Opinie o Intelligent Technologies S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Intelligent Technologies S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Intelligent Technologies S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intelligent Technologies S.A. w Toruń

Fuana Nowy wpis

Praca w Intelligent daje duże możliwości rozwoju i zapewnia stabilne warunki pracy

Szymon

mozna sie i rozwijac i zarabiac ;) przy czym praca sama w sobie jest w milym towarzystwie. Ode mnie 5 gwiazdek.

luzak
@Szymon

Lubię pracę w IT . Pasuje mi zarobkowo. Atmosfera tez okej.

ksawery Nowy wpis
@luzak

Branża IT to też nie jest łatwa praca , ale w Intelligent można się wiele nauczyć, za co doceniam ta firme.

M. Nowy wpis

Dobra firma, dobre stanowiska pracy. Ja akurat pracowałam jako account manager, podobało mi się, przyjemna atmosfera, przyjemne warunki pracy.

Pracownik Nowy wpis

Dobra firma dla ambitnych ludzi, polecam

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Olaf

Polecam to miejsce! Można rozwinać wiele umiejetności dzieki szkoleniom, sama atmosfera jest tu super.

Kamila
@Olaf

A czy Intelligent Technologies ma jakąś siedzibę w Toruniu? Czy działają tylko w Warszawie? Pytam, bo widziałam fajną ofertę na opiekuna klienta.

misiek

Doceniam tą pracę, długo szukałem czegoś wartościowego na tak atrakcyjnych warunkach, wynagrodzenie ok, atmosfera również przyjazna

@misiek

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco do tego by aplikować do pracy w Intelligent Technologies. Jak długo jesteś pracownikiem tej firmy? Piszesz, że ją doceniasz, czym konkretnie różni się od innych branż jej podobnych z Torunia. Czy praca w tej firmie rozwija?

Fifi
@misiek

Dobry pracodawca, to i pracownik dobry. Wzajemny szacunek i pracuje sie dobrze

Marco

Firma stawiająca na rozwój pracownika. Warunki pracy sa odpowiednie, a wynagrodzenie korzystne i zawsze na czas :)

Miches

Warunki pracy w IT godne polecenia, dobra umowa, dobre godziny pracy, polecam.

Damian
@Miches

Możesz uchylić rąbka tajemnicy i napisać, jak dokładnie kształtuje się wynagrodzenie za pracę w dziale IT firmy Intelligent Technologies? Przede wszystkim interesuje mnie stawka początkowa dla nowo zatrudnionych osób.

Kamil

Świetny pracodawca więc mogę jedynie podpisać się pod wcześniejszymi wpisami!!

Goska32

Praca, w której nie ma nudy, rutyny i nerwow. Rozwój przede wszystkim, dlatego śmiało mogę polecić firmę młodym, nastawionym na poszerzanie horyzontów ludziom. Poza tym wszystko leci zgodnie z tym, co jest na umowie, dlatego myślę, że moja opinia 5 jest adekwatna :) Pozdrawiam, Maria

Uczestniczymy w profesjonalnych szkoleniach i konferencjach , są bardzo przydatne, pracodawca zapewnia nam wszystko aby się jak najbardziej rozwijać. Były w firmie osoby, które miały większe ambicje, ale takie osoby odeszły , ci co zostali to raczej się praca podoba ,bo jeśli jest odwrotnie to sie dziwie co robią w firmie.

Mateusz

Ja tez nie mam zadnych zastrzezen wobec intelligent technologies jako pracodawcy. Wedlug mnie calkowicie zasluzyl na swoja renome.

Raff
@Mateusz

Ja pracuję już kilka lat, nie zamierzam zmieniać pracy, warunki są naprawdę przyzwoite no i dobra atmosfera

@Raff

Dużo dobrych opinii - powiedziałoby się, że nic tylko aplikować. Co możecie powiedzieć na temat zarobków w branży? Czy za renomą firmy idzie w parze również adekwatna wypłata? Atmosfera jest bardzo istotnym czynnikiem, na który kilka osób zwróciło uwagę. Chciałabym dowiedzieć się więcej o benefitach pozapłacowych. Czy Intelligent Technologies S.A. proponuje imprezy integracyjne lub inną formę zacieśnienia relacji w zespole?

jako pracownik, czuje ze sie bardzo szybko rozwijam, dzieki wspaciu intelligent technologies ;) dla mnie to akurat bardzo wazne

Nickk

Bardzo lubię pracę w Intelligent Technologies. Mialem wielu pracodawców jednak nigdzie się tak dobrze nie czułem. Polecam ;)

nick

Miałem wielu pracodawców, często byłem zestresowany chodząc do pracy. W intelligent Technologie nie ma mowy o stresie, ponadto praca jest bardzo stabilna. Polecam

Stefan
@nick

To dobrze, że atmosfera jest przyjazna, a relacje między współpracownikami koleżeńskie. Pisząc o stabilności pracy masz na myśli umowy długoterminowe? Chętnie dowiem się coś więcej o szkoleniach i kursach, które podnoszą kwalifikacje zawodowe. Czy pracodawca je oferuje i inwestuje w kształcenie pracowników?

Nickk
@nick

Potwierdzam, w Intelligent pracuje się na spokojnie, warunki sa naprawde sprzyjajace

barto

Mam satysfakcję z tej pracy, nie chodzę codziennie zestresowany, lubię to co robię :) Każdemu życzę takiej pracy!

@barto

Praca, podczas której pracownicy nie są narażeni na stres to rzeczywiście duży plus dla firmy. Jeśli dochodzi do tego satysfakcja to już można poważnie zastanowić się nad podjęciem pracy u takiego pracodawcy, jakim w Twojej opinii jest Intelligent Technologies. Czy firma organizuje jakiekolwiek szkolenia wewnętrzne, bądź zewnętrzne dla swoich pracowników? Jest to firma ogólnorozwojowa?

stresik
@Iwona

W każdej pracy jest stres. Ale stres stresowi nie równy i lepiej go mieć jak najmniej. Zależy jakim jesteś człowiekiem, ale ogółem pracę polecam.

@stresik

W pewnym sensie należałoby przyznać Ci rację - tak naprawdę każda praca może wywoływać jakiś stres. Świetnie jednak, że odnajdujesz się, pracując w Intelligent Technologies. A czym się tak konkretnie zajmujesz? Ale to zresztą normalnie, ponieważ Intelligent Technologies od 15 lat świadczy usługi z zakresu rozwiązań telekomunikacyjnych, zapewniając kompleksową obsługę teleinformatyczną wielu firmom i instytucjom publicznym. To zatem firma, która z całą pewnością stoi na wysokim poziomie. A co z tamtejszymi zarobkami? Są dosyć atrakcyjne?

nick
@stresik

Dokładnie! Mądre słowa. Ja jestem zadowolony odkąd przeniosłem się do inteligent. Mam większą stawkę i wpaniałych ludzi obok siebie

@barto

Mam tak samo, również polecam :))

Iwona

Jesteś już kolejną osobą, która jest zadowolona z tego pracodawcy. To już bardzo dobrze o nim świadczy! Ale warto byłoby powiedzieć coś więcej odnośnie specyfiki pracy w Intelligent Technologies, bo tylko posty bogate w merytoryczne treści mogą pomóc osobom, które interesują się podjęciem pracy w tej firmie. Nie była tu jeszcze poruszana kwestia ewentualnych dodatków pozapłacowych. Czy pracując w Intelligent Technologies można na jakieś liczyć?

marsjanin

Najlepsza jest atmosfera, niby korpo, ale ludzie bardzo zgrani i pomocni, zawsze jest z kim pogadać w czasie przerwy.

@marsjanin

Rzeczywiście atmosfera w pracy jest bardzo ważna, jednak przyznajmy, że na dobrą pracę zbiera się wiele aspektów. Czy dodasz coś jeszcze na temat pracy w Intelligent Technologies? Chyba nie trzyma Ciebie tam jedynie fakt, że miło się spędza czas podczas przerw, choć przyznam, iż i to jest bardzo ważne. Jednak co powiedziałbyś na temat zarobków w firmie? Czy spełniają one Twoje oczekiwania?

Iwona

Firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki. W preferencjach odnoszących się do tego pracownika Intelligent Technologies S.A. napisało, że szukają studenta. Czy w takim razie po skończeniu edukacji nie ma możliwość kontynuowania pracy na tym stanowisku? Czy też osoby nie będące studentami mają szansę na zatrudnienie?

Iwona

Intelligent Technologies S.A. poszukuje właśnie osoby do pracy jako Account Manager. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w firmie (szczególnie na tym stanowisku)? Jakie benefity, możliwości rozwoju oferuje pracodawca?

koninek

a co powiecie o stanowisku Terenowy specjalista ds. Systemów Abonenckich?

Zostaw merytoryczną opinię o Intelligent Technologies S.A. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intelligent Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Intelligent Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intelligent Technologies S.A.