Opinie o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kompania Piwowarska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompania Piwowarska S.A. o rekrutacji.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Romek

Witam. Jak jest z dojazdem do swarzedza i jakie zarobki finansowe na magazynier?

Każdy ma prawo do zamieszczania na tym wątku swoich spostrzeżeń. Dziwi mnie tylko, że jak ktoś pisze cos pozytywnego to niektórzy tak bardzo sie denerwują i obrażają ludzi. Każdy pisze co myśli, chyba że konkurencja działa?

Pawełek

Jak na taką firmę to nie potrzebujecie zbyt dużo osób do pracy. Może czasami są sytuacje , które wymagają naprawienia ale uważam, że Kompania Piwowarska to dobre miejsce do pracy. wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Nie ma gwarancji, że w innej firmie będzie nam lepiej , prawda?

Zuzanna

@szofer na wypowiedzeniu ale rozumiem, że jest zachowany Twój okres wypowiedzenia? Takich informacji chyba nie da się przekazać w dobry sposób, pytanie - czy sytuacja jest rozwiązana z pracownikami zgodnie z zapisami umowy? To bardzo dużo mówi o podejściu Kompanii Piwowarskiej do pracownika.

Zenobiusz
@Zuzanna

Zwalniają ludzi którym wali się świat bo ktoś nie odnowił przestarzałego taboru samochodowego a Zuzanna a rzuca tekstami na temat odpraw ...

Rekrutacja do pewnego momentu ok, ale po trzecim etapie pomimo obietnicy kontaktu w ciągu 2 tygodni cisza. Pani z HR nie odbierała telefonu i nie odpisywała na maila, ignorancja i urwanie kontaktu. W rezultacie nie udało sie nigdy dowiedzieć wprost jaki był wynik rekrutacji, ani usłyszeć feedback dt. procesu. Niestety brak profesjonalizmu i szacunku do kandydata.

Standardowa rozmowa

szofer na wypowiedzeniu

o czym my wogóle mówimy jaki szacunek do ludzi jak dobra firma w poniedziałek o godzinie 14 dowiedzielismy się ze cały transport w kompani został zlikwidowany ze centra dytrybucij poszły won przychodzisz na 6 do roboty o czternastej dowiadujesz sie ze cie wywalono

kis
@szofer na wypowiedzeniu

i kto Ci da robote jak sie dowie ze jestes bylym kierowca browaru. nikt Ci auta nie zaladowal to nie jedziesz . czas pracy sie konczy to powrot z ladunkiem na browar , ale to minelo. czas sie przestawic , a bedzie ciezko, i pieniadze inne.

Torba
@szofer na wypowiedzeniu

DO szofera Pracuje w KP i tez zgadzam się, że sposób komunikacji byl słaby. Ale z drugiej strony nie wspomniałeś, że KP nie wymaga obowiązku pracy w okresie wypowiedzenia wypowiedzenia takim wypowiedzeniaypadku oraz o odprawa większych niż wymaganych przez prawo. Pewnie - utrata pracy nigdy nie jest pozyťywna, ale są firmy gdzie pracujesz do ostatniego dnia.

Zuzanna

Czy możesz przybliżyć @panpiwo, które informacje na temat Kompanii Piwowarskiej są niesprawdzone? Warto na forum precyzować swoje wypowiedzi, tak żeby inni użytkownicy mogli z łatwością się do nich odnieść i potrzymać toczącą się dyskusję.

Pan piwo

Pisanie niesprawdzonych informacji jest dużą przesadą. Czy niektórzy mają przyjemność z tego, że innych denerwują? Pracuję tu od dawna ale niestety hejterzy szaleją.

Joseph

A powiecie jak zarabia handlowiec ?

Pracowałem w firmie i jestem zaskoczony i zaniepokojony tym co piszecie. Zgoda buduje , niezgoda rujnuje pamiętajcie o tym

klub

Wydaje mi sie, że ci ze wsch. są dotowani dodatkowo przez rz'ąd, dlatego firma może sobie pozwolić na większe płace dla nich. Ciężko gdziekolwiek w mediach znaleźć taką informację, ale poczytajcie sobie opinie o innych firmach. Takie info się powtarza. Polacy są dysk'ryminowani we własnym kraju, a media piszą że oni ratują ry'nek pracy. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby w krajach zachodnich byli dotoewani Polsacy. Czy to nikogo nie obchodzi w tym kraju?

Piweczko

Kompania Piwowarska szuka ludzi bo sezon w pełni. ?

Zuzanna

@Alojzy to niepokojące, że są problemy z wypłatą wynagrodzeń przez agencję. Jeśli możesz odpowiedzieć, to miałabym kilka pytań odnośnie Twojego komentarza. Czy zgłaszaliście te problemy może do samej firmy? Jak dużej części pracowników dotyczy ten problem? Czy większość jest zatrudniona właśnie przez agencję pracy? Jaka jest w takim razie szansa na przejście na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę?

Alozjy
@Zuzanna

Problem dotyczył wszystkich pracowników zatrudnionych przez agencję i nadal problem z komunikacją z koordynatorem trwa ponieważ kontakt z nim graniczy z cudem tym bardziej problemy zaczęły się kiedy koordynatorem został Pan pochodzenia ukraińskiego. Firma o wszystkim wie ale jak widać nie ma nad tym kontroli. A co do umów przez firmę? Sezon trwa a po sezonie nikłe szansę na umowę przez firmę także dziękujemy we wrześniu i radz Pan sobie sam, nic się w tej kwestii nie zmienia od lat.

Zuzanna

@praktykanta jak oceniasz przydatność praktyk? Czy spełniły one Twoje oczekiwania? Wspominasz, że firma odezwała się do Ciebie z propozycją pracy. Przyjąłeś ją?

praktykant

Praktyki bezpłatne, ot filozofia firmy - nie płacić a mieć zapchaj dziurę na urlopy pracowników. Możliwość zatrudnienia po praktykach jest ale to zależy czy jest wakat. czasem odzywają się po paru miesiącach jak się jakiś wakat zwolni (mój przypadek).

Piwencjo

Interesują mnie praktyki w dziale logistyki w Szczecinie, czy ktoś ma wiedzę w tym temacie? Może dowiem się jeszcze czy są one płatne? Czy po odbyciu praktyk jest możliwość zatrudnienia sie w firmie.

Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań na temat pracy dla przedstawiciela handlowego, rejon Częstochowa? Mam zamiar aplikować i chciałbym mieć informacje. Jak się pracuje w firmie? Jakie maja wymagania na starcie?

Aaa

Jakie zarobki dla nowych na stanowisko laboranta i operatora rozlewu?

Były

Jak widzę Kompania Piwowarska ma sporą listę ofert, ale to dobrze. Może mają jakieś nowe projekty i potrzebują ludzi? Byłem pracownikiem i mam sentyment do firmy.

dino

W tej firmie liczą się znajomości, nie to co potrafisz. Rekrutacje są robione abyś był zapchajdziurą. Nie polecam ponieważ jest to kompletna strata czasu. Niestety ktos z rodzinki lub znajomków dostał prace jako PH, niech panowie 2 razy się zastanowią zanim drugi raz tak zrobią, ponieważ swiat nie jest tak duży jak wam sie wydaje i informacje szybko się rozchodza. :)

Firma jak widać ma potężną ofertę pracy. Czy to efekt rozbudowy jakiegoś oddziału? Może ktoś wie i mógłby podzielić się wiedzą? Szukam pracy najlepiej na magazynie i dlatego tak dopytuję. Słyszałem trochę dobrego o firmie ale lubię wiedzieć przed złożeniem cv

wkurwiony szhogun
@Paweł

czytaj ze zrozumieniem cofnij sie o pare stron do tyłu i wszystko będziesz wiedział

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 8 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompania Piwowarska S.A.?

Kandydaci do pracy w Kompania Piwowarska S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompania Piwowarska S.A.