Opinie o Agencja ochrony Taurus w Chełmża

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja ochrony Taurus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja ochrony Taurus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony Taurus w Chełmża

Joanna

@XXX rozumiem, że wypłata wynagrodzeń się opóźniła. Czy często taka sytuacja się zdarza, czy jest to jednorazowy przypadek?

SolidSecurity

Z tego co wiem i widzę po przelewach oraz rachunkach firma Taurus nie kombinuje na stawkach. Mam płacone zgodnie z nowymi zasadami i wszystko jest wykazywane na papierze, nie to co w innych firmach ochrony. Co do umundurowania nie mogę się zgodzić z przedmówcą. Całe umundurowanie dostałem nowe, jak będę dbał tak będę wyglądał. Panie Kostaryk. Każdy wymienia wyeksploatowane samochody, jeśli mieli stare to wymienili. Czy stare rupiecie które posiadają lub jakieś tam nowe seaty mi są luksusowym pojazdem? Chyba nie.

kostaryk.

Znam osobę która pracuje w Taurusie,uważa się za kogoś ważnego,,bo ochroniarz,, co to za ochroniarz skoro chodzi w podartych butach,mundur to jakiś łach przykro patrzeć na kogoś takiego,czy ta firma dba tylko o pozyskiwanie klientów by zarobić,a wygląd pracowników chyba świadczy o firmie,bo przecież to oni zarabiają na firmę a te stawki godzinowe to chyba z kosmosu jak można tak wykorzystywać człowieka,płacą trzy złote na odczepne,a firma lansuje swoje drogie firmowe samochody,kto na kogo pracuje?dyrektorów tyle że aż dziw,kto na nich pracuje ten ochroniarz w podartych butach,bo firma ma gdzieś swojego pracownika który pracuje za wszawe grosze,Czas by ktoś zajął się tym,wstyd patrzeć na takiego ochroniarza.

NikiMinaj

Jestem zadowolona z usług tej firmy, przed Taurusem miałam firmę Solid. Taurus dba o klienta i dąży do jak najlepszego zadowolenia mojej osoby. Solid, którego miałam zainteresowany mną był wyłącznie podczas podpisania umowy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja ochrony Taurus? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Zadowolony klient

Bardzo często uzbrajam system alarmowy a także rozbrajam, jeżeli tylko wejdę i się system włączy odrazu po 3 minutach przyjezdzaja. Zetelna firma TAURUS

to zapomnij że Taurus da Ci wiecej jak 5 zł

to zapomnij że Taurus da Ci wiecej jak 5 zł

amber

kto pracuje w Taurusie .. bo od stycznia 2017 roku nie liczymy na podwyżki .. ja sperdalam z tej firmy złodziejej i tyle jestem kwalifikowanym ale to (usunięte przez administratora) ich obchodzi .. wazne są dla nich auta i pełne kieszenie

annamaria7

Przepraszam pana Damiana Hanka oraz tego drugiego pana za obrażliwy tekst pod ich adresem.Jan Stoppel

Walicjalek

Pracowałem w tej firmie tylko kilka miesięcy, ponieważ obiekt trwał tak krótko -budowa. Stawka zadowalająca, wypłata zawsze na czas, czasem kilka dni wcześniej. Z koordynatorem Kamilem udało się dogadywać i był w porządku nie to co w Solidnie czy Juventusie. Szkoda, że nie mieli więcej obiektów na mojej miejscowości. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

ks

a jak z zarobkami na stanowisku instalatora systemów alarmowych?

gosc

Placa po 3 zl na godzine

amber

stawki wzrosły.. bynajmniej u Nas na obiekcie..

kevin17
@amber

TO KLAMSTWO CHYBA SZEF TAURUSA TAK NAPISAL BY CHRONIC SIEBIE PRAWDA 3 ZL NA GODZINE TO WYZYSKA I BUDOWANIE SWOJEGO ZYSKU KOSZTEM LUDXZKIEJ BIEDY

xxx
@kevin17

Widać idiotą jesteś tak samo jak policjanci. Pracownik miał prawo cię skontrolować. To że teren jest nie ogrodzony nie znaczy że możesz dowolnie się po nim poruszać, prosty przykład rolnik ma pole wjedziesz w pole i wykopiesz sobie ziemniaczki i co przyjedzie policja i powie no tak skąd wiadomo że to pole jest kogoś w końcu jest nie ogrodzone. Przygłupów a nie policjantów tam macie. Z przepisów o Ochronie Osób i Mienia jasno wynika że pracownik ochrony nawet bez licencji ma prawo dokonać identyfikacji osób postronnych przebywających na terenie chronionym. Zanim człowieku coś napiszesz, sprawdź przepisy

@kevin17

NIe jestem szefem Taurusa tylko pracownikiem .. jeszcze się u nich męczę ..

Alex
@amber

Byłem pracownikiem Taurus i wiem doskonale,że pozytywne opinie pisze pracownik na etacie z biura.Ogólnie to wyzysk, brak poszanowania pracownika, a jeśli chodzi o wyszkolenie i wyposażenie pracowników to porażka.

amber

oczywiście negocjacja odbyła się tak .... nie podoba się ?? do widzenia na Twoje miejsce jest kilka osób .. ha i co Ty na to??

amber

a czego się spodziewałes??? że ile Ci Taurus da 10zł?? haha śmieszne ..ale cóż inne firmy dali podwyżki z nowym rokiem ale nie Taurus.. pracujesz u nich?? Czy jesteś tylko jednym z nich zza biurka ????

amber

pracuje w Taurusie mam kwalifikacje ... i jest prawda taka ze na obiekcie gdzie jestem mamy 5 zł. masakra.

Kozielice

Młody. Jeżeli chciałeś sobie ulżyć to wybrałeś złe miejsce. A Ci policjanci którzy przyjechali, byli chyba dopiero po szkółce i nie poinformowani. Przed swoimi wypocinami przeczytaj ustawę określającą obowiazki oraz co mogą robić pracownicy ochrony na obiekcie/terenie chronionym. A z tego co wiem to był oznakowany tablicami '' teren chroniony''. Samochody były sprawne bo dowodów rejestracyjnych nie zabrali.

Mario

Pracownicy tej firmy sa nie wykwalifikowani jezdza nie sprawnymi samochodami. Nie maja kultury osobistej i sa agresywni w sumie sie nie dziwie skoro biora w swoje szerego kogo popadnie. Dzisiaj sie przekonalem na wlasnej skórze. Siedzialem w samochodzie z dziewczyna bo chciala zobaczyc nowo postawione wiatraki ale po ok godzinie przyjechal pracownik "ochrony taurus". Nie wyszedl z samochodu (vw tansporter t4) tylko zadzwonil po kolege ktory przyjechal (mitshubisi l200- nie wiem jak sie pisze). Probowal mnie wylegitymowac. Nawet sie nie przedstawil umundurowania zadnego nie mial gdy podszedl otworzylem okno i odrazu powiedzial "dokumety" odpowiedzialem ze nie ma pan takiego prawa bo nawet nie powiedzial ze to ochrona odrazu ten zaczol mowic ze ma ze to teren budowy i ma prawo ( nie byl bo zadnego znaku nie bylo). Zaczol mi ublirzac i byc agresywny wobec mnie wiec zamknolem okno i zadzwonilem po policje ze ktos podaje sie za ochroniarza i chcial mnie wylegitymowac. I ten ochroniarz zastawil wyjazd swoim samochodem zebym nie mogl odjechac. Gdy przyjechala policja to wiadomo kontrola dokumetow itp. I policjant sam powiedzial ze nie ma prawa mnie wylegitymowac poniewaz nie ma uprawnien do tego i to nie jest teren budowy bo nie bylo znakow ani oznaczen. Poinformowalem policjantow o tym ze maja niesprawne oswietlenia samochodow i zaczeli ich kotrolowac dokumety od samochodu, licencje itp. Nakazali ustawic znaki zakazujace wjaz na "teren budowy". Nie wiem skad biora takich ochroniarzy. Chyba spod sklepu. Brak kwalifikacji iwgl nawet kultury osobistej nie maja. Cholota a nie ochrona.

kuzielikowaty

Każda firma płaci zależne od wykonywanych obowiązków oraz jaki jest to obiekt, przemysłowy lub handlowy. Spotkałem się z różnymi stawkami od 3 do nawet 15 zł netto na rękę !

ślepy

Pracowałem u nich jakiś czas na farmie wiatrowej, powiem szczerze nie mam nic im do zarzucenia. Pieniądze otrzymywałem bez żadnych problemów, jeżeli był jakiś konflikt to od razu koordynator próbował to rozwiązać. Stawka godzinowa mogła by być lepsza, ale nie ma co narzekać pracując przy wiatrakach, siedzisz i nic nie robisz jak na portierni.

tichy

a może ktoś coś powie nt. prezesa p. Janusza J-kiego?.... mam mieć z nim spotkanie i dobrze by było coś więcej wiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony Taurus - Chełmża

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja ochrony Taurus?

Kandydaci do pracy w Agencja ochrony Taurus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja ochrony Taurus