Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w JAREXS?

Żakary

Dyrekcja bardzo dba o pracownika. Zatrudnia niepełnosprawnego który śpi na stojąco i na tej samej zmianie sprawnego który musi pracować za siebie i jeszcze kolegę.

Zdechlak

Pytam tak z ciekawości bo już nie jestem pracownikiem czy ktoś kiedyś wogule dostał jakąś kasę czyli gruszkę?

Żakary

Bardzo duża rotacja pracowników. Głównie przyjmują do pracy z niepełnosprawnością intelktualną,nie interesują się warunkami pracy na obiektach bo uważają ,że za to odpowiada właściciekl obiektu , wszystko trzeba wyprosić :urlopy ,ubrania itp .Brak nadgodzin za to jest umowa zlecenie .Źle patrzą na chorobowe pracownika bo wtedy nie mają dotacji z PFRON .Praca po 24 godz na dobę ,ochroniarz u nich to przynieś, wynieś ,pozamiataj za najniższe stawki płacowe .Szefostwo lokalne skłóca pracowników zgodnie z zasadą dziel i rządź. Firma nie rozwojowa

JeBMara

Jarexs placi za nadgodziny kolega dostal 3200 a 2 kolega 4200zawsze trzeba sie dogadac z kierownikiem czy kordynatorem!!!! Najlepsza firma Solid czy Past to sie nie umywa do Jarexu

Miki
@JeBMara

Gdzie tak jest????? Bo w Topoli koło Chojnic, co się dowiedziałem dalej zatrudniają dodatkowych ludzi by wybierali nadgodziny innym, by tylko nie płacić za nadgodziny

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zorro

Bardzo fajnie się pracowało w Topoli, była miła atmosfera, pan Mariusz zawsze był pod telefonem i zawsze pomagał jak czegoś nie wiedziałem , wypłata na czas, umundurowanie dali. Ci co tak krytykują posterunek w Topoli to pewnie są ci co tak zniechęcali mnie do pracy i na wszystkich negatywne opinie mówili mi . Tylko jedno zastrzeżenie mam, przy rozmowie wstępnej obiecywali wczasy pod gruszą, płatne nadgodziny i tutaj było jedno wielkie KŁAMSTWO, bo za nadgodziny nie płacą i wczasy pod gruszą nie ma jak obiecywali na początku. Obecnie pracuję w innej firmie ochroniarskiej gdzie dodatkowo płacą za nadgodziny i są wczasy pod gruszą.

polcom ochrona 1
@Zorro

Co za brednie miła atmosfera śmiechu warte,kto tam pracował to wie jak było (usunięte przez administratora) , kłótnie,i wzajemne obrabianie a winę za to ponosił -prawa ręka .

Darumiak
@Zorro

Kilka osób, którzy pracowali w Topoli mogą potwierdzić panujący (usunięte przez administratora) w ochronie, z powodu kaprysu pana M. także pańska opinia o "prawej ręce" nie do końca jest zgodna z rzeczywistością.

Jan
@Zorro

Jestem na emeryturze, mam 70 lat i znaczny stopień niepełnosprawności. Moje pytanie : czy miałbym szansę na zatrudnienie w firmie Jarexs na obiekcie w Topoli ? Jeśli tak, to skim miałbym się skontaktować.

Były pracownik polcom
@Jan

Daj sobie spokój z polcomem tam trzeba być zdolnym zdrowym z grupą jeden obchód to 1 kilometr razy 6 co 2 godziny kontrole pracowników obowiązkowe torby i pomiar alkomatem wykończysz się a do tego inni stali wyrzeracze będą się z ciebie naśmiewać i kapować do koordynatora ciesz się że jesteś emerytem bo tam cię wykończą psychicznie i fizycznie

P
@Jan

Nie

Zdechlak

Tak jak pisałem wypłata na czas mundur jakiś tam też. Ktoś pisał o mydłach no też ale takie że tylko kibel dezynfekować a nie myć się tym. A taka też jest prawda że może by było inaczej w tych firmach gdyby nie emeryci i renciści co na każde warunki się zgodzą aby tylko parę groszy zarobić. Oni wszystko psują. Jak masz rentę to znaczy że chory jesteś i nie możesz pracować to lecz się i siedź w domu. Ty z emeryturą czy już nie dość pracy . Weź pod rękę to co tam w domu masz i idź na spacer a nie do roboty. Tym też bym się zajął. Tu niby chory renta a pracuje coś nie tak. Dajcie mi tą kasę co dostają co miesiąc za nas i siedzę w domu. Biorę ogródek uprawiam warzywa gotuję zupę z warzyw i robię sałatkę i przeżyje. Starą pod rękę i byłby czas pożyć. Nabijają kieszenie im a my chorzy więcej musimy wytrzymać niż zdrowi. Temat rzeka.

Zdechlak

Z tych firm w których pracowałem to chociaż w jarexsie na obiektach jest ciepło. Opiszę wam pewną firmę w Legnicy gdzie robiłem pilnując budowy . Zima mróz a ja w małym kempingu przyczepie nie ocieplonej . Grzejnik ich nie dawał rady woziłem swój zresztą jak wodę bo też nie przywozili. Kiedy przychodziłem na 16 godzin chciałem nalać wody do szklanki to gdy tylko dotknela szklanki odrazu zamarzała. Krzesełko drewniane ale takie jak pamiętacie z 1 klasy podstawówki. 16 godzin w takich warunkach a ogłaszają się że dbają o pracownika. Opisana praca nie dotyczy Jarexsu bo tutaj chociaż ciepło było. Ja czytając ogłoszenia tych firm jakie to luksusy oferują jak dbają muszę brać prochy na nadciśnienie bo mało szlak nie trafi.

Zdechlak

Wypłata na czas i na tym koniec. Służba 24 godziny to porażka. Tu pracują ludzie chorzy to zdrowy by padł po 24 godzinach na krześle. A upomnij się o coś to jesteś pieniacz. Tylko te (usunięte przez administratora) oplacane niby znajomi z obiektu zmiennicy wytrzymują ponoć nawet na nodze od taboreta a w zeczywistosci śpią jak susły bo co im zrobią jak to ich ucho. Po 24 godzinach człowiek żałuję że się urodził jest tak zdyndany. Dopłaty tylko kto ma auto a ten bez auta to już nie. A co on za darmo jeździ? Musi pokryć dojazdy. Tym bardziej gdy robi na zadupiu za miastem gdzie wrony zawracają. Robiłem w różnych już firmach takich i wszędzie jednakowo. Ktoś powinien zająć się tymi pseudo zakładami pracy chronionej. To jeden wielki pic. To najgorsza robota święta soboty niedziele nocki. Ja mam dość już takiej pracy chyba już wolę zbierać puszki. Trzymta się zdechlaki. Gdyby wszyscy tacy jak my ruszyli z tym tematem w telewizji może byśmy coś zmienili. Ale każdy gada i na tym się kończy. Taka prawda że to nasza wina i dalej będą nas dumać bo cicho siedzimy.

Kata

250 godzin w miesiacu za najniższe stawki.O wszystko trza się prosić.Porażka i (usunięte przez administratora) ubeckie.

Byly pracownik

W Topoli są dwa posterunki na tym posterunku co siedzi pan M.W. pupilek koordynatora jest wszystko telewizor, przyciemniane szyby , super klimatyzacja woda teraz gdy zaczęły się upały u pana M.W. na posterunku mają super chłodno a zimom mają super grzejnik i cieplutko majom a na drugim posterunku to pan M.W. zakazał by był telewizor i nie mają telewizora , nie ma żadnej osłony na oknach przed słońcem, jest malutka klimatyzacja co nic nie daje że w pomieszczeniu jest ponad 40 stopni brak wody a zimom stary ledwie działający grzejnik i trzeba wykładać podłogę steropianem by było ciepło .

polcchrona
@Byly pracownik

Od początku tak było że na posterunku drugim nic nie było wolno robić pan M.W. podrywał wszystkie wieszaki nad oknem i obok i szyby nie zostały tam oklejone po to żeby pan M.W. mógł podglądać przez kamerę co robi drugi pracownik żeby go kontrolować czy chodzi na obchody a on sam miał wylane na obchody bo lizus koordynatora.

Polcom1

Tu masz rację unas na obiekcie zatrudnili byłego ZOMO ten człowiek na każdego pracownika który nie lizał mu (usunięte przez administratora)donosił szkalował go , kłamał na jego temat a kordynator jeszcze mu przytakiwał. Pierwszy raz trafiłem na takiego osobnika który cały czas prowadził wojnę desperat zero spokoju i szacunku z współpracownikami gdyby tego ormowca nie było od początku obiekt by chroniła stała sprawdzona ekipa i był by spokój .

Itak

Ale czemu (usunięte przez administratora)

No

Żeby pracować w jarexs trzeba być ciężko chorym.

Duda ochrona

Nie polecam pracy na obiekcie topole koło Chojnic panuje tam mobing że strony prawej ręki koordynatora były MO gnębi pracowników z grupami a jak któryś się odezwie nie tak to donosi kłamstwa i oszczerstwa na ich pracę a koordynator K.T jest wpatrzony w niego i wierzy mu co on mówi w ciągu 10 miesięcy przewinęło się tam ponad 20 pracowników szkoda słów ale w tej firmie powarzani są tylko komunistyczni agresywni kapusie .

wqurzony polcom

Nie polecam pracy w tej firmie koordynator komuch pracowników traktuję jak śmieci mianował sobie prawą rękę byłego emerytowanego komunistycznego policjanta który na zleceniu gnębi i obraża innych pracowników z grupami pracownicy albo odchodzą sami albo uciekają na zwolnienie koordynator popiera takie działania. Pozdrawiam obiekt Polcom

Bezdomny

Dlaczego dają mydełka i ręczniki podczas pandemii cowid 19? Żeby owinąć mydło ręcznikiem i uderzać się po głowie aby cowid 19 wyszedł. Ten był chory ,tamten był chory, ten za chwilę będzie chory. A tamten nawet na łóżku szpitalnym by przyszedł do pracy żeby mu tych 300 złoty z chorobowego nie potrącili. Dlaczego tak chętnie rozdają te mydełka i ręczniki? Bo to dary z pomocy dla ubogich i bezdomnych. Chyba nie myślicie ,że jak rozdają używane i dziurawe umundurowanie to kupują mydełka i ręczniki gdzie te ostatnie to nawet psa szkoda wysuszyć żeby sierść koloru nie zmieniła. I tak to wygląda budowanie odporności zbiorowej gdzie wszyscy są na coś chorzy, jedni mniej poważnie a drudzy bardziej. Ale czy ktoś się tym przejmuje czy ktoś przejdzie cowid 19 lżej, trochę mocniej lub nawet umrze. No co się wtedy stanie strasznego? Jedna kroplówka z Pfronu przestanie kapać i tyle.

marc3

Dyrekcja Legnicy powinna się zainteresować co się dzieje na oddziale północ na obiektach w topoli panuję mobing koordynator nie wywiązuje się ze swoich obowiązków pracownicy są zmieniani jak rękawiczki dobrzy wylatują a komuchy byłe psy grzeją posadki bo mają układy z koordynatorem.

szopen

najlepszy oddział we wrocławiu bardzo dobry kordynator i kierownik pozdrawia cala ekipa jak ktos nie chce pracowac to zmiencie prace tyle temacie mam pytanie czy sa miejsca w Bogatyni jarexs?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie JAREXS?

Gospodarczy

Jeżeli nic się nie zmieniło, to najpierw 2-tygodniowy okres próbny, potem na trzy miesiące, a później na rok lub dwa lata. Większość ZPCH'ów tak robi.

Masakra

Pracownicy z wyższego szczebla z tej firmy, zamiatają pod dywan sprawy osób wykonujących prostą pracę, związane z mobbingiem i chaosem organizacyjnym, wynikającym z nie wywiązywania się z obowiązków po stronie pracodawcy. Na przykład: 1.Od kilku miesięcy czekamy na polary i kurtki, których jeszcze nie dostaliśmy. 2.Jest problem z wypłatą tzw. dojazdówki, o którą trzeba się ciągle upraszać. 3.Niestabilność zatrudnienia z winy pracodawcy i firmy korzystającej z usług ochrony. i wiele innych... Jeśli macie "nóż przy gardle" i nigdzie nie macie w okolicy pracy, możecie się tam zatrudnić.

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS