Opinie o HJ Heinz Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HJ Heinz Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HJ Heinz Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HJ Heinz Polska S.A. w Warszawa

Hanna

@Siłaczka czyli w zasadzie, jak rozumiem, Ty dobrze oceniasz pracę w HJ Heinz Polska S.A.? @Milena nie odpowiedziała na pytania, które zadałam - mam na myśli występowanie dodatkowych benefitów pozapłacowych, czy też szkoleń. Możesz napisać jak te aspekty tu wyglądają?

Siłaczka
@Hanna

Zacznijmy od podstaw. Firma to KraftHeinz, forma prawna w Polsce to HJ Heinz sp.z o.o. , myślisz o pracy w biurze w Warszawie ? Czy w terenie ? A moze w fabryce w Pudliszkach (Krobi)? Wszędzie są benefity i szkolenia zależne od miejsca pracy i stanowiska.

Hanna

@Majka a o pracy na jakim stanowisku mówisz? Czy warunki zatrudnienia zmieniają się w czasie i można liczyć na podwyżki?

Siłaczka
@Hanna

Hanna, opinie tajemniczej Mileny są nieprawdziwe.Trzeba zasuwać jak wszędzie, są podwyżki i awanse jezeli zaslugujesz, co najważniejsze jest świetna ekipa zarówno w biurze jak i w terenie.

Majka

Kasa najmniejsza z możliwych... We can!

Hanna

@Milena na co mogą liczyć w takim razie osoby, które decydują się w firmie pozostać? Jakie są benefity, urlopy, szkolenia? Wiele osób odradza pracę tutaj ale nie uzasadnia swojego zdania, które na pewno pomogłoby innym przy podejmowaniu decyzji o przyjęciu do pracy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HJ Heinz Polska S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Milena

Bardzo fajna firma ! Wznosimy okrzyki Who Can We Can i wtedy wiemy że jesteśmy najlepsi ! Poznajemy ciagle nowe koleżanki i kolegów bo ciagle ktoś odchodzi i przychodzi ( od 2015 roku to już ponad 50 osób odeszło...słabiaki :)...jak ktoś nie potrafi krzyczeć to niech się nie pcha tutaj...Tu trzeba tu być dobrym a nie słabiakiem ..no. Jest dobrze a będzie jeszcze bardziej dobrze a później to już tylko najbardziej dobrze ..no.

Były Pracownik

Najnowsze wieści: Firma spiknęła się z Target Pro i wywaliła wszystkich PH na umowę o pracę. Jeśli chodzi o zarobki - to jakaś żenada - osoby z wieloletnim doświadczeniem, ci, którzy budaowali tę firmę, tzw korpo-mrówki zostali potraktowani jak szmaty. Oczywiście ludzie zaczęli odchodzić, ale firma pewnie i tak odtrąbiła że te zmiany to był sukces...Większość niezdecydowanych zostala jeszcze do wypłaty premii za IV Q,żeby poźniej odejść. Odeszło ok 1/3 załogi w rynku.

Kolesław

Niskie standardy. Szambo.

sdfvb

już tych ofert pracy niestety nie ma i to już od dawna możliwe że jeszcze się coś pojawi po prostu ..

Xxxx
@sdfvb

Oferty pracy w tej firmie zaraz będą bo zaraz zacznie się masowe dochodzenie obecnych pracowników

Patatajka
@Xxxx

Jeśli zostałeś potraktowany jak ściera - szukasz nowej pracy....

Anka

witam. A jak płacą na stanowisku administracyjnym? , na jakimś portalu widziałam ogłoszenie ..zastanawiam się czy nie wysłać cv , chociaż do pracy miałabym daleko i musi się opłacać dojeżdżać bo jestem z Rawicza.

Relik

Po 10 latach pracy dostałem kopa w tyłek - bez podania przyczyny. W sumie jaką by mieli podać? Że plany robione, że wstawki zawsze na ponad 100%? Ech, przynajmniej będzie motywacja do szukania czegoś innego. W moim przypadku to była już zasiedziałość w firmie. Mimo że coraz gorzej się działo, coraz mniej pięniedzy wpływało na konto, człowiekowi nie chciało się szukać niczego innego. Zgadzam się z poprzednikami, kilka lat temu było w tej firmie całkiem inazej, od czasu wykupienia firmy przez Pana Buffeta była równia pochyła w dół, z roku na rok pod coraz większym kątem. Czy mogę polecić tą firmę? No cóż, na przetrzymanie jak najbardziej, ale jeśli ktoś ma pracę, to trzymać się z daleka. Ja jeszcze pracowałem na wypracowanych podstawach płacowych, nowi dostają śmieszne pensje. Dzięki Heinz za lata 2004-2011. Od 2011 wszystko się posypało.

Bubu

I znowu zwolnienia w Heinzu na stanowiskach PH. Odmładzają kadrę

Erka

Co za kocopoły (usunięte przez administratora) pracowałem 14 lat z dobrymi wynikami i potraktowano mnie jak śmiecia. Następny, który poprawnie politycznie (usunięte przez administratora) ale nie bój, nie bój i Ciebie dopadnie.Nie ma niezatapialny.

Erka

Zgadzam się!!!!Nie wiem z czm a może i wiem ale się zgadzam.

dawny

A czy robiący czystki na zachodzie Polski też został usunięty?

luzak

Buhaha....tak wroca i tak jak kiedys bedziesz bral premie za opieprzanie sie.....bo przeciez to byly czasy...czy sie stoi czy sie lezy 1000 sie nalezy......dorosnij albo idz do laryngologa bo do tego od glowy to juz za późno. ...

huraa
@luzak

luzak ja nie pracuje już w tym barłogu od 1,5 roku a ty jak widz (usunięte przez administratora) nie masz alternatywy tobie lekarz potrzebny

Huraaaa

Dzisiaj wywalili dyrektora Heinz Polska Krzyża Może i Nitkę też w końcu zwolnią I Heinz wróci do normalności i stanie się firmą taka jak była kiedyś

Ptasiu

Nawet jak sa ogłoszenia to i tak nikogo nie przyjmuja. Pic na wode, taka proba straszenia ludzi ze znajda kogos na ich miejsce. Na wielu rejonach od dawna cyklicznie pojawiaja sie ogloszenia a nikogo nowego nie ma.

Jonasz

@janek: "Wymagają tylko roku doświadczenia oraz wyższego wykształcenia" - tyle wymagają ile są w stanie zapłacić

kroki

Ciekawe dlaczego pomimo tak dobrych zarobków pojawia się tyle ogłoszeń o wolnych miejscach pracy?

///

Interesuje mnie ten weksel in blanco. Heinz chyba ubezpiecza samochody przedstawicieli? Pieniędzy też chyba nie zbieracie? To po co są te weksle?

Zostaw merytoryczną opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w HJ Heinz Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HJ Heinz Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HJ Heinz Polska S.A.