Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sodexo Polska to lider w obszarze usług żywieniowych oraz utrzymania nieruchomości.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kruger

Jak to jest, że firma która szczyci się systemem motywacyjnym zabiera ostatni przywilej talony! Jak tak można, zarabiamy najniższą krajową, mamy dzieci i opłaty czeka sie na te pare groszy to jeszcze zabierają. Smieszne jest to ze dla klienta ktoremu świadczymy usługi nie przyszlo do glowy by szukac oszczednosci na pracownikach. klient rozdaje talony, prezenty, a sodexo tylko galy wywala jak łachy. Wszyscy sie w kolo smieja, jak tak to trzeba [usunięte przez moderatora] jak dzikie swinie a gdy sie liczy na pare groszy raz do roku to figa. zarzad pownien sie wstydzic. robicie z nas dziadow!

nowy

paczek żadnych nie bedzie, tak jak spotkań integracyjnych. Oszczednosci i oszcednosci, ale bezsensowne,,delegacje po 500km, amy przyjechać na obiekt i przesiedzieć 30 minut przy komputerze i spowrotem. Na to sa pieniadze.

Pirania

skad wiesz ze nie bedzie zadnych kuponowi paczek na swieta ?? od rossmana tez nie dostaniemy ??

bar

firma dno na początku złote góry teraz tylko praca za nędzne pieniądze a teraz nawet żadnych pieniędzy na święta pieniążki na integrację też się poszły rypać WIĘC DRODZY PRACODAWCY ŻYCZĘ WAM MIŁYCH ŚWIĄT Z POCZUCIEM WINY ŻE PRACOWNICY BĘDĄ MIELI ZUBOŻONE ŚWIĘTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Bardzo szybkie i miłe spotkanie. W ustalonym terminie nie dostałam obiecanej informacji zwrotnej. Po licznych moich mailach, smsach, nagranych wiadomościach, dopiero po 3 tygodniach dostałam negatywna odpowiedz. To absolutnie nie powinno tak wyglądać, tym bardziej ze osoba będąca obecnie na tym stanowisku, zrezygnowała, bo firma okazała się nie taka jak obiecywano na rekrutacji.

Standardowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Na której jedostce tak bylo? W mojej tez roznie bywalo. Ogolnie ocena pozytywna.

Szczerze nie polecam. Nie będę pisał na jakich nikczemnych ludzi trafiłem. Zostałem wykorzystany do granic mozliwości i zwolniony pod wymyslonym pretekstem. Kiedys mozna było pisać o nich jako o wzrorcowej firmie. Teraz moim zdaniem juz tak nie jest. Po prostu szkoda tu slów.

jacek

były pracownik - 2012-09-24 12:21:37 Pracowałam w tej firmie kilka lat i co mogę powiedzieć:zero poszanowania dla pracownika zadnej motywacji to co obiecują na rozmowie o pracy nigdy nie jest spełnione, menadżerowie w większości to az brak słów wielokrotnie słyszałam różnego rodzaju wyzwiska w strone pracowników, centrala wogóle nie reaguje na róznego rodzaju skargi. naprawdę nie polecam lepiej ten miesiąc czy dwa przesiedzieć w domu i poszukać sobie czegoś innego przez te firmę urodziłam wcześniaka całe szczęście wszystko jest ok, pózniej w skutek nerwów straciłam druga ciąże. Naprawdę odpuśćcie sobie prace w sodexo w Warszawie.pracowałem firmie do pazdziernika jako fizyczy w warszawie miedzy innymi na nortch-geate i tu było super wreszcie po 4 latach pierwszy normalny pracodawca przełożeni super jak nie dawałem rady w zimę to sami razem ze mną odśnieżali normalnie byłem w szoku ludzkie podejście do rzeczy firma takich ludzi powinna za wszelką cenę zatrzymać kasa na czas nadgodziny wypłacane piątka albo szóstka dla firmy cóż co dobre szybko się kończy obecnie nie pracuję firma straciła kontrakt na rzecz innej tańszej firmy dampingowej która psuje tego rodzaju rynek pracy specjalne podziękowania dla pana [usunięte przez moderatora] menadzera z north-geate

POZNAN

JA PRACOWALAM W TEJ FIRMIE BARDZO DŁUGO OK 9 LAT BYWAŁO RÓZNIE PLUS TEJ FIRMY TO UMOWA O PRACE I PENSJE NA CZAS ,A PO ZATYM [usunięte przez moderatora] TOTALNY,TO ZALEZY TEZ W JAKIEJ JEDNOSCE I JAKI KIEROWNI,JA BYŁA W DWÓCH JEDNOSTKACH I W TEJ DRUGIEJ TO KIER,TO MASAKRA NIE DAŁO Z NIA PRACOWAC I DLA TEGO ZWOLNIŁAM SIE,NIE BEDE PISAC IMIAO I NAZWISK,BO O TO NIE CHODZI,ALE BRAK SZACUNKU DO LUDZI I CZEGOKOLWIEK [usunięte przez moderatora] TOTALNY,CZY POLEAM FIRNE TAK NIE DO KONCA ,

olo
@POZNAN

to żałuj że się zwolniłeś,za 10lat pracy dostałbyś zegarek na rocznice

anonin

Za 250 zł ... hahahah

nina

ja pracuje w tej firmie juz 2,5 roku i nienarzekam ani na wynagrodzenie ani na wspolpracownikow aby wszystkie firmy tak dbaly o swoich pracownikow jak sodexo to by bylo dobrze mam okazje na ten temat wypowiedziec bo pracuje w trzech roznych firmasz i to wlasnie sodexo jest najlepsz firma jeszcze raz polecam

Dział Zasobów Ludzkich Sodexo Polska

Szanowni Państwo, W podobnych sytuacjach uwagi proszę kierować na adres mailowy hr.fms.pl@sodexo.com. W celu sprawdzenia przez zespół Sodexo zaistniałej sytuacji, cenna jest dla nas nazwa lub lokalizacja restauracji. Z poważaniem, Dział Zasobów Ludzkich Sodexo Polska

byly pracownik

Sodexo sklada sie z On-site Service Solutions i Motivation Solutions, ja pracowalem w tym drugim czyli kupony, karty podarunkowe i vivaboxy. Miejscem pracy byl oddzial na Klobuckiej i warunki pracy byly bardzo dobre, mila atmosfera, glownie same pozytywy (wad moze kilka bylo ale naprawde MAŁO znaczących). Jakos nie mam weny sie rozpisywac, ale polecam prace w tej placowce.

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.