Opinie o Frito Lay Tomaszów Maz. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frito Lay Tomaszów Maz.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Frito Lay Tomaszów Maz. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frito Lay Tomaszów Maz. w Tomaszów Mazowiecki

Patka

Praca przyjemna, całkiem dobrze płatna. Godziny nocne płatne 60%, a nie jak w innych firmach minimalne 20%. Weekendy prawie wszystkie wolne. Możliwość odbioru pracującej soboty w inny dzień. Polecam, widać że firma zmienia się na lepsze.

Medrzec

Nie można się dogadać nocki jak każda zmiana i tyle ale każdy się dużo narzeka a robi

Patka

Aneczka Nowy wpis
@Patka

Nocki są obowiązkowe czy można się dogadać, żeby ich nie robić? Co do tych weekendów to ile sobót w miesiącu w takim razie wypada pracujących?

Zasiałeś we mnie ziarenko zwątpienia, nie wiem jednak do której części się odnosisz? Ile tak dla potwierdzenia te nocki będą płatne? Jeśli nie 60% to o ile +/-? I czemu tu ktoś tak z marszu pyta o te nocki i to czy można się jakoś dogadać? Idą u was na rękę?

Rudy Nowy wpis

Faktem jest że kto robi to robi robota jak robota stare pracownice potrafią się ustawić płacic mogliby by więcej

Medrzec Nowy wpis

AAA

Z czego to wynika ze najpierw prowadzone są nabory a potem podobno wychodzi ze jest mało pracy? wyjaśni ktoś to zagadnienie poruszone na forum? Jak przy tym ma się praca na samym hr? Opiszecie tamtejsze warunki na dziale? Tam występuje rotacja czy nie bardzo?

Frytolej

Nie polecam. Zatrudniają ludzi na zasadzie zapchania dziury. Trudności w załatwieniu czegoś z HR. Zatrudnienie na 3 miesiące, żeby później usłyszeć, że jest mało pracy i nie przedłużają umowy. Brak premii przy ostatnim wynagrodzeniu, więc dostaniesz tylko podstawowe wynagrodzenie. Ogólnie to jak nie masz nic lepszego to ta praca jest dla ciebie, ale nie licz na normalną współpracę.

Tomaez

Witam czy mozna prosic o jakies info jak jest na utrzymaniu Wymagania kosmiczne ale to nie problem Zalezy mi na naprawde zetelnej informacji jaka to robota jaka srednio kasa

Kolega z utrzymania
@Tomaez

Jeśli chodzi o zarobki, to są bardzo zadowalające, wymagania nie są wcale kosmiczne, choć mylnie mogą stwarzać takie wrażenie. Fabryka ma taki ogrom i różnorodność maszyn, że ciężko a byś był wstanie zrobić coś sam przez minimum pół roku. Ale jakiś minimalny poziom trzeba sobą reprezentować. Jeśli chodzi o zakres obowiązków, to jest on ogromny.

Honorata
@Kolega z utrzymania

Ale ten zakres obowiązków nie wykracza poza to co było powiedziane na rozmowie rekrutacyjnej ?

Izabela
@Kolega z utrzymania

skoro w firmie jest pełno różnorodnych maszyn i ciężko się wszystkiego szybko nauczyć to czy są organizowane na bieżąco jakieś szkolenia, które mogłyby szybciej pomóc przyswoić wiedze i to jak obsługiwać dane maszyny i na nich pracować???

operator
@Kolega z utrzymania

a mógłbyś powiedzieć jakie są te zarobki? lepsze niż na pakowni?

Beata
@operator

A na pakowni ile sie zarabia?

Tomek 34
@Tomaez

Czy są teraz jakieś przyjęcia bezpośrednio przez zakład na dział produkcji ? ewentualnie przez jakaś agencje ? chodzi mi o prace dla pary..na 2 max 3 miesiące

Wojciech
@Tomek 34

Jest ogłoszenie na lidera zmiany produkcyjnej ale jak interesuje cię podrzędne stanowisko to szukają też młodszego operatora maszyn - pracownika pomocniczego produkcji. Praca jest od zaraz, rekrutacja zdalna. Nie wiem czy można tyko na kilka miesięcy. Musiałbyś to dogadać już na rozmowie. Będziesz aplikował? Jak tak to napisz jak ci poszło :)

old
@Wojciech

A ty też będziesz aplikować czy już pracujesz?

Olga
@old

Kolega nie odpisał ale sama się zastanawiam czy jako kandydaci ostatecznie się dostaliście? Po jakim czasie? Jak tu teraz rekrutację prowadzą i ile za pracę płacą? Widziałam w jednej z opinii, że zarobki są nawet ok, polecicie aplikację?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Frito Lay Tomaszów Maz..
UWAŻAJCIE !!!

JEŻELI PRZYJDZIECIE DO PRACY W TEJ FIRMIE NA STANOWISKO OPERATORA MASZYN\MAGAZYNIERA\PRACOWNIKA FIZYCZNEGO I PRZEPRACUJECIE NP:TYDZIEŃ\DWA TYGODNIE ALBO 1\2 DNI TO NIE LICZCIE NA WYPŁATĘ ZA TE DNI PRACY.... W RAMACH KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO I PAPIERÓW DO WYPEŁNIENIA NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PAPIER\DOKUMENT GDZIE MACIE WPISAC DANE DOTYCZĄCE WASZEGO RACHUNKU\KONTA BANKOWEGO. PO OKOŁO TYGODNIU PRACY KIEROWNIK POKAZUJE DOPIERO SYSTEM INFORMATYCZNY GDZIE MOZNA WPROWADZIĆ DANE ODNOŚNIE WASZEGO KONTA BANKOWEGO. JEDNOCZESNIE POPDISUJECIE RAZEM Z KWESTIONARIUSZEM OSOBOWYM W BIURZE W RAMACH PROCESU REKRUTACYJNEGO DOKUMENT MÓWIĄCY O TYM ŻE FIRMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NIEPRAWIDŁOWO PODANY NUMER RACHUNKU\KONTA BANKOWEGO. TEN ZAPIS\PARAGRAF JEST WYKORZYSTYWANY DO TEGO BY NIE PŁACIĆ BYŁYM PRACOWNIKOM ZA PRACĘ W WYMIERZE KRÓTKOTERMINOWYM NA OKRESIE PRÓBNYM W TEJ FIRMIE. JA OSOBISICIE MIAŁEM TAKĄ SYTUACJĘ O JAKIEJ TUTAJ NAPISAŁEM. PRZEPRACOWAŁEM W RAMACH UMOWY O PRACĘ KRÓTSZY OKRES CZASU. PODAŁEM TEŻ NR RACHUNKU BANKOWEGO-BYŁ TO DOKŁADNY NR RACHUNKU. ZAPEWNIANIO MNIE ŻE DO 10 DNIA MIESIĄCA BĘDZIE WYPŁATA.....I NIC ZERO...... DWUNASTEGO DNIA MIESIĄCA ZADZWONIŁEM DO CENTRALI TEJ FIRMY I BABECZKA Z BIURA POINFORMOWAŁA MNIE O TYM ŻE SPRAWA ZOSTANIE PRZEKIEROWANA DO KADR.....OD TEGO MOMENTU CISZA I ZERO KONTAKTU :( DLA TEJ FIRMY PRAWO POLSKIE NIC NIE ZNACZY JAK I RÓWNIEŻ PRAWO PRACY. OSTRZEGAM PRZED PODJĘCIEM PRACY W TYM ZAKŁADZIE\FIRMIE :(

pln

Może ktoś napisać jakie są zarobki? Oczywiście chodzi o zarobki netto.

Monia

Pracowałam tutaj przed studiami, około pół roku. Niestety jedyna zaletą są tutaj zarobki (jak na kogoś bez doświadczenia zawodowego), choć jakoś szczególnie nie powalają. Zapadła mi w pamięci toksyczna atmosfera między kolezankami - jedna druga obgadywala za plecami zaś na drugi dzień serdeczne przyjaciółki. Maszyny wydają się troszkę skomplikowane na początku, ale idzie ogarnąć. Niestety, mam negatywne doświadczenia co do nauki. Trafiłam być może na złą nauczycielkę, pomimo mojego zaciekawienia i pytan byłam celowo zbywana. Niektórzy pracownicy mają się za nie wiadomo kogo i miałam wrażenie że ustawiali wszystko pod siebie, grafiki itd. Muszę też wspomnieć o panu, który był ZETem na mojej zmianie. Nie będę mówiła na której, ale dużo osób prześmiewczo nazywało go szeryfem. Siedział tylko w biurze, jak była jakaś głębsza usterka maszyny to nagle znikał gdzieś na 4 godziny. Podobno jest też cięty na młodych operatorów. Pomimo wad polecam pracę dla kogoś kto chce "dorobić" przez 3 miesiące, ewentualnie cztery.

Brunetka

Witam, Czy ktoś się orientuje dlaczego w obecnym czasie jest około 7 ogłoszeń w jednym miesiącu?Odnoszę wrażenie że poleciał dział finansowo-księgowy.

Ruda

Kto został pracownikiem roku?

Izabela
@Ruda

A to firma przeprowadza takie konkursy wśród swoich pracowników czy pytasz raczej sarkastycznie? Jeśli pracujesz we Frito Lay w Tomaszowie Mazowieckim to napisz proszę, jak oceniasz tego pracodawcę.

Kol
@Izabela

Słuchaj skoro ktoś zostaje pracownikiem miesiąca to gdzie sarkazm może być i roku

Niezadowolona

Niestety, ale po pol roku pracy w PepsiCo Tomaszów zwolniłam się. Niestety kierownictwo nie jest przychylne do tego aby dawać wolne w weekendy, najlepiej jakby ktoś pracował 7dni w tygidniu bez dnia wolnego. Wolny dzień dostaje się wtedy kiedy chce kierownictwo, a nie kiedy się potrzebuje, potrzebujesz wolny weekend bo masz szkole albo jakąś ważna uroczystość to od razu jedt krzywe patrzenie na człowieka. Sobota nie płatna tylko do odbioru. A i traktowanie człowieka przez stałe pracownice jest na minusowym poziomie robią tak żeby im było wygodnie a ty człowieku pracuj na pełnych obrotach. Myślę że jest wiele firm które są bardziej przychylne dla osób że statusem studenta zaocznego. Więc niestety nie polecę PepsiCo, wypłata też nie jest jakaś mega wysoka oscyluje w widełkach około 1700 zł. Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem.

Xd

Nie polecam firmy. Praktycznie każdy weekend pracujący. Starsi pracownicy ustalają wszystko pod siebie, urlopy, zmiany..a ty żółtodziobie się męcz i tyraj,przecież nie masz życia prywatnego. Starsi stażem pracownicy wykorzystują młodych, nawet nie raczą pomóc, gdy widzą, że pojawia się problem.. Siedzą i zajmują się sami sobą tj. odpoczywają. Czasami nawet ciężko o przerwę, wyjdziesz i musisz wracać bo coś się zj***ło.. Wypłata średnio... za pracę zmianową, w weekendy i takie tyranie...nieadekwatna.

Mhm

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy są teraz przyjęcia bezpośrednio z firmą, oraz jak wygląda praca na produkcji. Czy weekendy też są pracujące, a skoro są to jak za nie płacą. Z góry dziękuję za odpowiedź. Możesz też dorzucić ciekawa informacje od siebie pozdrawiam :)

Pink
@Mhm

Przyjęć nie ma montują roboty zamiast kobitek, praca w soboty do odbioru niedzielę płatne ogólnie nie polecam

Mułek

Zgadzam się z opinią o Maćku,bo jako lider obszaru jest spoko

;)

Nie polecam firmy frito-lay na każdym stanowisku jakie tam jest.. każdy krzywo się na Ciebie patrzy, 0 ochrony przed korona wirusem praca każdy weekend problemy z urlopem. Nikt nie będzie Ci pomagał tylko łazil do kierowników jaka to Ty jesteś nie nauczalna. Nie polecam musisz mieć mocna psychikę żeby tam pracować.

Jak wygląda praca w Frito Lay Poland Sp. z o.o w Tomaszowie Mazowieckim, na stanowisku- Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska?. Warto aplikować na to stanowisko?. Proszę o odpowiedź, osoby które mają wiedzę na ten temat.

Glaca

Czy sa przyjecia na produkcje?

tajemniczy
@Glaca

Jasne ze są głownie przez agencje pracy

Zainteresowany praca

Czy ktos moze sie wypowiedziec w temacie pracy na stanowisku: Specialista ds zaopatrzenia w dziale utrzymania ruchu? Jaka jest tam atmosfera, jaka jest kadra zarzadzajaca i jak wyglada wynagrodzenie netto. Pozdrawiam

Remek

Nie jesteście pozytywnie nastawieni do firmy. Myślałem złożyć cv ale trochę mnie przeraża taka sytuacja.

@Remek

Hej. Odradzam tam pracy. Nie wiem na jakie stanowisko cgcesz aplikować ale zawsze przyjmują przez pośredników. Rzadko co się zdarza że przez firmę. A psyche to musisz mieć twarda ponieważ każdy tam na ciebie siądzie. Na pakowaniu maszyny zapieprzaja jak głupie że człowiek nie jest w stanie tak szybko pracować .. przez 3 dni będziesz mieć pomoc od innych ale po tych dniach dadzą cię na maszynę gdzie będziesz musiał sobie sam radzić. Gdzie dają straszne tępo. Tak samo mycie maszyn . Stare k*rwy będą cię poganiać i równać z błotem , brygadzistki tak samo zamiast pomóc to wydzierają Piz*dy i oczekują że po tym będziesz robić szybciej. Nie polecam tam pracy a płaca za tą pracę w takich warunkach to jest porażka. Psycha siada po tygodniu

Urszula

Wiesz, wydaje mi się, że opinia byłaby trochę bardziej wiarygodna bez tego obrażania innych. Na czym dokładnie polega ta praca? Bardzo mi zależy, żeby się dowiedzieć czegoś więcej o Frito Lay.

Kinia

Pracuje w PepsiCo ,20 lat nie ma tam stanowiska brygadzista są liderzy i kierownicy a ty chyba nie pracowałeś w PepsiCo bo wyrażenie stare kur.....to kojarzy się z burdelem chyba pomyliłeś zakłady nie jest to firma marzenie ale ja nie czuje się starą (usunięte przez administratora)

ono

Podobno obniżyli ludziom pensje o 40%, prawda to ?

@ono

Nie

RWtm

Co tam w firmie, jakieś zwolnienia, co z Ukraińcami, normalnie idzie produkcja ?

@RWtm

Produkcja (usunięte przez administratora) trzy zmiany sobota niedziela

Zostaw merytoryczną opinię o Frito Lay Tomaszów Maz. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Frito Lay Tomaszów Maz.?

Zobacz opinie na temat firmy Frito Lay Tomaszów Maz. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frito Lay Tomaszów Maz.?

Frito Lay Tomaszów Maz.