu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jubitom Kazimierz Tomasiewicz - Rumia

• Jak się pracuje w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Jubitom Kazimierz Tomasiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubitom Kazimierz Tomasiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jubitom Kazimierz Tomasiewicz
1.2/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Partyzantów 79
    84-230 Rumia