Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sodexo Polska to lider w obszarze usług żywieniowych oraz utrzymania nieruchomości.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ktoś

Firma - DNO!!! Dobrego pracownika za uczciwą, szybką pracę praktycznie bez przerw potrafią zwolnić z dnia na dzień za jakąś pierdołę. Nawet obiad jadło się zimny, bo brak osoby na zastępstwo, a menadżer miał gdzieś to, że należało pracownika by zastąpić na kasie na czas jego obiadu,tak by pracownik zjadł ciepły obiad bez odchodzenia od niego, bo klient podszedł do kasy. Lepiej dla takiego menadżera posiedzieć przecież w biurze, bo tam krzesełko wygodniejsze niż na kasie. Zresztą... co tam pracownik i ustawowe przynajmniej 15 min przerwy... Często gęsto pracownik nie miał czasu iść przez większość dnia do toalety. Menadżer - idiota kompletny, o godz. 13 potrafił już latać z kanapkami ze śniadań i wszystkie rozdać klientom na sali za darmo, mimo, że na pewno część by się jeszcze sprzedała. Pomijając kwestię rozdawania niektórym znajomkom obiadów za darmo przez menadżera, czasami nawet 3 obiady dziennie... A pracownik nie miał czasu nawet normalnie jak człowiek zjeść. Ogólnie, klientom lizanie d..y przez menadżera jak się tylko da, a pracownika traktowanie jak zero. TO SĄ STANDARDY SODEXO! nikomu nie polecam.

WS
@Ktoś

Prawda,prawda,prawda, kto zna trochę te realia, to wie, że to prawda.

Sodexo Polska
@Ktoś

Będziemy wdzięczni za przekazanie większej liczby szczegółów - może uda nam się (choć minęło już nieco czasu) odpowiednio zareagować. Prosimy o przekazanie tego typu informacji w komentarzu bądź bezpośrednio na adres mamuwage@sodexo.pl. Pozdrawiamy!

ex pracownik

Ja jestem zdania, że lepiej coś innego. Chyba, że chcesz mieć zszargane nerwy

lala

Ja pracuje w sodexo jako bufetowa i kasjerka i towarzystwo bardzo fajne i na pieniadze tez tam nie narzekam owszem ciezko jest jak wszedzie ale jest dobrze ;)

współpracownik

Stażystów biorą z Urzędu Pracy, aby mieć tanią siłę roboczą. Po przyjęciu stażystę wielka, pani prawnik z działu kadr zwolniła go po nie całych 2 tygodniach pracy. Nie zdążył się nawet dobrze wykazać A jako jedyny zarzut, który przedstawiła to fakt, że nie umiał na wyrywki kodeksu pracy :D Gratuluje pani prawnik, że ona kodeks ma w małym paluszku :D Chociaż pewnie prawdziwym powodem było to,że chciała na to stanowisko swojego kuzyna :D Pozdrowionka dla pani Danusi i reszty pań z kadr :D

Bardzo szybkie i miłe spotkanie. W ustalonym terminie nie dostałam obiecanej informacji zwrotnej. Po licznych moich mailach, smsach, nagranych wiadomościach, dopiero po 3 tygodniach dostałam negatywna odpowiedz. To absolutnie nie powinno tak wyglądać, tym bardziej ze osoba będąca obecnie na tym stanowisku, zrezygnowała, bo firma okazała się nie taka jak obiecywano na rekrutacji.

Standardowe

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
---

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Całkowity wyzysk pracownika, a i tak Ciebie zwolną bardzo szybko. Jak chcesz mieć nerwy i nie przespane noce, oraz chcesz aby stres był twoja codziennością to jest praca dla Ciebie

niezadowolony
@---

oczywiście pieniądze są zawsze na czas ,jak również przegląd pasków przez kierownika i jego komentarze kto ile zarabia i ile musi odpalić za to że jeszcze pracuje

bzibzia

Wanda, pieniądze zawsze są na koncie na czas, jeszcze się nie zdarzyło żeby Sodexo nie wypłaciło kasy na czas. Praca jak każda inna, jak ktoś chce pracować to będzie pracował.

M.K

Nie polecam.Chyba,że ktoś lubi przepychanki z menadżerami.W tej firmie pracownik "musi wszystko" a procodawca jak i kiedy mu się chce,niedotrzymywanie terminów oraz ogólnie panująca dezinformacja są na początku dziennym :/

ODÓREK daj sobie spokój z tą firmą. Ta firma jest pomyłką. Nie spotkałem się w swojej karierze z takim podejściem przełożonych do pracownika. Obecnie także pełnie obowiązki menadżera regionalnego, ale od swoich przełożonych mogę liczyć na wsparcie, oraz w razie czego pomoc. W tej firmie zatrudnia się osoby na wyższe stanowiska w roli karierowiczów, które myślą tylko o sobie, a nie o innych( chodzi tutaj o współpracowników, oraz firmy z którymi się współpracuje)

słoneczko

Znam przypadek, gdzie menadżerka wykorzystała do celów prywatny swoją podwładną. To jest właśnie nie szanowanie pracowników .

czarna
@słoneczko

Fakt, świństwo. Tak nie szanować podwładnych. Cóż, różni ludzie dostają władzę nad innymi. Pewnie chcą swoje frustracje wyładować na podwładnych. Przykre.

witam tak jak było wcześniej opisane przez MAŁY CZARNY. Menadzerowie są bez doświadczenia. Moim przełożonym był małolat, zatrudniony przez firmę zaraz po studiach, bez doświadczenia praktycznego. Tak samo jest ze sprawami technicznymi. Mogę dodac iż mógłbym być jego ojcem. Jego wiedza była czysto teoretyczna. Nadal pracuje na jednym z obiektów.Na moją informację iż tak nie wolno wykonać tego, jego odpowiedzią było, iż mam wykonywać jego polecenia i nie dyskutować, bo inaczej mnie zwolni. ZERO KULTURY W POSZANOWANIU PRACOWNIKA

Mały czarny

Nikt ci nie powie jakie są płace, wybij to sobie z głowy. A praca ciężka, menadżerki nie szanują ludzi, bo liczy się tylko, ile dana placówka przyniesie zysku, to jest jedyne kryterium. Na stanowiskach kierowniczych są ludzie bez doświadczenia w kierowaniu ludźmi, którzy są poddańczy centrali, i nie zawsze interesujący się pracą . A KS ma rację, ważne co dzieje się z nie sprzedanymi wyrobami, a może niektóre z nich są wykorzystywane w tzw."przeglądach tygodnia" :-).

KS

Chciałbym powiedzieć, że w jednej z waszej placówek na Dolnym Śląsku, z grzeczności nie powiem gdzie, pani menadżer, z innymi paniami, prowadzi dziwną politykę. Nie sprzedane kanapki, są przekazywane firmie ochroniarskiej. Trąci to trochę kumoterstwem, czy taka jest polityka firmy z nie sprzedanymi wyrobami ? Nie sądzę.

pracownicy szpitala

Popieramy przedmówców u nas w szpitalu na ul.Szaserów w Warszawie była lekka poprawa,obecnie z powodu braku personelu pracujemy po 7/8 osób na zmianie a powinno być osób 9/10 pacjentów dużo kończymy prawie zawsze po godzinach pracy i nie jest to półgodziny godzina często dłużej nawet do dwóch godzin.Zapieprz że hej,co z tego że oddają godziny premi niema o zdrowia nam nikt nie zwróci i jeszcze pretensje zamiast docenić pracownika że ciężko pracuje.Prosiliśmy i próbowaliśmy porozmawiać z główną menadżerką,odpowiedziała że jest zajęta nie zainteresowała się o czym chciałyśmy rozmawiać.Co świadczy tylko o tym gdzie nas ma i jak dba o pracowników,pilnuje tylko swojego stołka.Czy każda sprawa musi opierać się aż o dyrekcję ? Ale chyba nie będziemy miały innego wyjścia

pracownicy szpitala

kazio

skoro opinie są "obcinane" to po co w ogóle coś tu pisać?

były stażysta

Do administratora. Czemu usuwasz moją opinie o tejże "cudownej" firmie. W swoim komentarzu nikogo nie obraziłem. Jedynie przedstawiłem swoje zdanie .......

były stażysta

To nie tylko wielka pomyłka(usunięte przez administratora)

rafi

witam bony na swieta wielkanocne powinny byc, dlatego iz sa na to pieniadze z swiadczen funduszy socijalnych,

obserwator

Ta ;Firma;to jakaś masakra jedna wielka pomyłka

tak jak zawsze, nadgodzin nie płacą premi nie ma, to chociaz bony by dali na gupie zakupy, masakra firma powinna sie nazywac sodexo z kazdym dniem zchodzimy nizej, tak dla kierownictwa benda bo dla nich zawsze jest

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.