Opinie o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZTM Gdańsk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZTM Gdańsk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Paior Man

Linia 255 nr kierowcy 8003. Kierowca nie poczekał chwili na przyjazd tramwaju w którym byłem. Mając blisko do kolejnego przestanku autobusowego zacząłem biec do niego ale kierowca nie wjechał w zatoczkę tego przystanku i odjechał. Gdy nas zobaczył uśmiechał się do nas. Zadrzyło się to nie po raz pierwszy z tym kierowca. Wg mnie kierowcy zawsze powinni czekać na przyjeżdżający tramwaj.

@Gaba

1, często 2. tak są wzywani do kierownika ale to do gaitu a nie ztm 3.obnizenie premii 4.instrukcja stanowiskowa jest tak stworzona ze kierowca/motorniczy w 99% jest winny

Maryśka

W biurze chyba tak nie ma, że się ludzie podmieniają jak ci kierowcy, których na forum opisywali? Czy się mylę? Teraz jak jest oferta dla referenta ds. zamówień publicznych to wskazane były premie miesięczne oraz roczne. Co w przypadku niedyspozycyjności? Za frekwencje nic nie ma?

@Kamila

zwykle wystawiaja ogloszenie i informuja kto wygral konkurs

X

Mam jechać do roboty a tu 126 nie przyjeżdża, 5:20 (czwartek teraz), przyślecie jakiś zastępczy czy lecicie sobie jak zawsze? Za mało autobusów macie że dzieją się takie cuda że człowiek do pracy dojechać nie może?

@Ewela

Kierowca siedzi na (usunięte przez administratora) na zajezdni i ma normalnie placone za ile godzin pracuje. Jak inny kierowca nie przyjdzie to dyzurujacy bierze jego linie i jezdzi do konca zmiqny tego kierowcy.

@. Nowy wpis

Linia 268 na smęgorzyno. Kierowca podjeżdżając na przystanek nie zatrzymał się. Było to na żądanie lecz stałam i wyraźnie było widać ze czekam, kierowca widząc ze czekam, spojrzał na mnie i perfidnie odjechal

On Nowy wpis
@@.

To ze stalas na przysnaku na żądanie nic nie znaczy. Nalezy stac i wystawic reke albo pomachac...

Anka Nowy wpis

dzień dobry. proszę mi opowiedzieć o pracy referenta likwidatury. Jest teraz dostępna oferta na którą planuję aplikować. interesuje mnie określenie zarobków przy tym wymaganym 5-cioletnim stażu. Czy warto starać się o zatrudnienie?

Pasażer Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Dlaczego w tramwajach jest zawsze gorąco gdy nastają ciepłe dni a gdy jest zimno na zewnątrz, w tramwajach również jest bardzo zimno. Czy motorniczy myślą trochę logicznie czy w ogóle ważne dla nich jest wyłącznie dbanie o komfort swojej jazdy w tej ich klatce?

Tomasz

Przystanek,piotrkowska, 6:29 planowany odjazd tramwaju,motornicza przyjechała 6:26 oczywiście byłem na to przygotowany ale nie na to,że drzwi będą zablokowane . Poziom ich kultury osobistej wynosi 0, niestety również i umiejętności motorniczych w ztm gdansk zostawiaja wiele do życzenia. Wieczne awarie, kolizje, ich chamstwo to chyba wymog w kryteriach przyjęcia do pracy. Jeszcze wiele się trzeba uczyć drogi ztm gdańsk

Specjalista ds. Kadr i Płac

przychodzi e-mail z dniem i godzina na rekrutację , rozmowę w sprawie pracy poprzedza test wiedzy , panie zadają ok 5, rekrutacja na poziomie dawnym (usunięte przez administratora)

polski ład, dodatek stażowy , ile chcemy zarabiać

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy w ZTM Gdańsk odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ja się zgadzam z tym akurat. A możesz powiedzieć jakie konsekwencje ponosi kierowca za naruszenie rozkładu? Jakieś kary finansowe?

On

Za opoznienie nie ze swojej winy nic nie ma Tj korki zla pogoda itp Ale jesli odjedzie za szybko przystanku szybciej niz minute to moga go ukarac zabraniem kwoty z premii Odjedzie 1:10 zle Odjedzie 0.56 jest ok

A spawacz? W jakich godzinach pracuje? w tej aktualnej ofercie nie piszą tego wprost a jest to także praca zmianowa tak jak u wspominanej ekipy sprzątającej. Tutaj też w zespole się spawa? Iluosobowym?

a odnośnie tego śniegu, o którym tutaj teraz niedawno napisano, że napadał to kto odśnieża autobusy i ogólnie ogarnia je przed trasa? Kierowca musi cokolwiek robić z tym czy raczej jest jakiś gospodarczy lub nawet mechanik od tego?

On

Jest ekipa sprzatajaca Koerowca nie jest od sprzątania tym bardziej mechanik

@On

cześć, czy ta ekipa pracuje bezpośrednio pod ZTM czy jednak gdzieś indziej trzeba sprawdzić oferty? nie mogę właśnie żadnej odszukać a ciekawi mnie czy prócz podstawy maja jakiś socjal i czy to umowa o prace

on

ekipa sprzatajaca pojazdy to firma zewnetrzna. w duzej mierze ukrainki, praca ogolnie caloroczna wliczajac dni na czerwono w kalendarzu. od 17 do rana. chyba praca zmiana tam jest

Pasażer

Jestem bardzo zainteresowany kto zadecydował, iż linia autobusowa Nr 157 z Bysewa do Gdańska Wrzeszcza omija największe osiedle mieszkalne Kokoszek (dawny przystanek ul. Fabryczna). Jak tak można było zrobić? Jak ludzie mają się dostać do pracy? Czy ktoś w tym ZTM myśli rozsądnie - chyba nie. To jest jedyny autobus z Gdańska Wrzeszcza na Kokoszki Mieszkalne. Dla mnie to kompromitacja! Mieszkańcy tego nie zapomną władzom miasta i wyrażą swoje podziękowanie w najbliższych wyborach samorządowych.

Wiolka

Ślusarz taboru? Ktoś pracował może? nie widzę by pisano w ostatnich komentarzach o tej pracy a wyświetla się jako pierwsza na stronie. co sadzicie o aktualnej atmosferze? I ogólnie pracy? mój partner szuka czegoś na dłużej i nie wiem czy by mu polecić? Zarobki są rynkowe?

joanasia86@gmail.com

Kierowcy bardzo agresywnie jeżdżą poruszają się po mieście , przed nosem zamykają drzwi i stojąc jeszcze na przystanku już nie otwierają drzwi . Zróbcie porządek z kierowcą z Ukraińcem który jeździ na trasie Pruszcz Gdański i nie otwiera drzwi wejściowych bo mu zimno słyszałam to wiele razy i następnie nie sprzedaje biletów bo nie chce mu się liczyć pieniędzy. Wyliście anonimową osobę która sprawdzi jak poruszają się kierowcy na drodze. Najważniejsza sprawa nowe autobusy elektryczne są fatalne czy ktoś testował te twarde krzesła są niewygodne ludzie są co raz bardziej schorowani i takie krzesła twarde są nieodpowiednie ,do tego jest 60 % miejsc stojących także gratuluję wyboru ludzie stoją bo nie ma tyle miejsc co w stych starych autobusach . Zostawcie te stare autobusy są o wiele lepsze niż te nowe , więc komunikacja w Gdańsku w mieście turystycznym leży na bakier nie ma się czym pochwalić jeden wielki bałagan.

Xx

21:23 przystanek Wrzeszcz PKP autobus 126 standardowo nie przyjechał, ludzie dojeżdżają nim do pracy, a raczej do niej nie dojeżdżają.

Maryśka

@Maryśka

Jak to w spolce miejskiej. Premia obcinana w stosunku do nieobecnosci w pracy Ogolnie guzik wielki sie zarobi

@On

Czyli jasno masz wszystko tak naprawdę przedstawione na rozmowie i żadnych nieścisłości co do tego nie będzie? Tak na marginesie czy jest to jakoś wpisane na umowie czy po prostu jakiś regulamin dodatkowo zostaje przedstawiony? I przechodząc do warunków na miejscu to jaka mimo wszystko występuje teraz atmosfera?

on

no wszystko jest na papierze. zalezy na jakim stanowisku. dyspozytorzy i pracownicy centrali nie maja latwo. praca wedlug grafiku na 2 zmiany lub cos takiego po 12h swiatek piatek i nd

@on

Czy można te prace wykonywać na część etatu? mam na myśli ze faktycznie 12stki ale nie tyle godzin w tygodniu? W sumie jak to wychodzi, 40stu w ten sposób nie zrobisz? Jak układ wolnego jest przy tym?

On

No system prqcy jest zrównoważony Np dwa dni pracy dwa dni wolnego Nie wiem vzy mozna

Kamila
@On

to już pewnie na rozmowie trzeba będzie się pytać? Teraz po złożeniu cv po jakim czasie się odzywają? Miał w ogóle ktoś tak żeby nie było zwrotki ze zgłoszenia? Chłopak może będzie aplikował i jak na razie czytam

@Kamila

zwykle wystawiaja ogloszenie i informuja kto wygral konkurs

gdanszczanin

witam, trzy dni pod rzad na przystanku wrzeszcz pkp nie przyjezdzaly autobusy mimo wczesniejszego rozkladu jazdy i planu, nie przyjechal dwa razy 262, raz 162 i dwa razy 168, prosze o rozwazne rozpatrzenie sprawy, poniewaz normalne wrocenie do domu z pracy nie jest mozliwe, niepozdrawiam ????

Mieszkaniec Trujmiasta

Dzisiaj jechałam 171 nur. 8503.z Oliwy do Osowy. Biegłam z kolejki aby zdążyć na autobus. Miałam minutę. Już by nie zdążyła kupić w kiosku. Który znajduje się na pętli tramwajowej. Co żądko jest z rana otwarty. Podeszłam do kierowcy aby zakupić bilet. Miałam odliczone 6zl. A pan z wyrzutem że ma kiosk od tego. Ja na to że nie zdążę do pracy. A pan kiosk. Z pytaniem czy Pan mi sprzeda bilet czy nie. Z łaską sprzedał i mamrotał pod nosem. Mam pytanie to pojakai gwint. Wisi informacja sprzedaż biletów i mają być odliczone. Jak z łaską muszą sięgnąć bo bilet. Aż tak Ciężką pracę mają.

@pracodawca

Miłego wieczoru dla pani motornicze lini 7 . która jechała w kierunku nowego portu o godz16. 30 z Gdańska Głównego. Widząc mnie przy pierwszych drzwiach zamknęła drzwi przed nosem i zadowolona odjechała. Wspaniałych pracowników macie w swojej firmie Pozdrawiam

@@pracodawca

Zrm nie zatrudnia kierowcow i motorniczych Życzymy milego dnia i tego aby na przystanku byc o odpowiedniej porze

Jakie wartości są cenione w ZTM Gdańsk?

jednak wolę samochód

Kto komunikacją w Gdańsku jeździ, ten się w cyrku nie śmieje. Jednego dnia tramwaj ma 40 minutowe spóźnienie, kolejnego odjeżdża 2 minuty wcześniej. Jak ludzie mają rezygnować z samochodów na rzecz komunikacji?

Niezadowolona

Witam, od lat ten sam problem…wiecznie spóźnione autobusy i niezależnie od godziny o której się jedzie, po co komu rozkład jak autobus i tak spóźniony. To jakiś koszmar. Chwalą się że w tak rozbudowują komunikację miejską, za bilety płacimy więcej i więcej, a autobusy wiecznie spóźnione i przepełnione

X

@X

Nie wiem jak często to się zdarza, że autobus faktycznie jest opóźniony ale od strony pracownika teraz się zastanawiam czy jest cos takiego jak dyżur lub stan „w gotowości”? co się dzieje gdy nagle okazuje się, że dany kierowca nie może zjawić się w pracy na chwile przed odjazdem?

On

Pytanie nie na to forum ale odpowiadam. Codziennie na zajezdni jest 1-2 kierowcow ktorzy maja dyżur i czekają e razie awarii tramwaju zeby jechać za niego lub za innego kierowcę ktory soe rozchoruje w czasie pracy albo wezmie L4. Jesli nie przyjdzie 4-5 kierowcow to jest klopot bo hyc moze ida sie kogos scoagnac kto ma wolne i przyjdzie albo i nie wtedy nie ma brygady na linii

Ewela
@On

Czemu nie na forum? przynajmniej już wiadomo jak organizuje się ewentualne awaryjne sytuacje. Ale jak wtedy ten dyżur jest wynagradzany? Te osoby, które czekają mają dokładnie tak samo płacone? ciekawi mnie czym alternatywnie jeszcze się zajmują jeśli cały dzień trzeba przesiedzieć.

@Ewela

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w ZTM Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM Gdańsk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM Gdańsk?

Kandydaci do pracy w ZTM Gdańsk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM Gdańsk
2.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Na Stoku 49
    80-874 Gdańsk