Opinie o MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ostaszewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ostaszewo

Antosia Nowy wpis

W przypadku asystentki członka zarządu znajomość programów graficznych jest konieczna i do czego? Sądziłam, że wystarczająca bywa znajomość programów do prezentacji typu pp. ..

Witam, Obecnie jest wakat na inżyniera ds. jakości. Jaka atmosfera panuje w zespole QC? Czy można liczyć na dobrą płacę?

Doradca Zawodowy Nowy wpis
@Zainteresowany

Płaca zależna jest od posiadanego poziomu praktycznej wiedzy z zakresu Jakości w branży Automotive. Zespół QC chętnie pomoże w aklimatyzacji w nowym zespole. Zapraszamy do złożenia CV

Natrafiłam w sieci na aktualną ofertę pracy dla pracownika działu utrzymania ruchu. Firma informuje, że jeśli ma się odpowiednie wykształcenie bądź doświadczenie to super. No ale jakie w ogóle jest wymagane, aby mieć większe szanse na zatrudnienie? Bo o nim nie napisano w ogłoszeniu... Każdego biorą?

Doradca Zawodowy Nowy wpis

Warto złożyć CV i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną podczas, której uzyska Pan odpowiedzi na zadane pytania.

Wpadło trochę nowych ofert pracy w tym roku, polecacie się tu do was przyjąć do firmy? Myślę nad stanowiskiem koordynatora ds. jakości. Szkoda jedynie, że widełek nie podali ;) Jakie zarobki oferują? Jest szansa, że podzielicie się widełkami? Bo wymagają bardzo dużo od przyszłego pracownika jeśli mam być szczery, więc ciekawi mnie ile oferują. Kilka słów o procesie rekrutacyjnym mógłby ktoś napisać? No i czy coś warto wiedzieć przed aplikacją tutaj? W te dodatkowe świadczenia socjalne co dokładnie wchodzi?

Czy kandydat na stanowisko Inżynier Jakości w firmie MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Czesław Karasiewicz

Pracowałem w tej firmie. w ubiegły roku przeszedłem na emeryturę z dniem 28 grudnia 2023 roku na świadectwo pracy czekałem do 9 stycznia 2024 przez to straciłem jedną emeryturę. Firma zamiast przesłać mi świadectwo pracy na mój e.mail postanowili wysłać pocztą. Dziadostwo!!!.

Dział HR
@Czesław Karasiewicz

Panie Czesławie, świadectwo pracy zostało Panu wysłane niezwłocznie, niestety nie mamy wpływu na działanie operatora pocztowego na terenie naszej gminy. O skan wystarczyło poprosić, na pewno byśmy go przesłali na wskazany adres

Czy rozmowa rekrutacyjna w MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbywa się również w języku angielskim?

Nieźle się tam na produkcji bawicie, telenowela brazylijska na całego. A czy można prosić o powrót do twardej rzeczywistości i info o dziale infrastruktury IT? Jest to dział, czy macie jednego tylko specjalistę, który wystarczy do ogarnięcia tematu? Jak tam rotacja? Pytam z myślą o ewentualnym zaczepieniu się w firmie w tym roku.

Nbvc

Jakich i za co?

Pracownica

Ten komentarz to nie jest na miejscu bo jak dowiedzą osoby sie wymienione w tym komentarzu mogą to zgłosić na policję. Teraz jest RODO . Ten ktoś nie lubię tych osób Ale nie powinien ich publikować. Kazdy z tych osób zdobył takie miejsca pracy dzięki swojemu wysiłkowi i cieszekej pracy . A że pani @rozbawiona nie przepada z nimi to jej problem A nie innych

Gosia
@Pracownica

Po pierwsze. Pani na awans pracowała napewno. Jak to chyba już każdy wie haha po drugie Pani, która broni te osoby pasuje do nich, bo też jest chyba po podstawówce albo nawet nie patrząc na błędy w pisowni. Po trzecie gdzie jest złamanie RODO? Miłego dnia

PJ
@Gosia

Tak jest,krótko i na temat,nie ma miejsca na k....urcze jedne pieczone...

Katarzyna
@PJ

Na kogo nie ma miejsca? Nie widzę, co piszesz.

Zniesmaczony

Ale tam się jaja dzieją u was..romanse jakieś tanie?Hm...pamiętam,jak ja pracowałem,był tam pewien brygadzista...nie pamiętam imienia,ale ci którzy pamiętają akcję z nim wiedzą kto to...on miał to do siebie,że...bardzo nie szanował ludzi i lubił dziewuszki...szczególnie te zajęte...pewnego dnia,po pracy szczekał na autobus.Tego dnia jednak nie podjechał autobus,a czarne BMW,z kafarem w kominiarce...owy kafar się zatrzymał,wysiadł itak huknął go w czambuł,że ten tylko pokazał numer buta...Kafar odjechał z piskiem...nie wiem kto to był,ani czy owy pan wyciągnął lekcję z tego zdarzenia,ale chwile po tym kupił baaardzo stary samochód,i już nie ryzykował stania na przystanku...

@Zniesmaczony

W tym przypadku romans miała Pani Anna do niedawna pracująca w biurze obecnue przeniesiona na produkcje i Pan inzynier procesu Rafał, że Pannie nie było wstyd sama ma dzieci a udawała pokrzywdzoną a Pan czworo dzieci i romansow się zachciewa wstyd i to z kim z totalna pat.....niektórzy jak widać wstydu nie mają.

Divoc
@Rozbawiona

To składam do was papiery..jak ona jest na produkcji,może ja ją wyrwe teraz?Czemu nie...cza korzystać...

kogo to obchodzi ?
@Rozbawiona

inżynier ? to trzeba skończyć szkołę . A następna sprawa kto co lubi . może żona mu pozwalała ? takie to teraz popularne jest zaściankowa osobo .

Obywatel
@Rozbawiona

No jak ma 4kę,to go jojco swędzą widzę...trafił łatwiznę,co,źle że skorzystał?Sam znałem jedna taka,z rektoratu na UMK...też Ania...

@Divoc

Wiesz ona z działu na dział skacze no chętna tylko kasę musisz mieć

Czy pracodawca Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak organizują.

Możesz napisać, czy prócz szkoleń branżowych są także kursy językowe? Interesuje mnie, czy są one dostępne dla wszystkich pracowników, czy raczej dla tych którzy się wyróżniają i osiągają dobre wyniki.

Rozbawiona

Oczywiście szkolenia są organizowane firma bardzo dba o dobro pracowników i ich szkoli.

Nn

Szkoda gadać.

Jacek

czy firma zatrudnia bezpośrednio czy przez agencje??????

Alf
@Jacek

Jo,towarzyską na Błękitnej w Toronto ..

Co tak cicho?TO ISTNIEJE JESZCZE CZY NIE????

Cisza

Cisza ...... Firma zamknięta ? Czasy świetności chyba już minęły ? Pracowników nie za wiele , samochodów do załadunku i rozładunku praktycznie nie widać .ogromny nieład przed firma .Ostatnio w weekend ciemno . Hallo ? Czy ten statek jeszcze płynie ?

Małgorzata
@Cisza

Skąd wnioski, że firma zamknięta? Być może po prostu nikt nie ma akurat nic do napisania na temat Boryszew Tensho Poland. Nie musi to od razu oznaczać, że już została zamknięta. Dlaczego też uważasz, że czasy świetności już chyba minęły? Bardzo dużo niewiadomych zawiera Twój wpis.

Cisza
@Małgorzata

Proszę czytać mój post z zrozumieniem . Wszystko wyjaśniłem. Pozdrawiam

Szymon

siemanko jest tu ktoś kto pracuje w firmie i może mi powiedzieć jak zarobki? chciałbym aplikować, mam kursy, uprawnienia spawacza, ale może i być produkcja chciałbym sie gdzieś zaczepić chociaż na jakiś czas dzieki z góry wszystkim za odpowiedz

Monika Skiba

Rozbawiona, dzięki za troskę ale jestem dużą dziewczynką i potrafię sobie poradzić. Myślę, że opinia na temat życia osobistego Pana inżyniera jest mało istotna i nijak ma się do pracodawcy. To indywidualna sprawa wymienionych przez Ciebie osób.A jeśli ktoś szuka fajnego zakładu w strefie ja mogę polecić Sohbi Craft , gdzie obecnie pracuję.

@rozbawiona nie wiem co ci zrobiła ta dziewczyna z technologi Ale z tego co wiem rekrutację przeszła uczciwie. Wygrała rekrutację bo na nią zasłużyła swoją dzięszka prace w tym zakładzie. A teraz nawet pracuja tam dwie kobiety . I co myślisz że też nie uczciwie zdobyła prace przez Pana inżyniera.....

Przepraszam serdecznie za ciekawość,ale kto tam znowu i z kim...trochęczasu minęło odkąd miałem nieprzyjemność tam harować,wiec i w temacie nie jestem...

Ale heca...

No to nielicho...trzeba nie mieć wstydu,ja bym się w pracy nie pokazał bez kitu....błeee

Paulina
@Monika Skiba

No SOHBI CRAFT to chyba nie,uwierz mi...stamtąd jesteś,że reklamujesz?Znowu nie ma ludzi do pracy tam,i biurowi przy maszynach stoją?Czy jak?

Basia

Nie polecam,bardzo żle wspominam pracę,jak i dużo nieprzychylnych osób tam...

Pat

Cześć dostałam propozycje pracy. Mogę wiedzieć jaka atmosfera? I praca według grafiku czy jak? Weekendy również pracujące? Pozdrawiam

moni
@Pat

skladalas cv przez jakas agencje czy bezposposrednio do pracodawcy?

Sebix

Atmosfera zależna od zmiany - na dwóch zmianach ok A i C, na B tak

Dewtojs
@Pat

Ja bym tam na Twoim miejscu nie szedł...odradzam jako były już na szczęście pracownik...

Ewka

czy firma prowadzi obecnie rekrutacje?

A. J

Przepraszam wszystkich Ale rekrutacją na to stanowisko przeszłam uczciwie. Nie wiem co mają do mnie inni . Wolała bym aby napisała do mnie ta osoba . A nie niszczyła dobra firmy .

Zostaw merytoryczną opinię o MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ostaszewo

• Jak się pracuje w MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.1/5 Na podstawie 69 ocen.

MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ