Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Klient

Niepełnosprawni ludzie bez kompetencji i odpowiedniego wyszkolenia w zawodzie pracownika ochrony. Przy następnym przetargu już im podziękujemy.

Komando

Witam czy jak posiadam schorzenie specjalne lecze się na depresję mam 3 grupę specjalną to mam tam szanse na zatrudnienie w Jarexd

ochrona 444
@Komando

Daj sobie spokój bo pracując w tej firmie z depresji zrobi ci się choroba psychiczna z agresją jarexs to oszu..ci będą cię cieli na wszystkim co można a robić będziesz 250-300 godzin za najniższą

Halina
@ochrona 444

Piszesz, że będą cieli na wszystkim. Co masz dokładnie na myśli? Wspominasz, że będzie się wyrabiało nawet i 300 godzin. Rozumiem, że wliczasz w to dodatkowe nadgodziny. Nie są one płatne skoro płacona jest najniższa krajowa?

ochrona 444
@Halina

Zależy przy jakim oddziale robisz akurat Toruń to porażka pracujemy w 3 na całodobowym jedna umowa o pracę nadgodzin 70 średnio miesięcznie za które wolnego nie niema bo jest nas za mało a zleceniówki niechcą dać na nadgodziny

jaek44

Może i płacą na czas i dają ciuchy ale (usunięte przez administratora) na urlopach mnie okradli z 8 dni urlopu tekst koordynatora jak chcesz robić dalej to siedź cicho praca po 200-240 godzin w miesiącu w 3 na obiekcie całodobowym od cholery nadgodzin za które nie płacą bo niechcą dać dodatkowo zlecenie typowe (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie ludzi żeby kierownictwo w Toruniu mogła co roku prywatnym samolotem latać na Majorkę nie polecam oddział Toruń

Rafałp

Witam zatrudniłem się w firmie jarexs ,jest to pierwsza firma ochrony która zrobiła duże wrażenie na mnie a robiłem już w dużo innych.Jarexs dba o pracownika mundur, dojazdówka ,za badanie odrenki dostęm kasę kierownictwo super można dorobić na nadgodzinach dodatkowa zleceniówka .

Monia
@Rafałp

Rafał gdzie tak jest? Opowiedz nam jesteśmy ciekawi . Pozdrawiam

Andzia
@Rafałp

Ciekawe kiedy?

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
janekD ochrona

Firma cwaniacka dostałem 3 umowy krótkie na czas określony a 4 umowę dali przez jakomś firmę co świadczy dla nich usługi work serwis bo musieli by dać 4na czas nieokreślony w jarexs jedno co dobre to pensja na czas

Ochroniarz

Praca w Jarexie to kpina , prosze o wymiane kordynatora Rogowskiego i innych mocherów . P.Basiu pani zmieni prace w Konsalnet panią docenią nie jak w tym Jarexie banda złodzieji i cwaniaków...

Koledzy ochrony Jarexs
@Ochroniarz

Rogowski zapomniał jak właśnie ta pani która każe gnębić i nie broni biega na każde pana zawołanie .Pełni służby po 49,28,36 godz.Na Wineberg pieszo biegnie i na Sportexs .Z uśmiechem na każde zawołanie.To pan kazał a gnębić.Ochroniarzu z Adresu co teraz jesteś cwaniaczku na Semmelrocku i ustawiasz ludzi.Siebie ustaw.Niech Rogowski powie,że wszędzie Ciebie wyrzucili.Do kobiet fikasz.Swoja babę sobie w domu ustaw.Rogowski obudź się masz mądrych ludzi,a żubrów bardziej cenisz.Jarexs to banda.Pracowałem to wiem.Ta kobieta dużo pracy za innych robiła.Chciała się zwolnić.To się nie zgodziłeś.A koledzy gnębią ją ,aby sama odeszła.Jako koordynator zapoznaj się co przepisy BHP mówią o mobbingu w pracy.Otwórz oczy Rogowski

DORKAS
@Ochroniarz

PEWNO MU PODPADŁEŚ, A TO KONSEKWENTNY KOORDYNATOR. MOCHEREM W ŻYCIU NIE BYŁ I NIE ZAMIERZA BYĆ.

Jarexs Plus

Dyrektorze w Legnicy możemy pracować na umowy i dodatkowo na zlecenia.Abys dał Nam zarobić i pomyślał o zwrotach za dojazdy .Niech będzie po 200 ale dla każdego bez wyjątków.Aby Ci co dojeżdżają mieli pensję na czysto.Wszystko drożeje więc zrozum swoich pracowników.Mozemy pracować po 240-300 godz.Abys Nam zapłacił.Żebysmy wiedzieli za co robimy.

Zdzisław
@Jarexs Plus

Dyrekcja podniosła od lutego dojazdówkę z kwoty 300zl na 500zł.Otrzymuje ja każdy kto ma samochód.I tutaj powstał głośny konflikt i zgrzyty między pracownikami.A mianowicie jest to niesprawiedliwe.Bo są pracownicy którzy np dojeżdżają 10 km.Maja auto ich bilet np MDK kosztuje przykładowo 5zł.Mają auto i dostaną kwotę 500zł.Mamy też pracowników ktœrych dojazd do pracy jest 130 km.Bilet kosztuje 30 zł na jedną służbę i nie otrzymają dojazdówki.Bo nie mają samochodu.Panie Dyrektorze niech weżmie Pan to pod uwagę.Bo tak być nie powinno.Wysyłając pracownika na obiekt pan wie gdzie mieszka i gdzie go wysyła na służbę.Zgrzyty między pracownikami powstają bo kwota 500zł to już duża kwota.Dajaca pracownikowi 6 tys.rocznie.Zatrudnia Pan koordynatorów,którzy są naszymi kierownikami.Ustalają grafiki i wiedza,na jaki obiekt i jak daleko się on znajduje wysyłają pracownika.Nie mamy z Panem możliwości zebrań i wypowiedzenia za i przeciw . Dlaczego jeden pracownik pracuję blisko domu i ma dojazdówkę,drugi musi dojechać daleko na swój koszt.Jeden ma auto drugi nie ma.Prosimy Pana ,aby Pan coś dla Nas zrobił.Pracujemy dla Pana.Dlaczego jeden ma ponosić koszty ,a drugi ma całe wynagrodzenie dla siebie.Bo powie koordynatorowi,że tam nie pojedzie i koniec.

@Zdzisław

Zdzisław a wyjasnij mi prosze skąd ty wiesz że podniesli do 500 zł skoro za luty dojazdówke dostaniemy w marcu? Troche ten wpis jest dziwny, tak ja dostaje tez dojazdówke ale za luty dostane w marcu, to jak to jest Zdzisław

@Zdzisław

Aby dostać miesięczny zwrot dojazdów w Jarexsie musisz być właścicielem lub współwłaścicielem auta.Mozesz też wystąpić z wnioskiem do Dyrektora przedstawiającym swoją sytuację.Pefron daje dofinansowania do zwrotów za dojazdy .Jednak z każdą osobą jest inaczej orzeczenie umiarkowane i znaczne a także symbol ruchowy 05 R pracodawca napewno dostanie zwrot z Pefronu.Abys mógł z niego skorzystać musisz mieć podpisaną umowę o pracę z pracodawcą.Wtedy on zwraca się do Pefronu musi opłacić ZUS itd przedstawić Twoje orzeczenie .Ty musisz złożyć o takie dofinansowanie wniosek do pracodawcy .Aby go złożyć poproś go o druk.Dofinansowanie otrzymujesz za miesiąc przepracowany.Jezeli np byłeś na chorobowym.Pracodawca pomniejszy tą kwotę o nieobecne w pracy dni.Aby pracodawca otrzymał dofinansowania dojazdów z Pefron.Musi mieć status .Zakładu pracy Chronionej.Osoba z narządem ruchu i z trudnościami w poruszaniu się napewno otrzyma takie dofinansowanie.Jednak na niektóre schorzenia czyli Symbole .Pracodawca nie otrzyma takiego dofinansowania.Kazda chorobą ,symbol,schorzenia itd to różne dofinansowania.Pomimo tego ,że wykonują państwo taką samą pracę.To samo dotyczy zwrotu za leki.Jeden otrzyma ,drugi nie.Wszystko zależy od orzeczeń,chorób itd.Mozna mieć ,auto lub skuter wtedy otrzymają państwo zwrot za dojazdy.Liczy się też ilość km do pracy.To powinien pracodawca wziaść pod uwagę

Pracujący

Jak ktoś kładzie L4 na złość kierownikowi to powinien się zastanowić czy chce pracować, później dziwicie się że grafik jest zmieniany 10 razy w miesiącu. Dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci . Jak robić byle się nie narobić A dużo mieć. Prosić o nocne zmiany byle się dobrze wyspać nie posprzątać po sobie bo po co .

Zbyszek
@Pracujący

Nocne zmiany w Jarexs ma każdy.Nie musi o nie prosić.Słuzba 24 daje 8 godz nocnych na każdej służbie.Jeden choruje drugi nie.To ,że Kierownik zmienia grafik .To nie jego wina.Ustala Go wcześniej.Kazdy dzień wolny o który zgłosisz mu do 20 każdego miesiąca.Poprzedzajacego robienie grafiku zawsze masz wolny.Kierownik nigdy z tym nie robi problemu.Jezeli ktoś pójdzie na L4 musi jak najszybciej znaleźć zmiennika.Czasami komuś nagle wypadnie coś niespodziewanego lub nieplanowanego.Dzwoni do kierownika .Zawsze dostaje wolne.Zmiana grafiku nie jest robiona ,bo on ma taki kaprys.Ma zadanie ,aby obiekt był obstawiony.Więc zmienia grafik.To jego praca.

@Pracujący

Dobrze wiemy kto sprząta obiekt.I co za to ma..Zamiast dyskutować sam złap miotłę,szmatę i posprzątaj.A jak nie pracuj w syfie.Jak tak lubisz.

Lechu
@Pracujący

A na jakim obiekcie Jarexsu można pracować i się nie narobić.?-Bo na każdym jest zapiernicz.I to całą dobę.Jak byście ludziom dawali co Firma powinna dać .To by się nie kłócili.Firma łaski nie robi Wysyła na obiekty to niech daje na dojazdy.W końcu Ci ludzie na Firmę pracują.

Kazik
@Zdzisław

130km i nie ma zwrotu za dojazd? .To gdzie kasa z Pefronu idzie w takim razie?Odezwać się nie może .Proste próbują zamknąć gadanie.Bo Dyrektor Jarexsu zacznie ich kontrolować!!!Kierownicy gdzie macie kasę na dojazdy dla wszystkich?Skoro Pefronu dał.A pracownik nie dostał!i to by jeden ...To wiadomo o co chodzi...Pefronu powinien kontrolę wysyłać i sprawdzać.

@Jarexs Plus

Chłopie mineły już te czasy żeby robić po 300 godzin, szanujmy się i pisz w swoim imieniu ze mozesz roboc po 240-300 godzin, bo większosc zatrudnionych nie chce i nie musi, czasy sie zmieniły

Jurek
@Pracujący

A co my takiego mamy?Jakie proszenie o nocne zmiany.Jak w Jarexs każdy ma nocne zmiany na każdej 24 godz służbie.Wybacz ,ale mamy co robić od wejścia do wyjścia na dyżur.Kierownik ma prawo zmienić grafik tyle razy ile chce

@Jurek

Nie każdy pracuje 24h więc zastanów się co piszesz kolego, każdy pracuje po tyle godzin ile się zgodził a norma w każdym miesiącu jest inna

Jurek
@Izy

Przy grafiku u góry po prawej stronie masz wyszczególnioną ilość miesięcznych godzin.Czy wiesz dlaczego są one co miesiąc inne!-Bo to Pefronu informuje ile możesz przepracować w Jarexs w tym miesiącu.Jako osoba .Mniepełnosprawna.Oni kierownika.A on na tej podstawie robi grafik.Pracujemy też 12 godz,16godz w zależności od obiektu.Jednak prawie na każdym masz godz nocne.Liczone 22-6.

@Lechu

Na Moim obiekcie dobrze mi się pracuje .Szkoda,że Jarexs nie daje wszystkim dojazdówki.Bo my wszyscy uważamy ,że jeżeli Firma każe Nam dojeżdżać.Powinna nam zwracać na dojazdy tyle ile na nie wydajemy.Sprawiedliwie każdemu pracownikowi.Albo dając obiekty blisko zamieszkania.Jedni mają auto ,drudzy nie.I chore ,aby kupować auto tylko po to ,aby mieć dojazdówkę.Jeżeli bilety kosztują taniej.

@Jurek

Każdy miesiąc ma inną normę do przepracowania po co (usunięte przez administratora) piszesz że pefron informuje. Ciężko wyliczyć dni pracujące? Bez pefronu Ci mogę wyliczyć jak potrzebujesz

Tak rzeczywiście 12stki od 7do 19 to godziny nocne ha ha szkoda gadać

Jack
@Michał

A ciekaw jestem z czego wyssałeś te bzdury???

@Michał

Osoba o trudnościach z poruszaniem się jest ochroniarzem? Może w końcu to temat dla prokuratora powinien być?

@Mgr

Puknij się w głowę.Jarexs to Firma zatrudniająca niepełnosprawnych.Ludzie cieszą, się ,że mają pracę.Dla takich ludzi szacunek.Bo chorzy idą do pracy.I nie narzekają.Cieszą się że będą mieli na utrzymanie.A mogliby udać się do Miodu.Nie chcą żebrać.Tylko sami pracują .Aby żyć!!!!!Szacun dla Dyrektora Jarexsu ,że takich zatrudnia.

@Piotr

Czy słyszał pan o czymś takim jak zdolność psychofizyczna do wykonywania zawodu? Jak ja mam powierzyć bezpieczeństwo osób i mienia osobie niedołężnej? Wy się tylko nazywacie firmą ochrony i na tym koniec.

Herold
@Mgr

Chłopie odpuść, pomyliłeś adresy. To jedna z firm zatrudniających ślepych i kulawych cieciów do budki przy szlabanie nie jakaś ochrona. Kup sobie psy i o nie dbaj to więcej upilnują.

@Zdzisław

O dofinansowanie mogą się również ubiegać osoby dojeżdżające środkami publicznymi, aby starać się o takie dofinansowanie potrzeba: bilet miesięczny imienny oraz oryginał faktury, wystawiony na pracownika.

Kapusta
@Jarexs Plus

Najgorsze jest, że w tym kraju zaczęto tworzyć tzw. Zakłady Pracy Chronionej,(usunięte przez administratora). Prości ludzie zapychaja za 2600 a "góra " Czerpie zyski.

DORKAS
@Zdzisław

LUDZIE CO WY ZA GŁUPOTY PISZECIE .DOJAZDÓWKA JEST OD ODLEGŁOŚCI DO PRACY W KM. LICZONA, A NIE OD WASZYCH DOMYSŁÓW. NAJPIERW TRZEBA SIE DOINFORMOWAC W ZeFRON , A POTEM PISAĆ BZDURY .... JA DOSTAJE DOJAZDÓWKE ,ALE NIE KAZDY DOSTANIE TYLE SAMO. LICZY SIE ODLEGŁOŚĆ ...

Silka

Legnica piekne miasto ,kiedyś nazywana Mała Moskwa. A firma takie byle jaka.

robi44

Firma oszukuję na godzinach nie płacą za nadgodziny a każą robić po 200 lub więcej godzin a wolnego nie ma jak wziąsć bo niema więcej ludzi bo biorą tylko z grupami a ich już limit się już skończył okres rozliczeniowy 3 miesiące a nadgodziny są dalej jak były sprawa dla inspekcji pracy.

@robi44

Nigdy nieplacili nadgodzin za to mamy wolne , wypłata na czas. Kto chce pracować to będzie pracował. Kto nie chce ten wymyśla.

starszy chorąży- inspektor
@robi44

Jak kierownik koordynatorów J.K koperty w łapę nie dostanie, to tak zmiany rozpisze, że możesz 10 nocek z rzędu zapychać. Szef środkami firmy za wędlinki i jajuszka płaci - no to się przecież opłaci!!! Trzeba przecież wielopokoleniowe rodziny w środki czystości zaopatrzyć- najwyżej na obiektach zabraknie. Firma pokryje. Biedni, naiwni, chorzy ludzie zapierniczacie na pseudo kierowników, brygadzistów, menadżerów-(usunięte przez administratora) MO!!!

Maciej

Bardzo dobra i uczciwa firma. Polecam wszystkim. Oddział Wałbrzych.

Panama
@Maciej

Chłopie co cię skłoniło do takiej opini ,czyż byś dostał premię świąteczną od kierownika ,a może jesteś świeżym pracownikiem ..Popracujesz trochę dłużej ,oczywiście jak wytrzymasz to wtedy pogadamy.

Maciek
@Panama

Robiłem na umówię zlecenie i spodobało mi się to że wystawiają rachunek za miesiąc przepracowany w imieniu pracownika oraz PIT szybko przyszedł, składki odprowadzone. Wynagrodzenie przychodziło na czas. Miła kadrowa. Żadnych wad. Ciuchy odpowiedniej jakości.

Ryzykant
@Maciej

Nie polecam najgorsza firma w której pracuje czekam do przetargu imam nadzieję że przegrają z kretesem. Obiekt ok, ludzie ok, tylko kierownictwo to zwykłe bufony zadufane i zapatrzone w siebie jak by wszystkie rozumy pożądali a pracownika mają za nic.

Feliks Nych
@Ryzykant

Zgadzam się, banda (usunięte przez administratora). Połowa z tych, którzy w biurach siedzi nawet matury nie ma, ale wielcy kierownicy. Ludzie chorzy pracują za 2600 brutto, proszą o dojazdówki, ale nikt nie wie ile bufony- dyrektorzy zyskują. Co więcej jak nie robisz tak, jak ci paluchem pokazują, jazda!! W Bytomiu to taki dyro sobie bratanicę zatrudnił i zrobił z niej wielką brygadzistkę. Baba zdrowa bez grupy i pozbawiła pracy człowieka , który miał I grupę inwalidzką. Wszystko było ok dopóty siedział cicho. Jak się zaczął o swoje upominać to szef jego "ojcem" przestał być. Dla rodzinki wszystko można- auto służbowe, nagrody dla pracowników bratanicy, aby tylko dobra była i cieszyła się uznaniem. (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca JAREXS organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Heniek

A możesz określić jaki rodzaj kompetencji ma to być?

Nie spotkałem się z czymś takim

Venom

Jedyne czego chce taka firma to okazanie jak najwyższego stopnia niepełnosprawności. Szkoleń żadnych nie ma, ponieważ i tak na danym obiekcie starsi pracownicy wskażą komu wydawać klucze, otwierać bramy, lub gdzie spać w nocy. Szkolenia są organizowane tylko poprzez firmy profesjonalne, czyli nie w Polsce:)))

Koleszka

Ile wynosi dojazdowka miasta do miasta? I kwota godzina jeśli posiadam umowę o pracę i 17h/brutto? Pozdrawiam i pozytywne mam zdanie jeśli chodzi o firmę jarexs :) pozdrawiam

@Koleszka

Dofinansowanie do dojazdów wynosi 500zł.Płatne w dniu wynagrodzenia .17 zł brutto to zlecenie.Na umowie o pracę masz kwotę brutto.

koleszka

a ile wychodzi 17zl brutto na umowe o prace? w firmie

Leszek
@koleszka

Na umowę o pracę masz pensję stałą.Różnica może być w dodatku za służy tzw nocne, który wynosi 20& za każdą nockę.Liczy się tak 24 godz służby to od 22-6 rano czyli 8 godz 20& dodatku za godziny nocne.Plusy to umowa o pracę,która jest korzystniejsza od umowy zlecenia.

@Piotr

500 zł to maksymalna kwota dofinansowania uzależniona od ilości kilometrów do i z pracy :)

elemele

Firma nie dba o nic nie mają pojęcia o niczym patologia społeczna Legnica Polkowice ukrywają wszystko i zabierają nie polecam się tam przyjmować trzeba być w desperacji okradną Cię z każdej możliwej godz BHP po roku dopiero udziela urlopu nie masz

Oleole

Nie polecam tej firmy są oszustami bo podpisałem zawarcie umowy i byłem na postojowym i nie chcą wypłacić mi postojowego i jeszcze kłamią że nie podpisałem umowy a umowa została podpisana u kordynatora w aucie

@Oleole

Jakie postojowe ? Pierwsze słyszę

Nie posiadam
@Oleole

Miałem dokładnie tak samo. Pracowałem tam 8 lat i nagle dostałem wypowiedzenie. To miał być ich stały myk, miano mnie przenieść do Jarexsu + ale już miesiąc czekam na jakiś obiekt do ochraniania. To jest bardzo cwaniacka i nieuczciwa firemka.

Co jaki okres czasu w JAREXS można ubiegać się o podwyżkę?

Mgr

Chyba jak im pokażesz grupę na ślepotę lub choroby psychiczne- wówczas zarobią na tobie najwięcej, co jest credo funkcjonowania takich firm.

Bo

Nawet co dzień można ubiegać sie o podwyzkę. Powodzenia.

Ochrona

Możesz się ubiegać ale zapomnij ze dostaniesz omijać szerokim łukiem ta niby firmy

Artur

Pracuje ktoś w tej firmie w Legnicy?. Jak to wygląda możecie napisać?. Dziękuję.

Omijajcie szerokim łukiem!!!To co obiecują czyli: podwyżki- mija się z prawda ubrania najgorszej jakości

Nikt Ciebie na siłę nie trzyma!A podwyżkę dostaliśmy już za styczeń.Plus podwyżkę dojazdówki.Ubrania są nowe.Ciepłe polary,spodnie,koszule ,buty . Firma się stara.Jak widać nie wszystkich idzie zadowolić.

????

Jarexs Plus to dobra Firma Ochrony.Ubrania dostajesz,pensję na czas.Umowa o pracę Tylko mogli by zadbać o socjal dla wszystkich i podwyższyć trochę ponad minimalną.

@????

Za mało dla Nich by było.Dla nich wszystko.Tych na stołeczkach .A dla Nas nic.

@Izy

A Ty co się podszywasz pod kogos (usunięte przez administratora)boisz się swojego nazwiska albo imienia napisać I używasz mojego. Oczerniać jest kogoś łatwo ale pod kogos ksywą

Jack
@????

Biedny człowieczku to dla ubrań poszedłeś do pracy???? Żałosne.

@Jack

Ty coś brałeś?Sam jesteś biedny bo głupi.Za swoją pracę każdy pracownik Jarexs i Jarexs Plus ma wynagrodzenie.Umundurowanie to wizerunek Firmy Jarexs.W każdej Firmie Ochrony ochrona chodzi do pracy w ubraniach służbowych.To norma.

Jarexs Plus

Bardzo dobra Firma .Pracuję i w dobie koronovirusa liczy się to,że mamy pracę i pieniądze na czas.Nie ma co narzekać

mad

Firma dobra nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS