Opinie o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZTM Gdańsk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZTM Gdańsk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Autobus linii 117 nr 2746 pan kierowca odjeżdżający z przystanku Tysiąclecia o 11.24 bardzo ale to bardzo nie miły i pyskaty. Wsiadłam z przodu żeby kupić bilet i stoję i się pytam czy mogę kupić bilet to pan do mnie że nie że z telefonu a ja mówię że to mógłby pan powiedzieć a nie stoję a pan milczy to powiedział że stać sobie mogę. Nie wiedziałam że już nie kupię biletów u kierowcy i wystarczyłoby gdyby mi to powiedział odrazu. A pan wdawał się w niepotrzebna dyskusje co też oburzyło pasażerów autobusu bo jak się okazało to nie tylko ja nie wiedziałam o tym że nie kupię biletu u kierowcy. Pan kierowca ewidentnie nie lubi swojej pracy i ludzi.

pasażer

Dzisiaj jadąc do pracy autobusem lini 262 ok. godz. 6.15 nr wozu 2660 w kierunku Wrzeszcza , byłam świadkiem karygodnej sytuacji , gdzie pani kontrolująca bilety zarządała wyjaśnienia od pasażerki legitymującej się dowodem o niepełnosprawności , jakiego typu ma schorzenie. Autobus pełen ludzi , gdzie ochrona prywatności ? Upokorzenie pasażera . Czy kompetentna kontrolująca ? Chyba powinny być jakieś konsekwencje dla pracownika .

Grażyna

"Dziękuję kierowcy autobusu linii 207, który w dniu dzisiejszym o godzinie 14.27 odjeżdżał z przystanku "Brama Wyżynna" w kierunku Pruszcza Gdańskiego, a który to kierowca zamknął mi drzwi przed nosem i mimo, że jeszcze chwilę stał na przystanku zanim mógł włączyć się do ruch, to drzwi już nie otworzył. Wszyscy, którzy obserwowali sytuację jednogłośnie orzekli "CHAM", i muszę się z nimi zgodzić. Do kierowcy: Pamiętaj karma zawsze wraca, zawsze...

Autobus linii 126 nie zjawił się na godzinę 5:27 przez nie pojadę do pracy na czas. To są chyba jakieś żarty.

Iza

I co w sumie nic pewnie z tym nie zrobisz, dziś nim jechałeś?

Specjalista ds. Kadr i Płac

przychodzi e-mail z dniem i godzina na rekrutację , rozmowę w sprawie pracy poprzedza test wiedzy , panie zadają ok 5, rekrutacja na poziomie dawnym (usunięte przez administratora)

polski ład, dodatek stażowy , ile chcemy zarabiać

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Autobus linii 126 nie zjawił się na godzinę 5:27 przez to nie pojadę do pracy na czas. O 5:38 się zjawił autobus linii 126 na postuj autobusów odjazd za 7minut. To co w takim razie skoro nie przyjechał na czas to już nie przyjedzie wcale? To są chyba jakieś żarty. Ktoś w końcu zrobi z tym porządek

SM

No totalnie nie polecam...Słabo.. Cały tydzień stoję w korkach- rozumiem roboty drogowe, wiele ludzi na drogach samochodami w godzinach szczytu.. No nie ma rady, aczkolwiek linia 171... KULEJE totalnie- Weźcie się w końcu dogadajcie. Ale 15min opóźnienia w Sobote o 7 rano? No pytam skąd.. To jest niepoważne

Iza
@SM

A to korków żadnych wtedy niby nie ma, że dziwisz się skąd? Czyli częściej powinni je puścić, żeby to unormować?

Dlaczego urzad miasta nie daje zastanawia sie jak plepszyc przezycie zwiazane z przejazdem autobusem miejskim w gdansku?!!!! Autobusy chyba gzies wydobyte z niemieckiego zlomowisks i troskrise odremontowane. Dziury w jezdni strrrrraszne! Co ci ludzie tam robia oprocz ladowania pieniedzy w supermarked Forum!!!! Jak siedze w tych autobusach to widze w myslach tego Lea z Forum i pogardliwy usmiech urzedasow miejskich. Przejedzcie sie kiedy na jakies trasie autobusem!! Na przyklad puecewska-wrzeszcz! Wysiadzcie ze seoich samochodow!!!!! Ta opinia dotyczy gdanskich autobusem miejskich.

Zzz

Linia 126 straszne opóźnienia, przez to spóźnię się do pracy kolejny raz. Jeżeli szukacie pracy a jedyny dojazd do niej jest liniami 126, 157 to nie polecam. Szkoda tracić na to nerwy.

BALU
@Zzz

Bo to jest prawda szczególnie powrót z 2 zmiany po 22 nie ma korków a i tak opinie planowe nawet do 30 minut

Iwona
@BALU

To z czym są związane te opóźnienia skoro nie ma korków?

Specjalista ds płac

Powiadomienie o rekrutacji e-mailowe tylko, jakby nie można było zadzwonić albo ma to za cel że ta osoba ma nie przyjść. 3 osoby w składzie rekrutacyjnym, rozmowe poprzedza test wiedzy, przy czym powinno się to nadmienić przed rekrutacja by dana osoba dysponowała odpowiednią ilością czasu w dniu rekrutacyjnym. Rekrutacja przeprowadzona na odwal się, ważny staż pracy chodzi o dodatek stażowy. Kwota brutto 3500 plus dodatek, słaba oferta.

Jan
@Specjalista ds płac

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że wątpisz w zasadność i celowość prowadzonej w tej sposób rekrutacji? Piszesz, że przeprowadzono test wiedzy, ale i tak decydującym kryterium był staż zawodowy? Powiedzieli to wprost? I czym konkretnie zakończyła się rekrutacja?

Frymuśna Zrywami

Wyrazy podziwu, szacunku dla Pana Kierowcy w dniu dzisiejszym.Jakże ciężkim i gorącym.. Byłam tylko obserwatorką ale jestem pod ogromnym wrażeniem,jakich macie pracowników.Pan bardzo życzliwy pomógł paniom ( pani na wózku ) wsiąść do autobusu,sprawnie i z uśmiechem.Oby więcej takich ludzi ???? Autobus nr 295 ( nr 2092 ) na Zakoniczyn o godz 14 ... Super ten Pan

Czy ZTM Gdańsk organizuje staże dla studentów?

Torowy Gamon

Tak idziesz do kierasa i sie pytasz i dostajesz odpowiedź, w większości można jak najbardziej można zrobić praktyki w firmie

Batek

Tak gadacie zeby jeździć komunikacją miejską, bo "ochrona środowiska" itd. No to zapomnijcie, jak tylko dokończę 18 lat nigdy nie pojadę juz autobusem, linia 227 to chyba jakis spóźniony zart na 1 kwietnia. 3 dzień z rzędu o określonej godzinie autobus NIE PRZYJEŻDŻA, nawet nie chodzi o to ze się spóźnia. Także ja podziękuję i innym tez odradzam. Naprawdę żałosne

ok

bardzo nie pozdrawiam pana który widząc ze probuje otworzyć drzwi tramwaju zamknął je i odjechał. :)

Zniesmaczony.

Gdańska komunikacja miejska jest (usunięte przez administratora) 16 marca, na dworze 10°C, a w autobusie ogrzewanie buzuje na maxa, aż ludzie rozbierają się do koszulek. Kierowca nie reaguje na proźby zmniejszenia ogrzewania. Takie sytuacje są codziennością, zimą w czasie mrozów, ogrzewanie wogóle bywa nie włączane, natomiast latem w czasie upałów, klimatyzacja nie działa, a okna są poblokowane i nie można ich otwierać, bo przecież pojazd ma klimatyzację, która nie działa. Kierowcy powinni więcej myśleć o pasażerach a mniej o własnej wygodzie.

On
@Zniesmaczony.

Zebys jeszcze podal model autobusu

Mat

Mam pytanie dotyczące pracy jako motorniczy? Jak wyglądają zmiany od której do której? Czy praca ciągła czy jakieś duże przerwy w ciągu dnia i jak płaca? Rozważam między kierowcą autobusu a motorniczym.

Mat

Możesz uzasadnić dlaczego?

Bb
@Mat

Pierwsza tramwaje o 3.20 do 24.20 Autobusy coś koło 2.15

Michal

Poza podstawa masz szereg dodatkow za prace. Premie gruszka itp

Michal1
@Michal

aezy jeszcze czy praca w gait czy ztm

bury

tak koperty od kierownika

Ban

Premie miesięczne i półroczne

Autobus nocny w ogóle nie przyjechał. Nie pozdrawiam pana z infolini który wciskał mi kit o tym, że ktoś wybił szybę w autobusie...

06.02.2022 godz 16.34 brak wydrukowanego biletu po tym jak pieniądze z konta poszły jako zapłata... Brak słów

Dorota

Czemu w niektorych tramwajach jest tak zimno???? Jade właśnie linia nr 2 , od Lostowic do Oliwy godzina czasu. Na dworze chyba jest cieplej. Zimny nawiew leci po nogach.... masakra

Nela

Napozno szukac podobnych zwierzecych zachowan jak w pl ZTM

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w ZTM Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM Gdańsk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM Gdańsk?

Kandydaci do pracy w ZTM Gdańsk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM Gdańsk
2.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Na Stoku 49
    80-874 Gdańsk