Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sodexo Polska to lider w obszarze usług żywieniowych oraz utrzymania nieruchomości.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Amator

Czy oferta technika obsługi obiektu jest aktualna?

@Amator

Drogi @Amator, prowadzimy rekrutacje na to stanowisko w wielu lokalizacjach na mapie Polski. Będziemy wdzięczni za informację które miasto masz na myśli. Z pozdrowieniami, Dział HR, Sodexo Polska On-site Services.

K30
@Sodexo Polska

Witam firme sodexo czy praca sprzataczki jest nadal aktualna chodzi mi o kielce

wwo

socjolog bez żadnej technicznej wiedzy rekrutuje na stanowiska techniczne cyrk

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sodexo Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Niestety czytając te wszystkie komentarze, muszę stwierdzić, że jest w tym wiele prawdy. Praca owszem jest ciężka na pewno, ale najbardziej przytłaczająca jest atmosfera panująca na bufecie. Większość bufetowych jest arogancka, a wręcz chamska. W cyniczny sposób pomiatają nowymi pracownikami. Z pewnością mogę stwierdzić, że to "stare bufetowe " rządzą na bufecie, a nie Menager restauracji. Dziewczyny wykorzystują nowe osoby, obgadują je, wyręczają się nimi, ponadto sposób odnoszenia się jest poniżający w stosunku do nowych pracowników. Kwestia palenia papierosów jest nie do zaakceptowania. Stare bufetowe pala ile moga, zostawiając nowe dziewczyny na bufecie same w czasie największego ruchu w restauracji. Osoby palące w praktyce mają o wiele dłuższe przerwy, niż osoby niepalące. Wystarczy spalić 5-6 papierosów na zmianie, a wychodzi, że pracuje się prawie godzinę krócej. Podsumowując: zmiana starej kadry na bufecie, (a w szczególności osoby która jest tam najdłużej rozładowałaby napiętą atmosferę panująca na bufecie).

Juz nie

No cóż...pracowałam jakiś czas w sodexo w łodzi na św Teresy...Menager ok...ludzie na kuchni ok....sa stare wygi które chcą rządzić nowymi i pomiatac....ale najgorzej wśród bufetowych....jest tam jedna taka co wszystkim pomiata, ubliza, wprowadza bardzo nerwowa atmosferę, szepcze po kątach i chyba uwielbia jak ludzie sie kłócą....ciagle nerwowa,, jest arogancka ....kobito zwolnij się, będziesz zadowolona a i atmosfera w pracy dla pozostałych sie oczyścić....nikt nie chce przez Ciebie tam pracować....myślę że władze sodexo powinne wesprzec managerów....

@Juz nie

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię i za poświęcony nam czas. Opisane zachowanie jest niezgodne z naszymi standardami, za co przepraszamy. Sprawa jest obecnie wyjaśniana wewnętrznie. Zachęcamy do zgłaszania podobnych uwag pod adresem: hr.fms.pl@sodexo.com. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość. Pozdrawiamy, Sodexo Polska On-site Services

Hahaha

Nawet bardzo smutne - trzeba się zastanowić dlaczego tyle ogłoszeń mają ciągle.

@Hahaha

@Hahaha dziękujemy za Twoją opinię i chętnie wyjaśnimy, skąd tak duża liczba rekrutacji. Jest to związane z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowych kontraktów. Każdy nowy kontrakt to od kilku do kilkudziesięciu nowych miejsc pracy. Stąd tak duża liczba ogłoszeń. Wszystkich zainteresowanych pracą w dużej, międzynarodowej firmie zachęcamy do sprawdzania aktualnych ofert na stronie http://pl.sodexo.com/home/kariera/rekrutacja.html Pozdrawiamy! Sodexo Polska On-site Service

Sodekso
@Sodexo Polska

To jest nieprawda. Obecnie nie ma żadnego rozwoju, a duża liczba ogłoszeń jest spowodowana zwalnianiem się pracowników

@Sodekso

@Sodekso dziękujemy za Twoją wypowiedź. Każdego dnia poszukujemy ok. kilkudziesięciu pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. Ma to związek wyłącznie z dynamicznym rozwojem firmy - w ostatnim roku nasza firma odnotowała 10 - procentowy wzrost. Liczba rekrutacji uzależniona jest od liczby nowo otwartych kontraktów. Zachęcamy do kontaktu z Managerem lub Działem HR, by uzyskać więcej informacji na temat możliwości rozwoju w naszej firmie: hr.fms.pl@sodexo.com. Pozdrawiamy! Sodexo Polska On-site Service

Bardzo szybkie i miłe spotkanie. W ustalonym terminie nie dostałam obiecanej informacji zwrotnej. Po licznych moich mailach, smsach, nagranych wiadomościach, dopiero po 3 tygodniach dostałam negatywna odpowiedz. To absolutnie nie powinno tak wyglądać, tym bardziej ze osoba będąca obecnie na tym stanowisku, zrezygnowała, bo firma okazała się nie taka jak obiecywano na rekrutacji.

Standardowe

Sodexo Polska

Drogie @Ktos i @Zdumiona, Dziękujemy za Wasze opinie. Zgłoszone przez Was zdarzenia są obecnie analizowane wewnętrznie. W Sodexo wiemy jak ważne jest bezpieczne i komfortowe miejsce pracy, dlatego zachęcamy gorąco do zgłaszania podobnych uwag na adres hr.fms.pl@sodexo.com, również anonimowo. Pozdrawiamy, Sodexo Polska On-site Services

Ktos

To co się dzieje na bufecie lub w kuchni w Augustowie to jest porażka wielka. Każdy rządzi jak chce szefowa nie potrafi rozwiązywać problemów oszukujo jak mogą szefowa nic nie wie na temat pracy przy bufecie pracownice więcej wiedzą powinna być zmieniona szefowa bo nie daje sobie rady. Tak jak pisałam przychodzą nowe osoby to pracownice bufetu traktują bardzo źle obgaduja wszystkie osoby tak nie powinno być w pracy. Każda nowa osoba pracuje jak może i na ile ma siły a w tej pracy nawet nie doceniają. Pracowałam z chłopakiem to gadała żeby mnie wykurzyc a mojego chłopaka zostawić na mój temat nawet gadaly do niego tak się nie robi. A szefowa miała to gdzieś. Zróbcie coś żeby zmienić szefostwo w sodexo w Augustowie.

Zdumiona

Kierownictwo mocno zdemoralizowane. Wyprawiają takie rzeczy w i po pracy, ze wlos sie na glowie jeży. Widac prezes i cala reszta szefostwa lubi gdy ich przedstawiciele doradzają wszystkich!

Wolny

Ta firma to jakaś masakra, nie wiem jak inne regiony ale w Tarnowie odradzam. Ja się już od nich uwolniłem i dzień w którym odszedłem z tej firmy, był jednym z szczęśliwszych dni mojego życia. Jak nie wierzycie, sprawdźcie sami.

Benek

Sodexo Polska to prężna firma, mają dużo ofert pracy. Dla ludzi którzy nie boją się pracy to dobre miejsce

Benek

Może nie wszędzie jest dobrze dobrana załoga ale ja nie narzekam. Fajni ludzie ze mną pracują, mogliby płacić trochę więcej ale wiadomo, że nie zawsze może być wszystko. Ktoś narzeka na kolegów w pracy, dziwne?

Prawda

Atmosfera - jeden drugiego w łyżce wody utopi niestety

Benek

Widzę, że Sodexo zaczyna dotykać problem braku rąk do pracy. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jaka jest atmosfera w firmie? Jestem zainteresowany pracą przy obsłudze obiektu i dobrze jest wiedzieć coś bezpośrednio od pracowników. Jakieś dodatki do podstawy?

Staszek
@Benek

Ja pracuje na obiekcie. Atmosfera w firmie jest niezła, przynajmniej na kontrakcie na którym ja pracuje. Nie wiem jak na innych, ale to wiadomo jak w każdej firmie. Pracy sporo, ale wszystko uczciwie i z góry wiadomo kto się czym zajmuje. Dodatki do pensji - są premie uznaniowe, no i można sobie dorobić na pracach dodatkowych.

To samo wszędzie

Nie tylko tutaj jest taka sytuacja. Drogie Sodexo co po tym że dyrektor generalny wysłucha i zachowa wszystko dla siebie. W dellu podobna sytuacja pani manager chodzi nic nie robi tylko je i kawę pije i ciągle się śmieje jej dwie asystentki czy koordynatorki to samo jedna zajmuje się cleaningiem i druga terenem zewnętrznym - jakiś śmiech!

domi

Czy ktoś się orientuję jakie są zarobki w sodexo dla osób pracujących na kasie w restauracjach

General

Sodexo Intel. Praca może i fajna ale atmosfera tragedia. Ludzi manager ma za nic. Siostry jako menadżer i asystent to chyba najgorsze posunięcie w tym oddziale. Pani W chodzi i się opie.... I A inni robią za 3. Firma ok dużo dodatków

@General

Drogi @General Dziękujemy za zasygnalizowanie sprawy. W przyszłym tygodniu (wtorek) w jednostce przebywać będzie dyrektor operacyjny Sodexo Polska, który chętnie zapozna się z Twoimi uwagami podczas krótkiej rozmowy. Oczywiście zapewniamy 100% dyskrecji. Pozdrawiamy! Sodexo Polska On-site Services

Taka moja uwaga

To chyba troszkę nie prawda. Zgadzam się posiadacie dużo kontraktów ale niestety wyrzucacie również, nie mówię tutaj o paniach zmywających lub kasjerkach itd. Sugerujecie się za bardzo zdaniem innych ludzi nie patrzycie obiektywnie na sytuacje. Firma jest i będzie natomiast opinia idzie dalej.

Hahaha

Nawet bardzo smutne - trzeba się zastanowić dlaczego tyle ogłoszeń mają ciągle.

Burletka

Sporą mają tą ofertę pracy Mam jednak mieszane uczucia po przeczytanie wypowiedzi na forum, trochę są smutne!!

Neapolitanka

Niestety dobre firmy mają wielu wrogów, próbujących oczernić.

Zmianą nocną w dellu też nikt się nie interesuję - bo przecież praca jest do 16:00????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.