Z.P.W CHRIST SP Z.O.O

Mysłowice

Opinie o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O

najlepszy 2013-03-08 23:58
(usunięte przez administratora)musi kapować, bo za to mu (usunięte przez administratora)płaci.Nic nie robi ,hamuje produkcje i nabija godziny. Za to ma płacone. Kto tam pracował, to wie o co chodzi. Jak (usunięte przez administratora)przestanie kapować, to go (usunięte przez administratora)zwolni. A sprzeda każdego.
przeznaczenie 2013-03-09 00:22
Jak mu szef potrącił parę złotych z wypłaty to do pipu zakapował i strajk zorganizował. A potem na ludzi zgonił. Buntuje wszystkich, a potem donosi. A ten szef wierzy (usunięte przez administratora) jak dziecko. Taka to firma.
ana 2013-03-15 20:15
czy Wy tez pracowaliscie po 14-16h w tej firmie ???
RODAK 2013-03-15 23:14
Czemu nie powiesz tego prosto w oczy tylko gadasz jak ranny.
A jak chcecie też napisze tylko powiedz o czym chcesz bo od strajku załoga się nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja 2013-03-16 03:23
po kryjomu kapujesz, to ciebie też.
xxx 2013-03-18 20:15
Fakt pan (usunięte przez administratora) to kawał...... Ale bez tego pana połowa pracowników zarobiła by na pieprz do główna , a jeśli nawet (usunięte przez administratora)....... To robi to dla dobra firmy (w końcu to majster)ale jak widać bezmózgi tego nie rozumieją.
r 2013-03-19 10:38
sam nie masz mozgu glupoty piszesz (usunięte przez administratora)dla dobra firmy przeciez to pracownicy stanowia ta firme wez ty chlopie lepiej nic nie pisz i nie baw sie adwokata bo ci to nie idzie zabardzo
Snickers 2013-03-28 23:36
Fakt, firma to nie pan (usunięte przez administratora), on jest po prostu oddaną marionetką szefa,i trzeba na niego uważać. Ma fochy jak baba, jak mu się widzi to lubi a jak mu się nie widzi to nie lubi.
Lepiej kupić mu snickersa, żeby tak nie gwiazdorzył.
gość 2013-03-29 07:32
Witam,mam propozycje pracy w firmie Christ,czy mógłbym sie dowiedzieć jak jest z praca tam? czy jest ona w miare stabilna?czy przyjmuja i zaraz zwalniaja?jak naprawde wygladaja zarobki?
Zip 2013-03-30 01:32
gość - 2013-03-29 07:32:32

Praca jest w miare stabilna. Podstawa jest na bank, a do tego akord, więc różnie. Robota ciekawa, i można się dużo nauczyć w różnych dziedzinach (ślusarstwo, spawalnictwo, montaż, laminatorstwo-tworzywa sztuczne). A na to na co trzeba uważać, to chyba było już wymienione we wcześniejszych postach.
gość 2013-04-03 16:45
a średnio na miesiąc ile można mniej wiecej wyjśc na wypłate?
odys 2013-04-04 00:44
zależy jaki dobry jestes i jak szybko robisz, ale 2500 na reke spokojnie wyciagniesz
yyy 2013-04-05 08:01
Co ty gosciu za bzdury piszesz 2500 chyba za 2 miesiace.
aa 2013-04-05 08:31
czyli jak to jest z tymi wypłatami tam??
yyy 2013-04-05 08:53
Szczerze to stary pracownik ma biede tyle wyciagnac. A ty zarobisz tyle ale za 16 h tak ze nie polecam ci tej firmy.
kkk 2013-04-05 20:58
Firma spoko i da się zarobić jak się chce
Dobry 2013-04-08 17:56
A jak tam jest z robota przez cały rok jest,czy to jest praca sezonowa,bo mam ofertę pracy w tej firmie?
ff 2013-04-08 19:29
To są teraz przyjęcia?? tyle różnych opinii o tej firmie ,że nie wiadomo co myślec...
LL 2013-04-11 11:29
TO ILE TAK REALNIE WYCHODZI SIĘ NA WYPŁATĘ??
bezinteresowny 2013-04-14 13:57
Firma stara i nie taka zła ale wszystko zależy od zamówień.Ostatnio nie wiadomo co jest grane, jedni zarabiają a inni nie, wygląda na to że właścicielowi przestało zależeć na laminowni i przyczepach "końskich"
Zarobki spadły do minimum i nie wiadomo co dalej.
Jeżeli ktoś chce się przyjąć jako laminiarz to raczej zrobi błąd, no chyba że go zadowoli zarobek 1200 zł. Ludzie w firmie są pracowici i potrafią robić coś z niczego !!!! Szkoda że tak mało są informowani co do dalszej działalności i przyszłości firmy.
ggf 2013-04-28 12:26
to ze jedni zarabiaja a drudzy nie to zadna nowosc zawsze tak bylo ze placili jak chcieli mogles miec godziny wyrobione wystarczy ze raz nie zostales po godzinach to juz miales ujebane z wyplaty bo pan majster rodak podsumowal cie tak ze pan mucha nastepny szpec od siedzenia na internecie tak ci wyplate opierdolil ze masakra takze zeby w tej firmie zarobic najlepiej z niej nie wychodzic
Terminator 2013-06-05 12:14
Firma Christ to firma przekręt.A ten niby prezes to jakiś "mutant intelektualny".Człowiek nie majacy za grosz honoru!
Zyje w jakimś wymyślonym swiecie.Żenada!!!
janko 2013-08-29 22:10
2500 na miesiac, czy utrzymasz ? zalezy jakie masz przyzwyczajenia i zobowiązania hehe
gość 2013-09-23 10:03
2500 ?? kto takie głupoty wypisuje?? firma oszukuje pracowników na wypłatach, nigdy nie wiesz ile tak naprawdę wyjdziesz za cały msc harówki. nie polecam tej firmy.
2013-09-24 12:13
masz przepracowaną daną liczbę godzin w msc jednak godziny te idą póżniej do korekty gdzie obcinana jest conajmniej 1/3 z nich i przykładowo kiedy jesteż 8 godzin na dniówce w pracy to po skorygowaniu twoich godzin wychodzi jakbyś był np 5 godz a trzy robołeś za free...dziękuję bardzo
łysy 2013-09-24 15:18
W tej firmie 2500 zarobisz za 12h w okresie letnim jak są zamówienia a w okresie zimowym nie licz na więcej jak najniższa krajowa.
tosh 2014-02-07 23:16
Witam
Chciałbym odświeżyć temat...
jaka jest obecnie sytuacja w firmie? jak z robota, płacą?
Bardzo proszę o odpowiedzi
Pozdrawiam
ja 2014-03-07 01:43
600 do 1.400 zł miesięcznie.
no tak 2014-03-07 01:47
Żartujesz....
masa 2014-03-20 12:10
poznaliśmy właściciela firmy wykonując u niego usługę.....(usunięte przez administratora)..uważajcie pracownicy i wykonawcy.....12 lat na rynku usług i nigdy nie mieliśmy problemów a u niego wszystko nie tak jak trzeba masakra...UWAGA
dziadek13 2014-04-09 11:53
Powiem szczerze,nie polecam tej firmy pracowałem tam i nawet starzy pracownicy mają dość. Zasady płacy a realia są całkiem inne, soboty charytatywne szef firmy cierpi chyba na zaburzenia umysłowe i wprowadza zamęt co widać po jego zachowaniu a ludzie chcący pracować i wyrobić niby normę nie dają rady.Większość tej normy to chyba właściciel ustalał przy spożyciu alkoholu i to w większej ilości zresztą wygląda na takiego .Omijajcie tą firmę z daleka szkoda czasu i zdrowia .Pozdrawiam były pracownik.
było nie milo 2014-05-27 21:51
Pracowałem w tej firmie, Prezes obiecywał mi awans, gruszki na wierzbie, mówił ze teraz musze sie wdrozyc a po kilku miesiacach bede nad Mariuszem i Muszką w "lepie" okazało sie ze to wielki blew, ta sama gadkę mowil wszystkim , dokladnie kazdemu z tej firmy z tad bierze sie zawisc wsrod ludzi !

Ludzie mysla ze im sie uda wybic a to blew, Sa tam smieszni fani fani marki samochodów BMW na koksie- takie dzieci Marcinkowe którze gnoją ludzi starzem młodszych - ale po zawodówce trzeba sie dowartościować :-)

Umowy są miesięczne , bo i tak was zwolnią :) Pozdro
o.n.a. 2014-05-30 21:54
Jak się chce robić to się zarobi:D
zwolniłem sie 2014-06-26 00:28
1200 zł + premia uznaniowa = ok 1600 zł
GG 2014-06-26 12:09
Pracowałem w tej firmie jako laminiarz. Nie powiem, przez pierwsze 3 miesiące zarobiłem dobrze, w 4 jakieś potrącenia, z którymi się nie zgodziłem-więc się zwolniłem.Atmosfera w pracy - TRAGEDIA;
chromiok 2014-07-01 15:57
Ja pracowałem 2 miesiące i jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> o 7 rano na stanowisku pracy... godzina 15 a tu końca nie ma kończysz jak zrobisz wszystko w jeden dzień ! wiec normą jest praca do 19 -22, zarobki to nieporozumienie ok 1600 zl, o umowie o pracy nie ma co liczyć ...

Pozdrawiam fajnych ludzi Leszka z ram, Mariusza informatyka z handlówek, Darka oraz Kreta - chłopaki uciekajccie !!!
chromy 2014-07-06 01:16
Ja pracowałem miesiąc i powiedziełem sobie dziekuję... Szaleństwo, syf, kiła i mogiła. Pracowałem w wielu firmach ale opowiem dziń pracy na Handlówkach - nowa hala.. Przychodzisz rano i ... pseudo sztajger Rodakos nie wie co mi dać do roboty, pytam i cisza ... dopiero gość cały w silikonie odzywa się choć to powiem Ci co robić ! Koleś wydawało mi sie ze nie ma za wiele do powiedzenia ale powiedziel konkretnie co mam robic, pakazał, opowiedział jaki ma byc efekt koncowy i wiedziełem wszystko ! Pomyślałem - majster . Dziwna sprawa po tygodniu okazało się że to zwykły pracownik w chriscie zwany robol a gość jest inżynierem Informatyki i szpecem od elektryki bo w samochodzie zrobił mi alarm mega rozbudowany w 2 godziny ! ( Serwis Audi chciał za to 4000 zł i robił by to 2 dni :)
Andrzej 2014-07-06 01:31
A to ciekawe z tego co czytam, z kolegom pracowalismy tam ja tylko 3 dni a kompel chyba 2 tygodnie. Praca niby na akord ale i tak nikt nie wyrabia norm ! Starzy pracownicy maja po 3600 zł ale to niszczenie człowieka po 14 godzin wyzysku, mlody ma grosze chyba ze sie lize ma maxa i da klepać dobrze po ramieniu.

Dziwny kolej jak tu wspominaja na forum jest psełdonim " Szmlasek" MAriusz czarny mówią inny bo jest jeszcze inny Mariusz ciulassa , okazuje sie ze kolo ktory jest informatykiem i elektronikiem o toreym mowa na forum tu siedzi, ponoc prezes i kierownik robia sobie z niego jaja, dajam mu pare groszy za bieganie i harówkę przez cały dzien. Gosc zapiernicza ze wszystkim bo ma glowe na maxa i IQ na 100 % . ja spadalem z tej firmy i nie che. Pracuje w weglu na przeciw i zyje. pozdro hude grabaze
amonimus PO 2014-07-12 00:35
Dziś się zwolnił kolejny pracownik z tej firmy w/g mnie jeden z lepszych. Nie będę pisał imion. Klika słow już padło tu o nim, Ja dalej pracuje i nie narzekam chociaż nie jest za ciekawie w tej firmie bo jak pisali inni ze prezes każdemu obiecuje psadke kierownika to sie robi lipa. Dzis sobie uświadomiłem że ta praca to porażka...

Kurcze zwalniają się ludzie jak dziś - M. człowiek który jest inżynierem i miał plany, w/g zmienił by tą produkcję o 180 stopni a prezes miał to gdzieś. Ja tego nie rozumie dlaczego dali odejsć takiemu pracownikowi. Żenada. W Poniedziałek zaś bedzie Prezes... Rozmowa 3 godzinna . Powodzenia kolego !!! (SM ...reszta znajoma)
nowy 2014-08-08 22:48
jakie zarobki, chce isc tam do pracy ...
Stary 2014-08-09 16:25
1200 Zapraszamy
nowy do pracy 2014-08-12 14:11
Powiedziano że 20 zł za godzinę czy to prawda ?
Stary 2014-08-13 21:21
Kolego 20 na godzinę to chodziło o prędkość a nie o kasę . Ale mówiąc bez żartów 20 zł na godzinę TAK ALE za GODZINĘ wypracowaną, czyli jak wypracujesz daną operację w danym czasie .
wujas 2014-09-24 21:14
Ta firma to jakiś żart wysłałem zapytanie o przyczepę 2 osiowa odpisał dyrektor który chyba tak naprawdę nie wie co sprzedaje jego odpowiedzi na pytania nie są konkretne
szukam osoby ktora tam pracuje i może mi cos wiecej napisać o przyczepie bardzo bym prosil o kontakt wujasbiedrona@wp.pl
uhm 2015-01-19 21:13
a czy wynagrodzenie wyplacaja w terminie i czy mozna liczyc na premie dodatkowe za wykonana prace ..Jak mam sobie poradzić, na rozmowie kwalifikacyjnej jakie zadaja pytania najczesciej czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.pracy w tej firmie? dziekuje za odpoiwiedz
dziekan 2015-02-04 17:18
ta firma to rzeczywiście dziwny przypadek, bo wydaje się , że na samym robieniu przyczep to zna się tutaj nie niewiele osób. Już może jesli chodzi o ich sprzedaż jest lepiej, ale i tutaj czasami trafiają się niezłe kwiatki. Dajcie znać czy ciągle nic się nie zmieniło i firma dalej jest tak nieogarnięta
prezes 2015-05-23 02:12
Za dużo nie piszcie, bo cenzura skasuje.Jest to firma najlepsza w europie.Zapraszam.
Sykosz 2016-07-16 18:14
Paranoja paranoja i jeszcze raz paranoja. Aha Panie Prezesie Pogrzeb Pan w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak Pan nie masz co robić . Grzebanie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to też Praca. Mógłby Pan pogrzebać w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innych pracowników i znaleźć różnice.
Odpowiem Panu Różnicy Pan nie znajdzie, Bo każdy jest człowiekiem a Pan jest Skończonym Debilem w zarysie człowieka z Pokazem Wyżej Sram niż Dupę mam. Dziękuje za Uwag ę. Aha Uwaga tu się nic nie zmieniło
kot 2016-07-17 13:17
@krasnal bardzo dobrej jakości, wystarczy na dowód tego wejść na ich stronę internetową i zobaczyć jak wiele mają powaznych certyfikatów, gazele biznesu tez nie otrzymuje się ot tak na piękne oczy przecież
Weronika 2017-06-08 15:05
Pracujesz w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w tym miejscu? Jakie największe plusy dostrzegacie, a co według Was wymaga zmiany?
Zostaw swoją opinię o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.W CHRIST SP Z.O.O