Opinie o SPIN w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SPIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPIN w Szczecin

PR

Odpowiadając na pytanie bosaka ..... aby można było potwierdzić lub zaprzeczyć Twoim obawom dobrze by było abyś napisał jakie one są. Chętnie odpowiemy.

PR

Języki w dzisiejszych czasach to podstawa, jeden dodatkowy prawie każdy zna. I tak jak pisze ronson faktycznie nie narzekamy na brak pracy, więc nie mam pojęcia skąd taka informacja. Każda opinia mjest mile widziana, ale nie wyssana z palca.

były

(usunięte przez administratora)...pracowalem to wiem jak jest .....pracownik traktowany jak za sredniowiecza ...firma leci na psy ..brak zamowien...konkurencja nie spi i nie ma cen jak z kosmosu a pracownikom grosze(usunięte przez administratora) chca placic CZarny chcialby aby ludzie mowiacy perfekt po niemiecku czy angielsku zarabiali po 1800

PR

Wyślij nam swoje CV, na stronie www.spin.szczecin.pl znajdziesz wszystkie potrzebne dane.

Brałeś udział w rekrutacji do SPIN. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
PR

Nie, Spin, produkcja rolet, żaluzji, bram....osłon przeciwsłonecznych.

PR

Pracowników nie zmieniamy jak rękawiczki. Ostatni przyjęty doradca handlowy, pracuje z nami od roku (na umowę oczywiście). Poszukiwania kandydatów na stanowiska handlowe podyktowane są raczej rozbudową działu handlowego. Tworzymy nowe miejsca pracy. Nadal poszukujemy przedstawiciela handlowego ze znajomością języka niemieckiego oraz doradcy handlowego. Pozdrowienia.

szukacz

ciekawe jest to, że ogłoszenia w których poszukujecie do pracy nadal ukazują się na Infoludku. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku musi zmieniać pracowników jak rękawiczki? Nie ma już dobrych pracowników w okolicy? to wszystko pozostawia wiele do życzenia. [usunięte przez moderatora]

Umowa o pracę.

PR

Rynek budowlany zmienia się, praca jest zawsze, czasami jest jej więcej że trzeba zostać po godzinach, czasami kończymy o 15:30.

gabryś

Dokładnie! Najlepszym sposobem będzie dostanie się do firmy i zapoznanie się z atmosferą tutaj panującą osobiście. Dodam tylko, że rekordzistka (zdaje się, że na produkcji) wytrzymała... 45 minut. Pozostałe rekordy szacują się od 1 do 3 dni. Pozdrawiam i gratuluję odwagi tym, którzy przyjdą tutaj pracować czytając te wszystkie opinie.

?

To się przyjmij, popracuj, i daj opinie własną...

nowy

Witam wszystkich opinie nieprzychylne ja jednak jestem człowiekiem który woli sam się przekonać i dać opinie własną . Mam zamiar rozpocząć prace w tej firmie w dziale technicznym. Jakieś rady, doświadczenia coś o profilu pracy. (bez głupich komentarzy typu „daj sobie spokój” ).

Sebastian

Dziś złożyłem wypowiedzenie i w zasadzie nie będę tego wszystkiego komentował, bo nie ma sensu! dziękuję, do widzenia!

Atmosfera w firmie jest tragiczna o czym mogą świadczyć ostatnie odejścia zarówno handlowców jak i pracowników produkcji.

Witam wszystkich i mam pytanie czy w całej firmie panuje taka niezdrowa atmosfera czy tylko na Produkcji . Jak to wygląda w działach technicznych, handlowym ?

: )

W tej firmie nigdy już nic się nie zmieni.To miejsce zabija w człowieku chęć do czegokolwiek.

ja2

Nowosc w firmie Spin- nie chcesz lub nie mozesz zostac po godzinach, kzywo sie spojrzysz na kierownika lub zwrocisz mu na cokolwiek uwage, licz sie z tym ze kierownik postraszy cie zwolnieniem lub pobiegnie na skarge i w ten sposob zalatwi ci to zwolnienie.Przyszly pracowniku zatrudniasz sie na wlasne ryzyko przemysl to

Andy

WOW . . . ktoś musi strasznie nienawidzić tej firmy.

Hmmm...dobrze ze istnieja takie portale bo jutro mialem isc (jechac)na rozmowe...(usunięte przez administratora) to juz prawie 3 lata pracowalem wiec znam temat z tym ze po drugiej stronie tego pieknego miasta:Dpozdrawiam

Prosiaczek

W zasadzie się nic nie zmieniło, aktualizuję po prostu listę :)

Zostaw merytoryczną opinię o SPIN - Szczecin

• Jak się pracuje w SPIN?

Zobacz opinie na temat firmy SPIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPIN?

SPIN