Opinie o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Z.P.W CHRIST SP Z.O.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O w Mysłowice

Jaki jest styl zarządzania w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

niemiec

Większość Twojego urlopu rozdysponuje PANI prezes ZARZĄDU CHRIST, oczywiście bez Twojej zgody i nie masz nic do powiedzenia. Tak na prawdę chyba nie ma gorszej firmy w tym kraju. A po za tym nie warto zwracać uwagę na tą pseudofirmę, ponieważ w najbliższym czasie prawdopodobnie (wszystko na to wskazuje) przestanie istnieć.

Jaki jest styl zarządzania w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

inna

brak stylu w tej firmie ! nie polecam !

@inna

Stylu brak? :( Jakoś świeżych opinii nie za dużo a wszyscy ogólnikowo hejtują. Może rozwiniesz jak aktualnie wygląda to całe zarządzanie?

Wspaniały

Styl zarządzania jest w pełni profesjonalny, na najwyższym europejskim poziomie. Firma w pełnym rozkwicie. Wiele inwestycji w rozwój produkcji. Znakomite warunki pracy, wysokie zarobki. Chętnych do pracy nie brakuje, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Ha ha ha ????????.

Emilia
@Wspaniały

To wszystko ironicznie jest napisane i stąd te heheszki na koniec? Nie rozumiem czy to prawda czy ironia?

Wspaniały
@Emilia

Heheszki były przypadkowe. Firma christ jest w pełni profesjonalna i wzorcowa dla innych firm w Polsce. Uczciwość i żetelnosc jest niewątpliwie atutem firmy. Podczas swojej pracy zawodowej nie spotkałem tak wspaniałej firmy. Pracownik jest niewątpliwie najważniejszy, a prawo pracy jest respektowane w pełni, po za małymi wyjątkami. Moim zdaniem lepszej firmy nie znajdziecie.

Czy Z.P.W. CHRIST SP Z.O.O organizuje lub finansuje wczasy dla swoich pracowników?

niemiec Nowy wpis

Czy pracownicy w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O dogadują się między sobą?

niemiec Nowy wpis

Kiedyś pracowało tutaj około trzydziestu pracowników, teraz trzech, lub pięciu. Jest nas coraz mniej, za chwilę nie będzie nikogo. Kto się ma tutaj dogadywać?

Czy firma Z.P.W CHRIST SP Z.O.O w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Niuniek

Firma Christ nigdy nikomu nie dofinansowała ani jednej złotówki do kursu lub szkolenia i zapowiada się, żeby miało się to zmienić.

lgtb

Firma Christ nigdy nie dofinansowala nic żadnemu pracownikowi i raczej to się nie zmieni

Jak jest z pakietem medycznym w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O? Można dołączyć rodzinę?

Rambo

To jest głupie pytanie, czy ponury żart? W tej firmie nic nie ma! Nie ma ogrzewania, nie ma odzieży roboczej, nie ma materiału do produkcji, nie ma motywacji do pracy, nie ma warunków i narzędzi do pracy, jedyne co jest, atmosfera szpitala psychiatrycznego. Kto nie wieży, niech sprawdzi. Szkoda tylko czasu i nerwów.

lgtb
@Rambo

I to jest prawda cała prawda i tylko prawda

Pracownik Biurowy

Spokojna rozmowa, bez zbędnego czynnika stresującego.

-o dyspozycyjność, przebieg ścieżki zawodowej, stan cywilny.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

Adolf

To jest proste. Firmą CHR... .zarządza trójosobowy ''ZARZĄD''. Czyli polscy niemcy uznający rodaków za gorszy gatunek. Niestety współczynnik IQ niektórych członków ''ZARZĄDU'' jest prawdopodobnie niższy niż brud pod paznokciami, a więc wystarczy wykazać niższą inteligencję- co jest bardzo trudne, aczkolwiek niezbędne dla lepszego samopoczucia'' zarządu'' i już masz pracę !!

@Adolf

ciekawa bym była konkretów odnośnie oceny tego całego intelektu... Na jakiej podstawie wysuwasz tego typu wnioski?

MAKUMBA

Ja chcieć pracować w firma christ.. Ja słyszeć że firma christ być najlepsza i naaajpiękniejsza firma na świecie. Są ludzie co niedobrze mówią i piszą o ta firma. Ale to nie są ludzie, to są wilki. Ja kochać firma, kochać pani Prezes,wsiadać w łódka i przypływać.

!!!

Brak słów jeśli chodzi o tą firmę! Najlepiej trzymać się od nich z daleka i nie wchodzić w żadną współpracę!

Grzegorz
@!!!

Czemu tak mocno odradzasz współpracę z nimi? Bo kompletnie tego nie wyjaśniłeś. Czekam na odp!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

...........

Kolego spoko dawaj do zespołu tu pracują same ( CZŁONKI ) to się zgra ekipa.

Ktos
@...........

Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w tej firmie? Interesuje mnie dlaczego ciągle szukają kogoś na stanowisko pracownik biurowy? Pozdrawiam

A4
@Ktos

Praca w tej firmie nie jest taka najgorsza. Problem w tym że w tym kraju prawdopodobnie nie ma człowieka, który byłby w stanie wytrzymać bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym bezpośredniego kontaktu na co dzień z panią prezes: M.CH.

Co jaki okres czasu w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O można ubiegać się o podwyżkę?

LGBD

Pani Vanessu.. To pytanie o podwyżki to chyba jakiś ponury żart. W Polsce najniższa krajowa jest sukcesywnie podwyższana, natomiast wynagrodzenie pracowników w firmie christ sukcesywnie obniżane. Proszę traktować swoich pracowników całkiem poważnie, a nie jak bandę (Polskich) (usunięte przez administratora)!, ponieważ za chwilę możecie ich stracić .

Stefan
@LGBD

Dziwi mnie trochę Twoja wypowiedź. Rzeczywiście jest tak, że firma Z.P.W CHRIST obniża pracownikom wynagrodzenia zamiast je zwiększać? Zaskoczyło mnie to, co napisałeś w swoim komentarzu. Czy możesz napisać dokładnie, ile aktualnie można tam w ogóle zarobić? Ciekawi mnie to, dlatego proszę o odpowiedź.

........
@Stefan

2500 Pozdrawiam

Patryk

@joj dlaczego tak uważasz ze do tego motywują ?

Czy pracodawca Z.P.W CHRIST SP Z.O.O motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Joj

WŁAŚCICIELKi motywują Swoich pracowników do zwolnienia się z firmy. Niestety, oni są uparci i zostają. Po prostu kochają CHRIST.

Patrycja

@bob czyli jest problem z alkoholem? Ktoś się do tego odniesie ?

bob

Atmosfera jak w szpitalu psychiatrycznym. Nie pijesz - nie zarabiasz. O świadczeniach zapomnij.

Czy Z.P.W CHRIST SP Z.O.O oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

były

Umowa zlecenie to standard, albo praca bez jakiejkolwiek umowy. W wyjątkowych okolicznościach można spodziewać się krótkotrwałej umowy o pracę.

@zadowolony możesz wymienić plusy pracy w tej firmie? Na pewno zachęci to przyszłych kandydatów

zadowolony

Firma jak każda inna, ma swoje wady i zalety. Wady: -podstawą wynagrodzenia jest najniższa płaca krajowa. -niejasny system wynagrodzeń. -brak funduszu socjalnego i związanego z nim dodatków i udogodnień. -Brak jakichkolwiek benefitów. -Nieciekawe warunki pracy. -Brak możliwości rozwoju zawodowego. Zalety: -praca na 1 zmianę, -można spożywać alkohol w czasie pracy.

Rychu

Czy są przyjęcia do firmy? Ile można zarobić? Wypłaty są w terminie? Czy ktoś zna aktualną stronę internetową firmy, bo ciężko znaleźć?

D. W

Są przyjęcia ile godzin i jak stawka

So

Rocky szukaj pracy w fabryce gwizdkow za testera

Zadowolony

Trzeba zmienić pracę a nie narzekać ci co chcieli odejść odeszli i tyle wiadomo że wypłaty są składki od podstawy ale jak kumasz to 3000 wyciagniesz i lepiej

rocky
@Zadowolony

Hej ZADOWOLONY, po ostatnich zasiłkach (wypłatach?) już na pewno nie będziesz zadowolony. Pamiętaj gdzie pracujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O - Mysłowice

• Jak się pracuje w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.W CHRIST SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z.P.W CHRIST SP Z.O.O?

Kandydaci do pracy w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z.P.W CHRIST SP Z.O.O