Opinie o TAN VIET INTERNATIONALS.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TAN VIET INTERNATIONALS.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TAN VIET INTERNATIONALS.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAN VIET INTERNATIONALS.A. w Toruń

Rosół

Super firma, stabilna praca, miła atmosfera i fajną kasę zarabiają PH

łosoś
@Rosół

Niestety takie superlatywy to były dawno temu w tej firmie ,teraz to tylko można pomarzyć sobie....

Juto

No właśnie nikt teraz nie pisze co słychać w tej firmie.Wnioskować można że wszystko jest w jak najlepszym porządku hahaha.

Daniel

Dlaczego tak długo nikt nie pisał? Coś nowego dzieje się w firmie?

Alicja

Jak oceniacie TAN VIET INTERNATIONALS.A.? Jak wspominacie pracę w tym miejscu?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TAN VIET INTERNATIONALS.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
ON......

Przykro patrzeć jak tak fantastyczna firma idzie na dno ciągnięta przez kobietę która nie ma pojęcia jak wzbudzić szacunek wśród załogi... Tak bidnej wigilii to jeszcze nie było :(( pozdtrawiam wszystkich którym udało sie z tej farsy wymigać...;)

Masaro

Jak sie robi to sie ma, jeszcze nie widziałem firmy w ktorej wszystko leci z nieba tylko lapac, druga sprawa taki KO ma kase z pracy Ph dlatego musi wymagac. Auta sa do wymiany to fakt ale jakby kazdy dbal o auta jak o swoje tez jest inaczej, o ile wiem jest jakis przepis ktory reguluje jazde ludzi firmowymi autami, kup auto daj swojemu pracownikowi jak cie minie na drodze kilka razy po 140 gwarantuje ze kupisz mu bilet na pociag. Przelicz tez ile wiecej kosztuje taki pracownik jednemu auto pali 5l drugiemu 7l, np masz 50 ludzi 25 spali 300 l a druga 25 spali 330l (przy tej samej ilosci km) na miesiac 25 x30 to jest 750 l (jakies 3,5tys zł) wiecej dlatego masz kontrole, dla ludzi myslacych i liczacych jest to pytanie dlaczego???,dotyczy to wszystkich firm majacych auta. Mozna pisac duzo o pracy w handlu, kiedys byl szpan i kasa teraz w czasach monitoringu zostaje tylko orka i dazenie do celu, jak tego nie potrafisz to zostaje zmiana pracy. Obrazanie kogos na takim forum jest beznadziejne, jeden ma sprzedac drugi ma pilnowac kosztow, masz problem zalatw go w swoim gronie a daj innym szanse na prace. pozdr

magika

czy to prawda? kłamco! każdy chciałby aby nic nie robić i pensje kasować i korzystać auta służbowe na cel prywatny.

misia

No brawo Ty!!!!!!! A tak na marginesie -zmien prace bo niestety na stanowisku Ph nic samo sie nie robi!!!!!! No a Ty raczej nalezysz do leniwych skoro nie potrafiles zrobic nawet 1 zadania z 3-ech!!!!!!!

hanka

omijajcie szerokim łukiem ....dobrze radzę ATMOSFERA STRASZNA

sibis

A autami jakiej marki jeżdżą w firmie ph?

kazik

Właśnie chyba poszukują teraz przedstawicieli handlowych, być może na czyjeś miejsce jak Obiektywny' napisałeś, niestety czasem to stanwoisko pracy kogoś przerasta bo ktoś jednka nie jest w stanie podołac i nie ma smykałki do metod negocjajcji i rozmowy z klientem

OBIEKTYWNY

(usunięte przez administratora) pozdrawiam serdecznie ale radzę pomyśleć nad decyzją zanim zaaplikujesz

Pikachu

Za wulgarnie, ala 100 % prawdy

(-:

I znowu usunięte prawdziwe wpisy. Komu zależy aby nic niewychodziło na zewnątrz nawet link o sprzedaży?

ja :-)

Podstawa plus premia za wykonanie zadan!

xxx

Troche sie spozniles z tym linkiem bo juz wszyscy ph to czytali!!

@xxx

Wiem że czytali tylko został z tego forum usunięty

dziubdziub

Co za idiota ciagle wpisuje te teksty o tym ze w tej fiemie nie wiadomo jak da sie zarobic i jak bardzo chce sie do tej firmy dostac!!!!! Ewidentnie widac ze pisze(sza) ciagle ta sama osoba (osoby) Jak tak bardzo zalezy na tych informacjach to trzeba zapytac wujka gogle o nr do firm, zadzwonic i zapytac- ile placa!!!!!!!

szałaput

No w lipcu i nawet siepniu zostaly przyjete nowe osoby!!

Czy to są pewne dane ?

szałaput

Zastanawia mnie bardzo skad takie info? Troche dziwne bo firma ciagle zatrudnia ph na detal a z sieciowcow robi koordynatorow. Pracuje w tej firmie jako ph i dobrze byloby wiedziec czy to prawda ze beda dalsze zwolnienia.

@szałaput

Widziałeś gdzieś ogłoszenie o pracę GŁĄBIE!!!

@69

Przycisku jeb... ogloszenia byly wczesniej!!!!!!! A teraz sa rozmowy!!!!!!!

@69

Nie lubie jak ktos mi ubliza!!!!!

@szałaput

Uderz głową w coś twardego może mózg zacznie pracować o ile masz

@69

Widac ze ty jestes bezmozgowcem!!!! wiec nie mierz wszystkich swoja miara!!!!

Ciekawski

Wiadomo cos o potencjalnych nabywcach? Czy firmą zainteresowane są firmy nie będące w Polsce?

gość

Cóż...widać Twojego poziomu wykształcenia firma nie doceniła ...żal, że nie masz innego zajęcia

Shakira
@gość

Jak widać ty też

Zostaw merytoryczną opinię o TAN VIET INTERNATIONALS.A. - Toruń

• Jak się pracuje w TAN VIET INTERNATIONALS.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TAN VIET INTERNATIONALS.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TAN VIET INTERNATIONALS.A.
2.2/5 Na podstawie 27 ocen.

TAN VIET INTERNATIONALS.A.