Opinie o Proseat Sp z o o w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Proseat Sp z o o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Proseat Sp z o o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proseat Sp z o o w Toruń

Cezary Nowy wpis

Czy adres w Toruniu jest prawidłowy? Taką firmę można znaleźć ale pod innym adresem

konnik Nowy wpis

to prawda, też nie widze, zeby były u nic jakieś oferty pracy, wydaje mi się, ze na razie nie bedą zatrudniac ludzi.

prositut Nowy wpis

Szukającym pracy napiszę tylko że w ciagu miesiąca przyjeto do pracy 32 osoby a dobrowolnie odeszły 28.Cały czas szukają szwaczek a w desperacji po raz kolejny sięgneli po pracowników z Ukrainy którzy się nie sprawdzaja.Wola zatrudnić Panie ze wschodu zupełnie nie przygotowane do pracy które sami zwolnią za jakiś czas niż zatrzymać ludzi którzy już tam pracują i oczekują tylko godnego traktowania.Po zatrudnieniu nowego menago jest coraz gorzej ,podwyżki dotyczą tylko norm, wymagania z kosmosu a Pan tworzy własny kodeks pracy mając niestety pełne poparcie dyrektora.Jest taka rotacja pracowników że zaczeli wydawać używane ubrania robocze ponieważ niektórzy rezygnują z pracy po jednym dniu i mają magazyn wydanych i zwróconych ubrań.Ale jezeli ktoś chętny to czekamy

świątek Nowy wpis

koleżanka która pracowała w Proseat jako Specjalista ds. logistyki w tej niemieckiej firmie chwaliła przede wszystkim atmosferę jaka panuje w firmie. Dla mnie jest to równie ważne , więc skoro z tym nie ma problemu to jest to równoznaczne z całkiem dobrą sytuacją jeśli chodzi o wynagrodzenia czy też inne profity

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proseat Sp z o o? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
turban

Tyle komentarzy tyle hałasu a zero konkretów. Też poszukuję tutaj w miarę stałego zatrudnienia i chciałbym wiedzieć jakie są na to szanse - czy firma organizuje częste rekrutacje i ewentualnie na co zwrócić uwagę - styl rozmowy, ubiór. Mam nadzieję ,że nie kładą na coś szczególnego nacisku. Dzięki za wszelkie sugestie.

oszukana

Drodzy Państwo! nie polecam tego zakładu, poniewaz stosuje sie tam mobing wobec pracowników,co prawda jednego udało sie lidera pozbyć pana H.S i teraz pracuje w czechowicach jako zwykły robol,ale zostały po nim korzenie a mianowicie Panii Renata H. która usiłuje jego metody mobbingu wprowadzić w zycie firmy,Kierownika sobie obkręciła wokół paluszka więc i tak nic nie zdziałacie :( ale z tego co wiem już sie na nią dużo osób szykuje :)

Jeden z wielu

Jak nie jesteś z rodziny to nawet nie proboj. Kariere robia tylko siostry i bracie lub kuzyni obecnych managerow lub team leaderow.

nic się nie dzieje wypłata taka sama, najwyżej można dostać upomnienie, ustne, potem pisemne, potem cie zwolnią...

bbbbbb

Są gniazda gdzie praca nie wymaga dużego wysiłku fizycznego a są gniazda gdzie trzeba na prawdę dużego wysiłku żeby zrobić normę.Poza tym lider ,ktory ma donosić nam pracę po prostu nie robi nic.Czasami bywa tak że nie ma go przez nawet dwie godziny na naszym gnieździe .Ja pracuję 8 godzin i daję z siebie wszystko żeby zrobić normę bo zależy mi na pracy mimo tego ze jestem przyjęta pod agencję i nie mam żadnych dodatków do wypłaty a osoba która jest przyjęta przez proseat i ma wszystkie dodatki bimba sobie ze swoich obowiązków których ni wypełnia na 100 %.

nieznajomy

Co wy za brednie piszecie przecież jest nowy zakład chcą nas przenieść wszystkich ale jak komu to nie odpowiada to i tak będziecie narzekać, co do (usunięte przez administratora) u to ludzie sami go robią wystarczy wejść do kibla damskiego syf i maskra. Firma się zmienia i jest nastawiona raczej na pracowników wystarczy chcieć a jeśli komuś nie pasuje niech znajdzie nową pracę

Dziurawy dach

Praca nie jest zła, jednak widać często brak organizacji w Proseat. Jedynie od czasu do czasu, kiedy zbliża się audit to panuje na halach względny porządek. Niestety zakład nastawiony jest na szybki zysk i nie liczy się ze swoimi pracownikami (brak szkoleń, słabe zarobki, brak szacunku do pracowników) Rotacja na najniższych stanowiskach produkcyjnych utrudnia sprawne realizowanie zamówień. Najgorsza jednak jest stagnacja w której znalazł się zakład. Dachy budynków przeciekają, w kiblach śmierdzi, a na stołówce pojawiają się szczury. Nikomu \\\"na górze\\\" jednak chyba to nie przeszkadza, bo nic na lepsze w tym temacie się nie zmienia.

Kapturek

Firma jest taka jaka jest kadra zarządzająca. W tej firmie wszyscy chcą być kierownikami od majstra, brygadzisty, po lidera. A jak trzeba coś zrobić albo podjąć decyzję to głowy w słońce i czekają aż się frajer znajdzie. Procuję już 4 lata i nie narzekam, praca jak każda inna, jezeli ktoś chce czegoś innego droga wolna ale produkcyjni wszędzie bedą mieli podobnie - taka nasza praca. Dla niektórych czas się zatrzymał i to jest problem

Ktory z mega Menagerow jest \"the best\" a ktory do d.... ?

No i lider do bani Szanowny Pan [usunięte przez moderatora] wyżej sra niż siedzi. Czuje się wyżej niż jego kierownik. Naprawdę szkoda gadać. Zresztą sam fakt że cały czas mają rotację na stanowisku Magazynier - operator wózka o czymś świadczy. Ostatni gościu który tam pracował nie dostał urlopu mimo, że jego dzieciak był chory.Naprawdę jeżeli chodzi o atmosferę w firmię to tragedia, czasami są fajni ludzie ale większość strzela z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko i wszystkich, nieważne czy to produkcja czy biuro

To przez agencję A przez firmę ok 1500 netto

9,63 brutto + 15% premii

d&d

Ile można zarobić będąc zatrudnionym przez PROSEAT - a nie przez agencję pracy tymczasowej - jako magazynier operator wózka.

Prawda jest taka że pracujesz przez agencję za 1350 zł netto z premią. Jeśli ci wskoczą nadgodziny i soboty to jest oczywiście lepiej. Zależy też na jaki dział trafisz Ogólnie w firmie burdel, brak organizacji i sami kierownicy Budynki z lat 50-tych, wózki widłowe to samo, syf i chlew. Po prostu żenada W odniesieniu do nowej oferty w logistyce to płaca w granicach 1600 zł chyba że masz doświadczenie to dostaniesz ok 1900 Naprawdę tragedia ale w sumie to jak wszędzie

kris

dzieki, takiej odpowiedzi oczekiwałem !!!!!!

wiesz atmosfera jak wszedzie zarobic tez sie da zalezy od stanowiska, i zaleznie tez od niego masz czasem soboty 100% płatne, do tego dochodzi Ci premia 15% do przepracowanej godziny, jak wszedzie są plusy i minusy.. jak jestes spokojnym czlowiekiem, wytrzymasz i bedziesz w miare zadowolony...

Zostaw merytoryczną opinię o Proseat Sp z o o - Toruń

Proseat Sp z o o