Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sodexo Polska to lider w obszarze usług żywieniowych oraz utrzymania nieruchomości.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

xxx

zgadzam się z poprzednią opinią

diabloS2

witajcie, Sodexo, jest firma idaco po tru,,,dyrektozy zwalniaja menadzerów, bo boia sie o pozycje, R,C, masakra, tna koszty, pracownikom a to my na ich pensje i premie, samochody firmowe pracujemy, to co robia z firma jest nie do pomyslenia, to oni zaciagna firme na dno bo trzeba ciac koszty nie na pracownikach tylko w centrali, morze auta na rower zamienic trzeba, albo zabawy i bankiety dla dyrektorów skrócic,,,,

Cinek

Miałem okazje pracować w tej korporacji kilka lat. Niestety jestem bardzo zawiedziony. Ludzi traktuje się jako tanią siłę roboczą, którą na maksa się wykorzystuje i do tego szybko (z wielkim hukiem) wyrzuca się. Nie wspomnę o pensjach, które są głodowe.

Piotrek (imię może być zmyślone)

Pracuję więcej niż 5 a mniej niż 10 lat na stanowisku technicznym, jako zwykły technik obsługi. Jestem zadowolony. Nie ma żadnego wyzysku, jak są nadliczbowe, to płacą lub odbiór godzin, częściej jest na odbiór. Na pewno zależy wiele od bezpośredniego przełożonego, jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie, ale również od samych techników. Każdy chciałby w pracy poodpoczywać, a jak trzeba 8 godzin przepracować, to już jest wielkie halo, że człowiek pracuje na 200%. Nie pracuję w biurze firmy, więc nie wiem, co tam się dzieje. Jak dzwonię do jakiegoś działu, żeby załątwiś sprawę (zaświadczenie, skierowanie itp) jestem bardzo miło obsłużony. A poza tym oświadczam: nigdy nie musiałem pracować na 200%, na 100 owszem. A to co napisałem powyżej, nie dotyczy innych serwisów, znam tylko techniczny. Fak, że niewiele jest podwyżek pensji. Jakiś socjal jest tylko dla najmniej zarabiających, ale kto powiedział, że mają go dostawać wszyscy? Widzę, że w moim obiekcie najbardziej narzekają ci, którzy najmniej pracują. Po prostu gderają popijając służbową kawę.

Bardzo szybkie i miłe spotkanie. W ustalonym terminie nie dostałam obiecanej informacji zwrotnej. Po licznych moich mailach, smsach, nagranych wiadomościach, dopiero po 3 tygodniach dostałam negatywna odpowiedz. To absolutnie nie powinno tak wyglądać, tym bardziej ze osoba będąca obecnie na tym stanowisku, zrezygnowała, bo firma okazała się nie taka jak obiecywano na rekrutacji.

Standardowe

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
nikolas

Sodexo wielka firma, (usunięte przez administratora) Omijajcie szerokim łukiem

jaka to jednostka, o której piszesz?

nika

kochana zapomnij o przedłużeniu umowy , ja w sodexo pracowałam dwa lata , oczywiście dostałam awans dwa miesiące przed wygaśnięciem umowy, pracując dawałam z siebie 200%,warunkiem przedłużenia mojej umowy było to abym pracowała na 3 stanowiskach na raz , podziękowałam za współprace i jestem szczęsliwa ,pracodawca myślał ze się zgodze na jego warunki i będę robic jako wół za marne pieniądze,gdy powiedziałam ze odchodzę to zaproponowali mi współprace na umowę zlecenie hahahah nie zgodziłam się i z tego co wiem jednostka w której pracowałam marnie przędzie , nie ma podstawowych produktów do produkcji.Szkoda było mojego zaangażowania dałam sobie spokój z ta firma.

kkk

przepraszam - poprawka, mierzenie powierzchni dachu. ma to o tyle znaczenie, że proszę wziąć pod uwagę moje stanowisko a rozkaz, jaki otrzymałam. śmieszne. czy usłyszałam dziękuję? usłyszałam, że zimą nie wolno mi siedzieć w swetrze. przy drzwiach obrotowych. a za oknem -15.

kkk

jestem pracownicą Sodexo, wkrótce kończy mi się umowa. mam wątpliwości czy zostanie przedłużona. mam wątpliwości czy w ogóle chciałabym aby była przedłużona. a dlaczego? dlatego, że uskuteczniana przez moich managerów spychologia bez złamanego grosza w ramach podzięki/obietnic, jest przeze mnie chętna brana i załatwiana. pracuję za siebie i za kogoś, bo wydawało mi się, że tym pokażę moje ambicje i starania. niestety, [usunięte przez moderatora].... to obchodzi tę wspaniałą firmę. znaczenia nie mają moje realne umiejętności, tylko [usunięte przez moderatora] za bardzo śmieszniutkie pieniądze. wiem ile kasy przeznacza klient Sodexo na moje stanowisko. i wiem, że nie dostaje nawet 1/4 z tego, a z mojej pensji również odprowadzane są składki. moja własna kierowniczka mnie, recepcjonistkę, wysyłała w celu mierzenia powierzchni budynku w wieżowcu. wyobraźcie sobie, że taka [usunięte przez moderatora].... pracuje teraz w Centrali :) ciekawe czy tam tez łamie podstawowe zasady pracy i ma swoich sługusów, którymi się wyręcza. firma nie oferuje ŻADNEGO rozwoju - choć tyle to słyszałam o moim awansie, za to uwielbia się babrać w wysyłaniu uroczych mailków o tym jak to gratulujemy awansu jakiemuś komuś i to był wspaniały rok

kot

Sodexo ochrona proszę o opinie

PRACOWNICA

fundusz na rok 2013 odwieszono , znajoma jednosta z tego co wiem skorzystała z funduszu ,moja jednostka miała już plany odnoscnie funduszu az tu nagle menagerka poinformowała nas ze niestety Sodexo znowu zawiesiło fundusz i my niestety nie możemy już skorzystać,gdzie sprawiedliwość!!!!!!!!!!!czy to jest legalne !!!!!!jak tak można !!!jeszcze jedno pytanie dlaczego nie można dostać pieniążków z funduszu do ręki ,tylko jest przykaz ze musimy to przeznaczać na imprezy integracyjne!!!

dział zasobów ludzkich Sodexo

Dziękujemy za wskazówkę. Sprawdzamy tę jednostkę.

była kasjerka

Zajrzyjcie do SIEMENSA tam jest totalny [usunięte przez moderatora] gdyby nie pomoc asystentki to nie wiele było by zrobione ta dziewczyna sporo wszystkim pomaga chociaż nie musi. Mimo choroby wszyscy są na zwolnieniach bo wiecznie słyszą że nie można iść na zwolnienia....w większości nie chodzą bo szkoda im innych współpracowników. Taka była menadżerka [usunięte przez moderatora]. teraz podobno jest inaczej ale też nie najlepiej. Uciekajcie z tej firmy ja tak zrobiłam i nie żałuję.

dział zasobów ludzkich Sodexo

Dziękujemy za cenną uwagę. Na pewno sprawdzimy tę jednostkę.

dział zasobów ludzkich Sodexo

Polityką Sodexo jest zapłata za wykonaną pracę. Mimo kontroli wewnętrznych i reakcji na każde zgłoszenie, mogą zdarzyć się sytuacje, w których menedżer nie stosuje się do zasad. Dzięki konkretnej informacji (np. nazwa jednostki), jesteśmy w stanie zareagować i wyciągnąć konsekwencje. Zależy nam na tym, aby każdy menedżer działał zgodnie z naszymi wartościami. Zachęcamy do kontaktu po numerem [usunięte przez moderatora] lub adresem [usunięte przez moderatora]

ale tutaj nie chodzi tutaj tylko o fundusz , ale polityke firmy. Niech ktos z kierownictwa zapozna sie z opiniami i wyciągnie coś z tego. Zatrudnia sie młodych managerów zaraz po studiach, bez doświadczenia, oraz wiedzy na stanowisko gdzie powinno sie świecic wiedzą i doswiadczeniem . Brak oszczednosci przez firmę. Obiecano mnie premie, a od ponad 4,5 roku nie widzialem ani złamanego grosza za moją dodatkową prace dla firmy.

dział zasobów ludzkich Sodexo

Rozumiemy Wasze niezadowolenie. Rzeczywiście, decyzja o zawieszeniu funduszu nie była łatwa. Jeżeli nie dostaliście informacji od menedżerów na czas, przepraszamy. Jednak, jak się okazało, udało nam się odwiesić fundusz o 2 miesiące wcześniej niż zapowiadaliśmy. Dzięki temu sfinansowaliśmy bony dla dzieci (zamiast paczek ze słodyczami), po raz pierwszy nawet dla najmłodszych poniżej 1 roku życia. W 2013 roku wszystko wraca do normy.

fdtye

Ja już nie pracuje w tym miejscu, skończyła mi się umowa i mimo wcześniejszych zapewnień przed świętami zostałam zwolniona .Moja menadżer powiedziała 'przyda ci się odpoczynek' jak bym chciała odpocząć w ten sposób to sama bym się zwolniła.Zgadzam się z tym że mają tych szeregowych pracowników za nic. Niech ktoś z kierownictwa przeczyta te wszystkie opinie i weżmie je pod uwagę.zapomniałam dodać że pracowałam tam 6 lat z przerwami.

nowy

Dokladnie firma za prace która ja wykonuję wystawia fakturę 5400netto, natomiast ja za tą pracę 10% jako prace zlecona. Na mojej jednostce firma zewnętrzna zrobiła oferte na prace w kwocie 3000netto, i sodexo sprzeda za więcej, natomiast ja mam ja wykonać za darmo. SODEXO na nas poprostu zarabia, ale jak cos da( o ile da) to już wielkie hallo.

Kruger

Jak to jest, że firma która szczyci się systemem motywacyjnym zabiera ostatni przywilej talony! Jak tak można, zarabiamy najniższą krajową, mamy dzieci i opłaty czeka sie na te pare groszy to jeszcze zabierają. Smieszne jest to ze dla klienta ktoremu świadczymy usługi nie przyszlo do glowy by szukac oszczednosci na pracownikach. klient rozdaje talony, prezenty, a sodexo tylko galy wywala jak łachy. Wszyscy sie w kolo smieja, jak tak to trzeba [usunięte przez moderatora] jak dzikie swinie a gdy sie liczy na pare groszy raz do roku to figa. zarzad pownien sie wstydzic. robicie z nas dziadow!

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.