Opinie o Frito Lay Tomaszów Maz. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frito Lay Tomaszów Maz.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Frito Lay Tomaszów Maz. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frito Lay Tomaszów Maz. w Tomaszów Mazowiecki

Wera

Praca? To chyba żart to łagry,nie ma ludzi do pracy bo nikt nie wytrzymuje stare pracownice są okropne itakie przebiegłe aby tylko ktoś ich nie wygryzł.firma też myślą że jak raz na jakiś czas zrobią imprezy to ludziom przejdzie? A te głupie baby lecą jakby żarcia nie widziały i cudzego chłopa do tego bo że swoim to nie pójdą cholota!!!!

Eryk

iga

praca moze byc.ale niektore stare pracownice sa okropne nie do wytrzymania!dra sie na ludzi co przyjda dopiero do pracy,stare ku......wy !nie polecam

Lidia

Podsyłam link gdzie można popatrzeć na obecne rekrutacje https://www.pepsicojobs.com/main? Był ktoś ostatnio na rozmowie w Frito Lay? Możecie opisać jak przebiegała? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Frito Lay Tomaszów Maz..
Lidia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Frito Lay Tomaszów Maz.o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Podzielcie się proszę opinią.

Broda!
@Lidia

Nie ma żadnych szkoleń. Robiłem 4 lata. Mówię akurat o produkcji. Jeśli chodzi o biuro, to w 2016 chyba, Frito Lay dostało nagrodę najlepszego pracodawcy. Na 100% nie dotyczy to produkcji. Nepotyzm, lizusostwo, kłamstwa kadry zarządzającej. Taki rynek pracy w Tomaszowie, że jest ogromny przemiał, płacą mało. Niektórzy kierownicy to z 15+ doświadczenia w pracy z tymi samymi osobami. Wiadomo kogo popierają

Patryk

Na dzień kobiet coś organizujcie?

Ja uważam że powinno być tak kto chce iść sam niech idzie a kto chce z partnerem powinien mieć taką możliwość nawet za dopłatą przecież są różne sytuacje i ustalenia w związkach według mnie tak było by najlepiej

Igor

A czy ktoś wogole zgłaszał żeby było na pary? Mówię o was faceci weźcie się za to bo na baby to nie ma co liczyć.sa poprostu zazdrosne,ze żony macie ciekawsze.a najgorsze są te co z chłopami robią a cwane

Patryk

No dobra ja jestem nowy i też chciałbym że sobą zabrać żonę to co gdzie mam to zgłosić a co jak chcą żebym przyszedł to albo z nią albo wcale żona w swoim zakładzie pracy sama też nie chodzi.a co wygnaja?

Aga

Oj Wera jak to nie rozumiesz przecież tu chodzi o te podstarzałe mężatki Bo to ich smykałka,chcą udowodnić że jeszcze są atrakcyjne i mogą,ale fakt jest taki żeby to udowodnić swojemu partnerowi a nie koledze z pracy

Wera

Ja naprawdę nie rozumiem dlaczego nikt nie wpadł na to żeby jednak zorganizować jakiś bal dla par nie tylko tych zakładowych są naprawdę duże sale może warto spróbować.ja rozumiem te kobiety które spuszczone że smyczy szaleją aż w końcu wpadają z pierwszym lepszym ale ja pracuję tu ponad 20 lat i muszę przyznać że nie miałam okazji poznać osób towarzyszących moich koleżanek

Co sądzicie o szybkich awansach w naszej firmie. Zaczyna się od pakowacza i szybko ląduje w biurze.

Kiedy najbliższa imprezka

Alek

Przecież są są sale pomieszczą nawet 300 osoby wystarczy zmiany podzielić na pół dodać partnerow i załatwione ale trzeba chcieć

Robert

Skoro się tylko imprezuje to chyba większość jest zadowolona? A tak na marginesie jaka jest atmosfera w firmie? Mam zamiar aplikować dlatego dopytuję. Czy w firmie są jakieś dodatki socjalne do podstawy?

Kto jedzie do gawryszewskiegona ślub?

Lidia

Obecnie poszukują na stanowisko Technik Serwisu w dziale Utrzymania Ruchu. Z oferty pracy wynika, że zapewniają stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport), pracę na samodzielnym stanowisku w międzynarodowej organizacji, dającej duże możliwości rozwoju, możliwość udziału w ciekawych projektach.Czy ktoś aplikuje?A może ktoś opowie jak się pracuje na takim stanowisku pracy?

Bo w tej firmie się tylko imprezuje

Bezluk

Bardzo mało na tym wątku piszecie o firmie! Jak się we Frito Lay pracuje? Czy zarobki są w miarę godziwe?

Bystry

Oj Wera ty poprostu nie chcesz chłopa zabrać i co tu dużo gadać a impa jest przecież dla każdego

Zostaw merytoryczną opinię o Frito Lay Tomaszów Maz. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Frito Lay Tomaszów Maz.?

Zobacz opinie na temat firmy Frito Lay Tomaszów Maz. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frito Lay Tomaszów Maz.?

Frito Lay Tomaszów Maz.