Opinie o Heinz Plastics Polska w Działdowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Heinz Plastics Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Heinz Plastics Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heinz Plastics Polska w Działdowo

Próbował ktoś swoich sił na stanowisku koordynatora rekrutacji i rozwoju? Bardzo chciałabym dostać tę pracę i spełniam wszystkie wymagania, ale nie wiem czy mam duże szanse. Czy zdarza się prowadzenie rekrutacji w języku angielskim, bo takiego znajomość wymagają? Ile można zgarnąć premii rocznej i w jakim miesiącu zwykle ją wypłacają?

Ania Nowy wpis

Witam czy w heinz plastics przyjmują do pracy. Jakie zmiany są

Gabriela Nowy wpis

Hej, może podzielicie się jakimiś nowościami odnośnie pracy w Heinz Plastics? Czy od nowego roku zaszły w firmie jakieś zmiany? Czy były może podwyżki wynagrodzenia lub coś innego się zmieniło? Z chęcią zapoznam się z Waszymi opiniami na ten temat. Jak Wam się tutaj pracuje teraz?

Doktor

Pracownicy sami starają się tworzyć dobra atmosferę pracy. Często pomagają imprezy integracyjne, których przybyło. Może, a nawet na pewno stało się tak po kiepskiej ocenie firmy wystawionej przez samych pracowników kilka lat temu. Jeśli chodzi o zarobki, a to zasada jest prosta i znana od lat, a czyli jaka praca taka płacą... I odwrotnie. Awansować w sumie się nie da. Szef produkcji(usunięte przez administratora) nawet zabawny. Z resztą chyba (usunięte przez administratora) kierownika. Nie ma poparcia wśród produkcji. Młody się stara. Technolodzy to (usunięte przez administratora) często nie rozumiejący procesu i bazujący na prostych schematach uważają się za wybitnych znawców, którzy z trudem i lenistwem podchodzą do maszyn. Kj kontrola jakości niby jest, ale jak co do czego to nie wyłapią najprostszych problemów i wtedy wszystko spada na biednych ludzi z produkcji. Tam pracować to jak odpoczywać po obiadku... Błogo. Dobra praca i stanowisko? Trzeba mieć plecy w hucie, a najlepiej u samej glownej kadrowej lub jej znajomych. Kierownik zakładu niby sympatyczny, ale to pozory. (usunięte przez administratora) Uwielbia politykować i w sumie zdarzyło mu się wyzywać ludzi, którzy mają inne poglądy. Fajnie tam pracować w weekendy i na nockach, bo nikt z kierownictwa nie głosi tez, że których sam nie rozumie. Warsztat pracuje chyba mobilnie. Łysy i kret to sami sobie mistrzami w udawaniu jak pracować. Podobno ciągle walczą o podwyżki, a żeby motywacja do szybszego klikania w nowym smartfonie była. Na plus atmosfera na produkcji, na minus kierownictwo i fakt że kadry przenieśli do centrali, bo E. Zawsze starannie wszystko wyjaśniła...

Pracownik Nowy wpis
@Doktor

Czuć na odległość była koleżankę z magazynu. Kochanie pilnuj, aby w Dzialdowie wody nie zabrakło, a HPP się nie martw, damy sobie radę beż Ciebie. Bye

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Heinz Plastics Polska kandydat na stanowisko TECHNOLOG TERMOFORMOWANIA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Filip

Może kiedyś nie było wszystko dobrze ale ważne, że teraz jest to dobry pracodawca a praca w dobrej atmosferze to przyjemność.

Ile jest zmian w Heinz Plastics Polska?

M

york

no dotyczy tej firmy ale nie dali mnie odpowiedzi wiec wsiadlem w pociag i kierunek ciechanow tam mam prace i jak wspominalem to tez cedrob ludzi potrzebuje oglaszaja sie w necie a i wsrod ludzi co pracuje to mowia tak jak wdzialdowie eniema to szuka sie dalej milego dnia cial

Hanna

@taki tam możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy w Heinz Plastics Polska? Jak wygląda atmosfera i relacje pracownicze? Czy kandydat do pracy może liczyć od pierwszych dni na umowę o pracę? Czy poleciłbyś pracę w Heinz Plastics Polska osobom na początku swojej kariery zawodowej?

york
@Hanna

skladalem x razy cv do huty szkla dzialdowo nie odpowiedzili mni ewiec w ciechamowie mam prace mam na godzine 20zl brutto miesiac to netto 2560zl tyle na konto mnie wplyawa ale cedrob szuka ludzi na produkcje i oferuja 4600zl brutto tel 795133062 236950479

@york

Przepraszam, ale słabo rozumiem Twój wpis. Mam przez to rozumieć, że firma Heinz Plastics Polska poszukuje pracowników produkcyjnych? Czy może Twoja wypowiedź dotyczy innej firmy? Pamiętaj, że w tym wątku wolno wypowiadać się tylko o firmie, której ten wątek dotyczy.

Niki

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto starać się ?

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

taki tam
@Wiktor

Tak w 2HD, z tego co wiem potrzebą pracowników.

nikon

nie wierzę @sanio, w Polsce tak się nie płaci, szczególnie w takich firmach jak Heinz. Nie przesadzajmy, normalnie prokuratura by się tym dawno zajęła. Bo taki zarobek to nawet na PIP za dużo.. Zwłaszcza, że jesteś jedyną tutaj osobą, która rzuca taką stawką.

@sanio

co za bzdury odpisujesz ojciec jednego syna to mnie mowil co w tej firmie pracuje a 2 taka firma co pewne 700zl placi na miesiac to krymar ilowo osada corka tam pracowala i taka pesje miesieczna otrzymywala wiec co facet za bzdury komentujesz corka obecnie w wipasz mlawa pracuje ma na reke 2100zl 3 x tyle co krewetki ruskie do krewetek przyjada miesiac i odjada bo panie za takie pieniadze to i na ukrainie zarobie a ty o dzialdoskiej firmie odpidujesz ze takiego miesiecznego zarobku to nie ma a jednak jest ten chlopak sie zwolnil pojechal do norwegi stary byl u mnie obecnie sobie chwali 12 tys miesiecznie zarabia zadowolony jest jeszcze jedno maszyny jakie sa w zakladzie musza miec certyfikat ce dozur techniczny oraz normy iso takie wymogi unni sa wiec zadna z maszyn takiego czegos nie ma inspektorzy utd z olsztyna w krotce zajada bo juz do malych zakladzikow zajezdzaja jak nie ma cemaszyna kierunek zlaom llikwiduja wszystko ce to bardzo kosztowny znak szykujcie sie na kuronia lub torba i za granice kraju

@sanio

szukalem pracy tu i tam wziólem torbe na plecy wsiadlem w busa jierunek niemcy mam tam prace 1500e netto do reki i 152 godziny miesiecznie pracuje na zycie wydam 250e i 150 e hotel pracowwniczy zadowolony jestem polecam innym niech sie odwaza jechac spawaczy na mig potrzeba elektrukow slusarzy tokarzy manualnych oraz cnc roboty jest w brud nie bójcie sie zachodu ubezpieczenie w aok leci i czego szukac

@nikon

Nikon co Ci zalezy zatrudnij sie tam na miesiac dwa to zobaczysz od podszewki jak pracuje sie w Niemieckim (usunięte przez administratora) i jak marnie placa tylko zatrudnij sie na produkcje lub automaty. Gwarantuje Ci ze bardzo dlugo pozostaniesz w zdziwieniu. Chociaż teraz od Nowego roku odrobinke podniesli to i tak nędza.

@nikon

oj nie przesadzaj ja w hucie u was nie pracuje tylko top co ojciec jednego chlopaka mnie mowil zreszta w dzialdowie ja sobie nie zalatwie pracy niewidzialem dlaczego bo juz w latach 1980 skladalem i do tos i do techmor to metalowiec awangarda i damy odpowiedz wiec po kilku latach sie dowiedzialem o pewnych sprawach 100letnich na ternie dzialdowa historia zywa no no i nie mam zamiaru podejmowac pracy umikam dzialdowa a co do zarobkow to jest inne mijsce co maja bite co miesiac pewne 700zl wiec krymar to taka firma cora tam pracowala i wiecej nie miala poszla do mlawy pracowac do reki ma 2450zl nie zarzucaj mnie ze takich plac nie ma ba sa i wieksz eplace syn kolegi co u was w hucie pracuje on skonczyl info pracuje w gdansku ma 18tes miesiecznie no jes roznica robol tyle a gryzi piorek ho ho no i co ja w niemczech poprzez agencje pracuje i mam 1300euro i miesiecznie pracuje tyklo 152 godziny w piatek do gdz 11,45 nie tyram tak jak w polsce i mal o i malo az wstyd mnie jest za ten kraj polski kapitelizm obluda

Kasia2501

Witam czy w tej firmie jest 8zl na godzine , i czy za nocki jest wiecej kasy?

Władysław Jagiełło to się pewnie w grobie przewraca, że znowu w Działdowie są Niemcy i to przy ulicy od jego imienia i nazwiska. Działdowo - zamek (krzyżacki), "cepeenek", kilka ulic na krzyż, i niemiecka fabryka butelek.

Hq

Nie polecam

Hanna

@sanio ale mówisz o poszukiwaniu pracy "na własną rękę", tak? Czy próbowałeś szukać pracy w Heinz Plastics Polska, a może jesteś byłym pracownikiem tej firmy? Opowiedz nam, co łączy Cię z firmą.

sanio

byl u mnie osobnik co jego syn w tym plastyku pracuje 800zl na miesiac otrzymal ojciec jego jest w ku r wiony bo nawet tej minimalnej nie ma po co tam chodzi do pracy a ty tu facet tak zachwalasz no zaklad troche lepszy od krymaru bo tam pewne 700zl miesiecznie a tu 800zl o polski biznes ludzie powinni d u p e wipiac znaja jezyki angelski niemiecki za odra mnostwo jest pracy 1500e ma na miesiac pojedzie dalej przekroczy nawet 3000euro i czego tu szukac w austri szwajcarii tez dobrze placa kraje zachodnie ksztaltowaly sie 70lat zyja lepiej nie w stresie za 800zl tu jest w polsce dziki kapitalizm i nadal ciemnote ludziom wciskajaza duzo administracji za duzo rencistow wkurza mnie troche to ze komisja lekarska w grupie kilku lekarzy przyznaje rente z chwila otrzymania gosciowa podejmuje prace i jeden lekarz podpisuje zdolnosc do pracy przekreslajac automatycznie komisje lekarska i takiemu renciscie zaklad da 800zl plus renta ma 1500 to nie powinno byc chory wypadles z rynku pracy lecz sie i 2 sprawa przy takiej komputaryzacji jest mocno rozbudowana administracja w kazdym biurze mnostwo siedzi ludzi nei produktywnych pobieraja gaze po 3000zl albo i wiecej a ten robal 800zl nie nie ito ma byc dobrze w kraju stara zasada nie rabotajesz nie kuszajesz w niemczech administracja jest ograniczona praca praca fizyczna to daje pieniadze bylem w banku w niemczech sa 3 automaty bankowe jeden do sprawdzienia stanu konta 2 do pobrania pieniedzi z konta i operacje rachunkowe 3 automat do przelewu na inne konto tam kolejek nie ma to funkcjonuje jest 1 osoba dyzurujaca obok w pomieszczeniu jak kto ma jakie problemy ona wszystko zalatwia ja dobrze jezyka neiznam i zalatwilem jestem zadowolony pytanie mam kiedy ten chochol komunistyczny w polsce zniknie powroci normalnosc i beda placic nie 800zl a prezasi po 12000zl i administracja wysmienite gaze pobierac a robol niewolnikiem wlasnego zycia

łowca B.

Witam, czy to prawda, że szykują się nowe inwestycje? Nowy zakład. Warto do was aplikować?

nie wypisujcie tego co oczywiste , a róbcie coś z tym UWAGA to dobry pomysł

To co tam się dzieję to powino być opisane w gazecie i brak uwagi żeby przyjechała ale to da się zrobić już nie długo co nie kturzy pracownicy z brygad zapomnieli co robili na początu a co teraz robią płakać się chcę.Ta firma śmiechu warte

bylypracownik

Ludzie niszcza i ponizaja sie nawzajem ,kierownictwo ZK ma parobow gdzieś,jedna wielka mafia ,8 h bez przerw a główne Kierownictwo mimo skarg nic z tym nie robi.Pomijac wyplate sa ta prace gdzie nie dlugo na tasmach beda staly 3soby to atmosfera na zmianach tragiczna ..STRZESZCIE SIE LUDZIE HUTY!OBÓZ PRACY .Beda robic tylko CI z kredytami albo rodzina na utrzymaniu bo boja sie ,ze innej pracy nie znajda. swiadczy o tym liczba osob zwalniajacych sie(rowniez tych pracujacych parenascie lat) juz nie wspominajac o tych ,ktorzy gdy maja mozliwosc przejscia na hale na lepsza umowe odrazu dziekuja firmie za wspolprace.Jesli odejda Ci,ktorzy dlugo pracuja i CHCA PRACOWAC (a nie maja sily psychicznie wytrzymac)a nastepni nie chca przyjsc cIekawe kto bedzie pracowal...Coraz wiecej zwolnien lekarskich od Lekarzy Specjalistow czyt.Psychiatrow tez nie daja do myslenia.KOTROLE KONTROLE jeszcze RAZ RZETELNE KONTROLE i sprawdzenie jak sie pracuje od strony pracownikow produkcji TYLKO ICH URATUJA.

Zostaw merytoryczną opinię o Heinz Plastics Polska - Działdowo

• Jak się pracuje w Heinz Plastics Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heinz Plastics Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Heinz Plastics Polska