Opinie o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Z.P.W CHRIST SP Z.O.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O w Mysłowice

Zip

gość - 2013-03-29 07:32:32 Witam,mam propozycje pracy w firmie Christ,czy mógłbym sie dowiedzieć jak jest z praca tam? czy jest ona w miare stabilna?czy przyjmuja i zaraz zwalniaja?jak naprawde wygladaja zarobki?Praca jest w miare stabilna. Podstawa jest na bank, a do tego akord, więc różnie. Robota ciekawa, i można się dużo nauczyć w różnych dziedzinach (ślusarstwo, spawalnictwo, montaż, laminatorstwo-tworzywa sztuczne). A na to na co trzeba uważać, to chyba było już wymienione we wcześniejszych postach.

gość

Snickers

Fakt, firma to nie pan (usunięte przez administratora), on jest po prostu oddaną marionetką szefa,i trzeba na niego uważać. Ma fochy jak baba, jak mu się widzi to lubi a jak mu się nie widzi to nie lubi. Lepiej kupić mu snickersa, żeby tak nie gwiazdorzył.

r

sam nie masz mozgu glupoty piszesz (usunięte przez administratora)dla dobra firmy przeciez to pracownicy stanowia ta firme wez ty chlopie lepiej nic nie pisz i nie baw sie adwokata bo ci to nie idzie zabardzo

Pracownik Biurowy

Spokojna rozmowa, bez zbędnego czynnika stresującego.

-o dyspozycyjność, przebieg ścieżki zawodowej, stan cywilny.

xxx

Fakt pan (usunięte przez administratora) to kawał...... Ale bez tego pana połowa pracowników zarobiła by na pieprz do główna , a jeśli nawet (usunięte przez administratora)....... To robi to dla dobra firmy (w końcu to majster)ale jak widać bezmózgi tego nie rozumieją.

po kryjomu kapujesz, to ciebie też.

RODAK

Czemu nie powiesz tego prosto w oczy tylko gadasz jak ranny. A jak chcecie też napisze tylko powiedz o czym chcesz bo od strajku załoga się nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ana

czy Wy tez pracowaliscie po 14-16h w tej firmie ???

przeznaczenie

Jak mu szef potrącił parę złotych z wypłaty to do pipu zakapował i strajk zorganizował. A potem na ludzi zgonił. Buntuje wszystkich, a potem donosi. A ten szef wierzy (usunięte przez administratora) jak dziecko. Taka to firma.

najlepszy

(usunięte przez administratora)musi kapować, bo za to mu (usunięte przez administratora)płaci.Nic nie robi ,hamuje produkcje i nabija godziny. Za to ma płacone. Kto tam pracował, to wie o co chodzi. Jak (usunięte przez administratora)przestanie kapować, to go (usunięte przez administratora)zwolni. A sprzeda każdego.

mlody

witam wszystkich tak czytam te opinie i stwierdzilem ze tez musze cos dodac pracowalem kolo miesiaca w firmie christ firma no ma minusy plusy tez sa ale najwiekszym minusem jest czlowiek o nazwisku rodak pelni tam funkcje niby majstra a tak naprawde jest zwyklym konfidentem i pazernym gnojem szwendal sie po hali jak ta (usunięte przez administratora) po jajach a pan dyrektor razem z nim a jak szef z niemiec przyjechal to doslownie srali ogniem (usunięte przez administratora) wszystkij jak leci kolegow z hali majstra z laminowni nie wiem czy sprzataczki tez nie zakapowal ze zle podloge wymyla takze omijac te firme bo nie warto sie denerwowac przez takich ludzi jak pan (usunięte przez administratora)

rudy

laminatorzy nic nie zarabiaja a stary najlepiej by ich zamknal tam na caly dzien niech sam se tam siedzi i wdycha te (usunięte przez administratora)a kierowcy tez (usunięte przez administratora) maja wogole jak wszyscy jak cos trzeba szybko zrobic to sa dobrzy a tak to kreca walki w biurze takie ze prezes by sie zalamal jak by o tym wiedzial

kris

A jak z pracą jako kierowca?

gg

laminatorom odradzam tą firmę

Jinkacper

Pracowałem i zapamiętałem:szatnia tu jest twój (usunięte przez administratora).Ale produkt naprawdę wysokiej jakości.

byłem widziałem i niechce więcej

Ta firma to kompletna żenada prowadzi ją jakiś (usunięte przez administratora). Wprowadza zasady z bajek nie do wykonania nie wiadomo czy akord najlepiej nadgodziny to friko jak zrobisz to zarobisz tylko żeby wyrobić to co on wymyśla to pożałowanie 3min na wytarganie przyczepy z ogródka przed hale może raz a potem zadyszka. Najlepiej grac w wykreślanki temu dam a temu zabiore bo co mi zrobią chłopaki robią a jak dzień wypłaty to lepiej las bielić. Cała firma trzęsie gaciami ale wygarnąc nie ma kto. A pozatym jak tu piszą to (usunięte przez administratora) pogania przed bramą bo kasa jedzie. A wy róbcie za tak zwane bóble będziecie płacić a tata będzie się bawił jak resorakiem

co za kretyn pisze takie głupoty pewnie tata kazał majstrowi napisać takie bzdury bo potrąci mu za buble jakie 20 zł.h b(usunięte przez administratora) !!!! TY CHYBA SAM NIE WIERZYSZ W TO CO PISZESZ!!!! Stuknij sie w czoło

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O - Mysłowice

• Jak się pracuje w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.W CHRIST SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

Kandydaci do pracy w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z.P.W CHRIST SP Z.O.O