Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sodexo Polska to lider w obszarze usług żywieniowych oraz utrzymania nieruchomości.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zenon

gość

Pracowałam tam nieco ponad rok, na kantynie... akceptowalny jest mobbing - głównego kucharza, który potrafił sie wydzierać, rzucać blachami czy ośmieszać... jestem dorosła kobietą, ale jak miałam podejść do wydawki i o coś poprosić , zawsze budził we mnie strach... nie lubiałam również pracować z "prawą ręką" menadżerki, która wyżywała się na mnie, gdy np. byłam przenoszona,na inne stanowisko. Gdy byłam w toalecie- walono do drzwi, że "miałam na to przerwę", gdy potrzebowałam się napić np wody- to słyszałam, że to nie jest czas na picie. a sama nic nie robiła tylko chowała sie do swojej kanciapy, mówiąc, że "ma coś tam do zrobienia", lub szła na papierosy... mimo że, zgłaszałam ten fakt menadzerce, nic z tym nie robiła... po 8 godz pracy byłam tak wykończona, że ledwo na oczy patrzyłam... najniższa krajowa i traktowanie drugiej osoby jak śmiecia. zmieniłąm pracę i jestem przeszcześliwa, ze stamtad ucieklam.. ogolnie mieli problem z zatrudnieniem - nie dziwie sie... dramat!

@gość

Informujemy, że w firmie Sodexo Polska stwarzanie bezpiecznego i komfortowego miejsca pracy stanowi priorytet. Wszelkie objawy zjawisk wyczerpujących znamiona mobbingu nie są przez nas akceptowane, a każde zgłoszenie na ten temat traktujemy z należytą powagą. Każdorazowo zwracamy się do naszych Koleżanek i Kolegów o opisywanie niepokojących sytuacji/zjawisk telefonicznie do Działu HR lub drogą e-mailową, wysyłając wiadomość na adres: hr.fms.pl@sodexo.com. To najszybsza i najpewniejsza forma zgłaszania tematów pracowniczych, które bezwzględnie muszą spotkać się z naszą reakcją. Gwarantujemy, że zgłoszenia pozostają anonimowe, są możliwie jak najszybciej procedowane, a pracownik otrzymuje od nas kompleksowe wsparcie w trudnej sytuacji. W odniesieniu do innych, anonimowo stawianych nam zarzutów, nie są to absolutnie nasze praktyki, a nasza spółka działa zgodnie z polskim prawem i z poszanowaniem naszych pracowników. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt na powyższy adres do zespołu HR. Pozdrawiamy!

Nowa
@gość

Ile zarabia bufetowa/kasjerka w kantynie pracowniczej Poznań?

gościówa
@Nowa

Tyle, na ile się umówi z pracodawcą

Lubel

lubel

na jakie benefity może liczyć technik obsługi budynku w firmie Sodexo?

Bardzo szybkie i miłe spotkanie. W ustalonym terminie nie dostałam obiecanej informacji zwrotnej. Po licznych moich mailach, smsach, nagranych wiadomościach, dopiero po 3 tygodniach dostałam negatywna odpowiedz. To absolutnie nie powinno tak wyglądać, tym bardziej ze osoba będąca obecnie na tym stanowisku, zrezygnowała, bo firma okazała się nie taka jak obiecywano na rekrutacji.

Standardowe

Lubel

Czy pracuje ktoś na stanowisku technika obsługi budynku?

@Lubel

Tak, znajdzie się ktoś. W Polsce zatrudniamy 150 menedżerów technicznych i ok. 800 techników ;)

Recepcjonistka

Witam, a jakie zarobki netto są na stanowisku recepcjonistki?

Dominika
@Recepcjonistka

Niestety, nie wiem, na jakie zarobki możesz liczyć, pracując na stanowisku recepcjonistki w Sodexo Polska. Jednak widziałam, że oferują: stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, bony na święta, Multisport, możliwość dofinansowania nauki języków obcych, a także zdobycie ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie. Chyba sama przyznasz, iż to już bardzo zachęcająco do aplikowania warunki. Złożysz wobec tego tam swoje CV?

@Recepcjonistka

możesz liczyć na max 2500, z tym że osoba na takim samym stanowisku ale nie zatrudniona przez sodexo zarabia 500zł więcej.

Paulina
@żezuncja

Czyli dobrze rozumiem, że w Sodexo Polska Sp. z o.o. zarobki osób zatrudnionych przez agencję różnią się od tych u osób pracujących na umowę o pracę? Może wynika to z różnic w ilości przepracowanych godzin? Daj znać, co myślisz na ten temat.

@Paulina

Szanowne Panie, dziękujemy za żywe zaangażowanie, w przedziwny sposób skorelowane z ożywionymi kontaktami ze strony GoWork.pl w temacie wykupienia usługi "moderacji" forum - ergo: kasowania niewygodnych komentarzy. Z przyjemnością odpowiemy na Pani wszelkie zapytania drogą e-mailową, stąd zachęcamy do kontaktu bezpośredniego na adres: hr.fms.pl@sodexo.com

@Paulina

Nie udawajcie jak zwykle. Sami wiecie że oferujecie niskie stawki. Jesli dalej palicie głupa to wyjaśniam najłatwiej jak się - osoby zatrudnione przez inną agencję/ firmę na takim samym stanowisku, na taką samą umowę, za taką samą liczbę przepracowanych godzin dostają większe pieniądze.

ba dumm tss!
@żezuncja

Masz prawo do takiej opinii, nawet jeżeli jest ona błędna! Pozdro600:)

@ba dumm tss!

To nie opinia tylko fakt.

gość
@Dominika

z tego co mówily mi moje kolezanki to 3 lata temu mialy 1700 na reke

voojek cięta riposta

chyba Ty, w GoWorku

Okaax

Nie polecam! Ta firma jest wręcz szemrana i czyste bandydztwo wyrządzają innym, podwyżki, których nigdy nikt nie dostał, najniższa krajowa, problemy w pracy, jeśli czujesz się tragicznie to specjalnie nie odpisują na maile ani nie odbieraja telefonów żeby nie musiały szukac zastępstwa, a przecież inne firmy właśnie z nimi po to współpracują żeby zapewniano im zastępstwo. Teksty szefowej na poziomie poniżej krytyki, najniższa krajowa a faktury wystawiane do firm ogromne. Traktują ludzi jak niewolników, tania siła robocza, zero człowieczeństwa. Nie aplikujcie tam, oszczędzajcie sobie nerwów i znajdźcie coś gdzie jednak opcja podwyżek będzie naprawde realizowana.

Byznesmen
@Okaax

Wolny rynek, idź Pan gdziekolwiek indziej.

@Okaax

Szanowna/y Pani/e, jeżeli jakakolwiek kwestia związana z Pani/Pana zatrudnieniem w Sodexo budzi Pani/Pana wątpliwości, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na adres: hr.fms.pl@sodexo.com. Szanujemy prawo do formułowania własnych opinii, dziękujemy za zaangażowanie, natomiast stanowczo wzywamy do zaprzestania publikowania nieprawdziwych informacji, wyczerpujących znamiona zniesławienia. Wszelkie tego typu dalsze próby dyskredytacji nas w oczach opinii publicznej, w tym potencjalnych pracowników, będą przez nas rozwiązywane na drodze postępowania cywilnego. Tego wymaga od nas szacunek do prawa, zasad, ale i do całej załogi, pracującej na wizerunek naszej firmy każdego dnia. Kończąc, zachęcamy wszystkich Państwa, zainteresowanych pracą w Sodexo, do kontaktu. Jesteśmy dla Was!

ewa
@Okaax

napisz prosze konktery bo takie pisanie to kiepskie .

Urszula

Nigdy więcej tej karty!!! Chciałam sprawdzić saldo ( do tej pory bez problemu), teraz muszę instalować aplikację, podawać numer telefonu... infolinia, która rzekomo działa 24/7 czy 7/24 ....nie działa. Kpina. A przecież to są moje pieniądze, a to nie jest bank!!!

@Urszula

Szanowna Pani, w ramach Grupy Sodexo usługi motywacyjne (m.in. karty) świadczy w Polsce firma: Sodexo Benefits & Rewards Services Polska. Niniejsza strona z opiniami dotyczy firmy świadczącej usługi dla nieruchomości (Sodexo Polska Sp. z o.o.). Uprzejmie prosimy o skorzystanie z opcji kontaktu z kolegami i koleżankami z siostrzanej spółki, korzystając ze strony www.sodexo.pl lub poprzez fanpage @Sodexo Motywacja. Pozdrawiamy!

ewa
@Urszula

działa tylko ty nie umiesz się kontaktować. A pieniądze nie są twoje tylko firmy co ci podarowała, za to ze piszesz takie głupoty.

Sodexo Polska

Szanowna Pani, Informujemy, że w firmie Sodexo Polska stwarzanie bezpiecznego i komfortowego miejsca pracy stanowi priorytet. Wszelkie objawy zjawisk wyczerpujących znamiona mobbingu nie są przez nas akceptowane, a każde zgłoszenie na ten temat traktujemy z należytą powagą. Każdorazowo zwracamy się do naszych Koleżanek i Kolegów o opisywanie niepokojących sytuacji/zjawisk telefonicznie do Działu HR lub drogą e-mailową, wysyłając wiadomość na adres: hr.fms.pl@sodexo.com. To najszybsza i najpewniejsza forma zgłaszania tematów pracowniczych, które bezwzględnie muszą spotkać się z naszą reakcją. Gwarantujemy, że zgłoszenia pozostają anonimowe, są możliwie jak najszybciej procedowane, a pracownik otrzymuje od nas kompleksowe wsparcie w trudnej sytuacji. W odniesieniu do innych, anonimowo stawianych nam zarzutów, nie są to absolutnie nasze praktyki, a nasza spółka działa zgodnie z polskim prawem i z poszanowaniem naszych pracowników. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt na powyższy adres do zespołu HR. Pozdrawiamy,

Bambaryła

O, kierwa, ale kabaret! Ciekawsze niż komenty na pudlu. No, ale jest demokracja. Każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie. Biedne firmy, które muszą odpisywać, choćby w sposób kopiuj wklej. Pytanie czy musza. Jak ktoś ma problem, niech kontaktuje się z firmą lub idzie do sądu. Jest demokracja, powtarzam. Ps - pamiętajmy o wyborach, bo za chwilę zamkną i gowork.

była pracownica
@Bambaryła

No tak, kolejna niespełna rozumu z sodexo albo solenisa. Mam ci tu wklejać skan pisma czy co? xD i tak byś to deprecjonowała, tak jak to że bezskutecznie probowałam się skontaktować z kimkolwiek poza paniusiami gardzącymi pracownikami. No bo to przeciez wina pracownika że szefowa się wyżywa i co chwila wydaje sprzeczne polecenia wmawiając pracownikowi ze to ten nic nie rozumie. I to tez wina pracownika, że szefowa wysyła smsy do pracownika z wyzwiskami i oszczerstwami na prywatny numer telefonu tak jakby gnębienie w godzinach pracy to było za mało.

Bambaryła
@była pracownica

No, nie brzmi to fajnie, ale wszystko, co dobre jeszcze przed Tobą. Szkoda zatruwać sobie głowę takimi smutami. Trzymaj się, kochana! :*

potrzebująca
@Bambaryła

Ale dobry duszek! Też chcę!

Mariusz
@potrzebująca

Czy atmosfera pracy w firmie Sodexo Polska uległa może poprawie? Proszę o informację.

bubert
@Mariusz

tia, uległa. no i?

Sodexho rządzi i tyle w tym temacie. Tyle lat minęło jak z knuta strzelił, a oni wciąż the best.

W

Podpisuje się pod komentarzem @Eva wyjątkowo nie miła ta Pani. Wulgaryzmy z ust tej Pani to istny Armagedon. Firma mało przyjazna i uczciwa.

Jakub
@W

Możesz powiedzieć coś więcej na temat firmy? Twój wpis jest bardzo krótki, ciekaw jestem czy Sodexo Polska Sp. z o.o. to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy przyjmują tu osoby bez doświadczenia, mam nadzieję że jesteś w stanie udzielić mi takich informacji, będę wdzięczny.

Cynik
@Jakub

Nie ma to jak goownowork podszywający się pod useròw. Janusze, to widać!

Eva

Odradzam prace w księgowości SODEXO. Opinie zostają usunięte bo firma boi się negatywnych komentarzy i prawdy. Bałagan i (usunięte przez administratora)

@Eva

Dzień dobry, Dziękujemy za Twoją uwagę. Nie, nie mamy możliwości usuwania treści z forum. Komentarze mogą być usunięte tylko przez administratora GoWork, jeśli są niezgodne z regulaminem. Przykro nam, że masz negatywne odczucia związane z naszą firmą. Będziemy wdzięczni za przekazanie większej liczby szczegółów, pomoże nam to w wyjaśnieniu sytuacji. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez adres hr.fms.pl@sodexo.com (gwarantujemy anonimowość!). Pozdrawiamy. Sodexo Polska On-site Services

Eva
@Sodexo Polska

Nie dziękuję.Rozmowa się odbyła tak, żeby dla Firmy było ok.(usunięte przez administratora)

Angelo

(usunięte przez administratora) Dorabiaja sie na tym ze ktos zapomni wykorzystac srodukow lub zgubi karte.

Ehehehe

Swojego czasu wchodziłem inni wychodzili koło windy. A ta się czym napychała gęba się jej nie zamykała. I patrzyła się na mnie jak bym miał jej ze stołu parówkę wziąć

absurdalna riposta
@Ehehehe

śmieszny (usunięte przez administratora) z Pana

Frodo

Widzę że rekrutujecie na stanowisko account manager. Czy jest szansa dowiedzieć się czegoś więcej poza ogłoszeniem? Jakie są etapy rekrutacji? Coś na temat atmosfery w pracy?

Dominika
@Frodo

Szukałam wszędzie ogłoszenia na wspomniane przez Ciebie stanowisko, lecz, co dziwne, nie znalazłam go. Tak czy inaczej - trzymam kciuki za to, by ktoś w sposób dokładny przybliżył Ci to, jak wygląda praca jako Account Manager w firmie Sodexo Polska. A powiesz nam, co sprawiło, iż zainteresowałeś się akurat tym pracodawcą? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do ciągłej aktywności na forum.

@Frodo

Szanowna/y Pani/e. dziękujemy za zainteresowanie. Pragniemy poinformować, iż wspomniany proces rekrutacyjny na stanowisko Account Manager jest realizowany przez firmę Sodexo Benefits And Rewards Services Polska (świadczącą usługi motywacyjne). Niniejsza strona dotyczy zaś firmy Sodexo Polska (świadczącej usługi dla nieruchomości). W przypadku podtrzymania zainteresowania ofertą rekrutacyjną, rekomendujemy bezpośredni kontakt pod numerem telefonu: (22) 535 11 11. Pozdrowienia!

Ktos

Sodexo polska w Augustowie jest poprostu fatalnie pani Anna W nie umie wyjaśnia sytuacji żadnej poprostu nic nie umie załatwić szefowa podkreślam dziewczyny rzucają się do nowych osób jaka nowa osoba przyjdzie to rezygnuje z pracy. Powinna być zmieniona szefowa która wszystko ogarnie i będzie potrafiła ogarnąć.

zosia
@Ktos

Właśnie przeczytałam wypowiedz osoby która pisze co dzieje się w Augustowie SODEXO BAT/CAT Akurat zgodzę się z moją przedmówczynią pracowałam tam dwa miesiące i nigdy nikomu nie zaproponuję tam pracy (usunięte przez administratora)

Rrrrrrr
@Ktos

W Łodzi też z pracy rezygnują przez ludzie... I też z powodu jakiejś tam pani lub grona ludzi którzy gnebia

@zosia

Szanowna/y Koleżanko/Kolego, w firmie Sodexo Polska stawiamy na bezpieczne i komfortowe miejsce pracy, dlatego wszelkie tego typu zgłoszenia są dla nas bardzo cenne. Zachęcamy do opisania sytuacji (wraz z podaniem nazwy jednostki) drogą e-mailową, wysyłając wiadomość na adres: hr.fms.pl@sodexo.com. Gwarantujemy, że zgłoszenie pozostanie anonimowe, a z naszej strony dołożymy starań do jak najszybszej poprawy warunków pracy naszych Koleżanek i Kolegów. Dziękujemy i pozdrawiamy!

@Rrrrrrr

Szanowna/y Koleżanko/Kolego, informujemy, iż w firmie Sodexo Polska stwarzanie bezpiecznego i komfortowego miejsca pracy stanowi priorytet. Wszelkie objawy zjawisk wyczerpujących znamiona mobbingu, czy dyskryminacji, nie są przez nas akceptowane, a każde zgłoszenie na ten temat traktujemy z należytą powagą. Każdorazowo zwracamy się do naszych Koleżanek i Kolegów o opisywanie niepokojących sytuacji/zjawisk drogą e-mailową, wysyłając wiadomość na adres: hr.fms@sodexo.com. Gwarantujemy, że zgłoszenia pozostają anonimowe, są możliwie jak najszybciej procedowane, a pracownik otrzymuje od nas kompleksowe wsparcie w trudnej sytuacji.

Koleś
@Ktos

Pani Anna.W pracując we wcześniejszych firmach dała się każdemu we znaki. To bardzo wredna i mściwa osoba.

@Koleś

Szanowna/y Pani/e, nie jesteśmy w stanie ingerować w politykę zatrudnienia w innych firmach, jednak zachęcamy każdego pracownika naszej firmy do merytorycznego zgłaszania niepożądanych zjawisk, czy zdarzeń, które stoją w sprzeczności z naszymi wartościami i zasadami. Informacje na temat sposobu zgłaszania tychże znajdują się w odpowiedziach wyżej. Pozdrowienia!

Kazio

Pracuje na jednym z biurowcow, aby nie podniesc pensji podstawowej przy podpisywaniu umowy pracodawca oferowal prace dodatkowe platne na umowach zlecenie, nadgodziny, prace dla firm wynajmujacych. Wszystko super na poczatku, ale niema zadnych prac dodatkowych ani nadgodzin a jak sa to za smieszne pieniadze. Czas mija a wyplata wydaje mi sie coraz mniejsza nie wieksza. Pozdrawiam

sewreyn

Nie wiem w jaki sposób dostaja zlecenia . Jesli technik zarabia moze lekko ponad 2000 zł to kogo oni zatrudniają? techin dobry który zna swoja branże może spokojnie wyciagnąc 4000 netto.

Jozef
@sewreyn

Widocznie nie zalezy im na renomie firmy i reklamie o godnych zarobkach dla tech.Inne firmy placa ponad 4 tys net .zeby ludzie nie przechodzili do konkurencji.

@sewreyn

Szanowna/y Pani/e, szeroko pojmowane warunki zatrudnienia, które oferujemy naszym pracownikom pozwalają nam tworzyć wykwalifikowany zespół (nie tylko pracowników technicznych), co przekłada się na naszą wieloletnią pozycję lidera m.in. w branży Facility Management (kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości) w Polsce. Zachęcamy do udziału w obecnych i przyszłych rekrutacjach, podczas których będzie miał/a Pan/i okazję do pozyskania szczegółowych informacji na ten temat. Pozdrawiamy!

Blabla

Bla, bla, ale korpomowa.

abc
@sewreyn

Nie wiesz o czym piszesz, nasłuchałeś się bajek. Takie pensje to może były 10 lat temu. Zarobki są powyżej poziomu branży ale skąd możesz o tym wiedzieć.

Ktosia

Lubię atmosferę w Sodexo Polska Sp. z o.o. za: Dell sodexo, miła atmosfera pracy. Praca ciężka. Większość czasu na nogach. Mało osób na zmianie.

Nieeeeee

NIE POLECAM NIE POLECAM NIGDY W ZYCIU. Poszedłem na "rozmowę do siedziby" ,szukali ludzi na kuchnię. I zaczynamy, umowy? Tak, 1245 umów zlecenie, dzien, 3 dni ,tydzień. Miejsce pracy? Codziennie inne, narodowy, sejm, bonifraterska. Pieniądze, stawka nawet dobra, jak powiesz ze masz dosc i nie przyjdziesz. Wtedy dadzą lepszą. Wypłaty? HAHAHAHA Ile razy nie dostałem pieniędzy bo nie było jakiegoś podpisu na umowie. Ale nikt nie zadzwoni z tą informacją. Dopiero jak zrobisz awanturę to Ci podeślą kopię do podpisania i znowu czekasz na kase. Musisz pilnować swoich godzin. Na tych kuchniach nikt nic nie wie. Nie wiesz kiedy do pracy, na ile, na którą godzinę. Kiedyś byłem w pracy na koncercie bardzo znanego zespołu. Kiedy po 12 godzinach chciałem iść do domu, kazali mi zerwać opaskę żebym sobie nie poszedł na koncert za darmo po pracy. NIE POLECAM, ODRADZAM. Kiedyś widziałem jak robią zupy, 1 dnia rosól 2 dzień pomidorowa 3 dzien gulaszowa 4 dzien chinska. Ciekawe co na to zarząd? On nie jada w tych miejscach tylko w najdrozszych miejscach w Warszawie. ODRADZAM STANOWCZO

@Nieeeeee

Drogi Nieeeeee, Każdego miesiąca bardzo wiele osób zatrudnianych jest przez nas na umowy zlecenie, które wspierają naszych pracowników np. podczas imprez masowych. Wypłata za zlecenie może być zrealizowana wyłącznie po dostarczeniu kompletu poprawnych dokumentów – tak stanowi polskie prawo. W przypadku, gdy brakuje podpisów lub znajdują się w nich inne błędy formalne, takie dokumenty natychmiast zostają cofnięte do uzupełnienia. Osoby pracujące w określonym miejscu pracy są uprawnione do przebywania tylko tam. Regulamin PGE Narodowego podczas imprezy masowej w pkt. 16.6 b. określa zasady przebywania na obiekcie personelu poprzez wprowadzenie nadzorowanego, ograniczonego dostępu do określonych pomieszczeń lub powierzchni. Mamy 100% zaufania do kompetencji naszych szefów kuchni i wszystkich naszych pracowników, a wszystkie nasze dania przygotowywane są codzienne z najświeższych składników. Świadczą o tym tysiące zadowolonych Klientów Sodexo Polska każdego dnia, w tym nasz zarząd, który wbrew Twojej opinii, również do grona naszych codziennych Klientów się zalicza. Wszystkich niedowiarków zapraszamy do naszych restauracji :) W przypadku problemów z umowami i innych spraw pracowniczych jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem: hr.fms.pl@sodexo.com, gwarantujemy 100% dyskrecji. Pozdrawiamy, Sodexo Polska On-site Services

Imprezowy
@Sodexo Polska

Nie interesuje mnie co macie do powiedzenia, ludzie prawde znają bo sami to przeżyli. Jesteście klamcami oszustami i złodziejami. Tyle w temacie

@Imprezowy

Drogi Imprezowy, Jest nam przykro, że tak się czujesz i przepraszamy, jeśli w którymś momencie Twojej współpracy z firmą miałeś powód do niezadowolenia. Pamiętaj o tym, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: hr.fms.pl@sodexo.com. Z pozdrowieniami, Sodexo Polska On-site Service

9,70
@Sodexo Polska

Nie piszcie o dostarczaniu kompletów dokumentów, bo nawet dziecko wie jakim drobnym ułamkiem całości są w Polsce ludzie pracujący na śmieciówce z wyboru i sami się do wypłaty rozliczający. Jakoś nie wierzę, że ktoś przynosi wam rachunki. Po prostu nie wierzę. Prędzej jestem skłonny uwierzyć, że olewa się śmieciobiorców i rozlicza ich na końcu, po etatowcach. I oczywiście rozlicza pracodawca, który udaje że pracodawcą nie jest. Bo tak ma taniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.